Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz
Pro oficiální seznam dogtrekových akcí jděte na www.dogtrekking.info. Jestli máte zájem o přidání závodu, klikni zde

Pravidla pro přidání akce

  • 1. Akceptuji, že v tomto roce je systém pouze ve fázi testování a můžou se objevit ještě nějaké chyby. Pokud si jich všimnu, pošlu informaci o chybě na mail, viz níže
  • 2. Akceptuji, že po ukončení závodu zašlu na mail výsledky závodu, včetně časů startu a cíle jednotlivých závodníků
  • 3. Pro vyjádření zájmu a akceptování pravidel odešlu mail na info@dogtrekking.cz a budu čekat na odpověď a doplňující otázky

Výsledková listina pro závod Stínem beskydského rysa


LONG


DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Panáček, Lukáš
Bekky Domgor
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:14
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:02Pá 12:20
So 01:33 4,5 km/h 19:19

2

Hoffmann, Vojtěch
Ceana Tajga s Divokou krví
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:25
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:23Pá 13:10
So 05:22 3,79 km/h 22:57

3

Egg, Jiří
Archiebald
Bílý švýcarský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:13
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:57Pá 14:20
So 10:48 3,04 km/h 28:35
4 Drahotský, Jakub
Goja
sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:51
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:26Pá 15:40
So 14:21 2,76 km/h 31:30
5 Dvořák, Petr
Luky
ACD
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 11:00Pá 18:50
So 20:39 2,34 km/h 37:09
0 Slama, Patrik
Mia
B.O.
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:35
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:07
DNF DNF DNF

DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Dluhošová, Zuzana
Andronica Yantarni
Aljašský Matlamuth
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:05
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:21Pá 15:25
So 09:54 3,24 km/h 26:49

2

Čápová, Hana
Hektor
NOxBOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:16
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:55Pá 14:20
So 10:50 3,05 km/h 28:34

3

Jandeková, Nela
Grey Hunter Miraja
Saarloosův vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:51
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:26Pá 15:40
So 14:21 2,76 km/h 31:30
4 Juřenová, Renáta
Bernard
Border teriér
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:22
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:38Pá 18:35
So 21:52 2,2 km/h 39:30
5 Petríková , Eva
Arien od Barunky
NO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:16
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:38Pá 18:35
So 21:52 2,2 km/h 39:36
0 Podstavka, Monika
Bahram Černý Kondor
Australský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:05
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:00Pá 12:40
DNF DNF DNF

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Koláček, Patrik
Osman Jantar Devil
MOK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:26
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:06Pá 12:04
So 00:16 4,88 km/h 17:50

2

Boháč, Radim
Oksana
VK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:09
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:00Pá 12:25
So 01:33 4,48 km/h 19:24

3

Hrubec, Tomáš
Jack
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:39
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:11Pá 14:05
So 10:43 3,1 km/h 28:04
4 Mrňous, Jaroslav
Aron
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:16
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 10:50Pá 19:05
So 22:58 2,19 km/h 39:42

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Plaštiaková, Miroslava
Falco
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:09
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:13Pá 14:15
So 05:22 3,92 km/h 22:13

2

Veselá, Alena
Beruška + Brita
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:05
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:22Pá 15:25
So 09:49 3,25 km/h 26:44

3

Hrubcová, Dana
Aiko
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:39
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:11Pá 14:25
So 10:43 3,1 km/h 28:04
4 Rožňová, Anna
Rookie
traildog
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:52
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:27Pá 15:25
So 13:53 2,8 km/h 31:01
5 Matesová, Klára
Bossík
Západosibiřská lajka
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:08
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 08:54Pá 15:15
So 15:43 2,59 km/h 33:35
6 Kohlová, Alena
Žuchtýnek
šeltie
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:41
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:50Pá 17:10
So 19:08 2,39 km/h 36:27
7 Pyšková, Ivona
Bady Acacia Hill
Chodský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:11
Pindula (10km)Živá (33km)
Pá 09:44Pá 17:07
So 20:49 2,31 km/h 37:38

