[2019] - STÍNEM BESKYDSKÉHO RYSA

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    16. 5. - 19. 5. 2019
    Kde:
    Trojanovice, Trojanovice
    Pozice:
    49.536713N, 18.236074E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [85kmkm][3550mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [45kmkm][1700mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    SHORT [20kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Short
    Závod:
    Kategorie:
    Den:
    Měsíc:
    Rok:

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 06:24 Pá 20:53 14:29
    2 Pacáková , Kateřina Pá 06:16 Pá 23:27 17:11
    3 Šmotková, Lucie Pá 06:52 So 01:32 18:40
    4 Bartoňková, Lucie Pá 07:35 So 03:54 20:19
    5 Bartoňková, Petra Pá 07:35 So 03:55 20:20
    6 Čermáková, Kristýna Pá 06:38 So 05:55 23:17
    7 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:42 So 09:39 25:57
    8 Čípová, Hana Pá 07:08 So 10:35 27:27
    9 Podstavk, Monika Pá 06:00 So 10:04 28:04
    10 Foralová, Anna Pá 06:40 So 11:16 28:36
    11 Horáčková, Stanislava Pá 06:04 So 11:18 29:14
    12 Ryčková, Andrea Pá 06:20 So 11:59 29:39
    13 Antošová, Michaela Pá 06:55 So 13:46 30:51
    Berková , Dana Pá 07:18 So 16:24 33:06
    14 Rafajová, Alena Pá 06:53 So 18:01 35:08
    15 Juřenová, Renáta Pá 06:57 So 20:13 37:16
    16 Kašparová, Věra Pá 08:00 So 23:20 39:20
    17 Prokopová ml., Marie Pá 07:50 Ne 03:45 43:55
    18 Jandeková, Nela Pá 08:00 Ne 04:36 44:36
    Višvaderová, Veronika Pá 06:15 --- DNF
    Wáwrová, Luisa Pá 06:28 --- DNF
    Konvičková, Lucie Pá 06:15 --- DNF
    Foberová, Markéta Pá 06:56 --- DNF
    Hadravová, Zlatka --- --- DNS
    Sládková, Eva --- --- DNS
    Najmanová, Martina --- --- DNS
    Forstová, Daniela --- --- DNS
    Brlejová, Sarah --- --- DNS
    Kalinová, Monika --- --- DNS

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kadlec, Tomáš Pá 08:00 Pá 19:37 11:37
    2 Adámek, Zbyněk Pá 07:32 Pá 19:37 12:05
    3 Družba, Lukáš Pá 06:02 Pá 18:12 12:10
    4 Řezáč, Martin Pá 06:37 Pá 20:53 14:16
    5 Panáček, Lukáš Pá 06:08 Pá 21:20 15:12
    6 Fortelný, Stanislav Pá 06:58 So 00:41 17:43
    7 Kiršbaum , Jakub Pá 06:05 So 04:06 22:01
    8 Egg, Jiří Pá 06:06 So 06:03 23:57
    9 Šeděnka, Adam Pá 06:15 So 10:06 27:51
    Soukup, Petr Pá 06:40 So 11:34 28:54
    10 Mihok, Michal Pá 06:04 So 11:18 29:14
    11 Horáček, Ondřej Pá 06:59 So 14:53 31:54
    12 Dvořák, Petr Pá 07:48 So 21:08 37:20
    13 Brabec, Roman Pá 08:00 So 23:20 39:20
    14 Masák, Tomáš Pá 07:50 Ne 03:45 43:55
    Cafourek, Václav --- --- DNS
    Valihrach, Zdeněk --- --- DNS
    Hochman, Ondřej --- --- DNS
    Dermek, Juraj --- --- DNS

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 06:03 Pá 21:30 15:27
    2 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:16 So 00:57 17:41
    3 Wáwrová, Eva Pá 06:28 So 01:29 19:01
    4 Andrlová , Dagmar Pá 06:25 So 05:55 23:30
    5 Veselá, Alena Pá 07:33 So 09:18 25:45
    6 Hrubcová, Dana Pá 07:26 So 11:20 27:54
    7 Čiperová, Lenka Pá 07:35 So 17:05 33:30
    8 Majerová, Simona Pá 06:22 So 19:41 37:19
    9 Radová, Jaroslava Pá 06:29 So 21:31 39:02
    10 Prokopová, Marie Pá 07:50 Ne 03:45 43:55
    Klimszová, Kateřina Pá 06:43 --- DNF
    Křováková , Hana Pá 07:57 --- DNF
    Matesová, Klára --- --- DNS

