[2019] - STOPOU STREJDY ŠERÁKA

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    11. 7. - 14. 7. 2019
    Kde:
    Lipová-lázně, Lipová-lázně - lyžařské středisko MIROSLAV
    Pozice:
    50.22081N, 17.1251392E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [96kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [47kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 07:00 Pá 23:50 16:50
    2 Lédlová, Martina Pá 07:00 Pá 23:51 16:51
    3 Pacáková, Kateřina Pá 07:00 So 02:52 19:52
    4 Štelclová, Lenka Pá 07:00 So 05:21 22:21
    5 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:00 So 08:13 25:13
    6 Jandeková, Nela Pá 07:00 So 10:45 27:45
    7 Čípová, Hana Pá 07:00 So 17:07 34:07
    8 Staníková, Kamila Pá 07:00 So 19:17 36:17
    9 Rafajová, Alena Pá 07:00 So 23:34 40:34
    10 Kašparová, Věra Pá 07:00 Ne 02:28 43:28
    Pokorná, Veronika Pá 07:00 --- DNF
    Antošová, Michaela Pá 07:00 --- DNF
    Novotná, Darina Pá 07:00 --- DNF
    Tichá, Anna Pá 07:00 --- DNF
    Vargová, Martina Pá 07:00 --- DNF
    Raczová, Jana Pá 07:00 --- DNF
    Dluhošová, Zuzana Pá 07:00 --- DSQ
    Deverová, Romana Pá 07:00 --- DNS
    Navrátilová, Monika Pá 07:00 --- DNS
    Brlejová, Sarah Pá 07:00 --- DNS
    Červinková, Jiřina Pá 07:00 --- DNS
    Bartoňková, Lucie Pá 07:00 --- DNS

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 07:00 Pá 20:22 13:22
    2 Družba, Lukáš Pá 07:00 Pá 21:47 14:47
    3 Panáček, Lukáš Pá 07:00 Pá 23:57 16:57
    4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 So 03:31 20:31
    5 Kolář, Petr Pá 07:00 So 05:20 22:20
    6 Kiršbaum, Jakub Pá 07:00 So 05:58 22:58
    7 Navrátil, Petr Pá 07:00 So 05:59 22:59
    8 Egg, Jiří Pá 07:00 So 08:14 25:14
    9 Rečka, Vojtěch Pá 07:00 So 11:59 28:59
    10 Cafourek, Václav Pá 07:00 So 14:17 31:17
    11 Dvořák, Petr Pá 07:00 So 21:32 38:32
    12 Müller, Martin Pá 07:00 So 21:56 38:56
    13 Kužel, Vojtěch Pá 07:00 Ne 02:28 43:28
    Strašil, Miroslav Pá 07:00 --- DNF
    Král, Aleš Pá 07:00 --- DNF
    Merva, Lukáš Pá 07:00 --- DNF
    Berka, Zdeněk Pá 07:00 --- DNF
    Mamula, Martin Pá 07:00 --- DNF
    Mihok, Michal Pá 07:00 --- DNS
    Pačes, Jan Pá 07:00 --- DNS

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:00 Pá 23:58 16:58
    2 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:00 So 02:52 19:52
    3 Veselá, Alena Pá 07:00 So 08:12 25:12
    4 Rožňová, Anna Pá 07:00 So 10:37 27:37
    5 Matrková, Jana Pá 07:00 So 11:32 28:32
    6 Suchardová, Jana Pá 07:00 So 14:20 31:20
    7 Hrubcová, Dana Pá 07:00 So 15:28 32:28
    8 Andrlová, Dagmar Pá 07:00 So 19:18 36:18
    9 Podoláková, Milena Pá 07:00 So 20:52 37:52
    10 Majerová, Simona Pá 07:00 So 21:12 38:12
    11 Křováková, Hana Pá 07:00 Ne 03:02 44:02
    Kourdi, Soolaima Pá 07:00 --- DNF
    Fochlerová, Jitka Pá 07:00 --- DNF
    Krepsová, Kristýna Pá 07:00 --- DNF
    Pospíšilová, Michaela Pá 07:00 --- DNF
    Jurečková, Irena Pá 07:00 --- DNF
    Čiperová, Lenka Pá 07:00 --- DNS

