[2021] - STOPOU STREJDY ŠERÁKA

Aktuality

  • 2021-06-17 14:35:51: Upravena adresa konání akce na: Lipová-lázně - lyžařské středisko MIROSLAV
  • 2021-06-17 14:35:51: Změna místa konání na: Lipová-lázně

Informace

Domovské stránky:
Od - Do:
15. 7. - 18. 7. 2021
Kde:
Lipová-lázně, Lipová-lázně - lyžařské středisko MIROSLAV
Pozice:
50.2330565100049N, 17.1214180276385E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [98kmkm][0mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
  • - DTW1
  • - DTM1
  • - DTW2
  • - DTM2
MID [51kmkm][0mm] Vypsané kategorie:
  • - Muži
  • - Ženy

Výsledky

LONG - DTW1

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Brlejová, Sarah Pá 07:00 So 03:03 20:03
2 Král H, Iveta Pá 07:00 So 03:12 20:12
3 Štelclová, Lenka Pá 07:00 So 06:46 23:46
4 Hamáková, Nikol Pá 07:00 So 18:35 35:35
5 Zitová, Pavlína Pá 07:00 So 21:11 38:11
6 Horáčková, Stanislava Pá 07:00 So 22:54 39:54
7 Čermáková, Kristýna Pá 07:00 Ne 00:18 41:18
8 Jandeková, Nela Pá 07:00 Ne 00:19 41:19
9 Hadravová, Zlata Pá 07:00 Ne 01:50 42:50
Moore, Veronica Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Mamulová, Martina Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Hambergerová, Marie Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Barvínková, Petra Pá 07:00 Ne 08:00 DSQ
Zikmundová, Věra Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Raczová, Jana Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Vlčková, Bára Pá 07:00 Ne 08:00 DNS

LONG - DTM1

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Jurča, Petr Pá 07:00 Pá 23:58 16:58
2 Panáček, Lukáš Pá 07:00 Pá 23:59 16:59
3 Adámek, Zbyněk Pá 07:00 So 01:24 18:24
4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 So 02:45 19:45
5 Kolář, Petr Pá 07:00 So 06:46 23:46
6 Rečka, Vojtěch Pá 07:00 So 08:12 25:12
7 Navrátil, Petr Pá 07:00 So 12:02 29:02
8 Rossl, Tomáš Pá 07:00 So 12:56 29:56
9 Hamberger, Martin Pá 07:00 So 16:38 33:38
10 Egg, Jiří Pá 07:00 So 18:14 35:14
11 Zita, Jiří Pá 07:00 So 21:11 38:11
12 Mihok, Michal Pá 07:00 So 22:54 39:54
13 Kužel, Vojtěch Pá 07:00 Ne 01:11 42:11
Mamula, Martin Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Fuk, Petr Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Swaczyna, Radek Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Varga, Jakub Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Cafourek, Václav Pá 07:00 Ne 09:00 DSQ

LONG - DTW2

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Bayerová, Helena Pá 07:00 So 02:49 19:49
2 Pacáková, Kateřina Pá 07:00 So 04:25 21:25
3 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:00 So 04:52 21:52
4 Rožňová, Anna Pá 07:00 So 15:09 32:09
5 Pospíšilová, Michaela Pá 07:00 So 15:40 32:40
6 Staníková, Dagmar Pá 07:00 So 16:38 33:38
7 Knopová, Kateřina Pá 07:00 So 18:05 35:05
8 Veselá, Alena Pá 07:00 So 18:06 35:06
9 Navrátilová, Monika Pá 07:00 So 18:07 35:07
10 Kolátorová, Anna Pá 07:00 So 22:39 39:39
11 Kalinová, Jana Pá 07:00 So 22:54 39:54
12 Majerová, Simona Pá 07:00 Ne 01:10 42:10
Ondrášková, Jana Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Fochlerová, Jitka Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Kalousková, Dita Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Krepsová, Kristýna Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Soolaima, Kourdi Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Trusková, Iveta Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Hrubcová, Dana Pá 07:00 Ne 08:00 DNS

LONG - DTM2

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Koláček, Patrik Pá 07:00 So 03:28 20:28
2 Dobšík, Milan Pá 07:00 So 07:45 24:45
3 Školník, Pavel Pá 07:00 So 08:40 25:40
4 Šeda, Jan Pá 07:00 So 09:02 26:02
5 Tonder, Čestmír Pá 07:00 So 10:35 27:35
6 Vlček, Viktor Pá 07:00 So 12:57 29:57
7 Lédl, Martin Pá 07:00 So 18:35 35:35
8 Rečka, Vlastimil Pá 07:00 So 18:36 35:36
9 Urbášek, Vladimír Pá 07:00 So 19:11 36:11
10 Kolář, Karel Pá 07:00 So 19:43 36:43
11 Soudek, Vojtěch Pá 07:00 So 19:52 36:52
12 Kolátor, Vít Pá 07:00 So 22:39 39:39
13 Bolehovský, Libor Pá 07:00 Ne 01:12 42:12
14 Hurych, Jaromír Pá 07:00 Ne 06:32 47:32
Pačes, Jan Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Hirsch, Jan Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Twardek, Tomáš Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Chvalný, Jaroslav Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Bodlák, Luboš Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Fochler, Petr Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Honěk, Oldřich Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Tomek, Milan Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Dvořák, Petr Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
Vejtasa, Michal Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Kotěšovec, Radek Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Polášek, Roman Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
Hrubec, Tomáš Pá 07:00 Ne 08:00 DNS

MID - Muži

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Sztymon, Pavel So 07:00 So 14:11 07:11
2 Větrovec, Jan So 07:00 So 17:02 10:02
3 Pančocha, Jaroslav So 07:00 So 18:04 11:04

MID - Ženy

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Válková, Pavlína So 07:00 So 15:16 08:16
2 Redlová, Markéta So 07:00 So 19:52 12:52
3 Macková, Renáta So 07:00 So 20:54 13:54
4 Adamíková, Kateřina So 07:00 So 21:02 14:02
5 Vyssiou, Anna So 07:00 Ne 00:07 17:07
Zpět na všechny akce