[2018] - KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING 15 ročník

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    3. 5. - 6. 5. 2018
    Kde:
    Ostrov u Tisé, Ostrov, Kemp pod Císařem
    Pozice:
    50.80312N, 14.046688E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [96kmkm][3800mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTM1
    • - DTW1
    • - DTM2
    • - DTW2
    MID [39kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Muži
    • - Ženy

    Výsledky

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:29 Pá 23:18 14:49
    2 Bomer, Lukáš Pá 07:16 So 07:53 24:37
    3 Mihok, Michal Pá 07:22 So 11:33 28:11
    4 Krycner, Václav Pá 07:20 So 14:24 31:04
    5 Egg, Jiří Pá 07:05 So 15:06 32:01
    6 Vorlík, Tomáš Pá 07:19 So 18:59 35:40
    7 Dvořák, Petr Pá 09:00 So 22:41 37:41
    8 Chvalný, Jaroslav Pá 08:25 So 23:59 39:34

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová , Lucie Pá 07:10 Pá 23:18 16:08
    2 Dluhošová , Zuzana Pá 08:24 So 07:39 23:15
    3 Wáwrová, Luisa Pá 07:30 So 07:37 24:07
    4 Stejskalová, Soňa Pá 07:06 So 14:57 31:51
    5 Polachová, Renata Pá 07:19 So 18:59 35:40
    6 Kalášková, Lucie Pá 08:27 So 23:59 39:32
    7 Koubová , Eliška Pá 08:25 So 23:59 39:34

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Šeda, Jan Pá 08:07 So 06:33 22:26
    2 Šikuta, Erik Pá 07:14 So 07:56 24:42
    3 Drtina, Jaroslav Pá 08:17 So 11:31 27:14
    4 Tichý , Jan Pá 07:24 So 11:38 28:14
    5 Harna, Libor Pá 07:20 So 12:49 29:29
    6 Školník, Pavel Pá 07:39 So 14:34 30:55
    7 Soudek, Vojta Pá 07:10 So 16:15 33:05
    8 Urbášek, Vladimír Pá 07:46 So 18:57 35:11
    9 Kolář, Karel Pá 07:29 So 19:04 35:35
    10 Vejtasa, Michal Pá 07:04 So 18:45 35:41
    11 Šoltys, Martin Pá 08:26 So 20:21 35:55
    12 Kantor, Pavel Pá 07:34 So 19:44 36:10
    13 Pospíšil, Zdeněk Pá 08:31 So 23:51 39:20
    14 Polášek, Roman Pá 07:49 Ne 00:17 40:28
    Budiský, Martin Pá 07:21 --- DNF
    Honěk, Oldřich Pá 07:54 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Wáwrová, Eva Pá 07:30 So 04:34 21:04
    2 Kučerová, Michaela Pá 07:49 So 07:01 23:12
    3 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:34 So 06:55 23:21
    4 Veselá , Alena Pá 07:44 So 07:36 23:52
    5 Suchardová, Jana Pá 07:22 So 11:33 28:11
    6 Andrlová , Dagmar Pá 07:45 So 14:49 31:04
    7 Staňková, Petra Pá 07:01 So 14:37 31:36
    8 Matesová, Klára Pá 07:03 So 15:56 32:53
    9 Radová, Jaroslava Pá 07:04 So 18:45 35:41
    10 Kohlová, Alena Pá 07:55 So 20:17 36:22
    10 Růžičková, Jitka Pá 07:55 So 20:17 36:22
    12 Grigelová , L´ubica Pá 07:10 So 21:01 37:51
    13 Holá, Jana Pá 08:31 So 23:51 39:20
    13 Pospíšilová, Lucie Pá 08:31 So 23:51 39:20
    15 Čiperová, Lenka Pá 07:49 Ne 00:17 40:28
    Stupková, Miluše Pá 08:36 --- DNF
    Kratochvílová, Jitka Pá 07:54 --- DNF

    MID - Muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 McLean, Robert So 09:01 So 13:45 04:44
    2 Müller, Lukáš So 08:45 So 15:09 06:24
    3 Knor, Oldřich So 07:47 So 14:12 06:25
    4 Jamelský , Michal So 08:01 So 14:35 06:34
    5 Bodlák, Luboš So 08:06 So 14:51 06:45
    6 Erbák, Peter So 07:16 So 17:23 10:07
    7 Juppa, Jan So 08:32 So 18:58 10:26

    MID - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Gráfová, Věra So 07:02 So 11:20 04:18
    2 Hušková , Ludmila So 08:09 So 13:18 05:09
    3 Čápová , Lenka So 07:11 So 13:34 06:23
    4 Müllerová, Lucie So 08:45 So 15:09 06:24
    5 Kosourová, Gabriela So 07:54 So 14:25 06:31
    6 Stuchlíková, Klára So 07:18 So 14:28 07:10
    7 Majerová, Simona So 07:39 So 14:52 07:13
    8 Kubíčková, Alena So 07:07 So 14:46 07:39
    9 Redlová , Markéta So 07:12 So 14:56 07:44
    10 Košková, Petra So 07:01 So 14:45 07:44
    11 Davidová, Mirka So 07:11 So 15:01 07:50
    12 Kosourová, Žaneta So 07:39 So 15:39 08:00
    13 Davidová, Pavla So 07:11 So 15:44 08:33
    14 Hraběová, Lucka So 07:42 So 17:26 09:44
    15 Průšková, Aneta So 07:23 So 17:23 10:00
    16 Trnovcová, Sváťa So 08:32 So 18:58 10:26
    17 Barsová , Laura So 08:44 So 20:13 11:29
    18 Rezková, Marcela So 08:15 So 21:27 13:12
    19 Jasovská, Daniela So 08:49 So 22:23 13:34
    20 Bartoňková, Hana Pá 09:00 So 12:32 27:32
    20 Vlčková, Marcela Pá 09:00 So 12:32 27:32
    Zpět na všechny akce