[2018] - PO STOPÁCH TOULOVCE

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    22. 3. - 25. 3. 2018
    Kde:
    Telecí, chata Lucký vrch
    Pozice:
    49.7138642N, 16.161645E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [85kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTM1
    • - DTW1
    • - DTM2
    • - DTW2
    MID [55kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Ženy
    • - Muži

    Výsledky

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kadlec, Tomáš Pá 09:00 Pá 17:40 08:40
    2 Blecha, Oldřich Pá 07:06 Pá 18:26 11:20
    3 Knor, Oldřich Pá 07:11 Pá 22:20 15:09
    4 Hambergr, Martin Pá 07:15 Pá 22:33 15:18
    5 Valdhans, Michal Pá 07:14 Pá 22:41 15:27
    6 Chvalný, Jaroslav Pá 07:34 So 00:27 16:53
    7 Hoffmann, Vojtěch Pá 07:21 So 00:27 17:06
    8 Drábek, Jakub Pá 07:32 So 01:31 17:59
    9 Dolanský, Petr Pá 07:21 So 04:33 21:12
    10 Král, Aleš Pá 07:20 So 04:33 21:13
    11 Urban, Martin Pá 07:20 So 04:44 21:24
    12 Šafář, Jakub Pá 07:18 So 04:44 21:26
    13 Novotný, Michal Pá 07:39 So 06:40 23:01
    14 Lehotský, Jakub Pá 07:24 So 06:33 23:09
    15 Mamula, Martin Pá 08:44 So 09:18 24:34
    16 Novotný, Matěj Pá 07:28 So 09:20 25:52
    17 Egg, Jiří Pá 07:07 So 09:06 25:59
    18 Navrátil, Petr Pá 07:23 So 09:36 26:13
    19 Stareček, Jiří Pá 08:23 So 11:40 27:17
    20 Rečka, Vojtěch Pá 07:38 So 11:34 27:56
    21 Bomer, Lukáš Pá 07:47 So 12:25 28:38
    22 Cafourek, Václav Pá 07:21 So 12:49 29:28
    23 Kalianko, Václav Pá 08:01 So 15:09 31:08
    24 Strašil, Miroslav Pá 07:35 So 16:17 32:42
    25 Kotěšovec, Radek Pá 07:15 So 16:11 32:56
    26 Zimek, Ondřej Pá 08:37 So 17:38 33:01
    27 Sofka, František Pá 07:04 So 16:26 33:22
    28 Bolehovský, Libor Pá 09:00 So 21:35 36:35
    29 Čundrla, Karel Pá 07:41 So 20:29 36:48
    30 Pišl, Vojtěch Pá 09:00 So 22:09 37:09

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Lédlová, Martina Pá 07:30 Pá 19:40 12:10
    2 Kratěnová, Zuzana Pá 07:19 Pá 20:10 12:51
    3 Pacáková, Kateřina Pá 07:23 Pá 22:24 15:01
    4 Dostálková, Kristýna Pá 09:00 So 01:42 16:42
    5 Dluhošová, Zuzana Pá 08:04 So 02:16 18:12
    6 Wáwrová, Luisa Pá 07:19 So 02:42 19:23
    7 Jandeková, Nela Pá 07:10 So 02:34 19:24
    8 Foralová, Anna Pá 07:17 So 02:57 19:40
    9 Tokarčíková, Michaela Pá 07:26 So 03:26 20:00
    10 Vargová, Martina Pá 08:44 So 09:18 24:34
    11 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:29 So 08:50 25:21
    12 Hotovcová, Eliška Pá 07:50 So 09:52 26:02
    13 Pěchoučková, Kristýna Pá 07:22 So 09:36 26:14
    14 Riegerová, Eliška Pá 07:31 So 09:55 26:24
    15 Čermáková, Kristýna Pá 07:11 So 09:55 26:44
    16 Lédlová, Kristýna Pá 07:38 So 11:34 27:56
    17 Péterová, Katarína Pá 08:01 So 15:09 31:08
    18 Pakostová, Alena Pá 07:28 So 15:58 32:30
    19 Procházková, Michaela Pá 07:39 So 16:17 32:38
    20 Goldmannová, Viktorie Pá 08:05 So 16:50 32:45
    21 Raczova, Jana Pá 07:15 So 16:11 32:56
    22 Kadeřábková, Pavla Pá 07:25 So 16:50 33:25
    23 Čundrlová, Jana Pá 07:36 So 20:29 36:53
    Koubová, Eliška Pá 07:34 --- STARTED

