[2019] - Aprílový Dogmaraton

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    6. 4. - 6. 4. 2019
    Kde:
    Opatov u Svitav,
    Pozice:
    49.789272N, 16.552985E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    MID [42kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    SHORT [--kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - muži
    • - Ženy

    Výsledky

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Chmelařová , Lenka So 01:03 So 05:53 04:50:10
    2 Červenáková , Zlata So 00:16 So 05:28 05:12:15
    3 Šimáčková, Kateřina So 00:09 So 07:16 07:07:17
    4 Janigová, Lucie So 00:02 So 07:28 07:26:54
    5 Kočí, Monika So 00:38 So 08:10 07:32:52
    6 Růžičková, Nikola So 00:00 So 08:06 08:06:08
    7 Nováková, Martina So 00:30 So 08:36 08:06:37
    8 Šišolakova , Eva So 01:44 So 10:35 08:51:51
    9 Dytrtová, Eliška So 01:00 So 09:57 08:57:51
    10 Szakošová , Lucie So 00:20 So 09:21 09:00:46
    11 Hendrichová, Kateřina So 02:02 So 11:25 09:23:23
    12 Válková, Martina So 02:01 So 11:25 09:24:23
    13 Kolářová, Zuzana So 01:08 So 11:24 10:16:26

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Stolárik , Peter So 01:17 So 04:39 03:22:20
    2 Swaczyna, Radek So 01:28 So 05:24 03:56:12
    3 Řezáč, Martin So 00:47 So 04:49 04:02:26
    4 Antoš, Jan So 00:27 So 04:35 04:08:36
    5 Horáček, Ondřej So 00:01 So 04:52 04:51:13
    6 Elingr, Zbyněk So 01:39 So 06:36 04:57:05
    7 Sztymon, Pavel So 00:26 So 05:43 05:17:44
    8 Paslavský, Bohumil So 01:42 So 07:00 05:18:32
    9 Adámek, Lukáš So 00:15 So 05:58 05:43:42
    10 Lajda, Matúš So 01:29 So 07:23 05:54:20
    11 Eichner, Michal So 01:47 So 09:03 07:16:23
    12 Kolář, Petr So 01:08 So 11:24 10:16:26
    13 Hurych, Jaromír So 01:05 So 12:56 11:50:53
    14 Twardek, Tomáš So 01:05 So 12:56 11:51:13

    SHORT - muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Klusoň, Oldřich So 01:30 So 03:36 02:06:53
    2 Síla, Martin So 01:36 So 03:58 02:22:58
    3 Pala, Petr So 01:37 So 04:12 02:35:42
    4 Jakimjuk, Tomáš So 01:48 So 04:41 02:53:52
    5 Kocourek, Lubomír So 01:33 So 04:35 03:02:02
    6 Kollert, Jan So 01:38 So 05:33 03:55:25
    7 Bielák, Michal So 01:47 So 06:04 04:17:39
    8 Novák, Roman So 00:30 So 05:07 04:37:29
    9 Němec, Zdeněk So 02:46 So 07:30 04:44:17

    SHORT - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Vidovičová, Helena So 01:39 So 04:32 02:53:53
    2 Dimitrovová, Klára So 01:34 So 04:35 03:01:01
    3 Horynová, Eva So 01:23 So 04:33 03:10:01
    4 Kudláčková, Tereza So 01:38 So 05:33 03:55:25
    5 Wiechecová, Jolana So 01:32 So 05:44 04:12:36
    6 Vébrová, Hana So 01:47 So 06:04 04:17:40
    7 Jarešová, Mariana So 01:31 So 06:02 04:31:31
    8 Horáková, Michaela So 01:36 So 06:07 04:31:49
    9 Preková, Adéla So 01:35 So 06:07 04:32:52
    10 Příhodová, Ivana So 01:37 So 06:15 04:38:17
    11 Lacková, Jana So 01:28 So 06:25 04:57:56
    Zittová, Edita --- --- DNF
    Zpět na všechny akce