[2020] - Fryštácký dogtrekking

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    3. 9. - 6. 9. 2020
    Kde:
    Rusava - RS Jestřabí,
    Pozice:
    49.3392297N, 17.7003614E
    Přihlašování:
    Vypsané závody:
    LONG [95kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [43kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMM
    • - DMW
    Canicross [20kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Muži
    • - Ženy
    Dětská [10kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - Děti

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pacáková, Kateřina Pá 07:30 So 00:34 17:04
    2 Foralová, Anna Pá 07:30 So 02:00 18:30
    3 Brlejová, Sarah Pá 07:30 So 04:30 21:00
    4 Hajlichová, Iveta Pá 07:30 So 10:20 26:50
    5 Wáwrová, Luisa Pá 07:30 So 14:45 31:15
    6 Jandeková, Nela Pá 07:30 So 18:12 34:42
    7 Šimáčková, Kateřina Pá 07:30 So 19:45 36:15
    8 Vojíková, Gabriela Pá 07:30 So 23:37 40:07
    8 Hambergerová, Marie Pá 07:30 So 23:37 40:07
    Moore, Veronica --- --- DNS
    Jurčová, Martina --- --- DNS

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 07:30 Pá 20:48 13:18
    2 Fortelný, Stanislav Pá 07:30 So 00:23 16:53
    3 Rečka, Vojtěch Pá 07:30 So 07:35 24:05
    4 Egg, Jiří Pá 07:30 So 10:22 26:52
    5 Vejtasa, Vojta Pá 07:30 So 18:14 34:44
    6 Hamberger, Martin Pá 07:30 Ne 00:00 40:30
    Strašil, Miroslav --- --- DNS

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:30 So 00:22 16:52
    2 Rožňová, Anna Pá 07:30 So 09:22 25:52
    3 Veselá, Alena Pá 07:30 So 11:57 28:27
    4 Kubová, Darina Pá 07:30 So 13:13 29:43
    5 Kourdi, Soolaima Pá 07:30 So 18:12 34:42
    6 Křováková, Hana Pá 07:30 So 22:01 38:31
    7 Lojkásková, Irena Pá 07:30 So 23:37 40:07

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 07:30 So 02:00 18:30
    2 Školník, Pavel Pá 07:30 So 04:30 21:00
    3 Šeda, Jan Pá 07:30 So 06:28 22:58
    4 Dobšík, Milan Pá 07:30 So 07:07 23:37
    5 Tonder, Čestmír Pá 07:30 So 10:56 27:26
    6 Šoul, Miroslav Pá 07:30 So 13:13 29:43
    7 Vejtasa, Michal Pá 07:30 So 18:14 34:44
    8 Milan, Tomek Pá 07:30 So 19:45 36:15
    9 Dvořák, Petr Pá 07:30 So 21:50 38:20
    10 Bolehovský, Libor Pá 07:30 So 22:01 38:31
    Mrňous, Jaroslav Pá 07:30 --- DNF
    Bodlák , Luboš Pá 07:30 --- DNF
    Chvalný, Jaroslav Pá 07:30 --- DNF
    Unger, Viktor --- --- DNS
    Růčka, Bronislav --- --- DNS

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Řezáč, Martin So 07:30 So 13:05 05:35
    2 Čada, Radomír So 07:30 So 13:31 06:01
    3 Antoš, Jan So 07:30 So 15:11 07:41
    3 Adámek, Lukáš So 07:30 So 15:11 07:41
    5 Kryl, Ondřej So 07:30 So 15:23 07:53
    6 Větrovec, Jan So 07:30 So 15:36 08:06
    6 Větrovec, Jan So 07:30 So 15:36 08:06
    8 Lédl, Martin So 07:30 So 16:37 09:07
    9 Šikuta, Erik So 07:30 So 17:53 10:23
    10 Janků, Tomáš So 07:30 So 18:18 10:48
    11 Remeš, Leoš So 07:30 So 18:23 10:53
    12 Němota, Filip So 07:30 So 18:45 11:15
    13 Sládeček, Jiří So 07:30 So 20:11 12:41
    13 Rejda, David So 07:30 So 20:11 12:41
    Lupač, Jiří So 07:30 --- DNF
    Budiský, Martin So 07:30 --- DNF
    Komrska, Petr --- --- DNS
    Králíček, Jiří --- --- DNS
    Bajs, Peter So 07:30 --- DNS
    Antoš, Jan --- --- DNS

