[2019] - FRYŠTÁCKÝ DOGTREKKING

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    5. 9. - 8. 9. 2019
    Kde:
    Rusava, RS - Jestřábí
    Pozice:
    49.3392292N, 17.7003617E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [91kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [45kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    CC [--kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - ccz
    • - ccm

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pacáková, Kateřina Pá 07:50 So 00:34 16:44
    2 Foralová, Anna Pá 07:49 So 08:17 24:28
    3 Deverová, Romana Pá 08:02 So 10:18 26:16
    4 Šimáčková, Kateřina Pá 07:38 So 11:15 27:37
    5 Forstová, Daniela Pá 07:58 So 13:22 29:24
    6 Horáčková, Stanislava Pá 07:46 So 13:49 30:03
    7 Lédlová, Kristýna Pá 08:11 So 17:19 33:08
    8 Hamáková, Nikol Pá 08:10 So 17:19 33:09
    9 Juřenová, Renáta Pá 07:45 So 18:13 34:28
    Král, Hajlichová Iveta Pá 07:41 --- DNF

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:08 Pá 20:01 11:53
    2 Kadlec, Tomáš Pá 08:30 Pá 20:30 12:00
    3 Družba, Lukáš Pá 07:48 Pá 20:48 13:00
    4 Panáček, Lukáš Pá 07:31 Pá 22:47 15:16
    5 Fortelný, Stanislav Pá 07:32 Pá 22:52 15:20
    6 Harna, Libor Pá 07:34 So 03:26 19:52
    7 Rečka, Vojtěch Pá 08:09 So 06:53 22:44
    8 Egg, Jiří Pá 07:42 So 08:15 24:33
    9 Tomek, Milan Pá 07:37 So 08:17 24:40
    10 Kosan, Pavel Pá 08:03 So 10:18 26:15
    11 Novotný, Michal Pá 08:12 So 17:20 33:08
    Chvalný, Jaroslav Pá 00:00 --- STARTED
    Cafourek, Václav Pá 07:33 --- DNF
    Dvořák, Petr Pá 08:01 --- DNF
    Šmíd, Michal Pá 08:30 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:31 Pá 22:51 15:20
    2 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:52 So 00:01 16:09
    3 Vlčková, Marcela Pá 07:40 So 05:46 22:06
    4 Rožňová, Anna Pá 07:30 So 06:24 22:54
    5 Veselá, Alena Pá 07:53 So 08:14 24:21
    6 Andrlová, Dagmar Pá 07:35 So 08:17 24:42
    7 Suchardová, Jana Pá 07:47 So 13:49 30:02
    8 Pavelková, Helena Pá 07:51 So 21:10 37:19
    9 Majerová, Simona Pá 07:54 Ne 00:07 40:13

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 07:39 So 00:00 16:21
    2 Vala, Viktor Pá 08:13 So 02:49 18:36
    3 Školník, Pavel Pá 07:44 So 05:47 22:03
    4 Šeda, Jan Pá 08:30 So 08:16 23:46
    5 Soudek, Vojtěch Pá 07:36 So 17:39 34:03
    6 Vejtasa, Michal Pá 07:43 So 18:13 34:30
    7 Unger, Viktor Pá 08:00 So 21:10 37:10
    8 Bolehovský, Libor Pá 08:26 Ne 00:07 39:41
    Bodlák, Luboš Pá 08:30 --- DNF
    Budiský, Martin Pá 08:14 --- DNF
    Živna, Petr Pá 07:55 --- DNF