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kocourek, Lubomír Pá 07:47 Pá 23:44 15:57
    2 Davidov, Martin Pá 07:17 Pá 23:44 16:27
    3 Koláček, Patrik Pá 07:03 So 01:29 18:26
    4 Vala, Viktor Pá 07:59 So 04:13 20:14
    5 Šeda, Jan Pá 07:46 So 04:13 20:27
    6 Šikuta, Erik Pá 06:01 So 02:41 20:40
    7 Školník, Pavel Pá 07:28 So 05:55 22:27
    8 Hrubec, Tomáš Pá 07:26 So 11:20 27:54
    9 Soudek, Vojta Pá 06:39 So 14:13 31:34
    10 Šettner, Jan Pá 06:59 So 14:53 31:54
    11 Berka, Jan Pá 07:18 So 16:24 33:06
    12 Bodlák , Luboš Pá 08:00 So 20:28 36:28
    13 Honěk, Oldřich Pá 06:22 So 19:41 37:19
    14 Vejtasa, Michal Pá 06:28 So 21:31 39:03
    15 Bolehovský, Libor Pá 08:00 So 23:20 39:20
    16 Baran, Ondřej Pá 07:50 Ne 03:45 43:55
    Polášek, Roman Pá 08:00 --- DNF
    Chvalný , Jaroslav Pá 07:57 --- DNF
    Bujnoch, Jan Pá 06:53 --- DNF
    Prášil, Honza --- --- DNS
    Dobšík, Milan --- --- DNS

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Martinů, Jana So 07:59 So 13:43 05:44
    2 Menoušková, Klára --- --- DNS
    3 Maralíková, Magda So 06:56 So 14:54 07:58
    4 Červenáková , Zlata So 08:00 So 16:08 08:08
    5 Nováčková, Taťána So 07:16 So 15:48 08:32
    6 Kantorová , Kateřina So 07:48 So 17:07 09:19
    7 Preková, Adéla So 06:14 So 16:05 09:51
    8 Davidová, Mirka --- --- DNS
    9 Kočí, Monika So 07:04 So 16:57 09:53
    10 Bartoňková, Hana So 07:12 So 17:12 10:00
    11 Barešová, Markéta So 06:36 So 16:47 10:11
    12 Němcová, Adéla So 07:56 So 18:17 10:21
    13 Němcová, Markéta So 07:55 So 18:17 10:22
    14 Nováková, Martina So 07:10 So 18:16 11:06
    15 Dluhošová, Zuzana So 08:20 So 19:50 11:30
    16 Macková, Renáta So 08:19 So 19:50 11:31
    16 Kohlová, Alena --- --- DNS
    18 Bradáčová, Petra --- --- DNS
    19 Barošová, Zdeňka So 08:32 So 20:16 11:44
    20 Šimáčková, Kateřina So 06:54 So 18:40 11:46
    21 Hradilová, Hana So 07:26 So 19:17 11:51
    22 Adamíková, Kateřina So 07:25 So 19:17 11:52
    23 Zlatušková, Simona So 06:16 So 18:10 11:54
    24 Pačesová, Jana So 07:08 So 19:07 11:59
    25 Krušberská, Nikola So 08:48 So 21:14 12:26
    26 Libová, Renáta So 06:12 So 18:40 12:28
    27 Štibrányiová, Eva So 07:57 So 20:51 12:54
    28 Nováková, Zuzana So 07:34 So 21:30 13:56
    29 Zapletalová, Kateřina So 07:27 So 21:26 13:59
    30 Hlavicová, Tereza So 07:26 So 21:26 14:00
    31 Jurečková, Irena So 07:32 So 23:10 15:38
    32 Rezková, Marcela So 07:22 Ne 01:01 17:39
    Sandleiterová, Lucie So 06:17 --- DNF
    Eliášová , Kristýna So 06:19 --- DNF
    Bubelová, Kateřina So 06:18 --- DNF
    Vaňková, Nikola So 07:13 --- DNF
    Klapálková, Gabriela So 07:14 --- DNF
    Kupcová, Monika So 08:17 --- DNF
    Hašová, Blanka So 08:34 --- DNF
    Semanová, Markéta So 06:22 --- DNF
    Třetinová, Martina So 08:33 --- DNF
    Pučalíková, Veronika So 07:53 --- DNF
    Marčanová, Martina So 08:49 --- DNF
    Radvanská, Kateřina So 07:11 So 17:31 DSQ
    Nováková, Miluše --- --- DNS
    Brázdilová, Petra --- --- DNS
    Krejčí, Ivona --- --- DNS
    Pavličík, Petra --- --- DNS
    Pitrová, Ludmila --- --- DNS

