[2020] - Krajem břidlice

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    30. 7. - 2. 8. 2020
    Kde:
    ,
    Pozice:
    0N, 0E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMM
    • - DMW

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pacáková, Kateřina Pá 06:09 Pá 21:08 14:59:15
    2 Brlejová, Sarah Pá 06:03 Pá 21:54 15:51:29
    3 Král Hajlichová, Iveta Pá 06:03 So 01:44 19:41:29
    4 Wáwrová, Luisa Pá 06:14 So 02:39 20:25:26
    5 Mundilová, Monika Pá 06:01 So 14:59 32:58:55

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 06:48 Pá 16:58 10:10:55
    2 Fortelný, Stanislav Pá 06:01 Pá 18:53 12:52:53
    3 Panáček, Lukáš Pá 06:05 Pá 21:08 15:03:01
    4 Drábek, Jakub Pá 06:36 So 00:00 17:24
    5 Egg, Jiří Pá 06:02 So 01:44 19:42:37
    6 Fuk, Petr Pá 06:15 So 21:05 38:50:04

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 06:01 Pá 18:53 12:52:50
    2 Rožňová, Anna Pá 06:57 So 01:14 18:17:34
    3 Veselá, Alena Pá 06:51 So 03:59 21:08:46
    4 Kourdi, Soolaima Pá 06:42 So 12:13 29:31:28
    5 Lojkásková, Irena Pá 06:37 So 18:07 35:30:40

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 06:15 Pá 21:08 14:53:15
    2 Školník, Pavel Pá 07:17 Pá 23:23 16:06:03
    3 Šeda, Jan Pá 07:08 Pá 23:14 16:06:48
    4 Vejtasa, Michal Pá 06:13 So 03:59 21:46:46
    5 Tonder, Čestmír Pá 06:00 So 03:56 21:56:34
    6 Šikuta, Erik Pá 06:30 So 11:12 28:42
    7 Dvořák, Petr Pá 06:13 So 14:59 32:46:55
    8 Jareš, Ondřej Pá 06:54 So 18:03 35:09:01
    9 Bolehovský, Libor Pá 06:54 So 18:03 35:09:10

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Komrska, Petr So 06:03 So 09:45 03:42
    2 Čada, Radomír So 08:02 So 11:48 03:46
    3 Řezáč, Martin So 06:21 So 10:20 03:59
    4 Sztymon, Pavel So 06:09 So 10:09 04:00
    5 Kolářský, Petr So 07:53 So 12:19 04:26
    6 Kryl, Ondřej So 06:36 So 12:14 05:38
    7 Adámek, Vojtěch So 08:01 So 16:48 08:47
    8 Remeš, Leoš So 06:40 So 15:56 09:16
    9 Antoš, Jan So 00:00 So 10:06 10:06
    10 Adámek, Lukáš So 00:00 So 11:01 11:01
    11 Větrovec, Jan So 00:00 So 12:21 12:21
    12 Bajs, Peter So 00:00 So 12:39 12:39
    13 Komárek, Milan So 00:00 So 14:48 14:48

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Červeňáková, Zlata So 06:01 So 10:17 04:16
    2 Chmelařová, Lenka So 06:11 So 10:43 04:32
    3 Hlisníková, Gabriela So 06:57 So 12:22 05:25
    4 Kunická, Jana So 06:45 So 12:12 05:27
    5 Radvanská, Kateřina So 07:17 So 13:12 05:55
    6 Bajsová, Sylva So 06:41 So 12:39 05:58
    7 Maralíková, Magda So 06:30 So 13:52 07:22
    8 Řepová, Daniela So 06:15 So 13:52 07:37
    9 Šišoláková, Eva So 07:52 So 15:35 07:43
    10 Feherová, Iveta So 06:13 So 14:48 08:35
    11 Kouřil Vítková, Martina So 06:40 So 15:50 09:10
    12 Plisková, Petra So 06:41 So 15:56 09:15
    13 Martinů, Jana St 07:05 So 10:47 4947:42
    Zpět na všechny akce