[2020] - Fryštácký dogtrekking


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
3. 9. - 6. 9. 2020
Kde:
Rusava - RS Jestřabí,
Pozice:
49.3392297N, 17.7003614E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [95km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [43km][--m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMMDMW
Canicross [20km][--m]
Vypsané kategorie:MužiŽeny
Dětská [10km][--m]
Vypsané kategorie:Děti

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - http://frystak.dogtrekking.info/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet
    Čtvrteční večeře Polévka 45
    Čtvrteční večeře Smažený sýr 120
    Čtvrteční večeře Guláš 130
    Páteční snídaně Švédský stůl 120
    Páteční večeře Polévka 45
    Páteční večeře Smažený sýr 120
    Páteční večeře Smažený řízek 130
    Sobotní snídaně Švédský stůl 120
    Sobotní oběd Polévka kyselice 45
    Sobotní oběd Kuře s rýží 130
    Sobotní oběd Rizoto zeleninové 120
    Sobotní večeře Polévka gulášová 45
    Sobotní večeře Sladké knedlíky 120
    Sobotní večeře Kuře s rýží/brambory 130
    Nedělní snídaně Švédský stůl 120
    Nedělní oběd Hrstková polévka 45
    Nedělní oběd Vepřo knedlo zelo 130
    Nedělní oběd Kuskus + grilovaná zelenina 120

