[2019] - ŠLAPANICKÝ DOGTREKKING

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    11. 4. - 14. 4. 2019
    Kde:
    Šlapanice u Brna, Šlapanice u Brna
    Pozice:
    49.1730792N, 16.7286917E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [90kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [45kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 07:16 Pá 20:03 12:47:29
    2 Harvankova, Anna Pá 07:01 Pá 21:16 14:15:48
    3 Pacáková, Kateřina Pá 07:51 Pá 23:28 15:37:40
    4 Štefková, Jana Pá 07:13 Pá 23:42 16:29:33
    5 Šmotková, Lucie Pá 08:56 So 01:28 16:32:58
    6 Stejskalová, Soňa Pá 07:07 So 00:21 17:14:12
    7 Wáwrová, Luisa Pá 07:30 So 02:50 19:20:01
    8 Deverová, Romana Pá 07:08 So 05:58 22:50:05
    9 Čípová, Hana Pá 07:02 So 06:16 23:14:16
    10 Juřenová, Renáta Pá 08:37 So 11:02 26:25:45
    11 Foberová, Markéta Pá 07:18 So 11:02 27:44:43
    12 Mundilová, Monika Pá 07:57 So 18:29 34:32:29
    13 Rafajová, Alena Pá 09:00 So 21:37 36:37:24
    14 Sládková, Eva Pá 08:09 So 21:14 37:05:34
    Jakubcová, Lucie Pá 07:21 --- DNF
    Kinclová, Monika Pá 07:45 --- DNF
    Solařová, Eliška Pá 07:14 --- DNF
    Šuleková, Lucie Pá 07:26 --- DNF
    Foralová, Anna Pá 07:20 --- DNF

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Družba, Lukáš Pá 07:04 Pá 16:44 09:40:29
    2 Adámek, Zbyněk Pá 08:18 Pá 18:16 09:58:18
    3 Kadlec, Tomáš Pá 09:00 Pá 18:58 09:58:58
    4 Řezáč, Martin Pá 07:48 Pá 18:30 10:42:50
    5 Hamberger, Martin Pá 07:03 Pá 21:00 13:57:20
    6 Panáček, Lukáš Pá 07:17 Pá 21:16 13:59:34
    7 Kiršbaum, Jakub Pá 07:06 So 00:21 17:15:23
    8 Navrátil, Petr Pá 07:27 So 02:57 19:30:56
    9 Egg, jiří Pá 07:09 So 05:48 22:39:11
    10 Šafář, Jakub Pá 07:50 So 08:22 24:32:26
    11 Šesták, Lukáš Pá 08:12 So 09:32 25:20:55
    12 Konecký, Vít Pá 07:52 So 09:22 25:30:23
    13 Dvořák, Petr Pá 07:56 So 18:29 34:33:31
    14 Sofka, František Pá 07:28 So 18:53 35:25:20
    15 Šmíd, Michal Pá 09:00 So 21:37 36:37:26
    16 Valihrach, Zdeněk Pá 08:11 So 21:15 37:04:02
    17 Saida, Ondřej Pá 08:10 So 21:15 37:05:10
    Martaus, Pavel Pá 07:44 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:10 Pá 20:40 13:30:43
    2 Wáwrová, Eva Pá 07:29 Pá 22:08 14:39:09
    3 Čiperová, Lenka Pá 08:20 Pá 23:41 15:21:38
    4 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:19 Pá 23:28 16:09:40
    5 Rožňová, Anna Pá 07:53 So 01:56 18:03:10
    6 Veselá, Alena Pá 07:59 So 02:55 18:56:10
    7 Andrlová, Dagmar Pá 07:15 So 02:55 19:40:47
    8 Veveričíková, Monika Pá 07:11 So 05:22 22:11:17
    9 Hrubcová, Dana Pá 07:32 So 08:18 24:46:50
    10 Křováková, Hana Pá 09:00 So 12:27 27:27:19
    11 Majerová, Simona Pá 07:23 So 16:07 32:44:46
    12 Kubísková, Dana Pá 07:58 So 18:29 34:31:30
    13 Knopová, Kateřina Pá 07:12 So 18:57 35:45:33
    14 Mikolášová, Šárka Pá 07:05 So 22:33 39:28:54
    Nováková, Pavla Pá 08:53 --- DNF