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Štítkovec, Martin Pá 08:34 Pá 17:40 09:06
    2 Koláček, Patrik Pá 07:11 Pá 19:42 12:31
    3 Krumphanzl, Erik Pá 07:18 Pá 20:10 12:52
    4 Kocourek, Lubomír Pá 08:00 Pá 21:37 13:37
    5 Šeda, Jan Pá 07:49 So 01:16 17:27
    6 Dobšík, Milan Pá 07:02 So 01:30 18:28
    7 Vala, Viktor Pá 07:52 So 02:47 18:55
    8 Šikuta, Erik Pá 07:01 So 02:24 19:23
    9 Kohout, Pavel Pá 07:23 So 02:52 19:29
    10 Vejtasa, Michal Pá 07:12 So 03:26 20:14
    11 Lapčík, Lukáš Pá 07:13 So 03:30 20:17
    12 Školník, Pavel Pá 07:23 So 04:20 20:57
    13 Polášek, Roman Pá 07:26 So 04:49 21:23
    14 Hrubec, Tomáš Pá 07:42 So 05:20 21:38
    15 Tonder, Čestmír Pá 07:18 So 11:43 28:25
    16 Mrňous, Jaroslav Pá 08:38 So 13:37 28:59
    17 Soudek, Vojta Pá 07:00 So 13:27 30:27
    18 Kolář , Karel Pá 08:56 So 15:41 30:45
    19 Honěk, Oldřich Pá 07:43 So 16:16 32:33
    20 Tichý, Jan Pá 07:17 So 15:54 32:37
    21 Budiský, Martin Pá 07:14 So 18:27 35:13

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Wáwrová, Eva Pá 07:16 Pá 21:31 14:15
    2 Křováková, Hana Pá 07:26 Pá 22:33 15:07
    3 Matrková, Jana Pá 07:23 Pá 22:33 15:10
    4 Kadlecová, Pavla Pá 08:58 So 02:15 17:17
    5 Veselá, Alena Pá 07:44 So 02:15 18:31
    6 Daoudova, Christine Pá 07:52 So 02:47 18:55
    7 Kočí, Monika Pá 07:17 So 02:57 19:40
    8 Hrubcová, Dana Pá 07:42 So 05:20 21:38
    9 Růžičková, Jitka Pá 07:49 So 06:39 22:50
    10 Andrlová, Dagmar Pá 07:14 So 06:40 23:26
    11 Suchardová, Jana Pá 07:54 So 07:21 23:27
    12 Staňková, Petra Pá 07:00 So 11:18 28:18
    13 Kučerová, Michaela Pá 07:12 So 13:45 30:33
    14 Krepsová, Kristýna Pá 07:05 So 13:53 30:48
    15 Podoláková, Milena Pá 08:06 So 15:18 31:12
    16 Kratochvilová, Jitka Pá 07:43 So 16:16 32:33
    17 Zezuláková, Andrea Pá 08:05 So 16:50 32:45
    18 Lounová, Renata Pá 07:20 So 16:41 33:21
    19 Mikolasova, Sarka Pá 07:11 So 21:00 37:49
    20 Rezková, Marcela Pá 08:46 Ne 01:59 41:13

