Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz
Pro oficiální seznam dogtrekových akcí jděte na www.dogtrekking.info. Jestli máte zájem o přidání závodu, klikni zde

Pravidla pro přidání akce

  • 1. Akceptuji, že v tomto roce je systém pouze ve fázi testování a můžou se objevit ještě nějaké chyby. Pokud si jich všimnu, pošlu informaci o chybě na mail, viz níže
  • 2. Akceptuji, že po ukončení závodu zašlu na mail výsledky závodu, včetně časů startu a cíle jednotlivých závodníků
  • 3. Pro vyjádření zájmu a akceptování pravidel odešlu mail na info@dogtrekking.cz a budu čekat na odpověď a doplňující otázky

Výsledková listina pro závod ZDE JSOU LVI


LONG


DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Jurča, Petr
Agi
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:28 Pá 21:31 6,9 km/h 13:03

2

Adámek, Zbyněk
Largo
AH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:16 Pá 23:35 5,88 km/h 15:19

3

Hamberger, Martin
Kymi + Bella
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:38 So 06:42 3,9 km/h 23:04
4 Hoffmann, Vojtěch
Caena Tajga s Divokou krví
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:39 So 07:24 3,79 km/h 23:45
5 Egg, Jiří
Archiebald
BŠO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:10 So 14:21 2,89 km/h 31:11
6 Swaczyna, Radek
Bono
ČSP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:10 So 16:10 2,81 km/h 32:00
7 Bolehovský, Libor
Angie Akruko
CHP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:57 So 21:14 2,48 km/h 36:17
0 Chvalný, Jaroslav
Max
amstaff
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:38 DNF DNF DNF

DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Pacáková, Kateřina
Baila Sheratan
RR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:21 Pá 23:37 5,53 km/h 16:16

2

Dluhošová, Zuzana
Brita
AM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:08 So 06:12 4,08 km/h 22:04

3

Horáčková, Stanislava
E-bay od brány ráje
chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:19 So 10:02 3,37 km/h 26:43
4 Wáwrová, Luisa
Freya
beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:26 So 12:40 3,08 km/h 29:14
5 Kašparová, Věra
Čert
chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:57 So 21:14 2,48 km/h 36:17
6 Deverová, Romana
Urranus Daraskár
chodský pes
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:40 So 22:28 2,32 km/h 38:48
0 Švestková, Anna
Oliva
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:10 DNF DNF DNF

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Davidov, Martin
Gaia + Agi
AUO, BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:07 Pá 23:33 5,83 km/h 15:26

2

Koláček, Patrik
Osman Jantar Devil
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:33 Pá 23:34 5,62 km/h 16:01

3

Šeda, Jan
Hick Sideric Miks
HW
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:43 So 06:26 4,14 km/h 21:43
4 Školník, Pavel
Airy z Litavské kotliny
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:22 So 06:29 3,89 km/h 23:07
5 Keprta, Miroslav
Archie Borimar
PRT
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:20 So 10:54 3,26 km/h 27:34
6 Honěk, Oldřich
Barney
samojed
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:07 So 18:03 2,58 km/h 34:56
7 Polášek, Roman
Apu Hospodský povaleč
šiperka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:31 So 22:11 2,33 km/h 38:40
8 Budinský, Martin
Colt
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:40 So 22:28 2,32 km/h 38:48
9 Mrňous, Jaroslav
Aron
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:44 Ne 00:37 2,26 km/h 39:53
0 Drtina, Jaroslav
Anuška
pyr.ovčák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00 DNF DNF DNF
0 Jareš, Ondřej
India z Majklovy zahrady
ČSP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:05 DNF DNF DNF
0 Mikulík, Miroslav
Elza
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:14 DNF DNF DNF

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Wáwrová, Eva
Irelia
beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:26 So 00:16 5,35 km/h 16:50

2

Plaštiaková, Miroslava
Falco
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:21 So 00:16 5,32 km/h 16:55

