[2021] - ZDE JSOU LVI

Na místě je zrcadlové bludiště. Jestli tam někdo zabloudí, tak ho tam nechám, protože Velký Lefa ven taky netrefí. Kdo se nedostane ven do vyhlášení, bude tam ponechán až do příštího roku


Informace


Od - Do:
30. 9. - 3. 10. 2021
Kde:
Úvalno, okres Bruntál, Rychta
Pozice:
50.046473N, 17.7445419E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMWDMM
SHORT [0km][0m]
Vypsané kategorie:SHORT

Aktuality


Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - https://centrumalfa.webnode.cz/dog/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Lojkásková, Irena LONG DTW2
  • Skippy [Čistokrevný Jackbull]
---
Radvanská, Kateřina MID DMW
  • Edith Yabalute [BOM]
---
Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
  • Cyrio z Molu Es [Československý vlčák]
---
Libová, Renáta SHORT SHORT
  • Edward [BOM]
---
Fuj, Petr LONG DTM1
  • Severus [Kříženec]
---
Bujnoch, Jan SHORT SHORT
  • Eira [ČSV]
---
Možná, Martina MID DMW
  • Quattro z Blatenských luk [BŠO]
---
Bartoňková, Hana SHORT SHORT
  • Ťapka [lady ulice]
---
Egg, Jiří LONG DTM1
  • Triss [ČSV]
---
Fortelný, Stanislav LONG DTM1
  • Kora [SH]
---
Wáwrová , Luisa LONG DTW1
  • Femina Famosa [Beauceron]
---
Brlejová, Sarah LONG DTW1
  • Cynthia [kríženec]
---
Staňková, Nikola SHORT SHORT
  • Bruce [Jack russle teriér ]
  • Nala [Kříženec ]
---
Bayerová, Helena LONG DTW2
  • Cody [Alaskan]
  • Aiko [border kolie]
---
Červenáková, Zlata MID DMW
  • Ozzy [BOC]
---
Vojtková , Veronika SHORT SHORT
  • Maia [Kříženec ]
---
Komrska, Petr MID DMM
  • Safira [Evropský saňový pes]
---
Barančíková, Anna SHORT SHORT
    ---
    Veselá, Alena LONG DTW2
    • Brita [Aljašský malamut]
    ---
    Koláček, Patrik LONG DTM2
    • Osman Jantar Devil [Maďarský ohař krátkosrstý ]
    • Vilmos Jantar Devil [Maďarský ohař krátkosrstý ]
    ---
    Macková, Renáta MID DMW
      ---
      Kohlová, Alena LONG DTW2
      • Emerity z Brzáneckých vinohradů [hovawart]
      ---
      Křivánková, Ivana MID DMW
      • Matysek (Antracite Bohemian Crystals) [Chodsky pes]
      ---
      Kourdi, Soolaima LONG DTW2
      • Lepi [Ulicnik recky]
      ---
      Suchý, Radim LONG DTM2
      • Gina [BMO bez PP]
      ---
      Suchý, Antonín SHORT SHORT
      • Honey [Mix]
      ---
      Knopová, Kateřina LONG DTW2
      • Ponny [Bígl]
      • Horalka [Bígl]
      ---
      Tomek, Milan LONG DTM2
      • SEB [ČSV]
      ---
      Soukupová, Anna LONG DTW1
      • Rufi [border teriér]
      ---
      Antoš, Jan MID DMM
      • ARNY [Ohař x]
      ---
      Fílová, Jitka SHORT SHORT
        ---
        Šeda, Jan LONG DTM2
        • Hick Sideric Miks [Hw]
        ---
        Maralíková, Magda MID DMW
        • Žofka [Vznešený kříženec]
        ---
        Juřenová, Renáta LONG DTW1
        • Bernard [Border teriér]
        ---
        Slaininka, Jakub SHORT SHORT
          ---
          Větrovec, Jan MID DMM
          • Pikuš [Kratkosrsta kolie]
          ---
          Francová, Nela MID DMW
          • Black & White star Asuma [Stafordšírský bulteriér]
          ---
          Penčáková, Lenka SHORT SHORT
          • Drake [NKO]
          ---
          Staníková, Dagmar LONG DTW2
          • Cora z Florianova dvora [Malý munsterlandsky ohař ]
          ---
          Jandeková, Nela LONG DTW1
          • Grey Hunter Miraja [Saarloosův vlčák]
          ---
          Holeksa, Petr MID DMM
          • Argo kutnohorský groš [Český horský pes]
          ---
          Stoklasa, Tomáš SHORT SHORT
          • Natty Brown Bear of Kims dream [sibiřský husky]
          ---
          Stoklasová, Vendula SHORT SHORT
          • Loona Black Wolf of Kims Dream [sibiřský husky]