MID


Muži

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Swaczyna, Radek
Bono
český strakatý pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:57
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:19So 11:26
So 13:46 6,89 km/h 06:49

2

Řezáč, Martin
Suki
SibiřskýHusky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:52
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:13So 11:40
So 14:03 6,54 km/h 07:11

3

Komrska, Petr
Dan
Maďarský ohař krátkosrstý
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:35
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:14So 12:17
So 15:04 5,54 km/h 08:29
4 Čada, Radomír
Ezro Locura
MOK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:26
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:46So 12:36
So 16:43 5,06 km/h 09:17
5 Adámek, Lukáš
Miki
Mudi
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:00
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:02So 12:10
So 16:43 4,39 km/h 10:43
6 Valchař, Lukáš
Arson Polar Iuk
Siberian Husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:26
Pindula (10km)Živá (33km)
So 07:59So 13:50
So 17:18 4,33 km/h 10:52
7 Sztymon, Pavel
Johanka Hvězda Vysočiny
Český horský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:03
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:20So 13:00
So 17:18 4,18 km/h 11:15
8 Vojtíčko, Martin
Helios Hawk s divokou krví
Československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:44
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:15So 15:26
So 19:43 3,62 km/h 12:59
9 Honěk, Oldřich
Barney
Samojed
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:08
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:55So 16:00
So 21:59 2,97 km/h 15:51
10 Baran, Ondřej
Archie
český horský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:22
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:12So 17:05
So 22:31 2,91 km/h 16:09
0 Folk, Ota
Leader of the Team
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:26
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:08So 17:15
DNF DNF DNF
0 Kučera, Petr
Darcy
Český fousek
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:10
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:57
DNF DNF DNF
0 Dvořák, Martin
Flin
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Pindula (10km) Živá (33km)
DNS DNS

Ženy

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Martinů, Jana
Maggie Xana Royal hermelin
dalmatin
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:04
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:24So 12:00
So 14:29 6,34 km/h 07:25

2

Červenáková, Zlata
Ozzy
BOC
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:42
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:19So 12:17
So 15:16 5,49 km/h 08:34

