[2019] - PES V TAHU - PŘES ČÁRU

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    26. 9. - 29. 9. 2019
    Kde:
    Hartvíkovice, Hartvíkovice, autokemp Wilsonka
    Pozice:
    49.1612925N, 16.0853247E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [82kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [44kmkm][770mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    SHORT [25kmkm][650mm] Vypsané kategorie:
    • - SHORT
    Závod:
    Kategorie:
    Den:
    Měsíc:
    Rok:

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 07:17 Pá 19:56 12:38:59
    2 Pacáková, Kateřina Pá 07:06 Pá 20:37 13:30:56
    3 Štefková, Jana Pá 07:08 Pá 21:49 14:41:21
    4 Wáwrová, Luisa Pá 07:49 So 02:04 18:15:45
    5 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:49 So 02:29 18:40:46
    6 Foralová, Anna Pá 07:20 So 02:04 18:44:09
    7 Jandeková, Nela Pá 08:17 So 03:41 19:24:16
    8 Forstová, Daniela Pá 07:18 So 03:41 20:23:06
    9 Brlejová, Sarah Pá 08:00 So 04:27 20:26:33
    10 Bartoňková, Lucie Pá 07:47 So 15:59 32:11:59
    11 Navrátilová , Monika Pá 07:01 So 15:30 32:29:48
    12 Sládková, Eva Pá 08:31 So 18:17 33:46:25
    13 Ryčková, Andrea Pá 07:29 So 18:45 35:16:31
    Raczová, Jana Pá 07:47 --- DNF
    Skopalová, Barbora Pá 07:25 --- DNF
    Nová, Anna --- --- DNS
    Hejkalová, Dominika --- --- DNS
    Tejčková, Michaela --- --- DNS
    Osúchová, Iveta --- --- DNS

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Družba, Lukáš Pá 07:28 Pá 18:19 10:51:44
    2 Adámek , Zbyněk Pá 08:03 Pá 19:05 11:01:49
    3 Panáček, Lukáš Pá 07:30 Pá 19:26 11:55:35
    4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 Pá 20:19 13:19:15
    5 Navrátil, Petr Pá 07:00 Pá 23:14 16:13:17
    6 Kiršbaum, Jakub Pá 07:31 Pá 23:49 16:18:05
    7 Strašil, Miroslav Pá 07:26 So 00:51 17:25:06
    8 Egg, Jiří Pá 07:45 So 02:29 18:43:46
    9 Tomek, Milan Pá 07:02 So 03:38 20:35:29
    10 Piačka, Ondrej Pá 07:02 So 04:01 20:59:35
    11 Cafourek, Václav Pá 07:08 So 15:02 31:54:21
    12 Valihrach, Zdeněk Pá 08:30 So 18:17 33:46:41
    13 Šmíd, Michal Pá 09:01 So 21:12 36:10:38
    14 Brabec, Roman Pá 08:58 So 21:11 36:12:43
    15 Kužel, Vojta Pá 08:58 So 21:12 36:14:36
    Kotěšovec, Radek Pá 07:46 --- DNF
    Dvořák, Petr Pá 08:06 So 17:56 DSQ
    Kosan, Pavel --- --- DNS
    Lamplot, Petr --- --- DNS
    Sofka, František --- --- DNS
    Burian, Pavel --- --- DNS
    Pavlis, Michal --- --- DNS

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Hušková, Ludmila Pá 07:44 Pá 20:36 12:51:56
    2 Bayerová, Helena Pá 07:00 Pá 20:19 13:19:21
    3 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:41 Pá 22:23 14:42:07
    4 Rožňová, Anna Pá 07:45 So 00:51 17:05:09
    5 Andrlová , Dagmar Pá 07:18 So 02:04 18:46
    6 Veselá, Alena Pá 07:50 So 03:38 19:48:24
    7 Ullmannová, Kateřina Pá 07:06 So 03:54 20:47:20
    8 Hrubcová, Dana Pá 08:27 So 09:22 24:54:40
    9 Růžičková, Jitka Pá 07:49 So 16:14 32:25
    10 Knopová, Kateřina Pá 07:16 So 16:38 33:21:15
    11 Kohlová, Alena Pá 07:56 So 17:21 33:25:44
    12 Podoláková, Milena Pá 07:51 So 17:21 33:29:28
    13 Majerová , Simona Pá 07:55 So 17:57 34:02:27
    14 Čiperová, Lenka Pá 08:27 So 21:12 36:45:19
    15 Bednářová, Anna Pá 07:58 So 21:53 37:55:13
    Wáwrová, Eva --- --- DNS
    Kourdi, Soolaima (Sulejma) --- --- DNS

