[2018] - FRYŠTÁCKÝ DOGTREKKING

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    7. 9. - 9. 9. 2018
    Kde:
    Držková, Držková PATRIOT CAMP
    Pozice:
    49.3222872N, 17.7929975E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [94kmkm][3986mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTM1
    • - DTW1
    • - DTM2
    • - DTW2
    DogMaraton [--kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - DMW1
    • - DMW2
    • - DMM1
    • - DMM2
    Canicross [19kmkm][736mm] Vypsané kategorie:
    • - CCM
    • - CCZ

    Výsledky

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kadlec, Tomáš Pá 08:30 Pá 21:19 12:49
    2 Adámek, Zbyněk Pá 08:05 Pá 23:21 15:16
    3 Panáček, Lukáš Pá 07:37 So 00:40 17:03
    4 Družba, Lukáš Pá 07:38 So 01:30 17:52
    5 Valdhans, Michal Pá 07:45 So 03:23 19:38
    6 Rečka, Vojtěch Pá 08:30 So 06:08 21:38
    7 Burian, Pavel Pá 07:53 So 05:41 21:48
    8 Egg, Jiří Pá 07:41 So 12:38 28:57
    9 Cafourek, Václav Pá 07:44 So 13:51 30:07
    10 Tomek, Milan Pá 07:46 So 15:07 31:21
    11 Mamula, Martin Pá 08:30 So 19:26 34:56
    12 Sofka, František Pá 07:55 So 19:06 35:11
    13 Dvořák, Petr Pá 08:30 So 20:49 36:19
    14 Brabec, Roman Pá 08:30 So 21:12 36:42
    15 Bolehovský, Libor Pá 08:30 Ne 06:52 46:22
    16 Erbák, Peter Pá 08:06 Ne 07:20 47:14
    Pavlíček, David Pá 07:34 --- DNF
    Chvalný, Jaroslav Pá 08:14 --- DNF

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 07:42 Pá 23:21 15:39
    2 Pacáková, Kateřina Pá 07:57 So 00:42 16:45
    3 Dluhošová, Zuzana Pá 08:07 So 08:53 24:46
    4 Jandeková, Nela Pá 08:30 So 11:49 27:19
    5 Stejskalová, Soňa Pá 07:40 So 12:38 28:58
    6 Čermáková, Kristýna Pá 07:47 So 15:07 31:20
    7 Krčmová, Aneta Pá 07:39 So 16:18 32:39
    8 Rafajová, Alena Pá 08:01 So 18:47 34:46
    9 Mierzejewska, Angela Pá 07:49 So 18:44 34:55
    10 Vargová, Martina Pá 08:30 So 19:26 34:56
    11 Hamáková, Nikol Pá 08:30 So 19:49 35:19
    11 Procházková, Michaela Pá 08:30 So 19:49 35:19
    11 Lédlová, Kristýna Pá 08:30 So 19:49 35:19
    14 Kašparová, Věra Pá 08:30 Ne 06:52 46:22
    Lédlová, Martina Pá 07:56 --- DNF

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 07:58 Pá 23:00 15:02
    2 Davidov, Martin Pá 08:00 So 00:30 16:30
    3 Vala, Viktor Pá 07:54 So 03:23 19:29
    4 Šeda, Jan Pá 08:02 So 07:46 23:44
    5 Školník, Pavel Pá 07:50 So 07:40 23:50
    6 Vejtasa, Michal Pá 08:30 So 11:49 27:19
    7 Unger, Viktor Pá 08:10 So 16:18 32:08
    8 Soudek, Vojtěch Pá 07:36 So 17:32 33:56
    9 Polášek, Roman Pá 08:04 So 18:23 34:19
    10 Andrle, Vítězslav Pá 07:48 So 19:55 36:07
    11 Bodlák, Luboš Pá 08:30 Ne 08:56 48:26
    Budiský, Martin Pá 08:13 --- DNF
    Dobšík, Milan Pá 07:35 --- DNF
    Dočekal, Novák Michal Pá 08:16 --- DNF
    Kantor, Pavel Pá 07:43 --- DNF
    Tonder, Čestmír Pá 07:59 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:51 So 03:23 19:32
    2 Kadlecová, Pavla Pá 08:30 So 05:41 21:11
    3 Křováková, Hana Pá 08:14 So 05:52 21:38
    4 Veselá, Alena Pá 07:52 So 08:48 24:56
    5 Suchardová, Jana Pá 08:03 So 11:46 27:43
    6 Čiperová, Lenka Pá 08:04 So 18:23 34:19
    7 Andrlová, Dagmar Pá 07:48 So 19:55 36:07
    8 Vlčková, Marcela Pá 08:16 So 20:49 36:33