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Větrovec, Jan MID Muži 2
    • Pikuš [Kratkosrstá kolie]
    ---
    Pliskova, Petra MID Ženy 2
    • Chilli Our Lady of Kims dream [Sibiřský husky]
    ---
    Raczová, Jana MID Ženy 1
    • Dixík [BOM]
    ---
    Ležáková, Marcela Dětská Děti
      ---
      Strašil, Miroslav LONG DTM1
      • Isabel Fon Bubák [AAW-ČSV]
      ---
      Bayerová, Helena LONG DTW2
      • Aiko [BOC]
      • Indie [BOC]
      ---
      Ulman, Přemysl Canicross Muži
        ---
        Nováková, Martina Canicross Ženy
        • Max [boloňský psík]
        ---
        Kryl, Ondřej MID Muži 1
        • Thór [kříženec]
        ---
        Antoš, Jan MID Muži 2
        • Arny [Kříženec]
        ---
        Vejtasa, Michal LONG DTM2
        • Karlli Love Of Kim´s Dream [SH]
        ---
        Vejtasa, Vojta LONG DTM1
        • Dellin [SH]
        ---
        Egg, Jiří LONG DTM1
          ---
          Moore, Veronica LONG DTW1
          • Freya [Siberian husky]
          ---
          Hajlichová, Iveta LONG DTW1
          • Cyrio z Molu Es [Československý vlčák]
          ---
          Milan, Tomek LONG DTM2
          • Seb [ČSV]
          ---
          Sládeček, Jiří MID Muži 1
          • Adelaide Jednička [Siberian Husky]
          • Call Me Nanook Jednička [Siberian Husky]
          ---
          Semeráková, Michaela MID Ženy 2
          • Bellina Jednička [Siberian Husky]
          • Barnabash Jednička [Siberian Husky]
          ---
          Rejda, David MID Muži 1
          • Emily Jednička [Sibiřský rusky]
          ---
          Pešková, Kristýna MID Ženy 1
          • Anty Jednička [Sibiřský husky]
          ---
          Jiroutová, Adéla MID Ženy 1
          • Kailua Crystal Mountain [Sibiřský husky]
          ---
          Němota, Filip MID Muži 1
            ---
            Šeda, Jan LONG DTM2
            • Hick Sideric Miks [Hw]
            ---
            Lojkásková, Irena LONG DTW2
              ---
              Čada, Radomír MID Muži 1
                ---
                Feherová, Iveta MID Ženy 2
                • Blacky Wild Husky Pieniny [Sh]
                ---
                Brlejová, Sarah LONG DTW1
                • Cynthia [kríženec]
                ---
                Větrovec, Jan MID Muži 2
                • Pikuš [Kratkosrstá kolie]
                ---
                Mrňous, Jaroslav LONG DTM2
                  ---
                  Wáwrová, Luisa LONG DTW1
                    ---
                    Kouřil Vítková, Markéta MID Ženy 2
                    • I'm Idaho B.G'Phantasia [SH]
                    ---
                    Komrska, Petr MID Muži 1
                    • Safira [ESP]
                    ---
                    Komrska, Lucie Canicross Ženy
                    • Dan [MOK]
                    ---
                    Komárek, Lukáš Dětská Děti
                    • Šery [SH]
                    ---
                    Komárek, Milan Dětská Děti
                    • Gaya Arabella [SH]
                    ---
                    Motejzíková, Lucie MID Ženy 1
                    • Jasmína [Velký pudl]
                    ---
                    Šindler, Samuel Dětská Děti
                    • Dino [Velký pudl]
                    ---
                    Tonder, Čestmír LONG DTM2
                    • Bury [ZSL]
                    ---
                    Foralová, Anna LONG DTW1
                    • Rufi [border teriér]
                    ---
                    Bolehovský, Libor LONG DTM2
                    • Angie Akruko [chodský pes]
                    ---
                    Doubková, Petra MID Ženy 2
                    • Bryan z Kyjovic [maďarský ohař (viszla)]
                    ---
                    Adámek, Lukáš MID Muži 2
                    • Miki [Mudi]
                    ---
                    Křováková, Hana LONG DTW2
                    • Dag Ledová stopa [sh]
                    ---
                    Lupač, Jiří MID Muži 1
                    • Eliška Jednička [Sibiřský Husky]
                    ---
                    Bodlák , Luboš LONG DTM2
                    • Monte od Strážné skály [Chodsky pes ]
                    ---
                    Chmelařová, Lenka MID Ženy 2
                    • Bonie [Kříženec]
                    ---
                    Rožňová, Anna LONG DTW2
                    • Rookie K.J. [traildog]
                    ---
                    Dobšík, Milan LONG DTM2
                    • Carp Anwar [Československý vlčák]
                    ---
                    Šimáčková, Kateřina LONG DTW1
                    • Táňa (Calypso Strážce Walhaly) [ČSV]
                    ---
                    Červenáková, Zlata MID Ženy 1
                    • Ozzy [BOC]
                    ---
                    Marko, Stanislav Canicross Muži
                    • Velvet [Papillon]
                    ---
                    Mikulová, Marianna Canicross Ženy
                    • Jack [Papillon]
                    ---
                    Krajčová, Andrea MID Ženy 2
                    • Buck [BOT]
                    ---
                    Hamberger, Martin LONG DTM1
                    • Grisha [Sibiřský husky]
                    ---
                    Unger, Viktor LONG DTM2
                    • Aria Angel Artic wild life [SH]
                    ---
                    Maralíková, Magda MID Ženy 2
                    • Žofie [kříženec]
                    ---
                    Jandeková, Nela LONG DTW1
                    • Grey Hunter Miraja [Saarloosův vlčák]
                    ---
                    Lupačová, Martina MID Ženy 1
                    • Caramelka Jednička [Sibiřský Husky]
                    ---
                    Macková, Renáta MID Ženy 2
                      ---
                      Šoul, Miroslav LONG DTM2
                      • Wolfík (Akéla z Litavské kotliny) [ČSV]
                      ---
                      Kubová, Darina LONG DTW2
                      • Rozárka [mix]
                      ---
                      Klapálková, Gabriela MID Ženy 1
                      • Akim [Německý ovčák]
                      ---
                      Králíček, Jiří MID Muži 1
                        ---
                        Rečka, Vojtěch LONG DTM1
                        • Rebel Rony [SH]
                        ---
                        Fortelný, Stanislav LONG DTM1
                        • Kora [SH]
                        ---
                        Šikuta, Erik MID Muži 2
                        • Fredy []
                        ---
                        Jochcova, Eliška Dětská Děti
                        • Jerry [AUO]
                        ---
                        Vojíková, Gabriela LONG DTW1
                        • Bono [Australský ovčák]
                        ---
                        Školník, Pavel LONG DTM2
                        • Airy z Litavské kotliny [ČSV]
                        ---
                        Konečný, Roman Canicross Muži
                        • Sany [kříženec]
                        ---
                        Tomanek, Michael Canicross Muži
                        • Zara [Sibiřský Husky]
                        ---
                        Gajdacz, Radim Canicross Muži
                        • Ayra [Sibiřský Husky]
                        ---
                        Fuksová, Hana Canicross Ženy
                        • Conie [Maďarský ohař]
                        ---
