[2021] - STOPOU STREJDY ŠERÁKA


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
15. 7. - 18. 7. 2021
Kde:
Lipová-lázně, Lipová-lázně - lyžařské středisko MIROSLAV
Pozice:
50.2330565100049N, 17.1214180276385E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [98km][0m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [51km][0m]
Vypsané kategorie:MužiŽeny

Aktuality


  • 2021-06-17 14:35:51: Upravena adresa konání akce na: Lipová-lázně - lyžařské středisko MIROSLAV
  • 2021-06-17 14:35:51: Změna místa konání na: Lipová-lázně

Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - https://www.strejdaserak.cz/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Panáček, Lukáš LONG DTM1
    ---
    Jurča, Petr LONG DTM1
      ---
      Adámek, Zbyněk LONG DTM1
        ---
        Fortelný, Stanislav LONG DTM1
          ---
          Kolář, Petr LONG DTM1
            ---
            Rečka, Vojtěch LONG DTM1
              ---
              Navrátil, Petr LONG DTM1
                ---
                Hamberger, Martin LONG DTM1
                  ---
                  Rossl, Tomáš LONG DTM1
                    ---
                    Egg, Jiří LONG DTM1
                      ---
                      Zita, Jiří LONG DTM1
                        ---
                        Mihok, Michal LONG DTM1
                          ---
                          Kužel, Vojtěch LONG DTM1
                            ---
                            Mamula, Martin LONG DTM1
                              ---
                              Fuk, Petr LONG DTM1
                                ---
                                Swaczyna, Radek LONG DTM1
                                  ---
                                  Varga, Jakub LONG DTM1
                                    ---
                                    Cafourek, Václav LONG DTM1
                                      ---
                                      Koláček, Patrik LONG DTM2
                                        ---
                                        Dobšík, Milan LONG DTM2
                                          ---
                                          Šeda, Jan LONG DTM2
                                            ---
                                            Školník, Pavel LONG DTM2
                                              ---
                                              Tonder, Čestmír LONG DTM2
                                                ---
                                                Vlček, Viktor LONG DTM2
                                                  ---
                                                  Lédl, Martin LONG DTM2
                                                    ---
                                                    Rečka, Vlastimil LONG DTM2
                                                      ---
                                                      Urbášek, Vladimír LONG DTM2
                                                        ---
                                                        Kolář, Karel LONG DTM2
                                                          ---
                                                          Kolátor, Vít LONG DTM2
                                                            ---
                                                            Soudek, Vojtěch LONG DTM2
                                                              ---
                                                              Bolehovský, Libor LONG DTM2
                                                                ---
                                                                Pačes, Jan LONG DTM2
                                                                  ---
                                                                  Hirsch, Jan LONG DTM2
                                                                    ---
                                                                    Twardek, Tomáš LONG DTM2
                                                                      ---
                                                                      Hurych, Jaromír LONG DTM2
                                                                        ---
                                                                        Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                                                          ---
                                                                          Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
                                                                            ---
                                                                            Bodlák, Luboš LONG DTM2
                                                                              ---
                                                                              Fochler, Petr LONG DTM2
                                                                                ---
                                                                                Honěk, Oldřich LONG DTM2
                                                                                  ---
                                                                                  Kotěšovec, Radek LONG DTM2
                                                                                    ---
                                                                                    Polášek, Roman LONG DTM2
                                                                                      ---
                                                                                      Tomek, Milan LONG DTM2
                                                                                        ---
                                                                                        Hrubec, Tomáš LONG DTM2
                                                                                          ---
                                                                                          Dvořák, Petr LONG DTM2
                                                                                            ---
                                                                                            Brlejová, Sarah LONG DTW1
                                                                                              ---
                                                                                              Hamáková, Nikol LONG DTW1
                                                                                                ---
                                                                                                Král H, Iveta LONG DTW1
                                                                                                  ---
                                                                                                  Štelclová, Lenka LONG DTW1
                                                                                                    ---
                                                                                                    Zitová, Pavlína LONG DTW1
                                                                                                      ---
                                                                                                      Horáčková, Stanislava LONG DTW1
                                                                                                        ---
                                                                                                        Zikmundová, Věra LONG DTW1
                                                                                                          ---
                                                                                                          Moore, Veronica LONG DTW1
                                                                                                            ---
                                                                                                            Barvínková, Petra LONG DTW1
                                                                                                              ---
                                                                                                              Raczová, Jana LONG DTW1
                                                                                                                ---
                                                                                                                Vlčková, Bára LONG DTW1
                                                                                                                  ---
                                                                                                                  Mamulová, Martina LONG DTW1
                                                                                                                    ---
                                                                                                                    Hambergerová, Marie LONG DTW1
                                                                                                                      ---
                                                                                                                      Čermáková, Kristýna LONG DTW1
                                                                                                                        ---
                                                                                                                        Jandeková, Nela LONG DTW1
                                                                                                                          ---
                                                                                                                          Hadravová, Zlata LONG DTW1
                                                                                                                            ---
                                                                                                                            Bayerová, Helena LONG DTW2
                                                                                                                              ---
                                                                                                                              Pacáková, Kateřina LONG DTW2
                                                                                                                                ---
                                                                                                                                Rožňová, Anna LONG DTW2
                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                  Plaštiaková, Miroslava LONG DTW2
                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                    Pospíšilová, Michaela LONG DTW2
                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                      Staníková, Dagmar LONG DTW2
                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                        Knopová, Kateřina LONG DTW2
                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                          Navrátilová, Monika LONG DTW2
                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                            Veselá, Alena LONG DTW2
                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                              Kolátorová, Anna LONG DTW2
                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                Kalinová, Jana LONG DTW2
                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                  Majerová, Simona LONG DTW2
                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                    Ondrášková, Jana LONG DTW2
                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                      Fochlerová, Jitka LONG DTW2
                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                        Kalousková, Dita LONG DTW2
                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                          Krepsová, Kristýna LONG DTW2
                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                            Soolaima, Kourdi LONG DTW2
                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                              Trusková, Iveta LONG DTW2
                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                Hrubcová, Dana LONG DTW2
                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                  Větrovec, Jan MID Muži
                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                    Sztymon, Pavel MID Muži
                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                      Pančocha, Jaroslav MID Muži
                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                        Válková, Pavlína MID Ženy
                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                          Redlová, Markéta MID Ženy
                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                            Adamíková, Kateřina MID Ženy
                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                              Macková, Renáta MID Ženy
                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                Vyssiou, Anna MID Ženy
                                                                                                                                                                                  ---