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kocourek, Lubomír Pá 08:22 Pá 21:38 13:16:23
    2 Vala, Viktor Pá 08:09 Pá 21:48 13:38:15
    3 CHVALNÝ, Jaroslav Pá 07:43 Pá 21:38 13:55:04
    4 Davidov, Martin Pá 07:49 Pá 22:40 14:50:48
    5 Školník , Pavel Pá 07:41 Pá 23:01 15:20:26
    6 Hrubec, Tomáš Pá 08:27 So 09:22 24:55:06
    7 Budiský, Martin Pá 07:56 So 14:17 30:21:01
    8 Soudek, Vojta Pá 07:32 So 14:57 31:25:11
    9 Unger, Viktor Pá 07:44 So 17:54 34:10:20
    10 Bolehovský, Libor Pá 08:57 So 21:12 36:15:27
    11 Mrňous, Jaroslav Pá 08:29 So 22:54 38:24:50
    Šikuta, Erik --- --- DNS
    Polášek, Roman --- --- DNS
    Šeda, Jan --- --- DNS
    Drtina, Jaroslav --- --- DNS

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Martinů, Jana So 08:21 So 13:14 04:53:18
    2 Topolska, Veronika So 08:12 So 13:14 05:02:14
    3 Chmelařová, Lenka So 07:34 So 13:39 06:05:41
    4 Dzugasová, Lenka So 08:58 So 15:07 06:09:49
    5 Kostelanská, Tereza Kostelanská So 08:14 So 14:50 06:36:16
    6 Šopáková, Michaela So 07:30 So 14:16 06:46:27
    7 Červenáková , Zlata So 07:56 So 14:58 07:01:59
    8 Bajsová, Sylva So 08:14 So 15:21 07:06:27
    9 Maralíková, Magda So 08:01 So 15:09 07:08:06
    10 Nováčková, Taťána So 08:50 So 16:19 07:29
    11 Vacíková, Kateřina So 07:40 So 15:11 07:31:15
    12 Radvanská, Kateřina So 07:09 So 14:42 07:32:52
    13 Vokálová, Pavla So 07:35 So 15:31 07:56:25
    14 Hronová, Martina So 07:46 So 15:45 07:58:48
    15 Macková, Renáta So 07:59 So 16:11 08:11:57
    16 Zukalová, Barbora So 07:51 So 16:07 08:15:19
    17 Mašková, Stanislava So 07:26 So 15:43 08:16:49
    18 Jakubcová, Lucie So 07:22 So 15:44 08:21:25
    19 Štibrányiová, Eva So 08:15 So 16:48 08:32:36
    20 Davidová, Mirka So 07:39 So 16:27 08:47:55
    21 Nováková, Martina So 07:08 So 16:14 09:05:23
    22 Davidova, Pavla So 07:46 So 16:56 09:10:37
    23 Hambergerová, Marie So 08:04 So 17:16 09:12:27
    24 Kočí, Monika So 07:37 So 16:55 09:18:17
    25 Kalinová, Monika So 07:21 So 16:56 09:34:40
    26 Nováková, Zuzana So 07:35 So 17:16 09:40:08
    27 Opavská, Kateřina So 07:19 So 17:22 10:03:38
    28 Bartoňková, Hana So 07:37 So 17:47 10:10:54
    29 Svobodová, Vendula So 07:22 So 17:38 10:16:17
    30 Medková, Kateřina So 07:36 So 17:57 10:21:23
    31 Šišoláková, Eva So 08:50 So 19:14 10:24:31
    32 Hornová, Libuše So 08:19 So 18:45 10:25:25
    33 Bansethová, Hana So 08:20 So 18:45 10:25:49
    34 Slezáčková, Radka So 07:49 So 18:32 10:43
    35 Chuchelová, Petra So 07:17 So 18:05 10:47:41
    36 Deutschová, Vendula So 07:17 So 18:05 10:48:04
    37 Feherová , Iveta So 07:33 So 18:26 10:53:03
    38 Sieberová, Monika So 08:10 So 19:11 11:00:17
    39 Vondráková, Martina So 08:11 So 19:11 11:00:24
    40 Šrůteková , Dominika So 08:08 So 19:20 11:11:53
    41 Velanová, Eva So 08:07 So 19:20 11:12:31
    42 Vinická, Žaneta So 08:07 So 19:20 11:12:42
    43 Lojkásková , Irena So 08:08 So 19:31 11:22:43
    44 Najmanová, Martina So 09:45 So 21:12 11:26:09
    45 Libová, Renáta So 07:35 So 19:12 11:36:51
    46 Smékalová, Ladislava So 07:11 So 19:02 11:50:59
    47 Adamíková, Kateřina So 07:10 So 19:02 11:52:09
    48 Vejtasová, Ilona So 07:41 So 20:09 12:28:05
    49 Motejzíková, Lucie So 08:37 So 21:27 12:50:08
    Fialová, Klára So 08:41 --- DNF
    Novotná, Diana So 07:49 --- DNF
    Součková, Kristýna So 07:50 --- DNF
    Řádková, Vendula So 08:32 --- DNF
    Dobšíková, Kateřina So 07:49 --- DNF
    Martinovská, Blanka --- --- DNS
    Kubátová, Eva --- --- DNS
    Pavlátová, Lenka --- --- DNS
    Večeřová, Michaela --- --- DNS
    Stropnická, Zuzana --- --- DNS
    Kakáčová, Jana --- --- DNS
    Šimáčková, Kateřina --- --- DNS
    KUPCOVÁ, MONIKA --- --- DNS
    Barošová, Zdeňka --- --- DNS
    Moore, Veronica --- --- DNS
    Kolářská, Monika --- --- DNS
    Pleštilová, Hana --- --- DNS
    Zabloudilová, Tereza --- --- DNS

