Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz

Výsledková listina pro závod FRYŠTÁCKÝ DOGTREKKING


LONG


DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Kadlec, Tomáš
Duci
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 Pá 21:19 7,33 km/h 12:49

2

Adámek, Zbyněk
Largo
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:05 Pá 23:21 6,16 km/h 15:16

3

Panáček, Lukáš
Bekky Domgor
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:37 So 00:40 5,51 km/h 17:03
4 Družba, Lukáš
Coudy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:38 So 01:30 5,26 km/h 17:52
5 Valdhans, Michal
May Surprise Stormyth
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:45 So 03:23 4,79 km/h 19:38
6 Rečka, Vojtěch
Roný
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 06:08 4,35 km/h 21:38
7 Burian, Pavel
Saiko
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:53 So 05:41 4,31 km/h 21:48
8 Egg, Jiří
Archiebald
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:41 So 12:38 3,25 km/h 28:57
9 Cafourek, Václav
Hess
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:44 So 13:51 3,12 km/h 30:07
10 Tomek, Milan
SEB - Aoraki Highlander Hill
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:46 So 15:07 3 km/h 31:21
11 Mamula, Martin
Sally, Tara
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 19:26 2,69 km/h 34:56
12 Sofka, František
Vendy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:55 So 19:06 2,67 km/h 35:11
13 Dvořák, Petr
Luky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 20:49 2,59 km/h 36:19
14 Brabec, Roman
Corin
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 21:12 2,56 km/h 36:42
15 Bolehovský, Libor
Angie Akruko
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 Ne 06:52 2,03 km/h 46:22
16 Erbák, Peter
Niky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:06 Ne 07:20 1,99 km/h 47:14
0 Pavlíček, David
X- Runner Jednička
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:34 DNF DNF DNF
0 Chvalný, Jaroslav
Max
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:14 DNF DNF DNF

DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Pichrtová, Lucie
Akim
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:42 Pá 23:21 6,01 km/h 15:39

2

Pacáková, Kateřina
Baila Sheratan
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:57 So 00:42 5,61 km/h 16:45

3

Dluhošová, Zuzana
Andronica Yantarni
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:07 So 08:53 3,8 km/h 24:46
4 Jandeková, Nela
Grey Hunter Miraja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 11:49 3,44 km/h 27:19
5 Stejskalová, Soňa
Bewitched Bastien
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:40 So 12:38 3,25 km/h 28:58
6 Čermáková, Kristýna
Easy (Eibi s Divokou krví)
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:47 So 15:07 3 km/h 31:20
7 Krčmová, Aneta
Clowy Gery-Jane (Klofák)
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:39 So 16:18 2,88 km/h 32:39
8 Rafajová, Alena
Merlin
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:01 So 18:47 2,7 km/h 34:46
9 Mierzejewska, Angela
Akira
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:49 So 18:44 2,69 km/h 34:55
10 Vargová, Martina
Lucka, Viki
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 19:26 2,69 km/h 34:56
11 Hamáková, Nikol
Swen
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 19:49 2,66 km/h 35:19
11 Procházková, Michaela
Mája
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 19:49 2,66 km/h 35:19
11 Lédlová, Kristýna
Adelig Severní tvář
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 19:49 2,66 km/h 35:19
14 Kašparová, Věra
Čert
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 Ne 06:52 2,03 km/h 46:22
0 Lédlová, Martina
Kory
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:56 DNF DNF DNF

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Koláček, Patrik
Osman Jantar Devil
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:58 Pá 23:00 6,25 km/h 15:02

2

Davidov, Martin
Gaia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00 So 00:30 5,7 km/h 16:30

3

Vala, Viktor
Mia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:54 So 03:23 4,82 km/h 19:29
4 Šeda, Jan
Hick
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:02 So 07:46 3,96 km/h 23:44
5 Školník, Pavel
Airy z Litavské Kotliny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50 So 07:40 3,94 km/h 23:50
6 Vejtasa, Michal
Dellin
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 11:49 3,44 km/h 27:19
7 Unger, Viktor
Fidorka Asamara
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:10 So 16:18 2,93 km/h 32:08
8 Soudek, Vojtěch
Ori
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:36 So 17:32 2,77 km/h 33:56
9 Polášek, Roman
Apu
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:04 So 18:23 2,74 km/h 34:19
10 Andrle, Vítězslav
Fík
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:48 So 19:55 2,6 km/h 36:07
11 Bodlák, Luboš
Monte
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 Ne 08:56 1,94 km/h 48:26
0 Budiský, Martin
Colt
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:13 DNF DNF DNF
0 Dobšík, Milan
Carp Anwar
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35 DNF DNF DNF
0 Dočekal, Novák Michal
Arwen Moon Blaze
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:16 DNF DNF DNF
0 Kantor, Pavel
Goja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:43 DNF DNF DNF
0 Tonder, Čestmír
Bury, Caesar
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:59 DNF DNF DNF

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Plaštiaková, Miroslava
Falco
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:51 So 03:23 4,81 km/h 19:32

2

Kadlecová, Pavla
Sára
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:30 So 05:41 4,44 km/h 21:11