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Červenáková, Zlata So 07:30 So 13:48 06:18
    1 Martinů, Jana So 07:30 So 13:48 06:18
    3 Chmelařová, Lenka So 07:30 So 14:41 07:11
    4 Bajsová, Sylva So 07:30 So 15:22 07:52
    5 Maralíková, Magda So 07:30 So 15:38 08:08
    6 Hamáková, Nikol So 07:30 So 16:35 09:05
    7 Kouřil Vítková, Markéta So 07:30 So 16:55 09:25
    8 Feherová, Iveta So 07:30 So 16:56 09:26
    8 Ušelová, Petra So 07:30 So 16:56 09:26
    10 Jurčová, Štěpánka So 07:30 So 18:16 10:46
    11 Pliskova, Petra So 07:30 So 18:23 10:53
    12 Jiroutová, Adéla So 07:30 So 18:45 11:15
    Semeráková, Michaela So 07:30 --- DNF
    Pešková, Kristýna So 07:30 --- DNF
    Motejzíková, Lucie So 07:30 --- DNF
    Lupačová, Martina So 07:30 --- DNF
    Macková, Renáta So 07:30 --- DNF
    Raczová, Jana --- --- DNS
    Doubková, Petra So 07:30 --- DNS
    Klapálková, Gabriela --- --- DNS
    Krajčová, Andrea So 07:30 So 16:56 09:26

    Canicross - Muži

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Komrska, Petr So 09:00 So 11:02 02:02
    2 Ulman, Přemysl So 09:00 So 11:23 02:23
    3 Konečný, Roman So 09:00 So 11:27 02:27
    4 Bortel, Miroslav So 09:00 So 12:04 03:04
    5 Marko, Stanislav So 09:00 So 12:10 03:10
    6 Havelka, Jan So 09:00 So 12:11 03:11
    7 Gajdacz, Radim So 09:00 So 12:35 03:35
    8 Tomanek, Michael So 09:00 So 13:08 04:08
    9 Hnák, Ivo So 09:00 So 14:40 05:40
    10 Kotěšovec, Radek So 09:00 So 14:49 05:49
    11 Adámek, Vojta So 09:00 So 15:40 06:40

    Canicross - Ženy

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Jínková, Veronika So 09:00 So 11:22 02:22
    2 Bartošová, Adéla So 09:00 So 11:24 02:24
    3 Plachá, Veronika So 09:00 So 12:04 03:04
    4 Mikulová, Marianna So 09:00 So 12:10 03:10
    5 Bednářová, Mira So 09:00 So 12:11 03:11
    6 Komrska, Lucie So 09:00 So 12:39 03:39
    7 Vlasáková, Marcela So 09:00 So 12:45 03:45
    8 Nováková, Martina So 09:00 So 13:08 04:08
    9 Fuksová, Hana So 09:00 So 13:44 04:44
    9 Gerychová, Jana So 09:00 So 13:44 04:44
    9 Smržová, Zuzana So 09:00 So 13:44 04:44
    12 Kolaříková, Andrea So 09:00 So 13:57 04:57:17
    13 Raczová, Jana So 09:00 So 14:49 05:49
    14 Vlčková, Marcela So 09:00 So 15:30 06:30
    15 Zouharová, Jana So 09:00 So 15:40 06:40
    15 Dluhošová, Zuzana So 09:00 So 15:40 06:40
    Dvořáčková, Aneta --- --- DNS
    Bradáčová, Petra --- --- DNS
    Ležáková, Marcela --- --- DNS
    Macečková, Veronika --- --- DNS

    Dětská - Děti

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Ležáková, Marcela So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Komárek, Lukáš So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Komárek, Milan So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Šindler, Samuel So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Jochcova, Eliška So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Válková, Ivana So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Cudrák, Jan So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Zlámalová, Ilona So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Zlámal, Michal So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Válek, Lukáš So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Ležák, Toník So 09:00 So 12:00 03:00
    1 Ležáková, Anna So 09:00 So 12:00 03:00
    Bartoňková, Lucie --- --- DNS
    Zpět na všechny akce