          ---
          Smrzova, Zuzana MID DMW
          • Farrah Elza od Křemence [MOK]
          ---
          Chmelařová, Lenka MID DMW
          • Bonie [Kříženec ]
          ---
          Majerová, Simona LONG DTW2
          • Alex [SSH]
          ---
          Pěnkavová, Veronika SHORT SHORT
          • Kessy [kříženec]
          ---
          Pěnkava, Oldřich SHORT SHORT
          • Maya [malý münsterlandský ohař]
          ---
          Scharbert, Martin SHORT SHORT
          • Zeus [RTW]
          ---
          Časarová , Kristýna SHORT SHORT
          • LILI [BOC]
          ---
          Rychta , Martin SHORT SHORT
          • ADÉLA [Rotwajler ]
          ---
          Kocveldová, Michaela SHORT SHORT
            ---
            Stachová, Jana SHORT SHORT
              ---
              Vejtasa, Michal LONG DTM2
              • Dellin [SH]
              • Karlli [SH]
              ---
              Běhal , Josef LONG DTM2
              • Avar [Velký musterlandský ohař ]
              ---
              Indrová, Ivana LONG DTW1
              • Assassins Creed von Zamonien [BOM]
              ---
              Šišoláková , Eva SHORT SHORT
              • Koda [Ohař X podenco ]
              • Anička [Podenco Maneto ]
              ---
              Školník, Pavel LONG DTM2
              • Airy [ČSV]
              ---
              Zukalová, Barbora MID DMW
              • Nara [Kříženec]
              ---
              Davidová, Mirka MID DMW
              • Torin [ADT]
              ---
              Oczková, Ľubica SHORT SHORT
              • Biri [kříženec]
              ---
              Bodlák, Luboš LONG DTM2
              • Monte od Strážné skály [Chodský pes]
              ---
              Adámek, Zbyněk LONG DTM1
              • Neo [Azorská fila]
              ---
              Ďuríšková, Lenka SHORT SHORT
              • Dolly Ex Vallis Diaboli [Americký stafordšírský teriér]
              ---
              Kryl, Ondřej MID DMM
              • Thor [kříženec]
              • Rigoberta [kříženec]
              ---
              Drahotušská, Blanka SHORT SHORT
              • Amálka [border kolie]
              ---
              Pacáková, Kateřina LONG DTW2
              • Baila Sheratan [Rhodéský ridgeback]
              ---
              Fego, Adelhaida MID DMW
              • Chrysanthemum Red Fransimo Bohemia [Stafordšírský bulteriér]
              ---
              Průchová, Martina LONG DTW1
              • Fifi [kříženec]
              ---
              Truskova, Iveta LONG DTW2
              • Eddie [SH]
              • Isis [SH]
              ---
              Řezáč, Martin MID DMM
              • Géčko [AH]
              ---
              Šonská Kalinová, Monika MID DMW
              • Almighty She-Hulk Frostbolt [Aljašský malamut]
              ---
              Šonský, Roman MID DMM
              • Kodiak od Mamutí skály [Aljašský malamut]
              ---
              Čontošová, Lenka LONG DTW1
              • Sweet face Jednička [Sibiřský husky]
              ---
              Unger, Viktor LONG DTM2
                ---
                Fluksová, Kristýna MID DMW
                • Démon [sibiřský hasky]
                • Beatrice [sibiřský hasky]
                ---
                Vrchotová, Petra SHORT SHORT
                • Gaspar Jesse from Castle Morris [Americký stafordšírský teriér ]
                ---
                Batěk, David SHORT SHORT
                  ---
                  Hrůza, David LONG DTM2
                    ---
                    Huserová, Veronika SHORT SHORT
                    • Apollon [Dobrman]
                    ---