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Stolárik, Peter So 07:02 So 10:51 03:49:15
    2 Kožoušek, Adam So 08:57 So 12:55 03:58:49
    3 Blecha, Oldřich So 07:13 So 11:37 04:23:55
    4 Swaczyna, Radek So 08:05 So 12:52 04:47:05
    5 Řezáč, Martin --- --- DNS
    6 Čada, Radomír So 08:54 So 13:46 04:52:38
    7 Solanský, Robin So 07:38 So 12:52 05:13:45
    8 Antoš, Jan So 07:34 So 13:10 05:35:29
    9 Komrska, Petr So 07:34 So 13:10 05:36:11
    10 Miko, Michal So 08:11 So 14:01 05:49:31
    11 Pečinka, Libor So 07:03 So 13:20 06:17:06
    12 Elingr, Zbyněk So 08:06 So 15:09 07:03:06
    13 Bajs, Peter So 08:14 So 15:21 07:06:29
    14 Kratěna, Jan So 07:57 So 15:29 07:32:15
    15 Kratochvíl, Jaroslav So 07:01 So 15:46 08:44:15
    16 Hamberger, Martin So 08:04 So 17:16 09:12:16
    17 Kovář, Martin So 07:38 So 17:16 09:38
    18 Zlámal , Lukáš So 08:52 So 18:44 09:52:12
    19 Růčka, Tomáš So 07:53 So 17:47 09:54:04
    20 Růčka, Bronislav So 07:53 So 17:47 09:54:52
    21 Popek, Tomáš So 07:18 So 17:23 10:04:12
    22 Král, Aleš So 07:25 So 18:14 10:48:26
    23 Komárek, Milan So 07:33 So 18:26 10:53:02
    24 Bujnoch, Jan So 07:35 So 19:12 11:36:55
    25 Mikulík, Miroslav So 07:03 So 18:57 11:53:35
    26 Vejtasa, Vojtěch So 07:40 So 20:09 12:29:04
    27 Beran, Jiří So 08:52 So 21:27 12:35:08
    28 Jokeš, Tomáš So 08:51 So 21:27 12:35:45
    29 Juppa, Štěpán So 07:32 So 21:26 13:53:49
    Dermek, Juraj --- --- DNS
    Kratěna, Ondřej --- --- DNS
    Adámek, Lukáš --- --- DNS
    Bradáč, Honza --- --- DNS
    Sztymon, Pavel --- --- DNS
    Kolářský, Petr --- --- DNS

