[2021] - FRYŠTÁCKÝ DOGTREKKING

Aktuality

  • 2021-08-26 18:00:23:

    Popis není dostupný.

  • 2021-08-24 17:22:56:

    Přijede Jana  Kakáčová ze stánkem.

    https://www.facebook.com/Sportsshop-JRK-sro-Blansko-732427956784270/

  • 2021-08-14 11:56:36:

    Neváhejte s ubytováním v kempu jinak provozovatel bude chtít

    otevřít kemp i pro veřejnost aby se mu obsadila kapacita

    dík všem za spolupráci

  • 2021-07-08 13:26:01: Změna linku pro přihlašování na akci na: https://prihlaska.dogtrekking.cz/2021_frystak/
  • 2021-07-08 13:22:36: Upravena adresa konání akce na: kemp pod přehradou
  • 2021-07-08 13:22:35: Změna místa konání na: Bystřička

Informace

Domovské stránky:
Od - Do:
2. 9. - 5. 9. 2021
Kde:
Bystřička, kemp pod přehradou
Pozice:
49.418753N, 18.0172393E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [94kmkm][3172mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
  • - DTW1
  • - DTM1
  • - DTW2
  • - DTM2
MID [45kmkm][1558mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
  • - DMW
  • - DMM
Canicross [23kmkm][923mm] Vypsané kategorie:
  • - CCW
  • - CCM
Děti [8kmkm][326mm] Vypsané kategorie:
  • - Děti
Short nad 18 let [8kmkm][326mm] Vypsané kategorie:
  • - Short nad 18 let

Výsledky

LONG - DTW1

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Brlejová, Sarah Pá 08:27 So 04:29 20:02:44
2 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:48 So 04:29 20:41:44
3 Hamáková, Nikol Pá 08:14 So 09:52 25:38:15
4 Fego, Adelhaida Pá 07:46 So 17:39 33:53:59
5 Juřenová, Renáta Pá 07:51 Ne 00:34 40:43
6 Průchová, Martina Pá 08:25 Ne 02:00 41:35
7 Zikmundová, Věra Pá 08:30 Ne 04:51 44:21
Štipčáková, Eva --- --- DNS
Mierzejewska, Angela --- --- DNS

LONG - DTM1

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Adámek, Zbyněk Pá 08:09 Pá 22:59 14:50:44
2 Fortelný, Stanislav Pá 07:34 So 01:32 17:58:31
3 Rečka, Vojtěch Pá 08:30 So 02:49 18:19:43
4 Koplík, Michal Pá 07:37 So 02:52 19:15:18
5 Egg, Jiří Pá 07:48 So 12:42 28:54:58
6 Trojek, Igor Pá 07:36 So 18:20 34:44:49
7 Lachman, Jiří Pá 07:37 So 18:30 34:53:06

LONG - DTW2

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Bayerová, Helena Pá 07:34 So 00:14 16:40:01
2 Pacáková, Kateřina Pá 08:24 So 01:32 17:08:36
3 Plaštiaková, Miroslava Pá 08:11 So 02:43 18:32:16
4 Kourdi, Soolaima Pá 08:27 So 11:01 26:34:31
5 Staníková, Dagmar Pá 07:35 So 11:47 28:12:27
6 Křováková, Hana Pá 08:22 So 22:08 37:46:57
7 Lojkásková , Irena Pá 07:52 Ne 00:34 40:42
Hrubcová, Dana --- --- DNS

