[2019] - KRAJEM BŘIDLICE


Informace


Od - Do:
2. 8. - 4. 8. 2019
Kde:
Lomnice u Rýmařova, Lomnice 99
Pozice:
49.87057N, 17.418997E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - https://ledovastopa.webnode.cz/akce/
Vypsané závody:
LONG [88km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2
MID [43km][--m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMWDMM
Short [25km][--m]
Vypsané kategorie:

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - https://ledovastopa.webnode.cz/akce/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Adámek, Zbyněk LONG DTM1
      ---
      Družba, Lukáš LONG DTM1
        ---
        Řezáč, Martin LONG DTM1
          ---
          Panáček, Lukáš LONG DTM1
            ---
            Fortelný, Stanislav LONG DTM1
              ---
              Egg, Jiří LONG DTM1
                ---
                Dvořák, Petr LONG DTM1
                  ---
                  Revák, Libor LONG DTM1
                    ---
                    Koláček , Patrik LONG DTM2
                      ---
                      Davidov, Martin LONG DTM2
                        ---
                        Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
                          ---
                          Školník, Pavel LONG DTM2
                            ---
                            Šikuta, Erik LONG DTM2
                              ---
                              Šeda, Jan LONG DTM2
                                ---
                                Bolehovský, Libor LONG DTM2
                                  ---
                                  Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                    ---
                                    Bodlák , Luboš LONG DTM2
                                      ---
                                      Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
                                        ---
                                        Jandeková, Nela LONG DTW1
                                          ---
                                          Wáwrová, Luisa LONG DTW1
                                            ---
                                            Petríková , Eva LONG DTW1
                                              ---
                                              Raczová, Jana LONG DTW1
                                                ---
                                                Bayerová, Helena LONG DTW2
                                                  ---
                                                  Plaštiaková, Miroslava LONG DTW2
                                                    ---
                                                    Rožňová, Anna LONG DTW2
                                                      ---
                                                      Veselá, Alena LONG DTW2
                                                        ---
                                                        Andrlová , Dagmar LONG DTW2
                                                          ---
                                                          Kourdi, Soolaima LONG DTW2
                                                            ---
                                                            Růžičková, Jitka LONG DTW2
                                                              ---
                                                              Jurečková, Irena LONG DTW2
                                                                ---
                                                                Křováková, Hana LONG DTW2
                                                                  ---
                                                                  Swaczyna, Radek MID DMM
                                                                    ---
                                                                    Komrska, Petr MID DMM
                                                                      ---
                                                                      Kolářský, Petr MID DMM
                                                                        ---
                                                                        Větrovec, Jan MID DMM
                                                                          ---
                                                                          Žilinec, Štěpán MID DMM
                                                                            ---
                                                                            Valihrach, Zdeněk MID DMM
                                                                              ---
                                                                              Beran, Jiri MID DMM
                                                                                ---
                                                                                Kohoutek, Roman MID DMM
                                                                                  ---
                                                                                  Stolárik, Peter MID DMM
                                                                                    ---
                                                                                    Sztymon, Pavel MID DMM
                                                                                      ---
                                                                                      Adámek, Lukáš MID DMM
                                                                                        ---
                                                                                        Weigel, Libor MID DMM
                                                                                          ---
                                                                                          Kantor, Pavel MID DMM
                                                                                            ---
                                                                                            Martinů, Jana MID DMW
                                                                                              ---
                                                                                              Kantorová, Kateřina MID DMW
                                                                                                ---
                                                                                                Červenáková, Zlata MID DMW
                                                                                                  ---
                                                                                                  Kupcová, Monika MID DMW
                                                                                                    ---
                                                                                                    Kolářská, Monika MID DMW
                                                                                                      ---
                                                                                                      Kokešová , Michaela MID DMW
                                                                                                        ---
                                                                                                        Opavská, Kateřina MID DMW
                                                                                                          ---
                                                                                                          Šišoláková, Eva MID DMW
                                                                                                            ---
                                                                                                            Weigelová, Tereza MID DMW
                                                                                                              ---
                                                                                                              Svobodová, Vendula MID DMW
                                                                                                                ---
                                                                                                                Chmelařová, Lenka MID DMW
                                                                                                                  ---
                                                                                                                  Dzugasová, Lenka MID DMW
                                                                                                                    ---
                                                                                                                    Maralíková, Magda MID DMW
                                                                                                                      ---
                                                                                                                      Nováčková, Taťána MID DMW
                                                                                                                        ---
                                                                                                                        Truskova, Iveta MID DMW
                                                                                                                          ---
                                                                                                                          Kočí, Monika MID DMW
                                                                                                                            ---
                                                                                                                            Radvanská , Kateřina MID DMW
                                                                                                                              ---
                                                                                                                              Feherová , Iveta MID DMW
                                                                                                                                ---
                                                                                                                                Davidová, Mirka MID DMW
                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                  Nováková, Martina MID DMW
                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                    Hornová, Libuše MID DMW
                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                      Chocholková, Daniela MID DMW
                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                        Barošová, Zdeňka MID DMW
                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                          Davidova, Pavla MID DMW
                                                                                                                                            ---

