[2022] - Krušnohorský dogtrekking


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
28. 4. - 1. 5. 2022
Kde:
Prunéřov, kemp Prunéřov
Pozice:
50.435347511935N, 13.2601383068951E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - https://dogtrekking.estranky.cz/
Vypsané závody:
LONG [100km][0m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2

Aktuality


  • 2022-05-12 11:17:47:

    Přepsány výsledky LONGu

  • 2022-02-20 08:43:55: Upravena adresa konání akce na: kemp Prunéřov
  • 2022-02-20 08:43:11: Upravena adresa konání akce na: kempu Prunéřov

Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - https://dogtrekking.estranky.cz/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Řezáč, Martin LONG DTM1
    ---
    Danko, Jan LONG DTM1
      ---
      Koplík, Michal LONG DTM1
        ---
        Hamberger, Martin LONG DTM1
          ---
          Češek, Vojtěch LONG DTM1
            ---
            Fuk, Petr LONG DTM1
              ---
              Egg, Jiří LONG DTM1
                ---
                Hrůza, David LONG DTM2
                  ---
                  Adámek, Zbyněk LONG DTM2
                    ---
                    Černohorský, Karel LONG DTM2
                      ---
                      Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
                        ---
                        Školník, Pavel LONG DTM2
                          ---
                          Šeda, Jan LONG DTM2
                            ---
                            Tonder, Čestmír LONG DTM2
                              ---
                              Knor, Oldřich LONG DTM2
                                ---
                                Kolář, Karel LONG DTM2
                                  ---
                                  Soudek, Vojta LONG DTM2
                                    ---
                                    Tichý, Jan LONG DTM2
                                      ---
                                      Bodlák, Luboš LONG DTM2
                                        ---
                                        Pichrtová, Lucie LONG DTW1
                                          ---
                                          Barvínková, Petra LONG DTW1
                                            ---
                                            Polachová, Renata LONG DTW1
                                              ---
                                              Ortlepp, Michaela LONG DTW1
                                                ---
                                                Hotovcová, Eliška LONG DTW1
                                                  ---
                                                  Jandeková, Nela LONG DTW1
                                                    ---
                                                    Wáwrová, Luisa LONG DTW1
                                                      ---
                                                      Indrová, Ivana LONG DTW1
                                                        ---
                                                        Čermáková, Kristýna LONG DTW1
                                                          ---
                                                          Dvořáková, Naty LONG DTW1
                                                            ---
                                                            Juřenová, Renáta LONG DTW1
                                                              ---
                                                              Najmanová, Martina LONG DTW1
                                                                ---
                                                                Krajcová, Soňa LONG DTW1
                                                                  ---
                                                                  Adelhaida, Fego LONG DTW1
                                                                    ---
                                                                    Bayerová, Helena LONG DTW2
                                                                      ---
                                                                      Hambergerová, Marie LONG DTW2
                                                                        ---
                                                                        Staníková, Dagmar LONG DTW2
                                                                          ---
                                                                          Knopová, Kateřina LONG DTW2
                                                                            ---
                                                                            Veselá, Alena LONG DTW2
                                                                              ---
                                                                              Ullmannová, Kateřina LONG DTW2
                                                                                ---
                                                                                Hlisnikovská, Helena LONG DTW2
                                                                                  ---
                                                                                  Majerová, Simona LONG DTW2
                                                                                    ---
                                                                                    Kohlová, Alena LONG DTW2
                                                                                      ---
                                                                                      Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                                                                        ---

                                                                                        Výsledky


                                                                                        LONG - DTM1

                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                        1 Řezáč, Martin Pá 08:24 Pá 21:18 12:54
                                                                                        2 Danko, Jan Pá 07:39 Pá 21:21 13:42
                                                                                        3 Koplík, Michal Pá 07:53 Pá 23:37 15:44
                                                                                        4 Hamberger, Martin Pá 07:41 So 03:24 19:43
                                                                                        5 Češek, Vojtěch Pá 08:33 So 05:23 20:50
                                                                                        6 Egg, Jiří Pá 07:47 So 13:48 30:01
                                                                                        7 Fuk, Petr Pá 07:59 So 18:25 34:26

                                                                                        LONG - DTM2

                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                        1 Hrůza, David Pá 08:31 Pá 20:09 11:38
                                                                                        2 Adámek, Zbyněk Pá 08:19 Pá 21:47 13:28
                                                                                        3 Černohorský, Karel Pá 09:00 Pá 23:34 14:34
                                                                                        4 Chvalný, Jaroslav Pá 08:03 Pá 23:58 15:55
                                                                                        5 Školník, Pavel Pá 08:15 So 03:53 19:38
                                                                                        6 Šeda, Jan Pá 08:06 So 05:36 21:30
                                                                                        7 Tonder, Čestmír Pá 07:34 So 11:43 28:09
                                                                                        8 Knor, Oldřich Pá 07:37 So 11:52 28:15
                                                                                        9 Kolář, Karel Pá 07:37 So 14:55 31:18
                                                                                        10 Soudek, Vojta Pá 07:31 So 17:17 33:46
                                                                                        11 Tichý, Jan Pá 07:38 So 17:55 34:17
                                                                                        Bodlák, Luboš Pá 08:20 So 23:55 DNF

                                                                                        LONG - DTW1

                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                        1 Pichrtová, Lucie Pá 07:30 Pá 19:59 12:29
                                                                                        2 Barvínková, Petra Pá 07:36 Pá 21:21 13:45
                                                                                        3 Polachová, Renata Pá 07:37 Pá 23:40 16:03
                                                                                        4 Ortlepp, Michaela Pá 08:00 So 02:52 18:52
                                                                                        5 Hotovcová, Eliška Pá 07:33 So 02:52 19:19
                                                                                        6 Jandeková, Nela Pá 08:06 So 04:40 20:34
                                                                                        7 Wáwrová, Luisa Pá 08:49 So 09:47 24:58
                                                                                        8 Indrová, Ivana Pá 07:48 So 13:48 30:00
                                                                                        9 Čermáková, Kristýna Pá 07:52 So 17:32 33:40
                                                                                        10 Dvořáková, Naty Pá 08:01 So 20:18 36:17
                                                                                        11 Juřenová, Renáta Pá 08:53 So 21:32 36:39
                                                                                        12 Najmanová, Martina Pá 08:36 So 23:17 38:41
                                                                                        Krajcová, Soňa Pá 08:35 So 23:59 DNF
                                                                                        Adelhaida, Fego Pá 07:46 So 23:59 DNF

                                                                                        LONG - DTW2

                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                        1 Bayerová, Helena Pá 07:30 Pá 21:23 13:53
                                                                                        2 Hambergerová, Marie Pá 07:41 So 03:24 19:43
                                                                                        3 Staníková, Dagmar Pá 07:35 So 03:28 19:53
                                                                                        4 Knopová, Kateřina Pá 07:30 So 03:29 19:59
                                                                                        5 Veselá, Alena Pá 08:05 So 09:47 25:42
                                                                                        6 Ullmannová, Kateřina Pá 07:37 So 11:52 28:15
                                                                                        7 Hlisnikovská, Helena Pá 07:38 So 17:55 34:17
                                                                                        8 Majerová, Simona Pá 08:02 So 18:25 34:23
                                                                                        9 Kohlová, Alena Pá 08:22 So 20:48 36:26
                                                                                        10 Lojkásková, Irena Pá 08:53 So 21:32 36:39

                                                                                        Statistiky


                                                                                        Zpět na všechny akce