[2019] - Dogtrekking za pokladem Voka IV. z Holštejna

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    28. 3. - 31. 3. 2019
    Kde:
    Jedovnice, Jedovnice, rybník Olšovec
    Pozice:
    49.333672N, 16.771066E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [90kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [40kmkm][1200mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    SHORT [--kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Vycházka

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 07:16 Pá 21:25 14:09
    2 Pacáková, Kateřina Pá 07:46 Pá 23:35 15:49
    3 Štefková, Jana Pá 07:08 So 01:20 18:12
    4 Stejskalová, Soňa Pá 07:06 So 02:18 19:12
    5 Foralová, Anna Pá 07:49 So 05:30 21:41
    6 Wáwrová, Luisa Pá 07:13 So 06:00 22:47
    7 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:07 So 06:00 22:53
    8 Jandeková, Nela Pá 08:05 So 07:54 23:49
    9 Jakubcová, Lucie Pá 07:12 So 07:02 23:50
    10 Brlejová, Sarah Pá 07:44 So 11:34 27:50
    11 Foberová, Markéta Pá 07:14 So 12:02 28:48
    12 Juřenová, Renáta Pá 07:12 So 15:21 32:09
    13 Čermáková, Kristýna Pá 08:05 So 18:39 34:34
    14 Riegerová, Eliška Pá 07:39 So 18:39 35:00
    15 Rafajová, Alena Pá 07:22 So 19:16 35:54
    16 Deverová, Romana Pá 07:56 So 21:19 37:23
    17 Kašparová, Věra Pá 08:59 Ne 06:50 45:51
    Tyčová, Jennifer Pá 07:15 --- DNF
    Červinková, Jiřina Pá 08:59 --- DNF
    Antošová, Michaela Pá 08:23 --- DNF

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Družba, Lukáš Pá 07:04 Pá 17:27 10:23
    2 Adámek, Zbyněk Pá 08:13 Pá 20:28 12:15
    3 Řezáč, Martin Pá 07:29 Pá 20:27 12:58
    4 Panáček, Lukáš Pá 07:14 Pá 20:45 13:31
    5 Hamberger, Martin Pá 07:15 Pá 21:53 14:38
    6 Kiršbaum, Jakub Pá 07:06 So 02:18 19:12
    7 Tomek, Milan Pá 07:18 So 05:30 22:12
    8 Egg, Jiří Pá 07:06 So 06:49 23:43
    9 Strašil, Miroslav Pá 07:28 So 11:14 27:46
    10 Čundrla, Karel Pá 07:28 So 11:37 28:09
    11 Cafourek, Václav Pá 07:01 So 12:28 29:27
    12 Haupt, Tomáš Pá 07:05 So 13:43 30:38
    13 Valihrach, Zdeněk Pá 07:10 So 14:34 31:24
    14 Sofka, František Pá 07:16 So 16:55 33:39
    15 Roušar, Jiří Pá 07:10 So 17:03 33:53
    16 Dvořák, Petr Pá 08:36 So 19:45 35:09
    Beran, Jiří Pá 07:59 --- DNF
    Herbrich, František Pá 07:20 --- DNF
    Kohout, Tomáš Pá 07:35 --- DNF
    Brabec, Roman --- --- DNS
    Burian, Pavel --- --- DNS
    Drábek, Jan --- --- DNS
    Urban, Martin --- --- DNS
    Žilinec, Štěpán --- --- DNS

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Wáwrová, Eva Pá 07:13 Pá 21:53 14:40
    2 Bayerová, Helena Pá 07:05 Pá 21:51 14:46
    3 Čiperová, Lenka Pá 07:17 Pá 23:42 16:25
    4 Rožňová, Anna Pá 08:02 So 03:40 19:38
    5 Veselá, Alena Pá 07:33 So 06:01 22:28
    6 Andrlová, Dagmar Pá 07:07 So 08:03 24:56
    7 Růžičková, Jitka Pá 07:38 So 15:45 32:07
    8 Majerová, Simona Pá 07:27 So 17:17 33:50
    9 Hrubcová, Dana Pá 07:59 So 17:52 33:53
    10 Mikolášová, Šárka Pá 07:03 So 21:17 38:14
    11 Křováková, Hana Pá 08:59 So 23:37 38:38
    Daoudova, Christine --- --- DNS