    MID - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Hušková, Ludmila So 08:30 So 15:50 07:20
    2 Payne, Marie So 08:58 So 18:28 09:30
    3 Kupcová, Monika So 07:11 So 17:24 10:13
    4 Puhačová, Tereza So 07:09 So 17:24 10:15
    4 Štefková, Jana So 08:51 So 19:06 10:15
    6 Jůdova, Jana So 07:24 So 17:40 10:16
    7 Forstová, Daniela So 07:09 So 17:48 10:39
    8 Daňková, Nikola So 07:16 So 17:56 10:40
    8 Jandorová, Eva So 07:16 So 17:56 10:40
    10 Bartoňková, Petra So 08:04 So 18:51 10:47
    11 Preková, Adéla So 07:11 So 18:02 10:51
    11 Samsonková, Hana So 07:11 So 18:02 10:51
    13 Pavlosková, Naděžda So 07:00 So 17:53 10:53
    14 Satková, Marcela So 07:01 So 18:17 11:16
    15 Bartoňková, Hana So 07:02 So 18:58 11:56
    16 Zbořilová, Jana So 07:00 So 19:00 12:00
    17 Pavlátová, Lenka So 07:20 So 19:35 12:15
    18 Málková, Irena So 07:13 So 20:00 12:47
    18 Wičarová, Jana So 07:13 So 20:00 12:47
    20 Adamíková, Kateřina So 07:03 So 20:01 12:58
    20 Smékalová, Ladislava So 07:03 So 20:01 12:58
    22 Košková, Petra So 09:00 So 22:04 13:04
    23 Ledecká, Veronika So 07:17 So 20:29 13:12
    23 Svobodová, Nikola So 07:17 So 20:29 13:12
    25 Jenyšová, Monika So 07:19 So 20:46 13:27
    26 Novotná, Markéta So 07:51 So 21:43 13:52
    26 Ulbrichová, Michaela So 07:51 So 21:43 13:52
    28 Krédlová, Blanka So 07:45 So 22:34 14:49
    29 Valečková, Zdeňka So 07:39 So 22:32 14:53
    30 Přibylová, Jana So 07:17 So 23:01 15:44
    31 Jurečková, Irena So 07:19 So 23:04 15:45
    32 Najmanová, Martina So 08:37 Ne 04:45 20:08
    32 Nováková, Zuzana So 08:37 Ne 04:45 20:08
    Charousová, Markéta So 07:13 --- STARTED
    Novotná, Petra So 07:25 --- STARTED
    Bansethová, Hana So 07:27 --- STARTED
    Kulawiak, Biluše So 07:27 --- STARTED
    Svobodová, Monika So 07:29 --- STARTED
    Tomeňuková, Dominika So 07:45 --- STARTED
    Horáková, Kateřina So 07:56 --- STARTED
    Vlčková, Marcela So 07:02 So 18:58 DNF

    MID - Muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Maixner, Jaroslav So 09:00 So 15:06 06:06
    2 Řezáč, Martin So 07:35 So 13:46 06:11
    3 Adámek, Zbyněk So 08:59 So 15:26 06:27
    4 Swaczyna, Radek So 08:54 So 16:21 07:27
    5 Elingr, Zbyněk So 07:47 So 16:53 09:06
    6 Prášil, Honza So 08:57 So 18:29 09:32
    7 Jareš, Ondřej So 07:00 So 16:42 09:42
    8 Beneš, Jan So 07:03 So 17:03 10:00
    8 Vencl, David So 07:03 So 17:03 10:00
    10 Kučera, Petr So 08:51 So 19:06 10:15
    11 Hromčík, Martin So 07:04 So 17:35 10:31
    12 Hauk, Štěpán So 07:12 So 17:50 10:38
    13 Pejzl, Jaroslav So 07:01 So 18:17 11:16
    14 Macoun, Jakub So 07:18 So 20:29 13:11
    15 Šeda, Jindřich So 07:19 So 20:46 13:27
    16 Marek, Jiří So 07:22 So 21:08 13:46
    17 Břínek, Michal So 07:51 So 21:43 13:52
    18 Hampl, Jan So 07:45 So 22:34 14:49
    19 Štim, Marek So 07:39 So 22:32 14:53
    20 Erbak, Peter So 07:23 So 22:24 15:01
    21 Tesárek, Tomáš So 08:39 Ne 01:10 16:31
    22 Hurych, Míra So 08:10 Ne 08:49 24:39
    23 Jiránek, Jarda So 07:53 Ne 08:49 24:56
    23 Konečný, Ladislav So 07:53 Ne 08:49 24:56
    Poláček, Roman So 07:29 --- STARTED
    Hovorka, Jiří So 07:53 --- STARTED
    Morávek, Karel So 07:55 --- STARTED
    Wičar, Vladimír --- --- DNS
    Bodlák, Luboš --- --- DNS
    Jakob, Aleš --- --- DNS
    Jochec, Tomáš --- --- DNS
    Jokeš, Tomáš --- --- DNS
    Vácha , Matěj --- --- DNS
    Zpět na všechny akce