[2018] - BLOODY WALK

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    22. 6. - 24. 6. 2018
    Kde:
    Čistá v Krkonoších, Autocamp Slunečná, Čistá v Krkonoších, 543 44 Černý Důl
    Pozice:
    50.612752N, 15.696545E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [96kmkm][3700mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTM1
    • - DTW1
    • - DTM2
    • - DTW2
    MID [50kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - DMM
    • - DMW
    SHORT [24kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - SHORT
    JUNIOR [24kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - JUNIOR

    Výsledky

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Jurča, Petr Pá 10:41 Pá 23:57 13:16:55
    2 Kučera, Matouš Pá 10:00 So 00:22 14:22:48
    3 Adámek, Zbyněk Pá 10:35 So 01:34 14:59:50
    4 Černohorský, Karel Pá 11:52 So 04:25 16:33:30
    5 Valdhans, Michal Pá 10:42 So 07:33 20:51:06
    6 Panáček, Lukáš Pá 10:05 So 08:57 22:52:06
    7 Václavík, Jan Pá 10:13 So 11:12 24:59:14
    8 Tomek, Milan Pá 10:12 So 11:15 25:03:21
    9 Mihok, Michal Pá 10:09 So 15:26 29:17:40
    10 Cafourek, Václav Pá 10:19 So 20:40 34:21:47
    11 Korejčík, Jan Pá 10:25 So 22:57 36:32:37
    12 Lehotský, Jakub Pá 10:20 So 23:36 37:16:10
    13 Matějka, Ondřej Pá 10:24 Ne 00:46 38:22:50
    Hochman, Ondřej Pá 10:17 --- DNF
    Chvalný, Jaroslav Pá 10:33 --- DNF
    Brabec, Roman Pá 10:37 --- DNF
    Strašil, Miroslav Pá 10:14 --- DNF
    Čundrla, Karel Pá 10:16 --- DNF

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Wáwrová, Luisa Pá 10:10 So 07:45 21:35:58
    2 Jandeková, Nela Pá 10:07 So 09:27 23:20:53
    3 Dluhošová, Zuzana Pá 10:31 So 12:50 26:19:53
    4 Foralová, Anna Pá 10:18 So 14:35 28:17:58
    5 Horáčková, Stanislava Pá 14:41 So 20:41 30:00:35
    6 Arazimová, Hana Pá 10:39 So 18:53 32:14:58
    7 Čermáková, Kristýna Pá 10:21 So 22:57 36:36:37
    8 Pakostová, Alena Pá 10:20 So 22:57 36:37:37
    9 Nagyová, Jana Pá 10:24 Ne 00:46 38:22:50
    Růžičková, Tereza Pá 10:21 --- DNF
    Pospíšilová, Jana Pá 10:04 --- DNF
    Pavlosková, Naděžda Pá 10:03 --- DNF
    Juřenová, Renáta Pá 10:22 --- DNF
    Forstová, Daniela Pá 10:23 --- DNF
    Hubnerová, Dana Pá 10:26 --- DNF

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 10:01 So 01:48 15:47:20
    2 Davidov, Martin Pá 11:23 So 06:03 18:40:40
    3 Vala, Viktor Pá 10:42 So 05:59 19:17:20
    4 Dobšík, Milan Pá 10:11 So 09:16 23:05:52
    5 Vejtasa, Michal Pá 10:06 So 09:27 23:21:53
    6 Školník, Pavel Pá 10:27 So 09:58 23:31:20
    7 Šeda, Jan Pá 10:33 So 12:28 25:55:37
    Tóbi, Attila Pá 10:02 --- DNF
    Šikuta, Erik Pá 10:40 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Urbánková, Helena Pá 10:36 So 05:55 19:19:45
    2 Wáwrová, Eva Pá 10:10 So 07:45 21:35:58
    3 Bartáková, Markéta Pá 10:15 So 11:16 25:01:47
    4 Veselá, Alena Pá 10:31 So 12:26 25:55:07
    5 Vlčková, Marcela Pá 10:30 So 12:28 25:58:18
    6 Suchardová, Jana Pá 10:08 So 15:26 29:18:36
    Kalinová, Monika Pá 10:17 --- DNF
    Křováková, Hana Pá 10:33 --- DNF
    Puhačová, Tereza Pá 10:29 --- DNF

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Skula, Zdeněk So 09:26 So 16:36 07:10:39
    2 Jareš, Ondřej So 08:42 So 18:09 09:27:27
    3 Kalianko, Václav So 08:34 So 18:09 09:35:06
    4 Bolehovský, Libor So 08:42 So 19:21 10:39:21
    5 Feřt, Jiří So 08:35 So 19:20 10:45:50
    6 Remiš, Jan So 09:08 So 20:58 11:50:53
    7 Dolanský, Petr So 09:10 So 23:28 14:18:33
    8 Král, Aleš So 09:09 So 23:28 14:19:20
    9 Schulze, Stefan So 08:21 So 23:00 14:39:22
    10 Jor, Pavel So 08:36 So 23:57 15:21:50