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kocourek, Lubomír Pá 08:55 Pá 20:59 12:04:52
    2 Davidov, Martin Pá 08:13 Pá 21:00 12:47:07
    3 Vala, Viktor Pá 08:36 So 00:28 15:52:13
    4 Kovâč, Jaroslav Pá 08:52 So 00:45 15:53:15
    5 Šeda, Jan Pá 08:44 So 01:28 16:44:54
    6 Tonder, Čestmír Pá 07:24 So 01:50 18:26:48
    7 Šikuta, Erik Pá 08:58 So 03:49 18:51:02
    8 Unger, Viktor Pá 07:34 So 02:55 19:21:40
    9 Školník, Pavel Pá 07:31 So 02:54 19:23:38
    10 Hrubec, Tomáš Pá 07:33 So 08:18 24:45:51
    11 Bolehovský, Libor Pá 09:00 So 12:27 27:27:18
    12 Bodlák, Luboš Pá 08:38 So 12:59 28:21:17
    13 Kolář, Karel Pá 08:14 So 12:59 28:45:26
    14 Soudek, Vojta Pá 07:25 So 15:10 31:45:22
    15 Honěk, Oldřich Pá 07:22 So 16:07 32:45:43
    16 Polášek, Roman Pá 08:19 So 22:02 37:43:08
    17 Budiský, Martin Pá 08:05 So 22:33 38:28:53
    Chvalný, Jaroslav Pá 09:00 --- DNF
    Novák, Jan Pá 08:54 --- DNF

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kakáčová, Jana So 08:21 So 12:37 04:16:59
    2 Martinů, Jana So 08:55 So 13:12 04:17:43
    3 Červenáková, Zlata So 07:25 So 12:35 05:10:06
    4 Dvořáková, Monika So 08:23 So 13:57 05:34:32
    5 Chmelařová, Lenka So 08:09 So 13:51 05:42:06
    6 Truskova, Iveta So 08:31 So 14:20 05:49:43
    7 Šťastná, Eva So 08:19 So 14:17 05:58:14
    8 Miklovičová, Ivana So 07:43 So 13:51 06:08:07
    9 Dzugasová, Lenka So 08:57 So 15:12 06:15:45
    10 Kostelanská, Tereza So 07:49 So 14:22 06:33:39
    11 Kokešová, Michaela So 08:22 So 15:01 06:39:52
    12 Kunická, Jana So 07:44 So 14:33 06:49:41
    13 Kučerová, Hana So 08:13 So 15:18 07:05:41
    14 Nováčková, Taťána So 08:15 So 15:20 07:05:52
    15 Šejnohová, Romana So 08:14 So 15:21 07:07:42
    16 Levová, Jitka So 07:00 So 14:15 07:15:17
    17 Davidová, Mirka So 07:16 So 14:54 07:38:31
    18 Zukalova, Barbora So 08:10 So 15:54 07:44:54
    19 Kočí, Monika So 07:13 So 15:09 07:56:15
    20 Večeřová, Michaela So 07:10 So 15:13 08:03:40
    21 Menoušková, Klára So 07:39 So 15:43 08:04:13
    22 Harnová, Jana So 07:37 So 15:41 08:04:24
    23 Musilová, Tereza So 07:19 So 15:33 08:14:30
    24 Zabloudilová, Tereza So 07:18 So 15:33 08:15:33
    25 Macková, Renáta So 08:34 So 16:55 08:21:19
    26 Frimlová, Adéla So 07:27 So 15:48 08:21:26
    27 Radvanská, Kateřina So 07:22 So 15:50 08:28:07
    28 Hronová, Martina So 07:20 So 15:49 08:29:41
    29 Nováková, Martina So 07:21 So 15:54 08:33:04
    30 Melicharová, Sára Berenika So 07:57 So 16:36 08:39:46
    31 Szakošova, Lucie So 07:35 So 16:17 08:42
    32 Marcellová, Ľubica So 07:40 So 16:24 08:44:48
    33 Mikušková, Alena So 07:03 So 15:51 08:48:43
    34 Jordová, Aneta So 07:52 So 16:45 08:53:06
    35 Šimáčková, Kateřina So 07:34 So 16:38 09:04:18
    36 Pavlátová, Lenka So 08:11 So 17:25 09:14:59
    37 Bradáčová, Petra So 07:54 So 17:15 09:21:28
    38 Barošová, Zdeňka So 07:53 So 17:15 09:22:22
    39 Lepková, Zuzana So 07:58 So 17:21 09:23:43
    40 Šrůteková, Dominika So 08:27 So 17:54 09:27:11
    41 Greplová, Renáta So 08:25 So 17:54 09:29:24
    42 Kapustová, Zdeňka So 07:04 So 16:48 09:44:19
    43 Jiroutová, Adéla So 07:51 So 17:47 09:56:17
    44 Svatoňová, Petra So 07:12 So 17:08 09:56:25
    45 Baštová, Kateřina So 07:11 So 17:08 09:57:23
    46 Lojkásková, Irena So 08:08 So 18:12 10:04:36
    47 Ptáčková, Šárka So 08:03 So 18:15 10:12:01
    48 Charousová, Markéta So 07:30 So 17:47 10:17:30
    49 Málková, Irena So 07:29 So 17:47 10:18:33
    50 Wičarová, Jana So 07:28 So 17:47 10:19:23
    51 Nohelová, Iveta So 08:17 So 18:47 10:30:23
    52 Stibranyiova, Eva So 08:44 So 19:15 10:31:44
    53 Kormaňáková, Petra So 07:31 So 18:05 10:34:16
    54 Pressová, Petra So 07:06 So 17:40 10:34:48
    55 Kalinová, Monika So 08:01 So 18:47 10:46:54
    56 Dluhošová, Zuzana So 08:37 So 20:02 11:25:45
    57 Valečková, Zdeňka So 07:45 So 19:23 11:38:49
    58 Berdychová, Zuzana So 07:48 So 19:28 11:40:29
    59 Marcišinová, Miroslava So 08:33 So 20:35 12:02:49
    60 Heinrichová, Petra So 08:32 So 20:35 12:03:47

