[2020] - Pes v tahu - přes 5 křížků

Aktuality

    Informace

    Domovské stránky:
    Od - Do:
    1. 10. - 4. 10. 2020
    Kde:
    Hartvíkovice, Hartvíkovice, autokemp Wilsonka
    Pozice:
    49.1612925N, 16.0853247E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [85kmkm][1600mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [50kmkm][850mm] Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM
    SHORT [25kmkm][500mm] Vypsané kategorie:
    • - Short
    Závod:
    Kategorie:
    Den:
    Měsíc:
    Rok:

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kratěnová, Zuzana Pá 07:09 Pá 20:09 13:00
    2 Pacáková, Kateřina Pá 07:07 Pá 20:09 13:02
    3 Brlejová, Sarah Pá 08:07 Pá 21:57 13:50
    4 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:08 Pá 22:24 15:16
    5 Foralová, Anna Pá 07:16 Pá 23:15 15:59
    6 Wáwrová, Luisa Pá 07:21 So 04:46 21:25
    7 Hambergerová, Marie Pá 07:18 So 10:02 26:44
    8 Šimáčková, Kateřina Pá 08:33 So 11:27 26:54
    9 Zabloudilová, Tereza Pá 07:22 So 13:30 30:08
    9 Hanousková, Nikola Pá 07:22 So 13:30 30:08
    11 Navrátilová, Monika Pá 07:05 So 13:17 30:12
    12 Vidimska, Tereza Pá 07:24 So 14:44 31:20
    Raczová, Jana Pá 07:45 --- DNF
    Baštová, Kateřina Pá 07:19 --- DNF
    Novotná, Anna Pá 07:19 --- DNF
    Horáčková , Stanislava --- --- DNS
    Štefková, Jana --- --- DNS
    Ortlepp, Michaela --- --- DNS
    Raczová, Jana Pá 07:45 --- DNF
    Mazancová, Hana --- --- DNS
    Čermáková, Kristýna --- --- DNS
    Barvínková , Petra Pá 00:00 --- DNS
    Hadravová, Zlatka --- --- DNS

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Fortelný, Stanislav Pá 07:07 Pá 19:58 12:51
    2 Swaczyna , Radek Pá 08:10 Pá 22:13 14:03
    3 Navrátil, Petr Pá 07:04 So 00:58 17:54
    4 Hamberger, Martin Pá 07:18 So 10:02 26:44
    5 Egg, Jiří Pá 09:00 So 18:24 33:24
    Cafourek, Václav Pá 07:00 Ne 16:17 DSQ
    Strašil, Miroslav --- --- DNS
    Čada , Radomír --- --- DNS

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:07 Pá 19:58 12:51
    2 Radvanská, Kateřina Pá 07:25 Pá 23:31 16:06
    3 Chmelařová , Lenka Pá 07:26 Pá 23:32 16:06
    4 Rožňová, Anna Pá 07:23 So 01:10 17:47
    5 Kourdi, Soolaima Pá 07:38 So 03:04 19:26
    6 Kouřil Vítková, Markéta Pá 07:21 So 04:45 21:24
    7 Veselá, Alena Pá 07:47 So 09:19 25:32
    8 Hrubcova, Dana Pá 07:45 So 09:21 25:36
    9 Ullmannová, Kateřina Pá 07:12 So 10:02 26:50
    10 Knopová, Kateřina Pá 07:04 So 13:17 30:13
    11 Majerová, Simona Pá 07:36 So 17:12 33:36
    12 Ondrášková, Jana Gwen Pá 07:31 So 17:12 33:41
    13 Radová, Jaroslava Pá 07:15 So 17:23 34:08
    14 Hanousková, Jitka Pá 07:17 So 18:02 34:45
    15 Podoláková, Milena Pá 07:56 So 19:44 35:48
    16 Mikolášova, Šárka Pá 07:00 Ne 09:00 50:00
    Lojkásková, Irena --- --- DNS

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kocourek, Lubomír Pá 08:16 Pá 20:09 11:53
    2 Chvalný , Jaroslav Pá 07:02 Pá 20:26 13:24
    3 Šeda, Jan Pá 08:04 Pá 23:12 15:08
    4 Školník, Pavel Pá 07:19 Pá 22:53 15:34
    5 Tonder, Čestmír Pá 07:13 Pá 23:18 16:05
    6 Tomek, Milan Pá 08:33 So 11:27 26:54
    7 Bolehovský, Libor Pá 07:37 So 17:12 33:35
    8 Vejtasa, Michal Pá 07:15 So 17:23 34:08
    9 Dvořák, Petr Pá 07:36 So 19:01 35:25
    10 Jareš, Ondřej Pá 07:56 So 19:42 35:46
    Kotěšovec, Radek Pá 07:50 --- DNF
    Hrubec, Tomáš --- --- DNS
    Mrňous, Jaroslav --- --- DNS
    Budiský, Martin --- --- DNS