3

Holíková, Pavla
Agama
Výmarský ohař dlouhosrstý
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:11
Pindula (10km)Živá (33km)
So 07:56So 12:00
So 14:54 5,39 km/h 08:43
4 Bajsová, Sylva
Bilbo
ČSP
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:33
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:26So 12:55
So 16:01 4,96 km/h 09:28:29
5 Dzugasová, Lenka
Maxi
xNKO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:50
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:47So 14:54
So 18:07 4,57 km/h 10:17
6 Lichková, Zdenka
Bessy
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:45
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:52So 13:50
So 17:21 4,43 km/h 10:36
7 Maralíková, Magda
Žofka
Kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:00
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:02So 13:10
So 16:43 4,39 km/h 10:43
8 Radvanská, Kateřina
Gira
NO bez PP
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:21
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:42So 13:50
So 17:25 4,25 km/h 11:04
9 Semanová, Markéta
Apollo Polar Iuk
Sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:11
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:12So 13:50
So 17:18 4,23 km/h 11:07
10 Bartoňková, Hana
Dixík
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:33
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:40So 14:26
So 18:07 4,06 km/h 11:34
11 Kočí, Monika
Fifinka, Kenny
kříženci
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:08
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:09So 13:30
So 17:46 4,04 km/h 11:38
12 Pačesová, Jana
Chucky,Axa
beauceron,západosibiřská lajka
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:02
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:14So 14:40
So 18:45 4,01 km/h 11:43
13 Čípová, Hana
Cylia z Hlásovské louky (Kája)
NSDTR
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:07
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:37So 16:10
So 18:52 4 km/h 11:45
14 Opavská, Kateřina
Ali
mix
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:01
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:51So 15:45
So 19:47 3,68 km/h 12:46
15 Puhačová, Tereza
Jack
JRT
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:40
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:06So 15:25
So 19:28 3,67 km/h 12:48
16 Pavlosková, Naděžda
Balthazar Blondýnka, Apokalyptik Vlčí vítr
NOČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:44
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:15So 15:26
So 19:43 3,62 km/h 12:59
17 Macková, Renáta
Cácorka z Bohumínské mokřiny, Beauty Severní Tvář
MOK, SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:06
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:32So 15:00
So 19:33 3,49 km/h 13:27
17 Kolmanová, Petra
Swen
NOxGR
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:06
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:32So 16:00
So 19:33 3,49 km/h 13:27
19 Papajová, Miluše
Kira
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:02
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:43
So 20:52 3,17 km/h 14:50
20 Michalkova, Monika
Zuzanka Utulkova
Kříženec menšího vzrůstu
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:10
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:12So 15:55
So 22:01 2,97 km/h 15:51
20 Semerádová, Monika
Larry
NO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:39
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:42So 17:15
So 22:30 2,97 km/h 15:51
20 Nováková, Dominika
Thor
Německý ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:39
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:42So 17:15
So 22:30 2,97 km/h 15:51
23 Kratochvílová, Jitka
Kačka, Michal
křízenec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:08
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:02So 16:00
So 22:00 2,96 km/h 15:52
24 Smékalová, Ladislava
Abby z Pařezové chaloupky
Parson russell teriér
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:04
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:28So 17:30
So 22:03 2,94 km/h 15:59
24 Adamíková, Kateřina
Bruny
vestaj
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:04
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:28So 17:30
So 22:03 2,94 km/h 15:59
26 Prokopová, Marie
Happy, Abigail
Český horský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:22
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:12So 17:05
So 22:31 2,91 km/h 16:09
26 Prokopová ml., Marie
Artuš, Roxy
Český horský pes, Pražský krysařík
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:22
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:12So 17:05
So 22:31 2,91 km/h 16:09
0 Hašová, Blanka
Anička
Hovawart
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:06
Pindula (10km)Živá (33km)
So 10:38So 17:05
DNF DNF DNF
0 Střasáková, Andrea
Midnight Runner
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:26
Pindula (10km)Živá (33km)
So 09:08So 17:15
DNF DNF DNF
0 Štefková, Jana
Semi, Jenny
sheltie, kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:10
Pindula (10km)Živá (33km)
So 08:54
DNF DNF DNF
0 Rafajová, Alena
Merlin
MOK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:40
Pindula (10km)Živá (33km)
DNF DNF DNF
0 Třetinová, Martina
Kabeera
Rhodéský ridgeback
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:06
Pindula (10km)Živá (33km)
So 10:38So 17:05
DNF DNF DNF
0 Fialová, Magdaléna
Xantipi
Pražský krysařík
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Pindula (10km) Živá (33km)
DNS DNS
0 Sovová, Kristina
Django
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Pindula (10km) Živá (33km)
DNS DNS
0 Smékalová, Jitka
Jezzie
výmarský ohař
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Pindula (10km) Živá (33km)
DNS DNS
0 Weissová , Aneta
Annie
Border kolie
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Pindula (10km) Živá (33km)
DNS DNS
0 Novotná, Darina
Šaňo
kríženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Pindula (10km) Živá (33km)
DNS DNS

Štěněcí


Všichni

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Odložilík, Radim
Allan z Jedlové Zahrádky,Sára
Pointr,Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:45 So 09:03 8,26 km/h 02:18

2

Štefková, Dagmar
Caro Cane Finsternis
ZSL
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:53 So 10:11 5,76 km/h 03:18

