[2020] - Stopou strejdy Šeráka

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    16. 7. - 19. 7. 2020
    Kde:
    Lipová - lázně,
    Pozice:
    0N, 0E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [54kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Muži
    • - Ženy

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Jurčová, Martina Pá 07:00 Pá 21:03 14:03
    2 Pacáková, Kateřina Pá 07:00 Pá 22:19 15:19
    3 Brlejová, Sarah Pá 07:00 So 02:52 19:52
    4 Šestáková, Petra Pá 07:00 So 06:54 23:54
    5 Ortlepp, Michaela Pá 07:00 So 09:13 26:13
    6 Hamáková, Nikol Pá 07:00 So 10:49 27:49
    7 Horáčková, Stanislava Pá 07:00 So 14:09 31:09
    8 Moore, Veronica Pá 07:00 So 17:03 34:03
    9 Šimáčková, Kateřina Pá 07:00 So 17:22 34:22
    10 Čermáková, Kristýna Pá 07:00 So 17:29 34:29
    10 Jandeková, Nela Pá 07:00 So 17:29 34:29
    12 Navrátilová, Monika Pá 07:00 So 17:50 34:50
    Štelclová, Lenka Pá 07:00 --- DNF
    Hadravová, Zlata Pá 07:00 --- DNF
    Sóky, Alex Pá 07:00 --- DNF

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 07:00 Pá 17:41 10:41
    2 Panáček, Lukáš Pá 07:00 Pá 20:34 13:34
    3 Jurča, Petr Pá 07:00 Pá 21:03 14:03
    4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 Pá 22:14 15:14
    5 Swaczyna, Radek Pá 07:00 Pá 22:32 15:32
    6 Hamberger, Martin Pá 07:00 So 00:45 17:45
    7 Navrátil, Petr Pá 07:00 So 02:49 19:49
    8 Rečka, Vojtěch Pá 07:00 So 05:25 22:25
    9 Šesták, Lukáš Pá 07:00 So 06:53 23:53
    10 Egg, Jiří Pá 07:00 So 07:34 24:34
    11 Cafourek, Václav Pá 07:00 So 11:21 28:21
    12 Tomek, Milan Pá 07:00 So 17:22 34:22
    13 Kužel, Vojtěch Pá 07:00 So 17:25 34:25
    14 Müller, Martin Pá 07:00 So 21:15 38:15
    Rössl, Tomáš Pá 07:00 --- DNF
    Drábek, Jakub Pá 07:00 --- DNF
    Berka, Zdeněk Pá 07:00 --- DNF

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:00 Pá 22:14 15:14
    2 Ševčíková Guziková, Renáta Pá 07:00 So 01:51 18:51
    3 Rožňová, Anna Pá 07:00 So 05:22 22:22
    4 Veselá, Alena Pá 07:00 So 07:53 24:53
    5 Hrubcová, Dana Pá 07:00 So 10:54 27:54
    6 Kalinová, Jana Pá 07:00 So 14:08 31:08
    7 Pospíšilová, Michaela Pá 07:00 So 14:39 31:39
    8 Majerová, Simona Pá 07:00 So 16:50 33:50
    9 Kourdi, Soolaima Pá 07:00 So 17:02 34:02
    10 Fochlerová, Jitka Pá 07:00 So 17:21 34:21
    11 Knopová, Kateřina Pá 07:00 So 17:50 34:50
    12 Grigelová, Pá 07:00 Ne 01:11 42:11
    Kohlová, Alena Pá 07:00 --- DNF
    Ondrášková, Jana Pá 07:00 --- DNF
    Lojkásková, Irena Pá 07:00 --- DNF
    Bednářová, Anna Pá 07:00 --- DNF