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Štítkovec, Martin Pá 08:58 Pá 20:11 11:13
    2 Kocourek, Lubomír Pá 08:37 Pá 20:11 11:34
    3 Modri, Petr Pá 07:29 Pá 21:25 13:56
    4 Šeda, Jan Pá 07:47 So 02:26 18:39
    5 Školník, Pavel Pá 07:35 So 02:18 18:43
    6 Tonder, Čestmír Pá 07:12 So 02:18 19:06
    7 Šikuta, Erik Pá 08:15 So 07:46 23:31
    8 Kohout, Pavel Pá 07:34 So 07:54 24:20
    9 Koláček, Patrik Pá 08:32 So 09:53 25:21
    10 Mrňous, Jaroslav Pá 07:57 So 14:05 30:08
    11 Bodlák, Luboš Pá 08:08 So 14:44 30:36
    12 Soudek, Vojta Pá 07:19 So 14:33 31:14
    13 Hrubec, Tomáš Pá 07:59 So 17:52 33:53
    14 Honěk, Oldřich Pá 07:25 So 19:16 35:51
    15 CHvalný, Jaroslav Pá 08:59 So 23:37 38:38
    16 Budiský, Martin Pá 07:56 So 22:37 38:41
    17 Šoltys, Martin Pá 08:11 So 22:53 38:42
    18 Bolehovský, Libor Pá 08:58 Ne 06:50 45:52
    Polášek, Roman Pá 07:17 --- DNF
    Tesárak, Tomáš Pá 08:11 --- DNF
    Vala, Viktor --- --- DNS