                                                                                                                                            Výsledky


                                                                                                                                            LONG - DTM1

                                                                                                                                            # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                            1 Adámek, Zbyněk Pá 07:16 Pá 16:52 09:36:50
                                                                                                                                            2 Družba, Lukáš Pá 06:01 Pá 15:47 09:46:08
                                                                                                                                            3 Řezáč, Martin Pá 06:26 Pá 16:40 10:14:19
                                                                                                                                            4 Panáček, Lukáš Pá 06:00 Pá 17:41 11:41:40
                                                                                                                                            5 Fortelný, Stanislav Pá 06:00 Pá 17:53 11:53:12
                                                                                                                                            6 Egg, Jiří Pá 07:05 So 01:22 18:17:05
                                                                                                                                            7 Dvořák, Petr Pá 07:57 So 15:23 31:26:53
                                                                                                                                            8 Revák, Libor Pá 06:10 So 14:59 32:49:50

                                                                                                                                            LONG - DTM2

                                                                                                                                            # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                            1 Koláček , Patrik Pá 07:03 Pá 18:45 11:42:23
                                                                                                                                            2 Davidov, Martin Pá 06:23 Pá 18:35 12:12:31
                                                                                                                                            3 Chvalný, Jaroslav Pá 08:07 Pá 21:43 13:36:32
                                                                                                                                            4 Školník, Pavel Pá 07:25 Pá 21:49 14:24:14
                                                                                                                                            5 Šikuta, Erik Pá 06:01 Pá 21:04 15:03:20
                                                                                                                                            6 Šeda, Jan Pá 08:03 So 01:09 17:06:35
                                                                                                                                            7 Bolehovský, Libor Pá 07:52 So 02:55 19:03:52
                                                                                                                                            8 Vejtasa, Michal Pá 06:16 So 01:45 19:28:45
                                                                                                                                            9 Bodlák , Luboš Pá 08:15 So 10:31 26:15:45

                                                                                                                                            LONG - DTW1

                                                                                                                                            # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                            1 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:04 So 01:22 18:17:32
                                                                                                                                            2 Jandeková, Nela Pá 08:06 So 02:55 18:49:57
                                                                                                                                            3 Wáwrová, Luisa Pá 06:16 So 01:44 19:28:45
                                                                                                                                            4 Petríková , Eva Pá 06:09 So 14:59 32:50:20
                                                                                                                                            5 Raczová, Jana Pá 08:45 So 18:30 33:45:42

                                                                                                                                            LONG - DTW2

                                                                                                                                            # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                            1 Bayerová, Helena Pá 05:59 Pá 17:53 11:54:12
                                                                                                                                            2 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:31 Pá 20:02 12:31:42
                                                                                                                                            3 Rožňová, Anna Pá 06:55 So 00:34 17:39:33
                                                                                                                                            4 Veselá, Alena Pá 07:23 So 01:45 18:21:32
                                                                                                                                            5 Andrlová , Dagmar Pá 06:28 So 01:45 19:17:02
                                                                                                                                            6 Kourdi, Soolaima Pá 07:34 So 14:08 30:34:43
                                                                                                                                            7 Růžičková, Jitka Pá 07:07 So 13:54 30:47:35
                                                                                                                                            8 Jurečková, Irena Pá 08:45 So 18:30 33:45:42
                                                                                                                                            Křováková, Hana Pá 08:17 --- DNF