3

Veselá, Alena
Brita a Beruška
AM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:34 So 06:12 3,98 km/h 22:38
4 Suchardová, Jana
Aimy z Archy
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:19 So 10:00 3,37 km/h 26:41
5 Keprtová, Blanka
Cora
pyrenejský knírač
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:20 So 10:54 3,26 km/h 27:34
6 Andrlová, Dagmar
Aura Stella Amica
curly coated
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:09 So 14:20 2,89 km/h 31:11
7 Málková, Irena
Tim
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:41 So 19:59 2,48 km/h 36:18
7 Wičarová, Jana
Bárt
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:41 So 19:59 2,48 km/h 36:18
9 Čiperová, Lenka
Garp
beauceron
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:31 So 22:11 2,33 km/h 38:40
10 Mikolášová, Šárka
moc
hasky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:02 Ne 09:30 1,78 km/h 50:28
0 Krepsová, Kristýna
Ayo z Hostíkova
NKO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:04 DNF DNF DNF
0 Krepsová, Zita
Gaston z Hostíkova
NKO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:04 DNF DNF DNF
0 Křováková, Hana
Fiona
amstaff
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:38 DNF DNF DNF
0 Růžičková, Jitka
Jenny
AUO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:32 DNF DNF DNF

MID


Muži

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Kožoušek, Adam
Imy
MMO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:44 So 12:42 10,08 km/h 03:58

2

Řezáč, Martin
Suki
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:18 So 12:12 8,16 km/h 04:54

3

Čada, Radomír
Ezro Locura
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 13:18 7,19 km/h 05:34
4 Weigel, Libor
Art
manch.teriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:34 So 14:23 6,88 km/h 05:49
5 Miko, Michal
Jessie + Ela
SK + mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:14 So 13:11 6,72 km/h 05:57
6 Šettner, Jan
Onyx
KK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:17 So 13:45 6,19 km/h 06:28
7 Panáček, Lukáš
Andronica Yantarni
AM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:24 So 15:00 5,26 km/h 07:36
8 Volf, Pavel
Akim od Libota
ČSP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:40 So 15:46 4,94 km/h 08:06
9 Suchý, Radim
Pety
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:43 So 15:57 4,86 km/h 08:14
10 Schulze, Stefan
Kailua Autumn Sun
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:59 So 18:23 3,85 km/h 10:24
11 Bujnoch, Jan
Eira
ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:10 So 17:47 3,77 km/h 10:37
12 Bradáč, Jan
Cinnamon Cookie Artic Devil
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41 So 18:24 3,73 km/h 10:43
13 Kočí, Vladimír
Brit
dobrman
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:45 So 19:06 3,52 km/h 11:21
14 Hochman, Ondřej
Engie z Kovaňské tvrze
AM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 19:56 3,28 km/h 12:12

Ženy

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Pivodová, Iva
Tesi
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:44 So 13:25 8,54 km/h 04:41

2

Červenáková, Zlata
Ozzy
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:17 So 12:04 8,36 km/h 04:47

3

Martinů, Jana
Maggie Xana Royal Hermelín
dalmatin
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:43 So 12:34 8,25 km/h 04:51
4 Topolská, Veronika
Nira
AH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:16 So 12:13 8,08 km/h 04:57
5 Dzugasová, Lenka
Maxi
mix NKO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:33 So 14:41 6,52 km/h 06:08
6 Trusková, Iveta
Eddie
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:18 So 14:09 5,84 km/h 06:51
7 Štefková, Dagmar
Caro Cane Finsternis
ZSL
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:15 So 14:55 5,22 km/h 07:40
8 Macková, Renáta
Cácorka z Bohumínské mokřiny
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:28 So 15:23 5,05 km/h 07:55
9 Kupcová, Monika
Pedro
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:38 So 15:56 4,82 km/h 08:18
10 Radvanská, Kateřina
Gira
NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:32 So 16:12 4,62 km/h 08:40
11 Burešová, Petra
Dream
BOM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:31 So 16:12 4,61 km/h 08:41
12 Bansethová, Hana
Kofi
sheltie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:24 So 16:29 4,4 km/h 09:05
13 Bláhová, Lucie
Arya + Ami
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:45 So 17:02 4,31 km/h 09:17
13 Kollmanová, Tereza
Yuri z Lipé Moravia
NO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:45 So 17:02 4,31 km/h 09:17
15 Weigelová, Kateřina
Lara
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:34 So 18:21 4,09 km/h 09:47
16 Řezáčová, Markéta
Sid
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:59 So 18:23 3,85 km/h 10:24
17 Bradáčová, Petra
Coin Operated Boy Arctic Devil
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41 So 18:24 3,73 km/h 10:43
18 Rafajová, Alena
Merlin
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:12 So 18:03 3,69 km/h 10:51
19 Barošová, Zdenka
Kailua Cold Creek
SH
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:13 So 18:24 3,58 km/h 11:11
20 Juřenová, Renata
Bernard
borderteriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:52 So 19:43 3,38 km/h 11:51
21 Kalinová, Monika
Kodiak od Mamutí skály
AM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 19:56 3,28 km/h 12:12
22 Jančíková, Alena
Delawere Fidelis et Fortis
CHP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:43 So 20:24 3,15 km/h 12:41