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kakáčová, Jana So 08:56 So 12:54 03:58
    2 Červenáková, Zlata So 07:24 So 12:41 05:17
    3 Svobodová, Petra So 07:50 So 13:10 05:20
    4 Chmelařová, Lenka So 08:35 So 14:17 05:42
    5 Hušková, Ludmila So 08:02 So 13:46 05:44
    6 Dzugasová, Lenka So 08:52 So 14:47 05:55
    7 Hlisníková, Gabriela So 08:01 So 14:11 06:10
    8 Dvořáková, Monika So 08:21 So 14:38 06:17
    9 Bednářová, Mira So 07:52 So 14:11 06:19
    10 Lichková, Zdenka So 07:53 So 14:14 06:21
    11 Miklovičová, Ivana So 07:28 So 14:03 06:35
    12 Šejnohová, Romana So 07:17 So 13:53 06:36
    13 Nováčková, Taťána So 07:33 So 14:39 07:06
    14 Kabátová, Monika So 07:14 So 14:38 07:24
    15 Jordová, Aneta So 07:14 So 14:47 07:33
    16 Kokešová, Michaela So 07:26 So 15:01 07:35
    16 Kourdi, Soolaima So 07:58 So 15:33 07:35
    18 Kočí, Monika So 07:12 So 14:50 07:38
    19 Šimáčková, Kateřina So 07:01 So 14:47 07:46
    20 Preková, Adéla So 07:07 So 15:09 08:02
    21 Hronová, Martina So 07:06 So 15:12 08:06
    22 Radvanská, Kateřina So 07:13 So 15:26 08:13
    23 Nováková, Martina So 07:07 So 15:26 08:19
    24 Sládková, Eva So 07:27 So 15:57 08:30
    25 Musilová, Tereza So 07:29 So 16:11 08:42
    26 Zabloudilová, Tereza So 07:21 So 16:11 08:50
    27 Štibrányiová, Eva So 07:09 So 16:05 08:56
    27 Slezáčková, Radka So 07:31 So 16:27 08:56
    29 Macková, Renáta So 08:22 So 17:20 08:58
    30 Šopáková, Michaela So 07:51 So 16:49 08:58
    31 Melicharová, Sára Berenika So 07:24 So 16:25 09:01
    32 Kohlová, Alena So 07:17 So 16:20 09:03
    33 Mundilová, Monika So 07:16 So 16:20 09:04
    34 Davidová, Pavla So 07:15 So 16:21 09:06
    35 Dluhošová, Zuzana So 08:18 So 17:27 09:09
    36 Blahová, Klára So 07:16 So 16:26 09:10
    36 Křivková, Denisa So 07:16 So 16:26 09:10
    38 Nováková, Zuzana So 08:24 So 17:38 09:14
    39 Najmanová, Martina So 08:23 So 17:38 09:15
    40 Kulawiak, Libuše So 07:30 So 16:48 09:18
    41 Medková, Kateřina So 07:37 So 16:57 09:20
    42 Rädischová, Kristýna So 08:02 So 17:36 09:34
    42 Svobodová, Dominika So 08:02 So 17:36 09:34
    44 Barošová, Zdeňka So 07:10 So 16:51 09:41
    44 Bradáčová, Petra So 07:10 So 16:51 09:41
    46 Militká, Marie So 08:03 So 17:45 09:42
    46 Neugebauerová, Aneta So 08:03 So 17:45 09:42
    48 Szakošová, Lucie So 07:19 So 17:05 09:46
    49 Bartoňková, Hana So 07:49 So 17:39 09:50
    49 Šišolakova, Eva So 07:49 So 17:39 09:50
    51 Libová, Renáta So 07:14 So 17:13 09:59
    52 Adamíková, Kateřina So 07:02 So 17:06 10:04
    52 Smékalová, Ladislava So 07:02 So 17:06 10:04
    54 Fialová, Anna So 08:44 So 18:52 10:08
    55 Šuleková, Lucie So 07:09 So 17:27 10:18
    56 Pirklová, Hana So 07:08 So 17:27 10:19
    56 Šetková, Magdalena So 07:08 So 17:27 10:19
    56 Chlumská, Anna So 07:01 So 17:20 10:19
    59 Málková, Irena So 07:11 So 17:42 10:31
    59 Wičarová, Jana So 07:11 So 17:42 10:31
    61 Lojkásková, Irena So 07:30 So 18:02 10:32
    62 Svobodová, Vendula So 07:22 So 18:00 10:38
    63 Jurečková, Irena So 08:09 So 19:03 10:54
    64 Raczová, Jana So 08:08 So 19:03 10:55
    65 Sontágová, Eva So 07:32 So 18:42 11:10
    66 Drbalová, Zuzana So 08:53 So 20:13 11:20
    67 Gerlichová, Sára So 07:23 So 18:59 11:36
    68 Baštová, Kateřina So 07:20 So 19:30 12:10
    69 Janssen, Alexandra So 07:20 So 19:32 12:12
    70 Jančíková, Alena So 07:13 So 19:25 12:12
    Olšovská, Michaela So 07:39 --- DNF
    Vojtková, Zuzana So 07:39 --- DNF
    Dalecká, Radka --- --- DNS
    Davidová, Mirka --- --- DNS
    dzilská, zuzana --- --- DNS
    Feherová, Iveta --- --- DNS
    Chocholková, Daniela --- --- DNS
    Kratochvílová, Jitka --- --- DNS
    Křeménková, Jana --- --- DNS
    Liznová, Tereza --- --- DNS
    Maralíková, Magda --- --- DNS
    Pitrová, Ludmila --- --- DNS
    Plisková, Petra --- --- DNS
    Zukalová, Lucie --- --- DNS
    Bomerová, Petra --- --- DNS
    Fialova, Klara --- --- DNS
    Jenyšová, Monika --- --- DNS
    Martinů, Jana --- --- DNS
    Opavská, Kateřina --- --- DNS
    Přepechalová, Jana --- --- DNS
    Strihavkova, Klára --- --- DNS
    Vávrová, Nikola --- --- DNS
    Vokálová, Pavla --- --- DNS