    DogMaraton - DMW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Martinů, Jana So 08:13 So 13:50 05:37
    2 Topolska, Veronika So 08:05 So 14:16 06:11
    3 Pivodová, Iva So 08:30 So 15:13 06:43
    4 Červenáková, Zlata So 07:39 So 14:23 06:44
    5 Kupcová, Monika So 07:49 So 15:37 07:48
    6 Forstová, Daniela So 07:41 So 17:03 09:22
    7 Motejzíková, Lucie So 08:26 So 21:23 12:57
    8 Novotná, Darina So 07:47 So 21:07 13:20
    Bajsová, Sylva So 07:55 --- DNF
    Kelisová, Blanka So 00:00 --- DNF
    Kelisová, Blanka So 00:00 --- DNF

    DogMaraton - DMW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kakáčová, Jana So 08:01 So 13:33 05:32
    2 Hušková, Ludmila So 08:25 So 15:56 07:31
    3 Dzugasová, Lenka So 08:30 So 17:16 08:46
    4 Truskova, Iveta So 08:00 So 17:03 09:03
    5 Ušelová, Petra So 07:44 So 17:33 09:49
    5 Krajčová, Andrea So 07:44 So 17:33 09:49
    7 Weigelová, Kateřina So 08:04 So 18:59 10:55
    8 Kočí, Monika So 07:37 So 18:38 11:01
    9 Macková, Renáta So 07:53 So 19:05 11:12
    10 Pavlátová, Lenka So 07:52 So 19:05 11:13
    11 Michálková, Monika So 07:38 So 20:30 12:52
    12 Pospíšilová, Michaela So 07:47 So 21:07 13:20
    13 Kalinová, Monika So 08:10 So 21:39 13:29
    14 Davidová, Mirka So 07:46 So 21:30 13:44
    Kratochvílová, Jitka So 00:00 --- DNF
    Lichková, Zdenka So 07:56 --- DNF
    Kratochvílová, Jitka So 00:00 --- DNF

    DogMaraton - DMM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kožoušek, Adam So 08:30 So 14:00 05:30
    2 Řezáč, Martin So 08:03 So 13:49 05:46
    3 Komrska, Petr So 08:04 So 14:28 06:24
    4 Miko, Michal So 08:06 So 15:05 06:59
    5 Čada, Radomír So 08:29 So 16:17 07:48
    6 Dluhoš, Martin So 07:39 So 16:18 08:39
    7 Zlámal, Lukáš So 08:27 So 18:17 09:50
    8 Strašil, Miroslav So 07:57 So 18:17 10:20
    9 Hochman, Ondřej So 08:10 So 21:39 13:29

    DogMaraton - DMM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Matušinec, Jindřich So 07:46 So 15:48 08:02
    2 Harna, Libor So 07:40 So 15:48 08:08
    3 Wolf, Pavel So 07:50 So 16:01 08:11
    4 Adámek, Lukáš So 07:35 So 16:17 08:42
    5 Weigel, Libor So 07:53 So 17:16 09:23
    6 Šikuta, Erik So 07:51 So 19:15 11:24
    Honěk, Oldřich So 00:00 --- DNF
    Kozel, Petr So 00:00 --- DNF
    Honěk, Oldřich So 00:00 --- DNF
    Kozel, Petr So 00:00 --- DNF

    Canicross - CCM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas

    Canicross - CCZ

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    Zpět na všechny akce