                                                                                                                                                                                  Výsledky


                                                                                                                                                                                  LONG - DTW1

                                                                                                                                                                                  # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                  1 Brlejová, Sarah Pá 07:00 So 03:03 20:03
                                                                                                                                                                                  2 Král H, Iveta Pá 07:00 So 03:12 20:12
                                                                                                                                                                                  3 Štelclová, Lenka Pá 07:00 So 06:46 23:46
                                                                                                                                                                                  4 Hamáková, Nikol Pá 07:00 So 18:35 35:35
                                                                                                                                                                                  5 Zitová, Pavlína Pá 07:00 So 21:11 38:11
                                                                                                                                                                                  6 Horáčková, Stanislava Pá 07:00 So 22:54 39:54
                                                                                                                                                                                  7 Čermáková, Kristýna Pá 07:00 Ne 00:18 41:18
                                                                                                                                                                                  8 Jandeková, Nela Pá 07:00 Ne 00:19 41:19
                                                                                                                                                                                  9 Hadravová, Zlata Pá 07:00 Ne 01:50 42:50
                                                                                                                                                                                  Moore, Veronica Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Mamulová, Martina Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Hambergerová, Marie Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Barvínková, Petra Pá 07:00 Ne 08:00 DSQ
                                                                                                                                                                                  Zikmundová, Věra Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Raczová, Jana Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Vlčková, Bára Pá 07:00 Ne 08:00 DNS

                                                                                                                                                                                  LONG - DTM1

                                                                                                                                                                                  # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                  1 Jurča, Petr Pá 07:00 Pá 23:58 16:58
                                                                                                                                                                                  2 Panáček, Lukáš Pá 07:00 Pá 23:59 16:59
                                                                                                                                                                                  3 Adámek, Zbyněk Pá 07:00 So 01:24 18:24
                                                                                                                                                                                  4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 So 02:45 19:45
                                                                                                                                                                                  5 Kolář, Petr Pá 07:00 So 06:46 23:46
                                                                                                                                                                                  6 Rečka, Vojtěch Pá 07:00 So 08:12 25:12
                                                                                                                                                                                  7 Navrátil, Petr Pá 07:00 So 12:02 29:02
                                                                                                                                                                                  8 Rossl, Tomáš Pá 07:00 So 12:56 29:56
                                                                                                                                                                                  9 Hamberger, Martin Pá 07:00 So 16:38 33:38
                                                                                                                                                                                  10 Egg, Jiří Pá 07:00 So 18:14 35:14
                                                                                                                                                                                  11 Zita, Jiří Pá 07:00 So 21:11 38:11
                                                                                                                                                                                  12 Mihok, Michal Pá 07:00 So 22:54 39:54
                                                                                                                                                                                  13 Kužel, Vojtěch Pá 07:00 Ne 01:11 42:11
                                                                                                                                                                                  Mamula, Martin Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Fuk, Petr Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Swaczyna, Radek Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Varga, Jakub Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Cafourek, Václav Pá 07:00 Ne 09:00 DSQ