SHORT


Příchozí

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Odložilík, Radim
Sara a Allan
SH + pointer
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:15 So 09:40 8,28 km/h 02:25

2

Antoš, Jan
Arny
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:38 So 10:21 7,36 km/h 02:43

3

Šimčíková, Vendula
Naira + Chapp
ACD, BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:15 So 10:05 7,06 km/h 02:50
4 Osúchová, Iveta
Jessica
MOK
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:30 So 10:43 6,22 km/h 03:13
5 Soural, Michal
Raffaela Starr Great Lady
AUO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:05 So 11:28 5,91 km/h 03:23
6 Rýznarová, Darina
Lexa
AUO
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:05 So 11:45 5,45 km/h 03:40
7 Amtmann, Ivan
Lily
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:30 So 11:11 5,43 km/h 03:41
8 Nedomová, Jarmila
Canabis Bonasa Sorbus
ČSP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:42 So 12:15 4,4 km/h 04:33
9 Šišoláková, Eva
Anička + Šůša
podenco
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 09:23 So 14:04 4,27 km/h 04:41
10 Švondrová, Lenka
Abbey-Gail z Městeckého mlýna
manch.teriér
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:08 So 11:59 4,12 km/h 04:51
11 Libová, Renata
Bertík
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:27 So 12:23 4,05 km/h 04:56
12 Schwarzová, Aneta
Art
LR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:20 So 13:42 3,73 km/h 05:22
12 Vehovský, Aleš
Dingo
šeltie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:20 So 13:42 3,73 km/h 05:22
14 Weigelová, Tereza
plyšák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:34 So 13:57 3,72 km/h 05:23
14 Weigelová, Barbora
plyšák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:34 So 13:57 3,72 km/h 05:23
16 Svobodníková, Marie
Isabel von Bubák
AAW-ČSV
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:08 So 13:35 3,67 km/h 05:27
17 Kolmanová, Petra
Swen
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:42 So 13:15 3,6 km/h 05:33
18 Suchý, Štěpán
Honey
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:00 So 14:00 3,33 km/h 06:00
19 Franek, Lukáš
Amy
bulmastif
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:00 So 14:05 3,29 km/h 06:05
20 Kozelková, Lenka
Barney
HW
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:37 So 14:43 3,28 km/h 06:06
21 Bílková, Martina
Kevin
RR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:08 So 14:16 3,26 km/h 06:08
21 Němcová, Iveta
Toby
samojed
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:08 So 14:16 3,26 km/h 06:08
21 Pospíchalová, Jana
Indiana
LLP
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:08 So 14:16 3,26 km/h 06:08
24 Janková, Barbora
Ben
BOC
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:15 So 14:30 3,2 km/h 06:15
24 Janková, Kateřina
Akim
LR
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:15 So 14:30 3,2 km/h 06:15
26 Hánovi, - Milan, Lenka, Emily
Peggy
mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:58 So 15:24 3,11 km/h 06:26
27 Novák, Roman
Sára
ruská boloňka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:37 So 14:09 3,06 km/h 06:32
28 Nováková, Martina
Rita + Míša
LR + mix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:36 So 14:09 3,05 km/h 06:33
28 Novák, Jiří
Max
bolońský psík
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:36 So 14:09 3,05 km/h 06:33
30 Vlasáková, Marcela
Aywa Osudové setkání
šeltie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:43 So 15:21 3,02 km/h 06:38
31 Mokrá, Tereza
Cody Lambert
PRT
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:47 So 15:44 2,88 km/h 06:57
31 Petra, Procházková
Zorro Mstitel Chancy Remus
šeltie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:47 So 15:44 2,88 km/h 06:57
0 Němečková, Kamila
Lyanna Lilith od Ledové královny
AM
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:31 DNF DNF DNF
0 Nemravová, Adriana
Athene Lacambi
STB
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:42 DNF DNF DNF