                    Výsledky


                    LONG - DTW1

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Brlejová, Sarah Pá 08:46 So 00:18 15:32
                    2 Král Hajlichová, Iveta Pá 08:35 So 03:45 19:10
                    3 Soukupová, Anna Pá 07:21 So 03:45 20:24
                    4 Wáwrová , Luisa Pá 08:51 So 15:23 30:32
                    5 Jandeková, Nela Pá 08:36 So 18:40 34:04
                    6 Indrová, Ivana Pá 07:23 So 17:49 34:26
                    7 Průchová, Martina Pá 09:00 Ne 01:47 40:47
                    8 Juřenová, Renáta Pá 08:45 Ne 01:47 41:02
                    Čontošová, Lenka Pá 07:20 --- DNF

                    LONG - DTM1

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:47 So 00:18 15:31
                    2 Fortelný, Stanislav Pá 07:14 Pá 23:47 16:33
                    3 Egg, Jiří Pá 07:24 So 17:47 34:23
                    4 Fuj, Petr Pá 08:00 So 19:56 35:56

                    LONG - DTW2

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Bayerová, Helena Pá 07:14 Pá 23:04 15:50
                    2 Pacáková, Kateřina Pá 08:00 So 00:35 16:35
                    3 Truskova, Iveta Pá 07:19 So 03:45 20:26
                    4 Kourdi, Soolaima Pá 07:27 So 07:54 24:27
                    5 Staníková, Dagmar Pá 07:21 So 09:20 25:59
                    6 Veselá, Alena Pá 07:47 So 14:18 30:31
                    7 Knopová, Kateřina Pá 07:00 So 14:22 31:22
                    8 Majerová, Simona Pá 08:03 So 19:50 35:47
                    9 Lojkásková, Irena Pá 08:45 Ne 01:47 41:02
                    Kohlová, Alena Pá 08:35 --- DNF

                    LONG - DTM2

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Hrůza, David Pá 08:40 So 00:35 15:55
                    2 Koláček, Patrik Pá 08:00 So 03:16 19:16
                    3 Tomek, Milan Pá 07:21 So 03:45 20:24
                    4 Šeda, Jan Pá 08:52 So 07:36 22:44
                    5 Školník, Pavel Pá 08:08 So 07:40 23:32
                    6 Suchý, Radim Pá 07:53 So 07:54 24:01
                    7 Vejtasa, Michal Pá 07:20 So 15:23 32:03
                    8 Unger, Viktor Pá 08:15 So 16:27 32:12
                    9 Bodlák, Luboš Pá 08:39 So 20:27 35:48
                    Běhal , Josef --- --- DNF

                    MID - DMW

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Červenáková, Zlata So 08:20 So 13:45 05:25
                    2 Chmelařová, Lenka So 08:03 So 13:34 05:31
                    3 Zukalová, Barbora So 07:54 So 14:40 06:46
                    4 Radvanská, Kateřina So 07:25 So 14:43 07:18
                    5 Smrzova, Zuzana So 08:30 So 17:02 08:32
                    6 Macková, Renáta So 08:25 So 17:15 08:50
                    7 Šonská Kalinová, Monika So 07:42 So 16:36 08:54
                    8 Možná, Martina So 07:24 So 16:42 09:18
                    8 Maralíková, Magda So 07:24 So 16:42 09:18
                    8 Davidová, Mirka So 07:24 So 16:42 09:18
                    11 Fluksová, Kristýna So 07:05 So 16:59 09:54
                    12 Křivánková, Ivana So 07:32 So 17:33 10:01
                    13 Francová, Nela So 07:26 So 21:47 14:21
                    13 Fego, Adelhaida So 07:26 So 21:47 14:21

                    MID - DMM

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Řezáč, Martin So 07:57 So 12:29 04:32
                    2 Komrska, Petr So 07:55 So 12:29 04:34
                    3 Holeksa, Petr So 08:02 So 14:01 05:59
                    4 Kryl, Ondřej So 07:54 So 14:40 06:46
                    5 Antoš, Jan Pá 07:49 Pá 14:42 06:53
                    6 Větrovec, Jan So 08:01 So 14:55 06:54
                    7 Šonský, Roman So 07:41 So 16:36 08:55

                    SHORT - SHORT

                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                    1 Stoklasa, Tomáš So 08:28 So 10:37 02:09
                    1 Stoklasová, Vendula So 08:28 So 10:37 02:09
                    3 Šišoláková , Eva So 09:00 So 12:02 03:02
                    4 Oczková, Ľubica So 07:41 So 10:47 03:06
                    5 Pěnkavová, Veronika So 07:07 So 10:46 03:39
                    5 Pěnkava, Oldřich So 07:07 So 10:46 03:39
                    7 Penčáková, Lenka So 07:08 So 10:48 03:40
                    8 Batěk, David So 07:20 So 11:09 03:49
                    9 Bartoňková, Hana So 08:48 So 13:34 04:46
                    10 Drahotušská, Blanka So 07:04 So 11:55 04:51
                    10 Huserová, Veronika So 07:04 So 11:55 04:51
                    12 Suchý, Antonín So 09:00 So 14:15 05:15
                    13 Časarová , Kristýna So 07:49 So 13:36 05:47
                    14 Scharbert, Martin So 07:17 So 14:20 07:03
                    15 Fílová, Jitka So 08:48 So 16:11 07:23
                    16 Kocveldová, Michaela So 07:39 Út 13:36 77:57:32
                    1 Libová, Renáta So 07:19 So 11:09 03:50
                    Bujnoch, Jan So 07:18 So 11:09 03:51
                    Staňková, Nikola --- --- DNS
                    Vojtková , Veronika --- --- DNS
                    Barančíková, Anna --- --- DNS
                    Slaininka, Jakub --- --- DNS
                    Rychta , Martin --- --- DNS
                    Stachová, Jana --- --- DNS
                    Ďuríšková, Lenka --- --- DNS
                    Vrchotová, Petra --- --- DNS

                    Statistiky


                    Zpět na všechny akce