[2020] - Zde jsou lvi

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    17. 9. - 20. 9. 2020
    Kde:
    ,
    Pozice:
    0N, 0E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMM
    • - DMW
    SHORT [--kmkm][--mm] Vypsané kategorie:
    • - SHORT

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pacáková, Kateřina Pá 08:04 Pá 21:43 13:39
    2 Brlejová, Sarah Pá 08:08 So 01:31 17:23
    3 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:19 So 05:00 21:41
    4 Wávrová, Luisa Pá 07:39 So 12:05 28:26
    5 Dvořáková, Natálie Pá 07:32 So 18:45 35:13

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:18 Pá 19:39 11:21
    2 Fortelný, Stanislav Pá 07:10 Pá 21:24 14:14
    3 Egg, Jiří Pá 07:19 So 05:00 21:41
    4 Cafourek, Václav Pá 07:08 So 18:05 34:57

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:10 Pá 21:02 13:52
    2 Veselá, Alena Pá 07:42 So 10:38 26:56
    2 Kourdi, Soolaima Pá 07:42 So 10:38 26:56
    4 Lojkásková, Irena Pá 08:09 So 18:55 34:46
    5 Majerová, Simona Pá 07:43 So 19:12 35:29

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Šeda, Jan Pá 08:09 So 00:34 16:25
    2 Školník, Pavel Pá 07:37 So 00:34 16:57
    3 Koláček, Patrik Pá 07:47 So 01:31 17:44
    4 Tonder, Čestmír Pá 07:08 So 09:33 26:25
    5 Běhal, Josef Pá 07:40 So 17:03 33:23
    6 Dvořák, Petr Pá 07:32 So 18:53 35:21
    7 Bolehovský, Libor Pá 07:42 So 19:12 35:30

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Antoš, Jan So 07:22 So 13:42 06:20
    2 Adámek, Lukáš So 07:21 So 13:42 06:21
    3 Hrabovský, Štěpán So 08:51 So 15:53 07:02
    4 Kryl, Ondřej So 07:14 So 14:26 07:12
    5 Unger, Viktor So 07:55 So 18:26 10:31
    6 Bujnoch, Jan So 07:12 So 18:26 11:14
    7 Lizna, Radek So 07:48 So 20:16 12:28

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Chmelařová, Lenka So 07:46 So 13:50 06:04
    2 Radvanská, Kateřina So 07:05 So 13:41 06:36
    3 Kvaková, Veronika So 08:51 So 15:53 07:02
    4 Hlisníková, Gabriela So 08:15 So 15:22 07:07
    5 Bansethová, Hana So 07:24 So 16:48 09:24
    6 Opavská, Kateřina So 07:18 So 16:56 09:38
    7 Liznová, Tereza So 07:48 So 20:16 12:28
    8 Wičarová, Jana So 07:18 So 20:47 13:29
    8 Málková, Irena So 07:18 So 20:47 13:29

    SHORT - SHORT

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    Zpět na všechny akce