                        Válková, Ivana Dětská Děti
                        • Endy [Dlouhosrstá kolie]
                        ---
                        Dvořáčková, Aneta Canicross Ženy
                        • Annie Violetta Vitmar [dalmatin]
                        ---
                        Gerychová, Jana Canicross Ženy
                        • Bailey [MOK]
                        ---
                        Jínková, Veronika Canicross Ženy
                        • Awa Balance Point [KK]
                        ---
                        Smržová, Zuzana Canicross Ženy
                        • Izabella [MOK]
                        • Elizabeth [kříženec]
                        ---
                        Remeš, Leoš MID Muži 1
                          ---
                          Koláček, Patrik LONG DTM2
                            ---
                            Bartošová, Adéla Canicross Ženy
                            • Akira Černava Moravia [Německý krátkosrstý ohař]
                            ---
                            Veselá, Alena LONG DTW2
                            • Beruška [Aljašský malamut]
                            • Brita [Aljašský malamut]
                            ---
                            Havelka, Jan Canicross Muži
                            • Aiša [x Shiba-Inu]
                            • Mia True Love Forever [xNO]
                            ---
                            Bednářová, Mira Canicross Ženy
                            • Celtic Lady Barathea [BO - malinois]
                            • Angel Raspberry Energy [BO - malinois]
                            ---
                            Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
                            • Max [ast]
                            ---
                            Kolaříková, Andrea Canicross Ženy
                            • Roxy [husky]
                            ---
                            Ušelová, Petra MID Ženy 2
                            • Coco Mary Crazy Sun [border collie]
                            ---
                            Dvořák, Petr LONG DTM2
                              ---
                              Bajs, Peter MID Muži 2
                              • Áďa [Český strakatý pes]
                              ---
                              Bajsová, Sylva MID Ženy 2
                              • Bilbo [Český strakatý pes]
                              ---
                              Hamáková, Nikol MID Ženy 1
                              • Swen [Sibiřský husky]
                              ---
                              Lédl, Martin MID Muži 2
                              • Adelig [SH]
                              ---
                              Hambergerová, Marie LONG DTW1
                              • Kymi [Sibiřský husky]
                              ---
                              Růčka, Bronislav LONG DTM2
                                ---
                                Janků, Tomáš MID Muži 1
                                • Cami V pohybu [SH]
                                ---
                                Adámek, Zbyněk LONG DTM1
                                • Neo [Bernardýn]
                                ---
                                Bradáčová, Petra Canicross Ženy
                                • xxx [Sibiřský husky]
                                ---
                                Kourdi, Soolaima LONG DTW2
                                • Lepi [ulicnik recky]
                                ---
                                Jurčová, Martina LONG DTW1
                                • Woody [Belgický ovčík]
                                ---
                                Řezáč, Martin MID Muži 1
                                • Suki [Sibiřský Husky]
                                ---
                                Pacáková, Kateřina LONG DTW1
                                • Baila Sheratan [Rhodéský ridgeback]
                                ---
                                Plachá, Veronika Canicross Ženy
                                • Argo [Trpasličí pudl]
                                ---
                                Budiský, Martin MID Muži 2
                                • Colt [borderská kolia]
                                ---
                                Cudrák, Jan Dětská Děti
                                • Quinn [Sibiřský Husky]
                                ---
                                Zouharová, Jana Canicross Ženy
                                • Alexander de Creat [SH]
                                ---
                                Zlámalová, Ilona Dětská Děti
                                • Alvin Arctic Devil [SH]
                                ---
                                Zlámal, Michal Dětská Děti
                                • Kailua Antique Dust [SH]
                                ---
                                Komrska, Petr Canicross Muži
                                • Safira [evropský saňový pes]
                                ---
                                Martinů, Jana MID Ženy 1
                                • haf []
                                ---
                                Vlasáková, Marcela Canicross Ženy
                                • Mia []
                                ---
                                Bortel, Miroslav Canicross Muži
                                • Benji []
                                ---
                                Hnák, Ivo Canicross Muži
                                • Majda []
                                ---
                                Vlčková, Marcela Canicross Ženy
                                • Khalessi []
                                ---
                                Adámek, Vojta Canicross Muži
                                • Largo []
                                ---
                                Dluhošová, Zuzana Canicross Ženy
                                • Aronica []
                                ---
                                Válek, Lukáš Dětská Děti
                                  ---
                                  Ležák, Toník Dětská Děti
                                    ---
                                    Ležáková, Anna Dětská Děti
                                      ---
                                      Jurčová, Štěpánka MID Ženy 1
                                        ---
                                        Kotěšovec, Radek Canicross Muži
                                          ---
                                          Raczová, Jana Canicross Ženy
                                            ---
                                            Bartoňková, Lucie Dětská Děti
                                            • živá [kříženec]
                                            ---
                                            Ležáková, Marcela Canicross Ženy
                                            • Bonifác Plyshadog [AO]
                                            ---
                                            Antoš, Jan MID Muži 2
                                              ---
                                              Macečková, Veronika Canicross Ženy
                                              • Max [kříženec]
                                              • Max [kříženec]
                                              ---