    SHORT - SHORT

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kouřil Kouřil, Markéta So 09:31 So 13:18 03:47:26
    2 Komrska, Lucie So 08:36 So 12:37 04:01:05
    3 Kratěnová, Zuzana So 08:24 So 12:33 04:09:39
    4 Jandera, Zdeněk So 09:25 So 13:39 04:14:01
    5 Vejtasa, Michal So 09:34 So 13:54 04:20:01
    6 Ország, Samuel So 09:34 So 13:55 04:21:01
    7 Novosádová, Markéta So 09:40 So 14:21 04:41:11
    8 Lepková, Zuzana --- --- DNS
    9 Hernandez, Jana So 09:03 So 14:01 04:58:45
    10 Přepechalová, Jana So 10:25 So 15:25 04:59:30
    11 Kurečková, Lucie So 08:52 So 13:51 04:59:38
    12 Hudcová, Jana So 08:52 So 14:13 05:21:03
    13 Daňkova , Bronislava So 09:28 So 15:02 05:34:11
    14 Ondrášková, Jana Gwen So 09:16 So 14:52 05:36:51
    15 Přichystalová, Zuzana So 09:15 So 15:08 05:53:05
    16 Kovář, Petr So 09:14 So 15:07 05:53:23
    17 Přichystalová, Zita So 09:15 So 15:08 05:53:49
    18 Kubínová, Zuzana So 09:05 So 14:59 05:54:48
    19 Rožková, Aneta So 09:13 So 15:08 05:55:18
    20 Prochazkova, Lada So 09:00 So 15:02 06:02:59
    21 Mičková , Soňa So 09:16 So 15:23 06:07:34
    22 Zouharová, Jana So 10:10 So 16:22 06:12:20
    23 Raitmajerová, Veronika So 09:11 So 15:23 06:12:49
    24 Kročilová, Blanka So 10:07 So 16:22 06:15:02
    25 Brym, Daniel So 09:10 So 15:26 06:16:53
    26 Kapounová, Eva So 09:09 So 15:26 06:17:15
    27 Bartoš, Jaroslav So 09:10 So 15:27 06:17:26
    28 Buršíková , Bronislava So 09:08 So 15:27 06:19:05
    29 Havelková, Alice So 09:19 So 15:43 06:24:08
    30 Beránková, Johana So 09:19 So 15:44 06:25:56
    31 Uhlíř, Pavel So 08:55 So 15:23 06:28:34
    32 Doláková, Hana So 08:53 So 15:24 06:31:16
    33 Kročil, Jan So 10:07 So 17:00 06:53:01
    34 Kročil, Ondřej So 10:07 So 17:00 06:53:03
    35 Kročil, Lukáš So 10:07 So 17:00 06:53:06
    36 Urbánek, Martin So 09:47 So 16:51 07:04:02
    37 Wanecká, Lenka So 09:47 So 16:51 07:04:35
    38 Željazková, Andrea So 09:26 So 16:37 07:11:11
    39 Burianová, Martina So 09:19 So 16:35 07:16:57
    40 Vašků, Libor So 09:01 So 16:18 07:17:20
    41 Sobotková, Hanka So 09:18 So 16:35 07:17:24
    42 Johanidesová, Veronika So 09:01 So 16:18 07:17:48
    Lorencová, Dana So 09:27 So 15:02 DNF
    Novák, Roman --- --- DNS
    Beránková, Jana --- --- DNS
    Veškrnová, Monika --- --- DNS
    Jachanová, Irena --- --- DNS
    Kučerová, Andrea --- --- DNS
    Pilátová, Pavla --- --- DNS
    Hadravová, Zlatka --- --- DNS
    Losová, Marie --- --- DNS
    Kelisová, Blanka --- --- DNS
    Hübnerová, Petra --- --- DNS
    Zehnálek, Pavel Stanislav --- --- DNS
    Gerardi, Christian --- --- DNS
    Schifflerová, Andrea --- --- DNS
    Kratěna, Ondra --- --- DNS
    Zpět na všechny akce