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bajsová, Sylva So 08:00 So 16:14 08:14
    2 Kučerová, Hana So 08:00 So 16:22 08:22
    3 Barošová, Zdeňka So 08:00 So 17:49 09:49
    3 Bradáčová, Petra So 08:00 So 17:49 09:49
    5 Jiroutová, Adéla So 08:00 So 17:50 09:50
    6 Opavská , Kateřina So 08:00 So 18:04 10:04
    7 Deutschová , Vendula So 08:00 So 18:48 10:48
    7 Chuchelová , Petra So 08:00 So 18:48 10:48
    7 Slezáčková, Radka So 08:00 So 18:48 10:48
    10 Baňacká , Zuzana So 08:00 So 19:57 11:57
    10 Stevensová, Ivana So 08:00 So 19:57 11:57
    10 Adamíková, Kateřina So 08:00 So 19:57 11:57
    10 Smékalová, Ladislava So 08:00 So 19:57 11:57
    Součková, Kristýna So 08:00 --- DNF
    Součková, Simona So 08:00 --- DNF
    Lohová, Monika So 08:00 --- DNS
    Svobodová Mašková, Stanislava So 08:00 --- DNS
    Vítková, Vendula So 08:00 --- DNS
    Macková, Renáta So 08:00 --- DNS
    Fehrová, Iveta --- --- DNS
    Šuleková , Lucie So 08:00 --- DNS
    Malíková, Lucie So 08:00 --- DNS

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Blecha, Oldřich So 08:00 So 13:27 05:27
    2 Komrska, Petr So 08:00 So 13:39 05:39
    3 Bajs, Peter So 08:00 So 16:14 08:14
    4 Konvalinka , Jiři So 08:00 So 17:00 09:00
    5 Němota, Filip Němota So 08:00 So 17:50 09:50
    6 Bujnoch, Jan So 08:00 So 19:33 11:33
    7 Novotný, Martin So 08:00 So 20:32 12:32
    7 Pruša, Jan So 08:00 So 20:32 12:32
    Jokeš, Tomas So 08:00 --- DNS
    Komárek, Milan So 08:00 --- DNS
    Bradáč, Honza So 08:00 --- DNS
    Strýček, Radek So 08:00 --- DNS
    Král, Aleš So 08:00 --- DNS

    SHORT - Short

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Kohoutek, Roman So 09:10 So 12:01 02:51
    2 Komrska, Lucie So 09:09 So 12:58 03:49
    3 Šišoláková , Eva So 10:20 So 14:34 04:14
    4 Rožek, Miroslav So 09:55 So 14:10 04:15
    5 Míka, Marek So 09:25 So 13:47 04:22
    6 Nedomová, Jarmila So 09:24 So 13:47 04:23
    7 Galle, Karin So 09:30 So 14:07 04:37
    8 Staníková , Dagmar So 09:14 So 14:11 04:57
    9 Konečná, Andrea So 09:08 So 14:16 05:08
    9 Malinová , Pavla So 09:08 So 14:16 05:08
    11 Procházková , Lada So 09:30 So 15:08 05:38
    12 Ryšavá, Jitka So 09:20 So 15:05 05:45
    12 Bartoš, Jaroslav So 09:20 So 15:05 05:45
    14 Jokeš, Tomáš So 10:14 So 16:01 05:47
    15 hernandez, jana So 10:46 So 16:36 05:50
    16 Sieberová, Monika So 09:23 So 15:17 05:54
    16 Vondráková, Martina So 09:23 So 15:17 05:54
    18 Holbíková, Martina So 09:40 So 15:47 06:07
    19 Kubátová, Eva So 09:26 So 15:33 06:07
    20 Pavlátová, Lenka So 09:37 So 15:46 06:09
    21 Přichystalová, Zita So 09:55 So 16:05 06:10
    21 Přichystalová, Zuzana So 09:55 So 16:05 06:10
    21 Rožková, Aneta So 09:55 So 16:05 06:10
    21 Raitmajerová, Veronika So 09:14 So 15:24 06:10
    21 Holubíková, Dita So 09:14 So 15:24 06:10
    21 Mičková, Soňa So 09:14 So 15:24 06:10
    27 Brym, Daniel So 09:20 So 15:33 06:13
    27 Pacalová, Lenka So 09:25 So 15:38 06:13
    29 Husáková, Vendula So 09:19 So 15:36 06:17
    29 Vránová, Nikola So 09:19 So 15:36 06:17
    31 Křižánková, Petra So 09:12 So 15:44 06:32
    31 Křižánková, Lenka So 09:12 So 15:44 06:32
    33 Popek, František So 09:00 So 15:39 06:39
    34 Kočí, Monika So 09:19 So 16:08 06:49
    35 Nováková, Martina So 09:11 So 16:08 06:57
    36 Bartoňková, Hana So 09:10 So 16:25 07:15
    36 Stachová, Petra So 09:10 So 16:25 07:15
    38 Drápelová , Zuzana So 09:00 So 16:22 07:22
    38 Pešková, Marie So 09:00 So 16:22 07:22
    38 Pešková, Veronika So 09:00 So 16:22 07:22
    41 Kadeřábková, Zuzana So 09:31 So 17:50 08:19
    41 Pospišilová , Ľudmila So 09:31 So 17:50 08:19
    Bartoňková, Lucie --- --- DNS
    Vlčková, Marcela --- --- DNS
    Doláková, Hana --- --- DNS
    Krausová , Lenka --- --- DNS
    Kouřilová Kopečná, Kateřina --- --- DNS
    Trpišovská , Jitka --- --- DNS
    Hasmanova, Karolina --- --- DNS
    Lorencová, Dana --- --- DNS
    švecová, dana --- --- DNS
    Švecová, Leona --- --- DNS
    Charousová, Markéta --- --- DNS
    Jaroušková, Markéta --- --- DNS
    Pečinková, Ivana --- --- DNS
    Moore, Veronica So 09:15 So 14:14 04:59
    Vyssiou, Anna So 09:15 So 14:14 04:59
    Sobotková, Kateřina --- --- DNS
    Zpět na všechny akce