                                              Výsledky


                                              LONG - DTW1

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Pacáková, Kateřina Pá 07:30 So 00:34 17:04
                                              2 Foralová, Anna Pá 07:30 So 02:00 18:30
                                              3 Brlejová, Sarah Pá 07:30 So 04:30 21:00
                                              4 Hajlichová, Iveta Pá 07:30 So 10:20 26:50
                                              5 Wáwrová, Luisa Pá 07:30 So 14:45 31:15
                                              6 Jandeková, Nela Pá 07:30 So 18:12 34:42
                                              7 Šimáčková, Kateřina Pá 07:30 So 19:45 36:15
                                              8 Vojíková, Gabriela Pá 07:30 So 23:37 40:07
                                              8 Hambergerová, Marie Pá 07:30 So 23:37 40:07
                                              Moore, Veronica --- --- DNS
                                              Jurčová, Martina --- --- DNS

                                              LONG - DTM1

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Adámek, Zbyněk Pá 07:30 Pá 20:48 13:18
                                              2 Fortelný, Stanislav Pá 07:30 So 00:23 16:53
                                              3 Rečka, Vojtěch Pá 07:30 So 07:35 24:05
                                              4 Egg, Jiří Pá 07:30 So 10:22 26:52
                                              5 Vejtasa, Vojta Pá 07:30 So 18:14 34:44
                                              6 Hamberger, Martin Pá 07:30 Ne 00:00 40:30
                                              Strašil, Miroslav --- --- DNS

                                              LONG - DTW2

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Bayerová, Helena Pá 07:30 So 00:22 16:52
                                              2 Rožňová, Anna Pá 07:30 So 09:22 25:52
                                              3 Veselá, Alena Pá 07:30 So 11:57 28:27
                                              4 Kubová, Darina Pá 07:30 So 13:13 29:43
                                              5 Kourdi, Soolaima Pá 07:30 So 18:12 34:42
                                              6 Křováková, Hana Pá 07:30 So 22:01 38:31
                                              7 Lojkásková, Irena Pá 07:30 So 23:37 40:07

                                              LONG - DTM2

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Koláček, Patrik Pá 07:30 So 02:00 18:30
                                              2 Školník, Pavel Pá 07:30 So 04:30 21:00
                                              3 Šeda, Jan Pá 07:30 So 06:28 22:58
                                              4 Dobšík, Milan Pá 07:30 So 07:07 23:37
                                              5 Tonder, Čestmír Pá 07:30 So 10:56 27:26
                                              6 Šoul, Miroslav Pá 07:30 So 13:13 29:43
                                              7 Vejtasa, Michal Pá 07:30 So 18:14 34:44
                                              8 Milan, Tomek Pá 07:30 So 19:45 36:15
                                              9 Dvořák, Petr Pá 07:30 So 21:50 38:20
                                              10 Bolehovský, Libor Pá 07:30 So 22:01 38:31
                                              Mrňous, Jaroslav Pá 07:30 --- DNF
                                              Bodlák , Luboš Pá 07:30 --- DNF
                                              Chvalný, Jaroslav Pá 07:30 --- DNF
                                              Unger, Viktor --- --- DNS
                                              Růčka, Bronislav --- --- DNS

                                              MID - DMM

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Řezáč, Martin So 07:30 So 13:05 05:35
                                              2 Čada, Radomír So 07:30 So 13:31 06:01
                                              3 Antoš, Jan So 07:30 So 15:11 07:41
                                              3 Adámek, Lukáš So 07:30 So 15:11 07:41
                                              5 Kryl, Ondřej So 07:30 So 15:23 07:53
                                              6 Větrovec, Jan So 07:30 So 15:36 08:06
                                              6 Větrovec, Jan So 07:30 So 15:36 08:06
                                              8 Lédl, Martin So 07:30 So 16:37 09:07
                                              9 Šikuta, Erik So 07:30 So 17:53 10:23
                                              10 Janků, Tomáš So 07:30 So 18:18 10:48
                                              11 Remeš, Leoš So 07:30 So 18:23 10:53
                                              12 Němota, Filip So 07:30 So 18:45 11:15
                                              13 Sládeček, Jiří So 07:30 So 20:11 12:41
                                              13 Rejda, David So 07:30 So 20:11 12:41
                                              Lupač, Jiří So 07:30 --- DNF
                                              Budiský, Martin So 07:30 --- DNF
                                              Komrska, Petr --- --- DNS
                                              Králíček, Jiří --- --- DNS
                                              Bajs, Peter So 07:30 --- DNS
                                              Antoš, Jan --- --- DNS

