[2019] - TLAPKA NA STEZCE

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    17. 10. - 20. 10. 2019
    Kde:
    Sobotín, Klepáčov, Sobotín, Klepáčov
    Pozice:
    50.01058N, 17.1426994E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [81kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [47kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Ženy
    • - Muži
    Závod:
    Kategorie:
    Den:
    Měsíc:
    Rok:

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 07:12 Pá 18:37 11:25
    2 Koucká, Pavlína Pá 08:32 So 01:06 16:34
    3 Foralová, Anna Pá 07:23 So 00:28 17:05
    4 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:40 So 01:50 18:10
    5 Juřenová, Renáta Pá 07:17 So 08:04 24:47
    6 Čermáková, Kristýna Pá 07:16 So 08:04 24:48
    7 Bartoňková, Lucie Pá 07:57 So 12:35 28:38
    8 Šimáčková, Kateřina Pá 07:15 So 12:21 29:06
    9 Hanousková, Jitka Pá 08:13 So 14:03 29:50
    10 Sládková, Eva Pá 08:19 So 21:40 37:21
    Hadravová, Zlatka --- --- DNS
    Skopalová, Barbora --- --- DNS
    Kašparová, Věra --- --- DNS
    Jandeková, Nela --- --- DNS

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:30 Pá 18:37 10:07
    2 Řezáč, Martin Pá 07:43 Pá 18:37 10:54
    3 Panáček, Lukáš Pá 07:59 Pá 20:28 12:29
    4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 Pá 19:55 12:55
    5 Novotný, Matěj Pá 07:20 Pá 22:36 15:16
    6 Kiršbaum , Jakub Pá 07:23 So 00:27 17:04
    7 Egg, Jiří Pá 07:39 So 02:01 18:22
    8 Dvořák, Petr Pá 07:47 So 03:14 19:27
    9 Roušar, Jiří Pá 08:22 So 17:26 33:04
    10 Beran, Jiří Pá 08:21 So 21:40 37:19
    11 Valihrach, Zdeněk Pá 08:20 So 21:40 37:20

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:00 Pá 19:54 12:54
    2 Plaštiaková, Miroslava Pá 08:21 Pá 22:47 14:26
    3 Matrková, Jana Pá 08:05 So 00:28 16:23
    4 Rožňová, Anna Pá 07:56 So 01:06 17:10
    5 Suchardová, Jana Pá 08:10 So 02:06 17:56
    6 Veselá, Alena Pá 07:40 So 03:04 19:24
    7 Andrlová, Dagmar Pá 07:19 So 03:04 19:45
    Hrubcová, Dana Pá 07:55 So 04:49 20:54
    8 Matesová, Klára Pá 07:24 So 11:08 27:44
    9 Majerová, Simona Pá 07:48 So 12:21 28:33
    10 Čiperová , Lenka Pá 07:25 So 17:23 33:58
    11 Křováková , Hana Pá 09:00 So 22:06 37:06

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kocourek, Lubomír Pá 08:32 Pá 19:53 11:21
    2 Koláček , Patrik Pá 08:58 Pá 22:48 13:50
    3 Kovàč, Jaroslav Pá 08:48 Pá 23:54 15:06
    4 Školník, Pavel Pá 07:48 So 00:27 16:39
    5 Šeda, Jan Pá 09:00 So 03:14 18:14
    6 Hrubec, Tomáš Pá 07:55 So 04:49 20:54
    7 Vlček, Viktor Pá 08:18 So 11:01 26:43
    8 Budiský, Martin Pá 07:52 So 11:09 27:17
    9 Bolehovský, Libor Pá 07:30 So 12:21 28:51
    10 Machů, Dalibor Pá 07:22 So 12:23 29:01
    11 Chvalný , Jaroslav Pá 09:00 So 20:06 35:06
    Polášek, Roman Pá 07:49 --- DNF
    Vejtasa, Michal --- --- DNS
    Šikuta, Erik --- --- DNS

    MID - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kupcová, Monika So 07:14 So 14:19 07:05
    2 Kvaková, Veronika So 08:57 So 16:06 07:09
    3 Pacáková, Kateřina So 07:26 So 15:17 07:51
    4 Maralíková, Magda So 07:50 So 16:32 08:42
    5 Vargová, Martina So 07:57 So 16:45 08:48
    6 Preková, Adéla So 07:05 So 16:20 09:15
    7 Macková, Renáta So 07:48 So 17:08 09:20
    8 Štibrányiová, Eva So 07:34 So 17:13 09:39
    9 Feherová, Iveta So 07:02 So 16:43 09:41
    10 Slezáčková, Radka So 07:28 So 17:12 09:44
    11 Kourdi (Kurdy), Soolaima (Sulejma) So 07:57 So 17:50 09:53
    12 Janošková, Jana So 07:03 So 17:00 09:57
    13 Plisková, Petra So 07:09 So 17:16 10:07
    14 Barošová, Zdeňka So 07:08 So 17:30 10:22
    15 Zálešáková, Aneta So 07:05 So 17:30 10:25
    16 Jiroutová, Adéla So 07:49 So 19:14 11:25
    17 Jordová, Aneta So 07:04 So 18:47 11:43
    18 Kabátová, Monika So 07:03 So 18:47 11:44
    19 Adamíková, Kateřina So 07:06 So 19:03 11:57
    19 Smékalová, Ladislava So 07:06 So 19:03 11:57
    21 Musilová, Tereza So 07:04 So 20:09 13:05
    21 Zabloudilová, Tereza So 07:04 So 20:09 13:05
    23 Radková , Zuzana So 08:43 So 22:12 13:29
    Vaňková, Marcela So 07:03 --- DNF
    Opavská, Kateřina --- --- DNS
    Jurečková, Irena --- --- DNS
    Hedánková, Petra --- --- DNS
    Motejzíková, Lucie --- --- DNS
    Fialová, Klára --- --- DNS
    Plisková, Michaela --- --- DNS
    Novotná, Diana --- --- DNS

    MID - Muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    Hrabovský, Štepán So 08:57 So 16:06 07:09
    1 Mamula, Martin So 07:57 So 16:45 08:48
    2 Kryl, Ondřej So 07:30 So 16:24 08:54
    3 Kovář , Martin So 07:34 So 17:13 09:39
    4 Pejzl, Jaroslav So 07:02 So 16:43 09:41
    5 Remeš, Leoš So 07:09 So 17:16 10:07
    6 Král, Aleš So 07:24 So 17:45 10:21
    7 Bradáč, Honza So 07:08 So 17:30 10:22
    7 Větrovec, Jan So 08:32 So 18:54 10:22
    9 Němota, Filip So 07:49 So 19:14 11:25
    10 Obr , Jan So 07:03 So 18:47 11:44
    11 Telička, Ondřej So 08:43 So 22:12 13:29
    Koucký, Stanislav So 08:12 --- DNF
    Hanč, Jaroslav So 07:27 --- DSQ
    Kozel, Petr --- --- DNS
    Swaczyna, Radek --- --- DNS
    Zpět na všechny akce