                                                                                                                                            MID - DMW

                                                                                                                                            # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                            1 Martinů, Jana So 07:36 So 11:39 04:03:10
                                                                                                                                            2 Kantorová, Kateřina So 07:04 So 11:22 04:18:16
                                                                                                                                            3 Chmelařová, Lenka So 07:08 So 12:08 05:00:35
                                                                                                                                            4 Červenáková, Zlata So 07:13 So 12:14 05:01:35
                                                                                                                                            5 Kupcová, Monika So 07:12 So 12:14 05:02:57
                                                                                                                                            6 Dzugasová, Lenka So 08:56 So 14:15 05:19:17
                                                                                                                                            7 Kolářská, Monika So 07:40 So 13:15 05:34:45
                                                                                                                                            8 Maralíková, Magda So 07:10 So 13:11 06:01:08
                                                                                                                                            9 Kokešová , Michaela So 07:31 So 13:44 06:13:20
                                                                                                                                            10 Nováčková, Taťána So 07:52 So 14:06 06:14:53
                                                                                                                                            11 Truskova, Iveta So 07:51 So 14:16 06:25:10
                                                                                                                                            12 Kočí, Monika So 07:48 So 14:38 06:50:58
                                                                                                                                            13 Radvanská , Kateřina So 07:09 So 14:04 06:55:23
                                                                                                                                            14 Feherová , Iveta So 07:08 So 14:08 07:00:26
                                                                                                                                            15 Davidová, Mirka So 07:20 So 14:34 07:14:09
                                                                                                                                            16 Nováková, Martina So 07:10 So 14:57 07:47:10
                                                                                                                                            17 Opavská, Kateřina So 07:43 So 15:30 07:47:20
                                                                                                                                            18 Šišoláková, Eva So 08:27 So 16:19 07:52:44
                                                                                                                                            19 Weigelová, Tereza So 08:37 So 16:50 08:12:31
                                                                                                                                            20 Hornová, Libuše So 08:14 So 16:52 08:37:58
                                                                                                                                            21 Chocholková, Daniela So 07:03 So 15:44 08:40:54
                                                                                                                                            21 Barošová, Zdeňka So 07:03 So 15:44 08:40:54
                                                                                                                                            23 Davidova, Pavla So 07:20 So 16:08 08:48:15
                                                                                                                                            24 Svobodová, Vendula So 07:02 So 16:52 09:49:59

                                                                                                                                            MID - DMM

                                                                                                                                            # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                            1 Stolárik, Peter So 07:15 So 10:34 03:19:41
                                                                                                                                            2 Swaczyna, Radek So 07:47 So 11:54 04:07:40
                                                                                                                                            3 Komrska, Petr So 07:17 So 11:38 04:21
                                                                                                                                            4 Sztymon, Pavel So 07:16 So 12:01 04:45
                                                                                                                                            5 Adámek, Lukáš So 07:05 So 12:49 05:44:15
                                                                                                                                            6 Kolářský, Petr So 07:40 So 13:41 06:01:25
                                                                                                                                            7 Větrovec, Jan So 08:11 So 15:37 07:26:15
                                                                                                                                            8 Weigel, Libor So 08:37 So 16:50 08:12:31
                                                                                                                                            9 Kantor, Pavel So 09:06 So 17:36 08:30
                                                                                                                                            10 Žilinec, Štěpán So 07:30 So 16:12 08:41:51
                                                                                                                                            11 Valihrach, Zdeněk So 07:29 So 16:12 08:42:51
                                                                                                                                            12 Beran, Jiri So 07:30 So 16:15 08:45:16
                                                                                                                                            13 Kohoutek, Roman So 08:22 So 17:32 09:10:49

                                                                                                                                            Statistiky


                                                                                                                                            Zpět na všechny akce