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Stolárik, Peter So 07:18 So 10:53 03:35
    2 Blecha, Oldřich So 07:19 So 11:27 04:08
    3 Czerner, Lukas So 07:20 So 11:40 04:20
    4 Drahotský, Jakub So 07:58 So 12:23 04:25
    5 Komrska, Petr So 07:18 So 11:48 04:30
    6 Antoš, Jan So 07:18 So 11:50 04:32
    7 Sztymon, Pavel So 07:15 So 12:27 05:12
    8 Gric, Antonín So 07:22 So 12:41 05:19
    9 Elingr, Zbyněk So 07:43 So 13:16 05:33
    10 Skula, Zdeněk So 07:52 So 13:29 05:37
    11 Solanský, Robin So 08:50 So 14:35 05:45
    12 Davidov, Martin So 07:32 So 13:29 05:57
    13 Lajda, Matúš So 08:10 So 14:13 06:03
    14 Trnka, Michal So 08:16 So 14:37 06:21
    15 Urban, Petr So 08:43 So 15:26 06:43
    16 Dermek, Juraj So 08:23 So 15:38 07:15
    17 Kotěšovec, Radek So 08:09 So 15:24 07:15
    18 Obr, Jan So 07:13 So 14:38 07:25
    19 Tomášek, Jiří So 08:20 So 15:57 07:37
    20 Krba, Jan So 07:57 So 15:52 07:55
    21 Jareš, Ondřej So 07:01 So 15:22 08:21
    22 Kalianko, Václav So 07:03 So 15:29 08:26
    22 Pejzl, Jaroslav So 07:03 So 15:29 08:26
    24 Václavík, Jan So 07:02 So 15:29 08:27
    25 Janků, Tomáš So 08:05 So 16:39 08:34
    26 Koudelný, Petr So 07:04 So 16:08 09:04
    27 Adámek, Vojta So 08:17 So 17:27 09:10
    27 Lepšík, Ondřej So 07:16 So 16:26 09:10
    29 Bradáč, Honza So 07:10 So 16:46 09:36
    30 Zlámal, Michal So 07:10 So 16:54 09:44
    31 Brabec, Roman So 07:45 So 17:32 09:47
    32 Schulze, Stefan So 07:04 So 16:56 09:52
    33 Bujnoch, Jan So 07:14 So 17:13 09:59
    34 Kozel, Petr So 07:00 So 17:08 10:08
    35 Dolanský, Petr So 07:21 So 17:32 10:11
    35 Král, Aleš So 07:21 So 17:32 10:11
    37 Růčka, Tomáš So 07:55 So 18:34 10:39
    37 Růčka, Bronislav So 07:55 So 18:34 10:39
    39 Sklenář, Oldřich So 08:53 So 20:13 11:20
    40 Illa, Vít So 07:23 So 18:59 11:36
    41 Mikulík, Miroslav So 07:01 So 19:17 12:16
    Bomer, Lukáš --- --- DNS
    Čada, Radomír --- --- DNS
    Popek, Tomáš --- --- DNS
    Remeš, Leoš --- --- DNS
    Taufer, Oldřich --- --- DNS
    Tejnil, Ivo --- --- DNS
    Žilinec, Štěpán --- --- DNS