3

Křováková, Hana
Alischa z Divoké Třešňovky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:14 So 05:52 4,35 km/h 21:38
4 Veselá, Alena
Beruška, Brita
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:52 So 08:48 3,77 km/h 24:56
5 Suchardová, Jana
Aimy z Archy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:03 So 11:46 3,39 km/h 27:43
6 Čiperová, Lenka
Garp
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:04 So 18:23 2,74 km/h 34:19
7 Andrlová, Dagmar
AURA Stella Amica
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:48 So 19:55 2,6 km/h 36:07
8 Vlčková, Marcela
Bred
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:16 So 20:49 2,57 km/h 36:33

DogMaraton


DMW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Martinů, Jana
Mia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:13 So 13:50 0 km/h 05:37

2

Topolska, Veronika
Nira
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:05 So 14:16 0 km/h 06:11

3

Pivodová, Iva
Tesi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:30 So 15:13 0 km/h 06:43
4 Červenáková, Zlata
Ozzy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:39 So 14:23 0 km/h 06:44
5 Kupcová, Monika
Pedro
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:49 So 15:37 0 km/h 07:48
6 Forstová, Daniela
Remy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41 So 17:03 0 km/h 09:22
7 Motejzíková, Lucie
Jasmina
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:26 So 21:23 0 km/h 12:57
8 Novotná, Darina
Šaňo
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:47 So 21:07 0 km/h 13:20
0 Bajsová, Sylva
Bilbo
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:55 DNF DNF DNF
0 Kelisová, Blanka
Frankie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF
0 Kelisová, Blanka
Frankie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF

DMW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Kakáčová, Jana
Carl Lewis
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:01 So 13:33 0 km/h 05:32

2

Hušková, Ludmila
Craig Tender Flash,Granite Sněžný tygr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:25 So 15:56 0 km/h 07:31

3

Dzugasová, Lenka
Maxi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:30 So 17:16 0 km/h 08:46
4 Truskova, Iveta
Eddie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:00 So 17:03 0 km/h 09:03
5 Ušelová, Petra
Black Race Crazy Sun
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 17:33 0 km/h 09:49
5 Krajčová, Andrea
Black
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 17:33 0 km/h 09:49
7 Weigelová, Kateřina
Art
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:04 So 18:59 0 km/h 10:55
8 Kočí, Monika
Fifinka a Kenny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:37 So 18:38 0 km/h 11:01
9 Macková, Renáta
Cácorka z Bohumínské Mokřiny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:53 So 19:05 0 km/h 11:12
10 Pavlátová, Lenka
Genny Chantal Wandellmere
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:52 So 19:05 0 km/h 11:13
11 Michálková, Monika
Zuzanka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:38 So 20:30 0 km/h 12:52
12 Pospíšilová, Michaela
Cira od lesní bečvy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:47 So 21:07 0 km/h 13:20
13 Kalinová, Monika
Kodiak od Mamutí skály
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:10 So 21:39 0 km/h 13:29
14 Davidová, Mirka
Aria Angel Artic Wild Life
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:46 So 21:30 0 km/h 13:44
0 Kratochvílová, Jitka
Kačka,Míša
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF
0 Lichková, Zdenka
Bessy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:56 DNF DNF DNF
0 Kratochvílová, Jitka
Kačka,Míša
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF

DMM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Kožoušek, Adam
Imy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:30 So 14:00 0 km/h 05:30

2

Řezáč, Martin
Suki
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:03 So 13:49 0 km/h 05:46

3

Komrska, Petr
Dan
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:04 So 14:28 0 km/h 06:24
4 Miko, Michal
Jessie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:06 So 15:05 0 km/h 06:59
5 Čada, Radomír
Ezro Locura
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:29 So 16:17 0 km/h 07:48
6 Dluhoš, Martin
Niké
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:39 So 16:18 0 km/h 08:39
7 Zlámal, Lukáš
Alvin arctic devil
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:27 So 18:17 0 km/h 09:50
8 Strašil, Miroslav
Isabel Fon Bubák
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:57 So 18:17 0 km/h 10:20
9 Hochman, Ondřej
Engie z Kováňské tvrze
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:10 So 21:39 0 km/h 13:29

DMM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Matušinec, Jindřich
Spirit
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:46 So 15:48 0 km/h 08:02

2

Harna, Libor
Amee Yantarni, Bastien
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:40 So 15:48 0 km/h 08:08

3

Wolf, Pavel
Teddy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:50 So 16:01 0 km/h 08:11
4 Adámek, Lukáš
Maura
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:35 So 16:17 0 km/h 08:42
5 Weigel, Libor
KAILUA SWEET SEDUCTION
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:53 So 17:16 0 km/h 09:23
6 Šikuta, Erik
Fredy z Velvar
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:51 So 19:15 0 km/h 11:24
0 Honěk, Oldřich
Barney
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF
0 Kozel, Petr
Yery
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF
0 Honěk, Oldřich
Barney
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF
0 Kozel, Petr
Yery
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 00:00 DNF DNF DNF

Canicross


CCM

Pořadí Příjmení, jméno Čas

CCZ

Pořadí Příjmení, jméno Čas