3

Nedomová, Jarmila
Čaky
Český strakatý pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:47 So 11:28 5,16 km/h 03:41
4 Švestková, Anna
Olivie
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:43 So 10:26 5,11 km/h 03:43
5 Rabelová, Petra
Afrodita
NKO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:43 So 10:27 5,09 km/h 03:44
6 Křížová, Petra
Scooby
bígl
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:41 So 10:26 5,07 km/h 03:45
6 Koláčková, Petra
Abby
kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:41 So 10:26 5,07 km/h 03:45
8 Adámek, Vojtěch
Biorka Yantarni
Aljašský Matlamuth
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 10:10 So 14:18 4,6 km/h 04:08
9 Libová, Renáta
Bertík
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:17 So 10:36 4,4 km/h 04:19
10 Trojanová, Zuzka
Ebi
Trpasličí pinč
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:02 So 11:29 4,27 km/h 04:27
11 Hamrozi, Eva
Caroline Jagar Moravia
BOM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:29 So 12:33 3,75 km/h 05:04
11 Juroszová, Soňa
Erya
Německý ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:29 So 12:33 3,75 km/h 05:04
13 Nováková , Zuzana
Moppie
Šiperka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:48 So 12:02 3,63 km/h 05:14
14 Macečková, Veronika
Alaska
chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:01 So 11:17 3,61 km/h 05:16
14 Křištofová, Anna
Brita
Kříženec
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:01 So 11:17 3,61 km/h 05:16
16 Vebrová, Hana
URY
chesapeak bay retrivr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:26 So 12:43 3,6 km/h 05:17
17 Panáček, Lukáš
Barlow Yantarni
Aljašský malamut
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:09 So 11:27 3,58 km/h 05:18
17 Pechalová, Hana
Bekky Domgor
Belgický ovčák-Malinois
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:09 So 11:27 3,58 km/h 05:18
19 Příhodová, Ivana
Karel
York mamánek
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:26 So 12:47 3,55 km/h 05:21
20 Štibrányiová, Eva
Ebbie Šedý chlup
Československý vlčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:56 So 12:23 3,49 km/h 05:27
21 Jochymek, Ondřej
Bailey
Samojed
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:11 So 11:42 3,44 km/h 05:31
22 Rabelová, Amálie
Zuminka
ESP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:42 So 12:22 3,35 km/h 05:40
22 Bečková, Michaela
Fee Bee Valentine Dogs
Whippet
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:42 So 12:22 3,35 km/h 05:40
22 Bečková, Tereza
Dalilla Czári Falka
Whippet
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:42 So 12:22 3,35 km/h 05:40
25 Sandleiterová, Lucie
Roxy
kříženec pitbulla
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:25 So 13:16 3,25 km/h 05:51
25 Eliášová, Kristýna
Týna, Edý
Rotvajler, voříšek
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:25 So 13:16 3,25 km/h 05:51
27 Kovář, Petr
Bessie
Sibiřský husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:49 So 12:41 3,24 km/h 05:52
28 Ležáková, Marcela
Ben-Bonifác plyshadog
AO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:23 So 13:58 2,89 km/h 06:35
28 Hanulíková, Veronika
Cheiki Darley Arabian
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:23 So 13:58 2,89 km/h 06:35
30 Popek, Tomáš a František
Marlon
anglický kokršpaněl
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:01 So 14:39 2,49 km/h 07:38
31 Grulíková, Radka
Ajhal
Jakutská Lajka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:01 So 14:26 2,26 km/h 08:25
31 Grulík, Jan
Asami
Akita inu
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:01 So 14:26 2,26 km/h 08:25
33 Sobotková, Hanka
Angelic black pearl Desperado czech - "Endží"
Americký stafordšírský teriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:27 So 16:23 2,13 km/h 08:56
34 Kadeřábková, Zuzana
Bára a Flash
AKE a BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:07 So 18:54 1,76 km/h 10:47
35 Pospišilová, Ľudmila
Eshlee, Agáta
AKE, MIX
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:07 So 18:56 1,76 km/h 10:49
0 Burešová, Petra
Drimča
BOM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:42 DNF DNF DNF
0 Starečková, Michaela
Tereza
GP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS DNS DNS
0 Kormaňáková, Petra
1
Zlatý retrívr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS DNS DNS
0 Charousová, Markéta
Early Bird Black Avatar
FCR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS DNS DNS
0 Juřenová, Barbora
Ekim Šedý chlup
Československý vlčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS DNS DNS
0 LAURENČÍK, Jozef
Ego / Chocco
Sibirský Husky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS DNS DNS
0 Hanč, Jaroslav
Ali
Český strakatý pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS DNS DNS