Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz

Výsledková listina pro závod KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING 15 ročník


LONG


DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Adámek, Zbyněk
Largo
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:29 Pá 23:18 6,48 km/h 14:49

2

Bomer, Lukáš
Agavero Cofi Capito
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:16 So 07:53 3,9 km/h 24:37

3

Mihok, Michal
Matýsek
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:22 So 11:33 3,41 km/h 28:11
4 Krycner, Václav
Charlie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:20 So 14:24 3,09 km/h 31:04
5 Egg, Jiří
Archiebald
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:05 So 15:06 3 km/h 32:01
6 Vorlík, Tomáš
Archie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:19 So 18:59 2,69 km/h 35:40
7 Dvořák, Petr
Nany, Riči
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 22:41 2,55 km/h 37:41
8 Chvalný, Jaroslav
Max
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:25 So 23:59 2,43 km/h 39:34

DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Pichrtová , Lucie
Akim
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:10 Pá 23:18 5,95 km/h 16:08

2

Dluhošová , Zuzana
Andronica Yantarni
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:24 So 07:39 4,13 km/h 23:15

3

Wáwrová, Luisa
Freyja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 So 07:37 3,98 km/h 24:07
4 Stejskalová, Soňa
Bewitched Bastien
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:06 So 14:57 3,01 km/h 31:51
5 Polachová, Renata
Onchao
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:19 So 18:59 2,69 km/h 35:40
6 Kalášková, Lucie
Beruška
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:27 So 23:59 2,43 km/h 39:32
7 Koubová , Eliška
Fiona
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:25 So 23:59 2,43 km/h 39:34

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Šeda, Jan
Hick Sideric Miks
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:07 So 06:33 4,28 km/h 22:26

2

Šikuta, Erik
Fredy z Velvar
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:14 So 07:56 3,89 km/h 24:42

3

Drtina, Jaroslav
Anouchka Bleu Colline (Anuška)
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:17 So 11:31 3,53 km/h 27:14
4 Tichý , Jan
Balu
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:24 So 11:38 3,4 km/h 28:14
5 Harna, Libor
Amee Yantarni, Bastien
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:20 So 12:49 3,26 km/h 29:29
6 Školník, Pavel
Airy z Litavské kotliny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:39 So 14:34 3,11 km/h 30:55
7 Soudek, Vojta
Čili
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:10 So 16:15 2,9 km/h 33:05
8 Urbášek, Vladimír
Apache, TV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:46 So 18:57 2,73 km/h 35:11
9 Kolář, Karel
Neira
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:29 So 19:04 2,7 km/h 35:35
10 Vejtasa, Michal
Dellin, Mája
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:04 So 18:45 2,69 km/h 35:41
11 Šoltys, Martin
Mysti
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:26 So 20:21 2,67 km/h 35:55
12 Kantor, Pavel
Goja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:34 So 19:44 2,65 km/h 36:10
13 Pospíšil, Zdeněk
Dida
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:31 So 23:51 2,44 km/h 39:20
14 Polášek, Roman
Apu
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:49 Ne 00:17 2,37 km/h 40:28
15 Budiský, Martin
Colt
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:21 DNF DNF DNF
15 Honěk, Oldřich
Barney
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:54 DNF DNF DNF

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Wáwrová, Eva
Irelia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 So 04:34 4,56 km/h 21:04

2

Kučerová, Michaela
Hanibal
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:49 So 07:01 4,14 km/h 23:12

3

Plaštiaková, Miroslava
Falco
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:34 So 06:55 4,11 km/h 23:21
4 Veselá , Alena
Beruška, Brita
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:44 So 07:36 4,02 km/h 23:52
5 Suchardová, Jana
Aimy z Archy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:22 So 11:33 3,41 km/h 28:11
6 Andrlová , Dagmar
AURA Stell Amica
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:45 So 14:49 3,09 km/h 31:04
7 Staňková, Petra
Vašík, Drak
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:01 So 14:37 3,04 km/h 31:36
8 Matesová, Klára
Bossík
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:03 So 15:56 2,92 km/h 32:53
9 Radová, Jaroslava
Sally
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:04 So 18:45 2,69 km/h 35:41
10 Kohlová, Alena

Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:55 So 20:17 2,64 km/h 36:22
10 Růžičková, Jitka
Jenny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:55 So 20:17 2,64 km/h 36:22
12 Grigelová , L´ubica
Tikaani
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:10 So 21:01 2,54 km/h 37:51
13 Holá, Jana
Ferda
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:31 So 23:51 2,44 km/h 39:20
13 Pospíšilová, Lucie
Bony
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:31 So 23:51 2,44 km/h 39:20
15 Čiperová, Lenka
Garp
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:49 Ne 00:17 2,37 km/h 40:28
16 Stupková, Miluše
Cherry
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:36 DNF DNF DNF
16 Kratochvílová, Jitka
Kačka, Michal
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:54 DNF DNF DNF

MID


Muži

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

McLean, Robert
Ronny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 09:01 So 13:45 8,24 km/h 04:44

2

Müller, Lukáš
Shiva
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:45 So 15:09 6,09 km/h 06:24

3

Knor, Oldřich
Buffy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:47 So 14:12 6,08 km/h 06:25
4 Jamelský , Michal
Willi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:01 So 14:35 5,94 km/h 06:34
5 Bodlák, Luboš
Monte od Strážné skály
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:06 So 14:51 5,78 km/h 06:45
6 Erbák, Peter
Sami, Niky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:16 So 17:23 3,86 km/h 10:07
7 Juppa, Jan
Bera
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:32 So 18:58 3,74 km/h 10:26

Ženy

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Gráfová, Věra
Ambra, Mystery, Laura
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:02 So 11:20 9,07 km/h 04:18

2

Hušková , Ludmila
Craig Tender Flash
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:09 So 13:18 7,57 km/h 05:09

3

Čápová , Lenka
Caramela Di-Le-Grej
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:11 So 13:34 6,11 km/h 06:23
4 Müllerová, Lucie
Floyd
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:45 So 15:09 6,09 km/h 06:24
5 Kosourová, Gabriela
Corren Celeste z Lulečských lesů
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:54 So 14:25 5,98 km/h 06:31
6 Stuchlíková, Klára
Kofu Deabei, Nelinka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:18 So 14:28 5,44 km/h 07:10
7 Majerová, Simona
Airin z Litavské kotliny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:39 So 14:52 5,4 km/h 07:13
8 Kubíčková, Alena
Tay
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:07 So 14:46 5,1 km/h 07:39
9 Redlová , Markéta
Hugo
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:12 So 14:56 5,04 km/h 07:44
10 Košková, Petra
Bea
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:01 So 14:45 5,04 km/h 07:44
11 Davidová, Mirka
Gaia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:11 So 15:01 4,98 km/h 07:50
12 Kosourová, Žaneta
Tramp
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:39 So 15:39 4,88 km/h 08:00
13 Davidová, Pavla
Agi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:11 So 15:44 4,56 km/h 08:33
14 Hraběová, Lucka
Alex 
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:42 So 17:26 4,01 km/h 09:44
15 Průšková, Aneta
Erik
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:23 So 17:23 3,9 km/h 10:00
16 Trnovcová, Sváťa
Greys
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:32 So 18:58 3,74 km/h 10:26
17 Barsová , Laura
Benji, Bayoola
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:44 So 20:13 3,4 km/h 11:29
18 Rezková, Marcela
Candy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:15 So 21:27 2,95 km/h 13:12
19 Jasovská, Daniela
Tara
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:49 So 22:23 2,87 km/h 13:34
20 Bartoňková, Hana
Ťapka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 12:32 1,42 km/h 27:32
20 Vlčková, Marcela
Arya Václavův dvůr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 12:32 1,42 km/h 27:32