                                              MID - DMW

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Červenáková, Zlata So 07:30 So 13:48 06:18
                                              1 Martinů, Jana So 07:30 So 13:48 06:18
                                              3 Chmelařová, Lenka So 07:30 So 14:41 07:11
                                              4 Bajsová, Sylva So 07:30 So 15:22 07:52
                                              5 Maralíková, Magda So 07:30 So 15:38 08:08
                                              6 Hamáková, Nikol So 07:30 So 16:35 09:05
                                              7 Kouřil Vítková, Markéta So 07:30 So 16:55 09:25
                                              8 Feherová, Iveta So 07:30 So 16:56 09:26
                                              8 Ušelová, Petra So 07:30 So 16:56 09:26
                                              10 Jurčová, Štěpánka So 07:30 So 18:16 10:46
                                              11 Pliskova, Petra So 07:30 So 18:23 10:53
                                              12 Jiroutová, Adéla So 07:30 So 18:45 11:15
                                              Semeráková, Michaela So 07:30 --- DNF
                                              Pešková, Kristýna So 07:30 --- DNF
                                              Motejzíková, Lucie So 07:30 --- DNF
                                              Lupačová, Martina So 07:30 --- DNF
                                              Macková, Renáta So 07:30 --- DNF
                                              Raczová, Jana --- --- DNS
                                              Doubková, Petra So 07:30 --- DNS
                                              Klapálková, Gabriela --- --- DNS
                                              Krajčová, Andrea So 07:30 So 16:56 09:26

                                              Canicross - Muži

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Komrska, Petr So 09:00 So 11:02 02:02
                                              2 Ulman, Přemysl So 09:00 So 11:23 02:23
                                              3 Konečný, Roman So 09:00 So 11:27 02:27
                                              4 Bortel, Miroslav So 09:00 So 12:04 03:04
                                              5 Marko, Stanislav So 09:00 So 12:10 03:10
                                              6 Havelka, Jan So 09:00 So 12:11 03:11
                                              7 Gajdacz, Radim So 09:00 So 12:35 03:35
                                              8 Tomanek, Michael So 09:00 So 13:08 04:08
                                              9 Hnák, Ivo So 09:00 So 14:40 05:40
                                              10 Kotěšovec, Radek So 09:00 So 14:49 05:49
                                              11 Adámek, Vojta So 09:00 So 15:40 06:40

                                              Canicross - Ženy

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Jínková, Veronika So 09:00 So 11:22 02:22
                                              2 Bartošová, Adéla So 09:00 So 11:24 02:24
                                              3 Plachá, Veronika So 09:00 So 12:04 03:04
                                              4 Mikulová, Marianna So 09:00 So 12:10 03:10
                                              5 Bednářová, Mira So 09:00 So 12:11 03:11
                                              6 Komrska, Lucie So 09:00 So 12:39 03:39
                                              7 Vlasáková, Marcela So 09:00 So 12:45 03:45
                                              8 Nováková, Martina So 09:00 So 13:08 04:08
                                              9 Fuksová, Hana So 09:00 So 13:44 04:44
                                              9 Gerychová, Jana So 09:00 So 13:44 04:44
                                              9 Smržová, Zuzana So 09:00 So 13:44 04:44
                                              12 Kolaříková, Andrea So 09:00 So 13:57 04:57:17
                                              13 Raczová, Jana So 09:00 So 14:49 05:49
                                              14 Vlčková, Marcela So 09:00 So 15:30 06:30
                                              15 Zouharová, Jana So 09:00 So 15:40 06:40
                                              15 Dluhošová, Zuzana So 09:00 So 15:40 06:40
                                              Dvořáčková, Aneta --- --- DNS
                                              Bradáčová, Petra --- --- DNS
                                              Ležáková, Marcela --- --- DNS
                                              Macečková, Veronika --- --- DNS

                                              Dětská - Děti

                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                              1 Ležáková, Marcela So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Komárek, Lukáš So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Komárek, Milan So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Šindler, Samuel So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Jochcova, Eliška So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Válková, Ivana So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Cudrák, Jan So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Zlámalová, Ilona So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Zlámal, Michal So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Válek, Lukáš So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Ležák, Toník So 09:00 So 12:00 03:00
                                              1 Ležáková, Anna So 09:00 So 12:00 03:00
                                              Bartoňková, Lucie --- --- DNS

                                              Statistiky


                                              Zpět na všechny akce