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kocourek, Lubomír Pá 07:00 Pá 23:48 16:48
    2 Barák, Roman Pá 07:00 Pá 23:49 16:49
    3 Koláček, Patrik Pá 07:00 So 02:47 19:47
    4 Vala, Viktor Pá 07:00 So 02:52 19:52
    5 Školník, Pavel Pá 07:00 So 04:14 21:14
    6 Šeda, Jan Pá 07:00 So 04:48 21:48
    7 Gejdoš, Matej Pá 07:00 So 05:21 22:21
    8 Šikuta, Erik Pá 07:00 So 05:57 22:57
    9 Vejtasa, Michal Pá 07:00 So 10:45 27:45
    10 Vlček, Viktor Pá 07:00 So 12:25 29:25
    11 Kolář, Karel Pá 07:00 So 14:16 31:16
    12 Hrubec, Tomáš Pá 07:00 So 15:28 32:28
    13 Soudek, Vojtěch Pá 07:00 So 16:51 33:51
    14 Honěk, Oldřich Pá 07:00 So 20:34 37:34
    15 Twardek, Tomáš Pá 07:00 Ne 01:20 42:20
    15 Hurych, Jaromír Pá 07:00 Ne 01:20 42:20
    17 Chvalný, Jaroslav Pá 07:00 Ne 03:02 44:02
    18 Polášek, Roman Pá 07:00 Ne 03:20 44:20
    Pokorný, Ctirad Pá 07:00 --- DNF
    Bodlák, Luboš Pá 07:00 --- DNF
    Kdýr, Marian Pá 07:00 --- DNF
    Kolátor, Vít Pá 07:00 --- DNF
    Staník, Antonín Pá 07:00 --- DNF
    Bolehovský, Libor Pá 07:00 --- DNF
    Tonder, Čestmír Pá 07:00 --- DNS

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kakáčová, Jana So 07:00 So 12:51 05:51
    2 Červenáková, Zlata So 07:00 So 15:26 08:26
    3 Sztymonová, Lenka So 07:00 So 15:27 08:27
    4 Maralíková, Magda So 07:00 So 15:34 08:34
    5 Janošková, Jana So 07:00 So 15:35 08:35
    6 Bajsová, Sylva So 07:00 So 15:53 08:53
    7 Nováčková, Taťána So 07:00 So 16:16 09:16
    8 Šopáková, Michaela So 07:00 So 16:30 09:30
    9 Macková, Renáta So 07:00 So 16:40 09:40
    10 Redlová, Markéta So 07:00 So 16:41 09:41
    11 Budínová, Marie So 07:00 So 16:45 09:45
    12 Kolářská, Monika So 07:00 So 16:54 09:54
    13 Kantorová, Kateřina So 07:00 So 16:56 09:56
    14 Radvanská, Kateřina So 07:00 So 17:04 10:04
    15 Kočí, Monika So 07:00 So 17:42 10:42
    16 Kalinová, Monika So 07:00 So 19:03 12:03
    17 Klapálková, Gabriela So 07:00 So 19:11 12:11
    18 Hamáková, Nikol So 07:00 So 19:27 12:27
    19 Lédlová, Kristýna So 07:00 So 19:28 12:28
    20 Nováková, Martina So 07:00 So 20:17 13:17
    21 Sušánková, Lenka So 07:00 So 20:38 13:38
    22 Schenková, Alexandra So 07:00 So 20:40 13:40
    23 Štibrányiová, Eva So 07:00 So 20:53 13:53
    Lichková, Zdenka So 07:00 --- DSQ
    Adamíková, Kateřina So 07:00 --- DNS
    Medková, Kateřina So 07:00 --- DNS
    Smékalová, Ladislava So 07:00 --- DNS
    Vaňková, Nikola So 07:00 --- DNS
    Hronová, Martina So 07:00 --- DNS

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Stolárik, Peter So 07:00 So 11:59 04:59
    2 Blecha, Oldřich So 07:00 So 12:51 05:51
    3 Swaczyna, Radek So 07:00 So 13:14 06:14
    4 Antoš, Jan So 07:00 So 14:30 07:30
    5 Komrska, Petr So 07:00 So 14:31 07:31
    6 Solanský, Robin So 07:00 So 15:07 08:07
    7 Ott, Michal So 07:00 So 15:08 08:08
    8 Bajs, Peter So 07:00 So 15:53 08:53
    9 Stoklásek, Martin So 07:00 So 16:45 09:45
    10 Kolářský, Petr So 07:00 So 16:54 09:54
    10 Jochec, Tomáš So 07:00 So 16:54 09:54
    12 Novák, Roman So 07:00 So 20:17 13:17
    13 Sušánka, Robert So 07:00 So 20:38 13:38
    14 Kovář, Martin So 07:00 So 20:40 13:40
    Čada, Radomír So 07:00 --- DNF
    Nevrkla, Pavel So 07:00 --- DNF
    Kubíček, Lubomír So 07:00 --- DSQ
    Ján, Jiří So 07:00 --- DSQ
    Horáček, Radovan So 07:00 --- DSQ
    Grigel, Roman So 07:00 --- DNS
    Jareš, Ondřej So 07:00 --- DNS
    Zpět na všechny akce