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Gráfová, Věra So 07:37 So 17:25 09:48:34
    2 Šrámková, Štefánia So 09:03 So 19:01 09:58:30
    3 Turnerová, Lenka So 09:08 So 20:12 11:04:03
    4 Minarčíková, Šárka So 09:08 So 20:58 11:50:53
    5 Davidová, Eliška So 08:02 So 20:05 12:03
    6 Davidová, Mirka So 08:02 So 20:09 12:07:59
    7 Opavská, Kateřina So 08:06 So 20:22 12:16:26
    8 Macounová, Veronika So 08:52 So 21:13 12:20:48
    9 Benesova, Edita So 08:21 So 23:00 14:39:22
    10 Mičková, Adéla So 09:09 Ne 00:10 15:01
    11 Kořínková, Jaroslava So 08:36 So 23:57 15:21:50
    12 Červinková, Tereza So 08:32 Ne 00:05 15:32:50
    13 Šimková, Irena So 08:58 Ne 00:47 15:49:35
    13 Siňorová, Kateřina So 08:58 Ne 00:47 15:49:35
    Rožňová, Anna So 09:03 --- DNF

    SHORT - SHORT

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Píšková, Tereza So 09:22 So 13:35 04:13
    1 Bartusek, Martin So 09:22 So 13:35 04:13
    3 Havlíková, Dagmar So 09:26 So 13:50 04:24
    4 Šmídová, Karolína So 09:12 So 13:58 04:46
    4 Vavřínová, Lenka So 09:12 So 13:58 04:46
    6 Růžička, Jan So 08:10 So 13:34 05:24
    7 Růžičková, Tereza So 09:32 So 15:09 05:37
    7 Menoušková, Klára So 09:32 So 15:09 05:37
    9 Stará, Jana So 09:18 So 15:10 05:52
    10 Křížová, Karolína So 09:16 So 15:12 05:56
    10 Kříž, Kryštof So 09:16 So 15:12 05:56
    10 Slezáčková, Hana So 09:16 So 15:12 05:56
    10 Čipera, Jiří So 09:16 So 15:12 05:56
    14 Medková, Kateřina So 08:59 So 14:59 06:00
    15 Riegerová, Eliška So 09:11 So 15:14 06:03
    15 Polonyi, Ján So 09:11 So 15:14 06:03
    15 Kůrková, Lenka So 08:47 So 14:50 06:03
    18 Vebrová, Hana So 08:42 So 14:52 06:10
    19 Příhodová, Ivana So 08:42 So 14:58 06:16
    20 Vološčuková, Ondřejka So 09:19 So 15:47 06:28
    21 Polonský, Jan So 09:19 So 16:05 06:46
    22 Krumphanzl, Erik So 09:07 So 16:01 06:54
    23 Krumphanzlová, Eva So 09:07 So 16:06 06:59
    24 Rychlá, Martina So 08:48 So 15:49 07:01
    25 Feldsteinová, Růžena So 09:29 So 16:56 07:26:40
    26 Drábek, Jakub So 09:41 So 17:13 07:32
    27 Hirschl, Tomáš So 09:16 So 16:54 07:38
    27 Jíchová, Johana So 09:16 So 16:54 07:38
    27 Pelech, Daniel So 09:16 So 16:54 07:38
    30 Koukalová, Michaela So 09:17 So 17:27 08:10
    30 Koukalová, Jana So 09:17 So 17:27 08:10
    32 Kejlová, Jana So 10:22 So 18:40 08:18
    33 Hartman, František So 09:24 So 18:09 08:44:38
    33 Zítková, Jana So 09:24 So 18:09 08:44:38
    35 Karthoferová, Kristýna So 09:35 So 19:58 10:23:30
    35 Karthofer, Luboš So 09:35 So 19:58 10:23:30
    Koubová, Eliška So 09:11 --- DNF

    JUNIOR - JUNIOR

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Majerová, Monika So 09:30 So 14:48 05:18
    1 Majerová, Markéta So 09:30 So 14:48 05:18
    3 Kalianko, Sára So 08:34 So 14:14 05:39:40
    4 Adámek, Vojta So 09:23 So 15:22 05:59
    5 Krumphanzlová, Johanka So 09:07 So 16:01 06:54
    6 Krumphanzl, Šimon So 09:07 So 16:06 06:59
    7 Vala, Victoria So 10:22 So 18:40 08:18
    7 Kinčl, Damian So 10:22 So 18:40 08:18
    Vala, Amélie --- --- DNS
    Jurčová, Štěpánka --- --- DNS
    Zpět na všechny akce