[2022] - Zde jsou lvi


Informace


Od - Do:
15. 9. - 18. 9. 2022
Kde:
Úvalno,
Pozice:
0N, 0E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - https://centrumalfa.webnode.cz/dog/
Vypsané závody:
LONG [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - https://centrumalfa.webnode.cz/dog/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
      ---
      Wáwrová, Luisa LONG DTW1
        ---
        Lojkásková, Linda LONG DTW1
          ---
          Ortlepp, Michaela LONG DTW1
            ---
            Soukupová, Anna LONG DTW1
              ---
              Dvořáková, Natálie LONG DTW1
                ---
                Jandeková, Nela LONG DTW1
                  ---
                  Barvínková, Petra LONG DTW1
                    ---
                    Štipčáková, Eva LONG DTW1
                      ---
                      Zítková, Pavlína LONG DTW1
                        ---
                        Juřenová, Renáta LONG DTW1
                          ---
                          Hamáková, Nikol LONG DTW1
                            ---
                            Bayerová, Helena LONG DTW2
                              ---
                              Kalinová, Jana LONG DTW2
                                ---
                                Knopová, Kateřina LONG DTW2
                                  ---
                                  Vítková, Markéta LONG DTW2
                                    ---
                                    Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                      ---
                                      Humlíčková, Jitka LONG DTW2
                                        ---
                                        Radová, Jaroslava LONG DTW2
                                          ---
                                          Ullmanová, Kateřina LONG DTW2
                                            ---
                                            Šmotková, Lucie LONG DTW2
                                              ---
                                              Hadravová, Zlatka LONG DTW2
                                                ---
                                                Egg, Jiří LONG DTM1
                                                  ---
                                                  Fuk, Petr LONG DTM1
                                                    ---
                                                    Koplík, Michal LONG DTM1
                                                      ---
                                                      Fortelný, Stanislav LONG DTM1
                                                        ---
                                                        Šotkovský, Robert LONG DTM1
                                                          ---
                                                          Šefraný, Ondřej LONG DTM1
                                                            ---
                                                            Hrůza, David LONG DTM2
                                                              ---
                                                              Polášek, Roman LONG DTM2
                                                                ---
                                                                Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                                                  ---
                                                                  Suchý, Radim LONG DTM2
                                                                    ---
                                                                    Weigel, Libor LONG DTM2
                                                                      ---
                                                                      Šeda, Jan LONG DTM2
                                                                        ---
                                                                        Adámek, Zbyněk LONG DTM2
                                                                          ---
                                                                          Dvořák, Petr LONG DTM2
                                                                            ---
                                                                            Knor, Oldřich LONG DTM2
                                                                              ---
                                                                              Harna, Libor LONG DTM2
                                                                                ---
                                                                                Machů, Dalibor LONG DTM2
                                                                                  ---
                                                                                  Černohorský, Karel LONG DTM2
                                                                                    ---
                                                                                    Hirsch, Jan LONG DTM2
                                                                                      ---

                                                                                      Výsledky


                                                                                      LONG - DTM1

                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                      1 Šotkovský, Robert Pá 07:16 Pá 18:37 11:21
                                                                                      2 Fortelný, Stanislav Pá 07:02 Pá 19:12 12:10
                                                                                      3 Koplík, Michal Pá 07:05 Pá 20:40 13:35
                                                                                      4 Fuk, Petr Pá 07:40 So 01:04 17:24
                                                                                      5 Egg, Jiří Pá 07:04 So 01:03 17:59
                                                                                      6 Šefraný, Ondřej Pá 07:15 So 22:27 39:12

                                                                                      LONG - DTM2

                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                      1 Adámek, Zbyněk Pá 07:43 Pá 16:50 09:07
                                                                                      2 Hrůza, David Pá 07:22 Pá 16:35 09:13
                                                                                      3 Černohorský, Karel Pá 09:00 Pá 20:24 11:24
                                                                                      4 Weigel, Libor Pá 07:33 Pá 20:40 13:07
                                                                                      5 Šeda, Jan Pá 08:15 Pá 22:18 14:03
                                                                                      6 Harna, Libor Pá 07:03 Pá 21:49 14:46
                                                                                      7 Suchý, Radim Pá 07:17 So 00:06 16:49
                                                                                      8 Knor, Oldřich Pá 07:02 Pá 23:54 16:52
                                                                                      9 Hirsch, Jan Pá 07:18 So 04:48 21:30
                                                                                      10 Machů, Dalibor Pá 07:04 So 12:04 29:00
                                                                                      11 Dvořák, Petr Pá 07:29 So 13:05 29:36
                                                                                      12 Vejtasa, Michal Pá 07:56 So 16:57 33:01
                                                                                      13 Polášek, Roman Pá 07:53 So 19:07 35:14

                                                                                      LONG - DTW1

                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                      1 Barvínková, Petra Pá 07:01 Pá 17:39 10:38
                                                                                      2 Soukupová, Anna Pá 07:40 Pá 19:57 12:17
                                                                                      3 Hamáková, Nikol Pá 07:05 Pá 19:31 12:26
                                                                                      4 Ortlepp, Michaela Pá 07:35 Pá 20:34 12:59
                                                                                      5 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:04 Pá 20:40 13:36
                                                                                      6 Wáwrová, Luisa Pá 07:55 So 01:00 17:05
                                                                                      7 Jandeková, Nela Pá 07:44 So 04:40 20:56
                                                                                      8 Štipčáková, Eva Pá 08:03 So 07:35 23:32
                                                                                      9 Dvořáková, Natálie Pá 07:27 So 13:05 29:38
                                                                                      10 Juřenová, Renáta Pá 08:34 So 18:39 34:05
                                                                                      11 Zítková, Pavlína Pá 08:08 So 18:39 34:31
                                                                                      12 Lojkásková, Linda Pá 08:34 So 23:02 38:28

                                                                                      LONG - DTW2

                                                                                      # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                      1 Bayerová, Helena Pá 07:01 Pá 17:39 10:38
                                                                                      2 Šmotková, Lucie Pá 07:19 Pá 19:31 12:12
                                                                                      3 Vítková, Markéta Pá 07:40 Pá 19:57 12:17
                                                                                      4 Knopová, Kateřina Pá 07:02 Pá 21:24 14:22
                                                                                      5 Ullmanová, Kateřina Pá 07:03 Pá 23:54 16:51
                                                                                      6 Kalinová, Jana Pá 07:44 So 04:40 20:56
                                                                                      7 Humlíčková, Jitka Pá 07:43 So 04:40 20:57
                                                                                      8 Hadravová, Zlatka Pá 07:28 So 13:05 29:37
                                                                                      9 Radová, Jaroslava Pá 07:57 So 16:57 33:00
                                                                                      10 Lojkásková, Irena Pá 08:34 So 23:02 38:28

                                                                                      Statistiky


                                                                                      Zpět na všechny akce