[2021] - KRAJEM BŘIDLICE

Povede po turistických značkách a individuálním značení pořadatelů krajem vyhořelých sopek, uměle vytvořených vodních ploch. Cestou budete moci obdivovat četné přírodní zajímavosti a kulturní památky.


Informace


Od - Do:
29. 7. - 1. 8. 2021
Kde:
Šternberk, Autokemp HSTS ZO Šternberk, Dolní Žleb 26
Pozice:
49.7478631N, 17.3056289E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [88km][0m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [43km][0m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMWDMM
SHORT [25km][0m]
Vypsané kategorie:

Aktuality


Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - https://www.ledovastopa.cz/dt-krajem-bridlice-2021/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Jurča, Petr LONG DTM1
    ---
    Adámek, Zbyněk LONG DTM1
      ---
      Fortelný, Stanislav LONG DTM1
        ---
        Egg, Jiří LONG DTM1
          ---
          Koláček, Patrik LONG DTM2
            ---
            Šeda, Jan LONG DTM2
              ---
              Školník, Pavel LONG DTM2
                ---
                Běhal, Josef LONG DTM2
                  ---
                  Jareš, Ondřej LONG DTM2
                    ---
                    Bolehovský, Libor LONG DTM2
                      ---
                      Tonder, Čestmír LONG DTM2
                        ---
                        Pichrtová, Lucie LONG DTW1
                          ---
                          Brlejová, Sarah LONG DTW1
                            ---
                            Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
                              ---
                              Wáwrová, Luisa LONG DTW1
                                ---
                                Francová, Nela LONG DTW1
                                  ---
                                  Bayerová, Helena LONG DTW2
                                    ---
                                    Plaštiaková, Miroslava LONG DTW2
                                      ---
                                      Veselá, Alena LONG DTW2
                                        ---
                                        Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                          ---
                                          Kourdi, Sooli LONG DTW2
                                            ---
                                            Martinů, Jana MID DMW
                                              ---
                                              Březinová, Monika MID DMW
                                                ---
                                                Červenáková, Zlata MID DMW
                                                  ---
                                                  Barvínková, Petra MID DMW
                                                    ---
                                                    Pivodová, Iva MID DMW
                                                      ---
                                                      Štelclová, Lenka MID DMW
                                                        ---
                                                        Zukalová, Barbora MID DMW
                                                          ---
                                                          Čechová, Eva MID DMW
                                                            ---
                                                            Krbcová, Veronika MID DMW
                                                              ---
                                                              Chmelařová, Lenka MID DMW
                                                                ---
                                                                Kouřil Vítková, Markéta MID DMW
                                                                  ---
                                                                  Radvanská, Kateřina MID DMW
                                                                    ---
                                                                    Trusková, Iveta MID DMW
                                                                      ---
                                                                      Davidová, Mirka MID DMW
                                                                        ---
                                                                        Možná, Martina MID DMW
                                                                          ---
                                                                          Šrůtková, Nikol MID DMW
                                                                            ---
                                                                            Dostálková, Lenka MID DMW
                                                                              ---
                                                                              Komrsk, Petr MID DMM
                                                                                ---
                                                                                Kolářský, Petr MID DMM
                                                                                  ---
                                                                                  Kolar, Petr MID DMM
                                                                                    ---
                                                                                    Swaczyna, Radek MID DMM
                                                                                      ---
                                                                                      Gric, Antonín MID DMM
                                                                                        ---
                                                                                        Jedlička, Jakub MID DMM
                                                                                          ---
                                                                                          Antoš, Jan MID DMM
                                                                                            ---
                                                                                            Holeksa, Petr MID DMM
                                                                                              ---
                                                                                              Gejdoš, Matej MID DMM
                                                                                                ---
                                                                                                Pančocha, Jaroslav MID DMM
                                                                                                  ---
                                                                                                  Kryl, Ondřej MID DMM
                                                                                                    ---
                                                                                                    Šikuta, Erik MID DMM
                                                                                                      ---

                                                                                                      Výsledky


                                                                                                      LONG - DTW1

                                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                      1 Pichrtová, Lucie Pá 06:04 Pá 20:52 14:48
                                                                                                      2 Brlejová, Sarah Pá 06:55 So 00:00 17:05
                                                                                                      3 Král Hajlichová, Iveta Pá 06:00 Pá 23:16 17:16
                                                                                                      4 Wáwrová, Luisa Pá 07:06 So 15:05 31:59
                                                                                                      5 Francová, Nela Pá 06:32 So 20:40 38:08