                                                                                                                                                                                  LONG - DTW2

                                                                                                                                                                                  # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                  1 Bayerová, Helena Pá 07:00 So 02:49 19:49
                                                                                                                                                                                  2 Pacáková, Kateřina Pá 07:00 So 04:25 21:25
                                                                                                                                                                                  3 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:00 So 04:52 21:52
                                                                                                                                                                                  4 Rožňová, Anna Pá 07:00 So 15:09 32:09
                                                                                                                                                                                  5 Pospíšilová, Michaela Pá 07:00 So 15:40 32:40
                                                                                                                                                                                  6 Staníková, Dagmar Pá 07:00 So 16:38 33:38
                                                                                                                                                                                  7 Knopová, Kateřina Pá 07:00 So 18:05 35:05
                                                                                                                                                                                  8 Veselá, Alena Pá 07:00 So 18:06 35:06
                                                                                                                                                                                  9 Navrátilová, Monika Pá 07:00 So 18:07 35:07
                                                                                                                                                                                  10 Kolátorová, Anna Pá 07:00 So 22:39 39:39
                                                                                                                                                                                  11 Kalinová, Jana Pá 07:00 So 22:54 39:54
                                                                                                                                                                                  12 Majerová, Simona Pá 07:00 Ne 01:10 42:10
                                                                                                                                                                                  Ondrášková, Jana Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Fochlerová, Jitka Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Kalousková, Dita Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Krepsová, Kristýna Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Soolaima, Kourdi Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Trusková, Iveta Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Hrubcová, Dana Pá 07:00 Ne 08:00 DNS

                                                                                                                                                                                  LONG - DTM2

                                                                                                                                                                                  # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                  1 Koláček, Patrik Pá 07:00 So 03:28 20:28
                                                                                                                                                                                  2 Dobšík, Milan Pá 07:00 So 07:45 24:45
                                                                                                                                                                                  3 Školník, Pavel Pá 07:00 So 08:40 25:40
                                                                                                                                                                                  4 Šeda, Jan Pá 07:00 So 09:02 26:02
                                                                                                                                                                                  5 Tonder, Čestmír Pá 07:00 So 10:35 27:35
                                                                                                                                                                                  6 Vlček, Viktor Pá 07:00 So 12:57 29:57
                                                                                                                                                                                  7 Lédl, Martin Pá 07:00 So 18:35 35:35
                                                                                                                                                                                  8 Rečka, Vlastimil Pá 07:00 So 18:36 35:36
                                                                                                                                                                                  9 Urbášek, Vladimír Pá 07:00 So 19:11 36:11
                                                                                                                                                                                  10 Kolář, Karel Pá 07:00 So 19:43 36:43
                                                                                                                                                                                  11 Soudek, Vojtěch Pá 07:00 So 19:52 36:52
                                                                                                                                                                                  12 Kolátor, Vít Pá 07:00 So 22:39 39:39
                                                                                                                                                                                  13 Bolehovský, Libor Pá 07:00 Ne 01:12 42:12
                                                                                                                                                                                  14 Hurych, Jaromír Pá 07:00 Ne 06:32 47:32
                                                                                                                                                                                  Pačes, Jan Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Hirsch, Jan Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Twardek, Tomáš Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Chvalný, Jaroslav Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Bodlák, Luboš Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Fochler, Petr Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Honěk, Oldřich Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Tomek, Milan Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Dvořák, Petr Pá 07:00 Ne 08:00 DNF
                                                                                                                                                                                  Vejtasa, Michal Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Kotěšovec, Radek Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Polášek, Roman Pá 07:00 Ne 08:00 DNS
                                                                                                                                                                                  Hrubec, Tomáš Pá 07:00 Ne 08:00 DNS

                                                                                                                                                                                  MID - Muži

                                                                                                                                                                                  # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                  1 Sztymon, Pavel So 07:00 So 14:11 07:11
                                                                                                                                                                                  2 Větrovec, Jan So 07:00 So 17:02 10:02
                                                                                                                                                                                  3 Pančocha, Jaroslav So 07:00 So 18:04 11:04

                                                                                                                                                                                  MID - Ženy

                                                                                                                                                                                  # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                  1 Válková, Pavlína So 07:00 So 15:16 08:16
                                                                                                                                                                                  2 Redlová, Markéta So 07:00 So 19:52 12:52
                                                                                                                                                                                  3 Macková, Renáta So 07:00 So 20:54 13:54
                                                                                                                                                                                  4 Adamíková, Kateřina So 07:00 So 21:02 14:02
                                                                                                                                                                                  5 Vyssiou, Anna So 07:00 Ne 00:07 17:07

                                                                                                                                                                                  Statistiky


                                                                                                                                                                                  Zpět na všechny akce