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Stolárik, Peter So 06:55 So 11:19 04:24
    2 Swaczyna, Radek So 07:28 So 13:21 05:53
    3 Sztymon, Pavel So 06:21 So 12:19 05:58
    4 Blecha , Oldřich --- --- DNS
    5 Antoš, Jan So 06:22 So 12:31 06:09
    6 Skula, Zdeněk --- --- DNS
    7 Solanský, Robin --- --- DNS
    8 Trlica, Marián So 06:06 So 14:14 08:08
    9 Adámek, Lukáš So 06:08 So 14:24 08:16
    10 Čada, Radomír So 08:59 So 17:47 08:48
    11 Jochec, Tomáš So 07:48 So 17:07 09:19
    12 Stoklásek, Martin So 07:01 So 17:58 10:57
    13 Růčka, Tomáš --- --- DNS
    14 Růčka , Bronislav --- --- DNS
    15 Csontos, Marian So 07:21 So 19:04 11:43
    16 Bradáč, Honza --- --- DNS
    Kopecký, Lukáš So 06:16 So 18:10 11:54
    17 Raschka, Jan So 08:48 So 21:14 12:26
    Schöbel, Patrick So 06:17 --- DNF
    Földváry, Alexander So 07:53 --- DNF
    Vítek, Jaroslav So 07:54 --- DNF
    Vícha, Daniel --- --- DNS
    Adámek, Vojta --- --- DNS
    Czerner, Lukáš --- --- DNS

    SHORT - Short

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    Camfrlová, Tereza --- --- DNS
    Šubínová, Veronika --- --- DNS
    Charousová, Markéta --- --- DNS
    Rakovská, Denisa --- --- DNS
    Pastuchová, Martina --- --- DNS
    Hončíková, Andrea --- --- DNS
    Hončík, Karel --- --- DNS
    Šimák, David --- --- DNS
    Martinovská, Blanka --- --- DNS
    Kurečková, Lucie --- --- DNS
    Kormaňáková, Petra --- --- DNS
    Chmelar, Jiri --- --- DNS
    Nedomová, Jarmila --- --- DNS
    Ott, Michal --- --- DNS
    Fabiánová, Kateřina --- --- DNS
    Fabiánová, Andrea --- --- DNS
    Köhlerová, Klára --- --- DNS
    Mazalová, Lenka --- --- DNS
    Válová, Jana --- --- DNS
    Šafer, Jaroslav --- --- DNS
    Andlová, Romana --- --- DNS
    Míšková, Štěpánka --- --- DNS
    Míšková, Radka --- --- DNS
    Krejčiříková, Zuzana --- --- DNS
    Smetanová, Veronika --- --- DNS
    Šilhavíková, Eva --- --- DNS
    Macečková, Veronika --- --- DNS
    Křištofová, Anna --- --- DNS
    Pechalová, Daniela --- --- DNS
    Daňková, Zdeňka --- --- DNS
    Grulíková , Radka --- --- DNS
    Grulík , Jan --- --- DNS
    Včelicová , Lucie --- --- DNS
    Lipowská, Dorota --- --- DNS
    Jochymek, Ondřej --- --- DNS
    Jachanová, Irena --- --- DNS
    Novosadová, Markéta --- --- DNS
    Pařízek, Lukáš --- --- DNS
    Huspeninová, Veronika --- --- DNS
    Bergerová, Klára --- --- DNS
    Jordánová, Lucie --- --- DNS
    Svobodová, Vendula --- --- DNS
    Netopilová, Gabriela --- --- DNS
    Daníčková, Petra --- --- DNS
    Adámek, Zbyněk --- --- DNS
    Blahová, Lucie --- --- DNS
    Kollmannová, Tereza --- --- DNS
    Semančíková, Jana --- --- DNS
    Hanák, Ivo --- --- DNS
    Zpět na všechny akce