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Chvalný, Jaroslav Pá 07:00 Pá 23:00 16:00
    2 Koláček, Patrik Pá 07:00 So 00:28 17:28
    3 Pačes, Jan Pá 07:00 So 00:45 17:45
    4 Šeda, Jan Pá 07:00 So 01:19 18:19
    5 Ševčík, Jaroslav Pá 07:00 So 01:51 18:51
    6 Školník, Pavel Pá 07:00 So 02:48 19:48
    7 Vlček, Viktor Pá 07:00 So 03:11 20:11
    8 Tonder, Čestmír Pá 07:00 So 09:43 26:43
    9 Kotěšovec, Radek Pá 07:00 So 10:35 27:35
    10 Hrubec, Tomáš Pá 07:00 So 10:54 27:54
    11 Lédl, Martin Pá 07:00 So 11:07 28:07
    12 Rečka, Vlastimil Pá 07:00 So 11:08 28:08
    13 Kolátor, Vít Pá 07:00 So 11:49 28:49
    14 Kohout, Pavel Pá 07:00 So 12:15 29:15
    15 Šikuta, Erik Pá 07:00 So 12:29 29:29
    16 Kolář, Karel Pá 07:00 So 16:22 33:22
    17 Honěk, Oldřich Pá 07:00 So 16:50 33:50
    18 Fochler, Petr Pá 07:00 So 17:21 34:21
    19 Bolehovský, Libor Pá 07:00 So 17:25 34:25
    20 Vejtasa, Michal Pá 07:00 So 17:29 34:29
    21 Dvořák, Petr Pá 07:00 So 20:24 37:24
    22 Hurych, Jaromír Pá 07:00 So 21:37 38:37
    23 Twardek, Tomáš Pá 07:00 So 21:38 38:38
    24 Mrňous, Jaroslav Pá 07:00 Ne 05:01 46:01
    Gejdoš, Matej Pá 07:00 --- DNF
    Bodlák, Luboš Pá 07:00 --- DNF
    Kuš, Peter Pá 07:00 --- DSQ
    Budiský, Martin Pá 07:00 --- DNF
    Kuš, Peter Pá 07:00 --- DSQ
    Kuš, Peter Pá 07:00 --- DSQ
    Budiský, Martin Pá 07:00 --- DNF
    Polášek, Roman Pá 07:00 --- DNS

    MID - Muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Šlajer, Karel So 07:00 So 13:20 06:20
    2 Sztymon, Pavel So 07:00 So 14:30 07:30
    3 Bajs, Peter So 07:00 So 17:04 10:04
    4 Hrdlička, Vojtěch So 07:00 So 21:20 14:20
    Rejda, David So 07:00 --- DNF
    Sládeček, Jiří So 07:00 --- DNF
    Konvalinka, Jiří So 07:00 --- DNF
    Stolárik, Peter So 07:00 --- DNF

    MID - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bajsová, Sylva So 07:00 So 17:04 10:04
    2 Dluhošová, Zuzana So 07:00 So 17:49 10:49
    3 Maralíková, Magda So 07:00 So 17:50 10:50
    4 Lichková, Zdenka So 07:00 So 18:05 11:05
    5 Redlová, Markéta So 07:00 So 18:28 11:28
    6 Slezáčková, Radka So 07:00 So 18:46 11:46
    7 Payne, Marie So 07:00 So 20:04 13:04
    8 Macková, Renáta So 07:00 So 20:05 13:05
    9 Adamíková, Kateřina So 07:00 So 21:18 14:18
    10 Smékalová, Ladislava So 07:00 So 21:19 14:19
    11 Englišová, Simona So 07:00 So 21:20 14:20
    Péterová, Katarína So 07:00 --- DNF
    Šuleková, Lucie So 07:00 --- DNF
    Tůmová, Alena So 07:00 --- DNF
    Mizerová, Aneta So 07:00 --- DNF
    Glapálková, Gabriela So 07:00 --- DNF
    Šopáková, Michaela So 07:00 --- DNF
    Kunická, Jana So 07:00 --- DSQ
    Řepová, Daniela So 07:00 --- DSQ
    Zpět na všechny akce