LONG - DTM2

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Šeda, Jan Pá 08:13 So 02:52 18:39:12
2 Školník, Pavel Pá 07:52 So 04:29 20:37:23
3 Lédl, Martin Pá 08:14 So 09:52 25:38:28
4 Tomek, Milan Pá 07:35 So 11:47 28:12:12
5 Běhal, Josef Pá 07:41 So 15:20 31:39:46
6 Machů, Dalibor Pá 07:38 So 15:57 32:19:17
7 Švancara, Martin Pá 07:36 So 18:57 35:21:26
8 Unger, Viktor Pá 08:22 So 22:10 37:48:08
9 Bolehovský , Libor Pá 08:30 Ne 04:51 44:21
Bodlák , Luboš Pá 08:20 So 18:37 DSQ
Bodlák , Luboš Pá 08:20 So 18:37 DSQ
Dobšík , Milan --- --- DNS
Hrubec, Tomáš --- --- DNS
Šikuta, Erik --- --- DNS

MID - DMW

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Březinová , Monika So 07:30 So 11:54 04:24:34
2 Martinů, Jana So 07:30 So 11:57 04:27:51
3 Kakáčová, Jana So 07:30 So 12:14 04:44:58
3 Červeňáková , Zlata So 07:30 So 12:14 04:44:58
5 Kouřil Vítková, Markéta So 07:30 So 13:06 05:36:20
6 Jurajdová, Hana So 07:30 So 13:13 05:43:41
7 Feherová, Iveta So 07:30 So 14:56 07:26:14
8 Zukalová, Barbora So 07:30 So 14:56 07:26:17
9 Radvanská, Kateřina So 07:30 So 14:56 07:26:28
10 Krajčová, Andrea So 07:30 So 16:02 08:32:01
11 Ušelová, Petra So 07:30 So 16:02 08:32:05
12 Možná, Martina So 07:30 So 16:29 08:59:26
12 Maralíková, Magda So 07:30 So 16:29 08:59:26
12 Jiroutová, Adéla So 07:30 So 16:29 08:59:26
15 Čechová, Eva So 07:30 So 16:40 09:10:56
16 Fluksová, Kristýna So 07:30 So 16:40 09:10:59
17 Pavlátová, Lenka So 07:30 So 16:41 09:11:05
18 Kurečková, Lucie So 07:30 So 17:33 10:03:22
19 Kopřivová, Blanka So 07:30 So 18:04 10:34:48
20 Országová, Diana So 07:30 So 20:03 12:33
Netopilová Sluštíková, Bc. Gabriela So 07:30 --- DNF
Chmelařová, Lenka So 07:30 So 12:39 DSQ
Riessová , Veronika So 07:30 So 18:35 DSQ
Hübnerová, Lucie --- --- DNS
Ježovičová, Karolína So 07:30 --- DNS
Truskova, Iveta --- --- DNS
Forstová , Daniela So 07:30 --- DNS
Riessová , Veronika So 07:30 So 18:35 DSQ
Raczová, Jana So 07:30 --- DNS

MID - DMM

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Řezáč, Martin So 07:30 So 11:39 04:09:14
2 Komrska, Petr So 07:30 So 12:14 04:44:53
3 Blecha, Oldřich So 07:30 So 12:17 04:47:52
4 Jan, Antoš So 07:30 So 12:46 05:16:45
5 Sztymon, Pavel So 07:30 So 12:53 05:23:30
6 Stoklasa, Tomáš So 07:30 So 14:31 07:01:37
7 Kryl, Ondřej So 07:30 So 14:56 07:26:21
8 Němota, Filip So 07:30 So 16:29 08:59:39
9 Petráš, Zdeněk So 07:30 So 16:32 09:02:10
10 Janků, Tomáš So 07:30 So 17:03 09:33:02
11 Cirgl, Kamil So 07:30 So 18:05 10:35:03
12 Fuk, Petr So 07:30 So 18:11 10:41:54
Adámek, Lukáš So 07:30 So 13:49 DSQ
Riess , Tomáš So 07:30 So 18:36 DSQ
Bomer , Lukáš --- --- DNS
Bolek, Pavel --- --- DNS
Holeksa, Petr So 07:30 --- DNS
Větrovec, Jan --- --- DNS
Šikuta, Erik --- --- DNS

