[2019] - KRAJEM BŘIDLICE

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    2. 8. - 4. 8. 2019
    Kde:
    Lomnice u Rýmařova, Lomnice 99
    Pozice:
    49.87057N, 17.418997E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [88kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [43kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    Short [25kmkm][--mm] Vypsané kategorie:

      Výsledky

      LONG - DTW1

      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
      1 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:04 So 01:22 18:17:32
      2 Jandeková, Nela Pá 08:06 So 02:55 18:49:57
      3 Wáwrová, Luisa Pá 06:16 So 01:44 19:28:45
      4 Petríková , Eva Pá 06:09 So 14:59 32:50:20
      5 Raczová, Jana Pá 08:45 So 18:30 33:45:42

      LONG - DTM1

      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
      1 Adámek, Zbyněk Pá 07:16 Pá 16:52 09:36:50
      2 Družba, Lukáš Pá 06:01 Pá 15:47 09:46:08
      3 Řezáč, Martin Pá 06:26 Pá 16:40 10:14:19
      4 Panáček, Lukáš Pá 06:00 Pá 17:41 11:41:40
      5 Fortelný, Stanislav Pá 06:00 Pá 17:53 11:53:12
      6 Egg, Jiří Pá 07:05 So 01:22 18:17:05
      7 Dvořák, Petr Pá 07:57 So 15:23 31:26:53
      8 Revák, Libor Pá 06:10 So 14:59 32:49:50

      LONG - DTW2

      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
      1 Bayerová, Helena Pá 05:59 Pá 17:53 11:54:12
      2 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:31 Pá 20:02 12:31:42
      3 Rožňová, Anna Pá 06:55 So 00:34 17:39:33
      4 Veselá, Alena Pá 07:23 So 01:45 18:21:32
      5 Andrlová , Dagmar Pá 06:28 So 01:45 19:17:02
      6 Kourdi, Soolaima Pá 07:34 So 14:08 30:34:43
      7 Růžičková, Jitka Pá 07:07 So 13:54 30:47:35
      8 Jurečková, Irena Pá 08:45 So 18:30 33:45:42
      Křováková, Hana Pá 08:17 --- DNF

      LONG - DTM2

      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
      1 Koláček , Patrik Pá 07:03 Pá 18:45 11:42:23
      2 Davidov, Martin Pá 06:23 Pá 18:35 12:12:31
      3 Chvalný, Jaroslav Pá 08:07 Pá 21:43 13:36:32
      4 Školník, Pavel Pá 07:25 Pá 21:49 14:24:14
      5 Šikuta, Erik Pá 06:01 Pá 21:04 15:03:20
      6 Šeda, Jan Pá 08:03 So 01:09 17:06:35
      7 Bolehovský, Libor Pá 07:52 So 02:55 19:03:52
      8 Vejtasa, Michal Pá 06:16 So 01:45 19:28:45
      9 Bodlák , Luboš Pá 08:15 So 10:31 26:15:45

      MID - DMW

      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
      1 Martinů, Jana So 07:36 So 11:39 04:03:10
      2 Kantorová, Kateřina So 07:04 So 11:22 04:18:16
      3 Chmelařová, Lenka So 07:08 So 12:08 05:00:35
      4 Červenáková, Zlata So 07:13 So 12:14 05:01:35
      5 Kupcová, Monika So 07:12 So 12:14 05:02:57
      6 Dzugasová, Lenka So 08:56 So 14:15 05:19:17
      7 Kolářská, Monika So 07:40 So 13:15 05:34:45
      8 Maralíková, Magda So 07:10 So 13:11 06:01:08
      9 Kokešová , Michaela So 07:31 So 13:44 06:13:20
      10 Nováčková, Taťána So 07:52 So 14:06 06:14:53
      11 Truskova, Iveta So 07:51 So 14:16 06:25:10
      12 Kočí, Monika So 07:48 So 14:38 06:50:58
      13 Radvanská , Kateřina So 07:09 So 14:04 06:55:23
      14 Feherová , Iveta So 07:08 So 14:08 07:00:26
      15 Davidová, Mirka So 07:20 So 14:34 07:14:09
      16 Nováková, Martina So 07:10 So 14:57 07:47:10
      17 Opavská, Kateřina So 07:43 So 15:30 07:47:20
      18 Šišoláková, Eva So 08:27 So 16:19 07:52:44
      19 Weigelová, Tereza So 08:37 So 16:50 08:12:31
      20 Hornová, Libuše So 08:14 So 16:52 08:37:58
      21 Chocholková, Daniela So 07:03 So 15:44 08:40:54
      21 Barošová, Zdeňka So 07:03 So 15:44 08:40:54
      23 Davidova, Pavla So 07:20 So 16:08 08:48:15
      24 Svobodová, Vendula So 07:02 So 16:52 09:49:59

      MID - DMM

      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
      1 Stolárik, Peter So 07:15 So 10:34 03:19:41
      2 Swaczyna, Radek So 07:47 So 11:54 04:07:40
      3 Komrska, Petr So 07:17 So 11:38 04:21
      4 Sztymon, Pavel So 07:16 So 12:01 04:45
      5 Adámek, Lukáš So 07:05 So 12:49 05:44:15
      6 Kolářský, Petr So 07:40 So 13:41 06:01:25
      7 Větrovec, Jan So 08:11 So 15:37 07:26:15
      8 Weigel, Libor So 08:37 So 16:50 08:12:31
      9 Kantor, Pavel So 09:06 So 17:36 08:30
      10 Žilinec, Štěpán So 07:30 So 16:12 08:41:51
      11 Valihrach, Zdeněk So 07:29 So 16:12 08:42:51
      12 Beran, Jiri So 07:30 So 16:15 08:45:16
      13 Kohoutek, Roman So 08:22 So 17:32 09:10:49
      Zpět na všechny akce