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Stolárik, Peter So 07:17 So 10:55 03:38
    2 Kožoušek, Adam So 09:01 So 12:58 03:57:01
    3 Czerner, Lukáš So 07:32 So 11:41 04:09:28
    4 Blecha, Oldřich So 07:09 So 11:23 04:14:43
    5 Swaczyna, Radek So 08:05 So 12:44 04:39:37
    6 Drahotský, Jakub So 08:20 So 13:08 04:48:12
    7 Antoš, Jan So 07:26 So 12:18 04:52:50
    8 Skula, Zdeněk So 07:38 So 12:52 05:14:40
    9 Weigel, Libor So 07:15 So 12:42 05:27:31
    10 Vícha, Daniel So 08:45 So 14:15 05:30:18
    11 Solanský, Robin So 08:29 So 14:21 05:52:53
    12 Jochec, Tomáš So 08:35 So 14:29 05:54:27
    13 Adámek, Lukáš So 07:01 So 13:15 06:14:39
    14 Demeter, Jan So 07:56 So 14:10 06:14:50
    15 Majer, Miroslav So 08:36 So 15:40 07:04:04
    16 Krba, Jan So 08:30 So 15:48 07:18:45
    17 Janků, Tomáš So 07:23 So 14:44 07:21:41
    18 Feřt, Jiří So 07:33 So 15:13 07:40:43
    19 Kuchař, Jiří So 08:12 So 15:55 07:43:37
    20 Harna, Libor So 07:36 So 15:41 08:05:19
    21 Buchta, Adam So 07:24 So 16:22 08:58:43
    22 Kratěna, Jan So 08:07 So 17:19 09:12:03
    23 Bradáč, Honza So 07:55 So 17:15 09:20:25
    24 Zigray, Jozef So 08:56 So 18:19 09:23:33
    25 Haumer, Jan So 08:26 So 17:54 09:28:13
    26 Beran, Jiří So 07:42 So 17:21 09:39:40
    27 Němota, Filip So 07:50 So 17:47 09:57:21
    28 Vítek, Jaroslav So 08:59 So 19:04 10:05:36
    29 Růčka, Bronislav So 08:00 So 18:06 10:06:52
    30 Růčka, Tomáš So 07:59 So 18:06 10:07
    31 Bača, Ondřej So 08:16 So 18:48 10:32:03
    32 Urban, Martin So 07:07 So 17:40 10:33:51
    33 Hochman, Ondřej So 08:02 So 18:47 10:45:56
    34 Adámek, Vojta So 08:38 So 20:02 11:24:46
    35 Pokorný, Antonín So 07:46 So 19:23 11:37:51
    36 Štoček, Jiří So 07:47 So 19:27 11:40:32
    Zpět na všechny akce