Canicross - CCW

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Bartošová, Adéla So 09:00 So 11:10 02:10:09
2 Hrbková , Hana So 09:00 So 11:10 02:10:18
3 Plachá, Veronika So 09:00 So 11:12 02:12:54
4 Kaldová, Veronika So 09:00 So 11:14 02:14:33
5 Horáčková, Vladimíra So 09:00 So 11:32 02:32:15
6 Kliková, Jana So 09:00 So 11:34 02:34:28
7 Dvořáčková , Aneta So 09:00 So 11:44 02:44:26
8 Stuchlíková, Irena So 09:00 So 11:45 02:45:21
9 Ležáková, Marcela So 09:00 So 11:54 02:54:21
10 Droždiáková, Petra So 09:00 So 12:22 03:22:19
11 Oczková, Ľubica So 09:00 So 12:30 03:30:28
12 Macečková, Veronika So 09:00 So 12:47 03:47:13
13 Křištofová , Anna So 09:00 So 12:47 03:47:23
14 Smrzova, Zuzana So 09:00 So 12:47 03:47:57
15 Fuksová, Hana So 09:00 So 12:48 03:48:35
16 Čejková, Gabriela So 09:00 So 14:52 05:52:05
17 Henešová, Blanka So 09:00 So 15:00 06:00:52
18 Malíšková, Barbora So 09:00 So 15:01 06:01:09
19 Martinková, Klára So 09:00 So 15:34 06:34:01
20 Eliášová, Kateřina So 09:00 So 15:34 06:34:13
21 Martinková, Dorota So 09:00 So 15:35 06:35:39
22 Martinková, Eliška So 09:00 So 15:36 06:36:21
23 Bartoňková, Hana So 09:00 So 17:29 08:29:16
24 Jelenová, Jiřina So 09:00 So 17:29 08:29:35
Válková, Ivana --- --- DNS
Podstavka, Monika --- --- DNS
Šimůnková, Kateřina --- --- DNS
Cudráková, Anna Marie So 09:00 So 11:45 02:45:03

Canicross - CCM

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Janda, Jakub So 09:00 So 10:42 01:42:17
2 Pavlíček, Roman So 09:00 So 10:42 01:42:19
3 Pírek, Jan So 09:00 So 10:48 01:48:55
4 Fojtů, Pavel So 09:00 So 11:13 02:13:05
5 Bortel, Miroslav So 09:00 So 11:14 02:14:47
6 Kodeš, Martin So 09:00 So 11:30 02:30:09
7 Klika, Richard So 09:00 So 11:34 02:34:32
8 Havelka, Jan So 09:00 So 11:44 02:44:10
9 Jaroš, Radim So 09:00 So 11:44 02:44:52
10 Droždiák , Radim So 09:00 So 12:22 03:22:22
11 Svoboda, Lukáš So 09:00 So 13:14 04:14:41
12 Šimák, David So 09:00 So 13:48 04:48:24
13 Komárek, Milan So 09:00 So 13:52 04:52:50
14 Komárek, Lukáš So 09:00 So 13:53 04:53:01
15 Možnar, Radim So 09:00 So 13:55 04:55:23

Děti - Děti

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Rečková, Doubravka So 09:00 So 12:00 03:00
2 Pančochová, Eliška So 09:00 So 12:35 03:35
3 Rochovanská, Anita So 09:00 So 12:41 03:41
3 Jaroš, David So 09:00 So 12:41 03:41
5 Kodešová, Eliška So 09:00 So 13:11 04:11
5 Kodeš, David So 09:00 So 13:11 04:11
Zahradníková, Anna --- --- DNS

Short nad 18 let - Short nad 18 let

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Cudrák, Jan So 09:00 So 11:15 02:15
2 Zimková, Barbora So 09:00 So 11:20 02:20
3 Holotíková , Lucie So 09:00 So 12:21 03:21
Zpět na všechny akce