    SHORT - Vycházka

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Rapant, Pavel So 09:00 So 11:45 02:45
    2 Sedláková, Zuzana So 08:35 So 11:44 03:09
    3 Večeřová, Michaela So 08:01 So 11:10 03:09
    4 Menoušková, Klára So 08:00 So 11:10 03:10
    5 Rabelová, Petra So 09:06 So 12:44 03:38
    6 Luštinský, Hubert So 08:56 So 12:54 03:58
    7 Novotná, Michaela So 08:26 So 12:33 04:07
    7 Novotný, Zdeněk So 08:42 So 12:49 04:07
    7 Novotný, Tomáš So 08:26 So 12:33 04:07
    7 Valíčková, Pavlína So 08:42 So 12:49 04:07
    11 Nová, Dita So 08:42 So 12:53 04:11
    12 Medková, Ivana So 08:39 So 12:56 04:17
    13 Davidova, Eliška So 08:41 So 13:01 04:20
    13 Davidová, Mirka So 08:41 So 13:01 04:20
    15 Hudcová, Jana So 08:24 So 12:51 04:27
    16 Kapl, Stanislav So 08:46 So 13:22 04:36
    17 Foralová, Andrea So 10:05 So 14:45 04:40
    17 Lanšperková, Jitka So 10:05 So 14:45 04:40
    19 Kuchyňková, Petra So 08:47 So 13:29 04:42
    20 Hernandez, Jana So 09:08 So 13:53 04:45
    21 Kouřilová Kopečná, Kateřina So 09:01 So 13:55 04:54
    22 Francová, Nela So 09:01 So 13:56 04:55
    23 Hončík, Karel So 08:43 So 13:39 04:56
    23 Hončíková, Andrea So 08:43 So 13:39 04:56
    23 Hončíková, Kristýna So 08:43 So 13:39 04:56
    23 Kučerová, Andrea So 09:28 So 14:24 04:56
    27 Dobiášová, Hana So 08:49 So 13:47 04:58
    27 Šarfová, Monika So 08:49 So 13:47 04:58
    29 Malá, Simona So 08:48 So 13:47 04:59
    29 Zlámalová, Ilona So 08:48 So 13:47 04:59
    31 Dzilská, Zuzana So 07:29 So 12:32 05:03
    32 Šrůteková, Dominika So 08:32 So 13:39 05:07
    32 Velanová, Eva So 08:32 So 13:39 05:07
    34 Fibich, Tomáš So 08:37 So 13:44 05:07
    35 Švecová, Petra So 09:22 So 14:31 05:09
    36 Jindřichová, Iveta So 08:34 So 13:44 05:10
    37 Cabejšková, Pavlína So 08:51 So 14:07 05:16
    38 Dufek, Zdenda So 09:02 So 14:20 05:18
    39 Hložánková, Martina So 08:40 So 14:00 05:20
    39 Strouhalová, Daria So 08:40 So 14:00 05:20
    41 Štraitová, Milada So 09:29 So 14:53 05:24
    42 Pohanková, Hana So 08:42 So 14:07 05:25
    43 Kubátová, Eva So 09:21 So 14:53 05:32
    44 Tomášiková, Jana So 08:34 So 14:07 05:33
    44 Zajasová, Marie So 08:34 So 14:07 05:33
    46 Sovová, Kateřina So 08:16 So 13:56 05:40
    47 Horáková, Marie So 08:39 So 14:25 05:46
    48 Škrabalová, Zuzana So 08:20 So 14:07 05:47
    49 Kaliano, Sára So 08:37 So 14:25 05:48
    49 Kohoutová, Šárka So 08:37 So 14:25 05:48
    49 Čundrlová, Jana So 08:37 So 14:25 05:48
    52 Doležalová, Vendula So 08:32 So 14:21 05:49
    52 Doležalová, Miroslava So 08:32 So 14:21 05:49
    52 Havlíčková, Žaneta So 08:38 So 14:27 05:49
    52 Holušová, Kateřina So 08:38 So 14:27 05:49
    52 Paulasová, Aneta So 08:38 So 14:27 05:49
    52 Šebestová, Jaroslava So 08:18 So 14:07 05:49
    58 Novák, Roman So 07:06 So 12:55 05:49
    58 Přepechalová, Jana So 09:25 So 15:14 05:49
    58 Kessler, Karel So 09:25 So 15:14 05:49
    61 Zouharová, Jana So 08:31 So 14:21 05:50
    62 Klapálková, Gabriela So 08:29 So 14:21 05:52
    62 Vaňková, Nikola So 08:29 So 14:21 05:52
    64 Přichystalová, Zita So 08:40 So 14:35 05:55
    64 Rožková, Aneta So 08:40 So 14:35 05:55
    66 Přichystalová, Zuzana So 08:40 So 14:36 05:56
    67 Jochcová, Eliška So 08:57 So 15:17 06:20
    68 Křikavová, Klára So 09:07 So 15:33 06:26
    69 Oujezdská, Šárka So 09:27 So 16:02 06:35
    70 Hübnerová, Petra So 07:52 So 14:36 06:44
    71 Šubínová, Veronika So 10:40 So 17:29 06:49
    72 Huspeninová, Veronika So 10:42 So 17:32 06:50
    73 Burianová, Martina So 08:41 So 16:01 07:20
    73 Sobotková, Hanka So 08:41 So 16:01 07:20
    75 Přibylová, Jana So 08:24 So 16:33 08:09
    Kohoutek, Roman So 08:43 --- DNF
    Zpět na všechny akce