                                                                                                      LONG - DTM1

                                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                      1 Jurča, Petr Pá 06:14 Pá 20:03 13:49
                                                                                                      2 Adámek, Zbyněk Pá 06:40 Pá 20:52 14:12
                                                                                                      3 Fortelný, Stanislav Pá 06:03 Pá 21:38 15:35
                                                                                                      4 Egg, Jiří Pá 06:01 So 14:35 32:34

                                                                                                      LONG - DTW2

                                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                      1 Bayerová, Helena Pá 06:02 Pá 21:38 15:36
                                                                                                      2 Plaštiaková, Miroslava Pá 06:25 So 00:00 17:35
                                                                                                      3 Veselá, Alena Pá 06:34 So 15:05 32:31
                                                                                                      4 Lojkásková, Irena Pá 06:29 So 21:47 39:18
                                                                                                      Kourdi, Sooli Pá 06:30 Ne 21:47 DNF

                                                                                                      LONG - DTM2

                                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                      1 Koláček, Patrik Pá 07:55 So 00:00 16:05
                                                                                                      2 Šeda, Jan Pá 06:13 So 00:00 17:47
                                                                                                      3 Školník, Pavel Pá 06:33 So 01:41 19:08
                                                                                                      4 Běhal, Josef Pá 06:24 So 13:17 30:53
                                                                                                      5 Jareš, Ondřej Pá 06:31 So 21:47 39:16
                                                                                                      6 Bolehovský, Libor Pá 06:28 Ne 00:14 41:46
                                                                                                      Tonder, Čestmír Pá 06:05 Ne 00:30 DNF

                                                                                                      MID - DMW

                                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                      1 Martinů, Jana Pá 07:39 Pá 11:41 04:02
                                                                                                      2 Březinová, Monika Pá 06:28 Pá 10:42 04:14
                                                                                                      3 Červenáková, Zlata Pá 06:04 Pá 11:02 04:58
                                                                                                      4 Chmelařová, Lenka Pá 06:42 Pá 11:45 05:03
                                                                                                      5 Kouřil Vítková, Markéta Pá 06:13 Pá 11:44 05:31
                                                                                                      6 Barvínková, Petra Pá 06:05 Pá 11:46 05:41
                                                                                                      7 Pivodová, Iva Pá 08:15 Pá 13:57 05:42
                                                                                                      8 Štelclová, Lenka Pá 07:21 Pá 13:26 06:05
                                                                                                      9 Radvanská, Kateřina Pá 06:11 Pá 12:32 06:21
                                                                                                      10 Trusková, Iveta Pá 06:32 Pá 13:34 07:02
                                                                                                      11 Zukalová, Barbora Pá 07:05 Pá 14:58 07:53
                                                                                                      12 Čechová, Eva Pá 07:43 Pá 16:26 08:43
                                                                                                      13 Davidová, Mirka Pá 06:17 Pá 15:11 08:54
                                                                                                      14 Možná, Martina Pá 06:10 Pá 15:11 09:01
                                                                                                      15 Šrůtková, Nikol Pá 07:37 Pá 16:39 09:02
                                                                                                      15 Dostálková, Lenka Pá 07:38 Pá 16:40 09:02
                                                                                                      17 Krbcová, Veronika Pá 07:41 Pá 19:50 12:09

                                                                                                      MID - DMM

                                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                      1 Komrsk, Petr Pá 06:16 Pá 10:23 04:07
                                                                                                      2 Antoš, Jan Pá 06:12 Pá 11:33 05:21
                                                                                                      3 Kolářský, Petr Pá 08:36 Pá 14:01 05:25
                                                                                                      4 Holeksa, Petr Pá 06:41 Pá 12:14 05:33
                                                                                                      4 Gejdoš, Matej Pá 07:20 Pá 12:53 05:33
                                                                                                      6 Kolar, Petr Pá 07:19 Pá 12:53 05:34
                                                                                                      7 Swaczyna, Radek Pá 08:14 Pá 13:57 05:43
                                                                                                      8 Gric, Antonín Pá 07:36 Pá 13:47 06:11
                                                                                                      9 Pančocha, Jaroslav Pá 06:22 Pá 13:30 07:08
                                                                                                      10 Kryl, Ondřej Pá 07:06 Pá 15:22 08:16
                                                                                                      11 Šikuta, Erik Pá 06:31 Pá 16:30 09:59
                                                                                                      12 Jedlička, Jakub Pá 07:40 Pá 19:54 12:14

                                                                                                      Statistiky


                                                                                                      Zpět na všechny akce