[2021] - KRAJEM BŘIDLICE

Povede po turistických značkách a individuálním značení pořadatelů krajem vyhořelých sopek, uměle vytvořených vodních ploch. Cestou budete moci obdivovat četné přírodní zajímavosti a kulturní památky.

Aktuality

Informace

Od - Do:
29. 7. - 1. 8. 2021
Kde:
Šternberk, Autokemp HSTS ZO Šternberk, Dolní Žleb 26
Pozice:
49.7478631N, 17.3056289E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [88kmkm][0mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
  • - DTW1
  • - DTM1
  • - DTW2
  • - DTM2
MID [43kmkm][0mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
  • - DMW
  • - DMM
SHORT [25kmkm][0mm] Vypsané kategorie:

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Pichrtová, Lucie Pá 06:04 Pá 20:52 14:48
    2 Brlejová, Sarah Pá 06:55 So 00:00 17:05
    3 Král Hajlichová, Iveta Pá 06:00 Pá 23:16 17:16
    4 Wáwrová, Luisa Pá 07:06 So 15:05 31:59
    5 Francová, Nela Pá 06:32 So 20:40 38:08

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Jurča, Petr Pá 06:14 Pá 20:03 13:49
    2 Adámek, Zbyněk Pá 06:40 Pá 20:52 14:12
    3 Fortelný, Stanislav Pá 06:03 Pá 21:38 15:35
    4 Egg, Jiří Pá 06:01 So 14:35 32:34

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 06:02 Pá 21:38 15:36
    2 Plaštiaková, Miroslava Pá 06:25 So 00:00 17:35
    3 Veselá, Alena Pá 06:34 So 15:05 32:31
    4 Lojkásková, Irena Pá 06:29 So 21:47 39:18
    Kourdi, Sooli Pá 06:30 Ne 21:47 DNF

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 07:55 So 00:00 16:05
    2 Šeda, Jan Pá 06:13 So 00:00 17:47
    3 Školník, Pavel Pá 06:33 So 01:41 19:08
    4 Běhal, Josef Pá 06:24 So 13:17 30:53
    5 Jareš, Ondřej Pá 06:31 So 21:47 39:16
    6 Bolehovský, Libor Pá 06:28 Ne 00:14 41:46
    Tonder, Čestmír Pá 06:05 Ne 00:30 DNF

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Martinů, Jana Pá 07:39 Pá 11:41 04:02
    2 Březinová, Monika Pá 06:28 Pá 10:42 04:14
    3 Červenáková, Zlata Pá 06:04 Pá 11:02 04:58
    4 Chmelařová, Lenka Pá 06:42 Pá 11:45 05:03
    5 Kouřil Vítková, Markéta Pá 06:13 Pá 11:44 05:31
    6 Barvínková, Petra Pá 06:05 Pá 11:46 05:41
    7 Pivodová, Iva Pá 08:15 Pá 13:57 05:42
    8 Štelclová, Lenka Pá 07:21 Pá 13:26 06:05
    9 Radvanská, Kateřina Pá 06:11 Pá 12:32 06:21
    10 Trusková, Iveta Pá 06:32 Pá 13:34 07:02
    11 Zukalová, Barbora Pá 07:05 Pá 14:58 07:53
    12 Čechová, Eva Pá 07:43 Pá 16:26 08:43
    13 Davidová, Mirka Pá 06:17 Pá 15:11 08:54
    14 Možná, Martina Pá 06:10 Pá 15:11 09:01
    15 Šrůtková, Nikol Pá 07:37 Pá 16:39 09:02
    15 Dostálková, Lenka Pá 07:38 Pá 16:40 09:02
    17 Krbcová, Veronika Pá 07:41 Pá 19:50 12:09

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Komrsk, Petr Pá 06:16 Pá 10:23 04:07
    2 Antoš, Jan Pá 06:12 Pá 11:33 05:21
    3 Kolářský, Petr Pá 08:36 Pá 14:01 05:25
    4 Holeksa, Petr Pá 06:41 Pá 12:14 05:33
    4 Gejdoš, Matej Pá 07:20 Pá 12:53 05:33
    6 Kolar, Petr Pá 07:19 Pá 12:53 05:34
    7 Swaczyna, Radek Pá 08:14 Pá 13:57 05:43
    8 Gric, Antonín Pá 07:36 Pá 13:47 06:11
    9 Pančocha, Jaroslav Pá 06:22 Pá 13:30 07:08
    10 Kryl, Ondřej Pá 07:06 Pá 15:22 08:16
    11 Šikuta, Erik Pá 06:31 Pá 16:30 09:59
    12 Jedlička, Jakub Pá 07:40 Pá 19:54 12:14
    Zpět na všechny akce