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Martinů, Jana So 07:49 So 13:43 05:54
    2 Fialová, Klára So 07:43 So 14:03 06:20
    3 Holíková, Pavla So 07:36 So 14:39 07:03
    4 Darebníková, Nikola So 07:40 So 14:54 07:14
    5 Červenáková, Zlata So 07:54 So 15:18 07:24
    6 Dzugasová, Lenka So 08:29 So 16:52 08:23
    7 Bajsová, Sylva So 07:55 So 16:31 08:36
    8 Nováčková, Taťána So 08:11 So 17:15 09:04
    9 Radvanská, Kateřina So 07:41 So 16:52 09:11
    10 Maralíková, Magda So 07:48 So 17:18 09:30
    11 Daňková, Zdeňka So 07:31 So 17:19 09:48
    11 Včelicová, Lucie So 07:32 So 17:20 09:48
    13 Krajčová, Andrea So 08:30 So 19:12 10:42
    13 Ušelová, Petra So 08:30 So 19:12 10:42
    15 Šopáková, Michaela So 07:37 So 18:31 10:54
    16 Kočí, Monika So 07:57 So 19:10 11:13
    17 Feherová, Iveta So 07:34 So 19:13 11:39
    18 Nováková, Martina So 07:42 So 19:22 11:40
    19 Macková, Renáta So 08:27 So 20:15 11:48
    20 Plisková, Petra So 07:50 So 19:51 12:01
    21 Šišoláková, Eva So 08:12 So 22:04 13:52
    22 Hanousková, Jitka So 07:44 So 22:03 14:19
    23 Hanzikova, Hana So 07:45 So 22:15 14:30
    Chmelařová, Lenka So 07:58 --- DNF
    Jiroutová, Adéla So 08:30 --- DNF
    Kalinová, Monika So 07:53 --- DNF
    Motejzíková, Lucie So 08:30 --- DNF

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Antoš, Jan So 07:47 So 13:45 05:58
    2 Sztymon, Pavel So 07:46 So 13:46 06:00
    3 Solanský, Robin So 07:38 So 13:48 06:10
    4 Swaczyna, Radek So 08:00 So 14:15 06:15
    5 Řezáč, Martin So 07:59 So 14:17 06:18
    6 Čada, Radomír So 08:28 So 14:48 06:20
    7 Janda, Jakub So 07:39 So 14:54 07:15
    8 Bajs, Peter So 07:56 So 16:31 08:35
    9 Šikuta, Erik So 07:30 So 16:37 09:07
    10 Vetrovec, Jan So 08:30 So 19:14 10:44
    11 Remeš, Leoš So 07:51 So 19:51 12:00
    Beran, Jiří So 00:00 --- STARTED
    Daněk, Martin So 00:00 --- STARTED
    Brabec, Roman So 08:16 --- DNF
    Komárek, Milan So 07:33 --- DNF
    Kozel, Petr So 07:52 --- DNF
    Mikulík, Miroslav So 07:35 --- DNF
    Němota, Filip So 08:30 --- DNF

    CC - ccz

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Dlapová, Beáta So 08:45 So 12:30 03:45
    2 Rosenbergová, Hana So 08:45 So 12:30 03:45:03
    3 Jínková, Veronika So 08:45 So 12:30 03:45:05
    4 Šimůnková, Adriana So 08:45 So 13:12 04:27
    5 Bartošová, Adéla So 08:45 So 13:29 04:44
    6 Topičová, Petra So 08:45 So 13:35 04:50
    7 Krejčířová, Hanka So 08:45 So 14:15 05:30
    8 Jachanová, Irena So 08:45 So 14:59 06:14
    9 Netopilová, Sluštíková Gabriela So 08:45 So 15:00 06:15
    10 Daníčková, Petra So 08:45 So 15:01 06:16
    11 Kurečková, Lucie So 08:45 So 15:16 06:31
    12 Huspeninová, Veronika So 08:45 So 16:05 07:20
    13 Bartoňková, Hana So 08:45 So 16:21 07:36
    Blahová, Lucie So 00:00 So 00:00 DNS
    Daoudova, Christine So 00:00 So 00:00 DNS
    Hlavicová, Tereza So 00:00 So 00:00 DNS

    CC - ccm

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Komrska, Petr So 08:45 So 11:31 02:46
    2 Konečný, Roman So 08:45 So 11:41 02:56
    3 Bortel, Miroslav So 08:45 So 13:29 04:44
    4 Jaroš, Radim So 08:45 So 14:09 05:24
    5 Daněk, Martin So 08:45 So 14:15 05:30
    6 Hanák, Ivo So 08:45 So 15:24 06:39
    7 Ovsený, Tadeáš So 08:45 So 16:04 07:19
    8 Šimák, David So 08:45 So 16:05 07:20
    9 Olej, Rudolf So 08:45 So 16:21 07:36
    10 Ulman, Přemysl So 08:45 So 20:00 11:15
    Svoboda, Lukáš So 08:45 --- DNF
    Zpět na všechny akce