[2019] - KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING 16 ročník

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    25. 4. - 28. 4. 2019
    Kde:
    ,
    Pozice:
    50.5427894N, 14.0216617E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [100kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [--kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Ženy
    • - Muži

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Jandeková, Nela Pá 08:12 So 07:51 23:39
    2 Wáwrová, Luisa Pá 07:48 So 09:38 25:50
    3 Hotovcová, Eliška Pá 07:52 So 10:54 27:02
    4 Král Hajlichová, Iveta Pá 08:00 So 15:51 31:51
    5 Antošová, Michaela Pá 07:52 So 16:32 32:40
    6 Čermáková, Kristýna Pá 07:50 So 19:51 36:01
    7 Forstová, Daniela Pá 07:47 So 19:51 36:04
    Dušková , Štěpánka Pá 09:00 --- DNF
    Pichrtová, Lucie Pá 07:35 --- DNF

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:32 So 00:55 16:23
    2 Černohorský, Karel Pá 09:00 So 05:40 20:40
    3 Harna, Libor Pá 07:33 So 07:27 23:54
    4 Egg, Jiří Pá 07:35 So 12:45 29:10
    5 Cafourek, Václav Pá 07:30 So 17:56 34:26
    Brabec, Roman Pá 08:59 --- DNF
    Černý , Jaroslav Pá 07:32 --- DNF
    Družba, Lukáš Pá 07:56 --- DNF
    Chládek, Lukáš Pá 07:34 --- DNF
    Král, Aleš Pá 07:42 --- DNF
    Panáček, Lukáš Pá 07:40 --- DNF
    Ulrych, Josef Pá 07:50 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Wáwrová, Eva Pá 07:48 So 04:04 20:16
    2 Čiperová , Lenka Pá 08:21 So 10:08 25:47
    3 Veselá, Alena Pá 07:53 So 10:50 26:57
    4 Andrlová , Dagmar Pá 07:36 So 12:33 28:57
    5 Rožňová, Anna Pá 07:47 So 13:49 30:02
    6 Křivánková, Markéta Pá 07:30 So 20:01 36:31
    7 Hellerová, Jana Pá 07:59 So 21:47 37:48
    7 Pospíšilová, Lucie Pá 07:59 So 21:47 37:48
    9 Málková , Irena Pá 07:44 Ne 00:06 40:22
    9 Wičarová, Jana Pá 07:44 Ne 00:06 40:22
    Růžičková, Jitka Pá 07:38 --- DNF
    Košková , Petra Pá 08:10 --- DNF

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Davidov, Martin Pá 07:51 So 05:54 22:03
    2 Chvalný , Jaroslav Pá 08:15 So 07:07 22:52
    3 Vala, Viktor Pá 08:23 So 07:34 23:11
    4 Koláček, Patrik Pá 07:51 So 07:35 23:44
    5 Školník, Pavel Pá 07:42 So 08:33 24:51
    6 Šeda, Jan Pá 08:34 So 09:44 25:10
    7 Soudek, Vojta Pá 07:39 So 17:45 34:06
    8 Kolář, Karel Pá 08:05 So 18:12 34:07
    9 Pospíšil, Zdeněk Pá 07:59 So 21:47 37:48
    10 Bodlák, Luboš Pá 09:00 Ne 06:58 45:58
    Dinstpír , Milan Pá 07:30 --- DNF
    Polášek , Roman Pá 07:41 --- DNF
    Černý , Antonín Pá 08:59 --- DNF
    Tichý, Jan Pá 07:35 --- DNF
    Honěk , Oldřich Pá 07:37 --- DNF
    Jareš, Ondřej Pá 07:30 --- DNF
    Šikuta, Erik Pá 08:59 --- DNF
    Štítkovec, Martin Pá 09:00 --- DNF

    MID - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Hušková, Ludmila So 08:58 So 14:48 05:50
    2 Nováková, Miluše So 07:47 So 13:53 06:06
    3 Müllerová , Lucie So 08:13 So 14:49 06:36
    4 Kvaková, Veronika So 08:31 So 15:31 07:00
    5 Kaščáková, Petra So 08:07 So 15:27 07:20
    6 Štibrányiová, Eva So 07:40 So 15:34 07:54
    7 Davidová, Mirka So 08:02 So 16:11 08:09
    7 Kočí, Monika So 08:02 So 16:11 08:09
    9 Gráfová , Věra So 07:35 So 16:03 08:28
    9 Ryjáčková, Romana So 07:35 So 16:03 08:28
    11 Hronová, Martina So 07:50 So 16:32 08:42
    12 Bartoňková, Petra So 08:41 So 17:41 09:00
    12 Bartoňková, Lucie So 08:41 So 17:41 09:00
    14 Vlachová , Barbora So 07:41 So 17:00 09:19
    15 Hrbková, Jitka So 07:52 So 17:16 09:24
    15 Poláková, Lucie So 07:52 So 17:16 09:24
    17 Hrdlovičová , Monika So 08:37 So 18:30 09:53
    18 Medková, Kateřina So 08:36 So 18:30 09:54
    19 Liznová , Tereza So 07:38 So 18:26 10:48
    20 Kohlová, Alena So 08:19 So 19:14 10:55
    21 Sekar, Karolína So 07:37 So 19:25 11:48
    22 Jindráková, Radka So 07:41 So 19:30 11:49
    22 Zimová, Jarmila So 07:41 So 19:30 11:49
    24 Čapounová , Magdalena So 08:04 So 20:00 11:56
    25 Dvořáková , Natálka So 07:54 So 21:19 13:25
    25 Koubová, Eliška So 07:54 So 21:19 13:25
    27 Prokopová, Marie So 08:11 So 23:20 15:09
    Horníková , Lenka So 08:10 --- DNF
    Tidlbachová, Ivana So 08:10 --- DNF
    Tomášková, Lucie So 07:55 --- DNF
    Tomášková , Markéta So 07:55 --- DNF

    MID - Muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Knor, Oldřich So 08:37 So 14:44 06:07
    2 Müller, Lukáš So 08:13 So 14:49 06:36
    3 Jamelský, Michal So 08:06 So 15:27 07:21
    4 Vlach, Jan So 07:44 So 17:00 09:16
    5 Fleming, Zdeněk So 07:37 So 19:22 11:45
    6 Janota, Tomáš So 07:55 So 20:21 12:26
    7 Dvořák, Petr So 07:54 So 21:19 13:25
    8 Masák, Tomáš So 08:11 So 23:20 15:09
    Juppa, Štěpán So 08:04 --- DNF
    Zpět na všechny akce