[2019] - KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING 16 ročník


Informace


Od - Do:
25. 4. - 28. 4. 2019
Kde:
,
Pozice:
50.5427894N, 14.0216617E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - http://www.dogtrekking.estranky.cz/
Vypsané závody:
LONG [100km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2
MID [--km][--m]
Vypsané kategorie:MužiŽeny

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - http://www.dogtrekking.estranky.cz/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Jandeková, Nela LONG DTW1
      ---
      Wáwrová, Luisa LONG DTW1
        ---
        Hotovcová, Eliška LONG DTW1
          ---
          Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
            ---
            Antošová, Michaela LONG DTW1
              ---
              Čermáková, Kristýna LONG DTW1
                ---
                Forstová, Daniela LONG DTW1
                  ---
                  Dušková , Štěpánka LONG DTW1
                    ---
                    Pichrtová, Lucie LONG DTW1
                      ---
                      Wáwrová, Eva LONG DTW2
                        ---
                        Čiperová , Lenka LONG DTW2
                          ---
                          Veselá, Alena LONG DTW2
                            ---
                            Andrlová , Dagmar LONG DTW2
                              ---
                              Rožňová, Anna LONG DTW2
                                ---
                                Křivánková, Markéta LONG DTW2
                                  ---
                                  Hellerová, Jana LONG DTW2
                                    ---
                                    Pospíšilová, Lucie LONG DTW2
                                      ---
                                      Málková , Irena LONG DTW2
                                        ---
                                        Wičarová, Jana LONG DTW2
                                          ---
                                          Růžičková, Jitka LONG DTW2
                                            ---
                                            Košková , Petra LONG DTW2
                                              ---
                                              Adámek, Zbyněk LONG DTM1
                                                ---
                                                Černohorský, Karel LONG DTM1
                                                  ---
                                                  Harna, Libor LONG DTM1
                                                    ---
                                                    Egg, Jiří LONG DTM1
                                                      ---
                                                      Cafourek, Václav LONG DTM1
                                                        ---
                                                        Brabec, Roman LONG DTM1
                                                          ---
                                                          Černý , Jaroslav LONG DTM1
                                                            ---
                                                            Družba, Lukáš LONG DTM1
                                                              ---
                                                              Chládek, Lukáš LONG DTM1
                                                                ---
                                                                Král, Aleš LONG DTM1
                                                                  ---
                                                                  Panáček, Lukáš LONG DTM1
                                                                    ---
                                                                    Ulrych, Josef LONG DTM1
                                                                      ---
                                                                      Davidov, Martin LONG DTM2
                                                                        ---
                                                                        Chvalný , Jaroslav LONG DTM2
                                                                          ---
                                                                          Vala, Viktor LONG DTM2
                                                                            ---
                                                                            Koláček, Patrik LONG DTM2
                                                                              ---
                                                                              Školník, Pavel LONG DTM2
                                                                                ---
                                                                                Šeda, Jan LONG DTM2
                                                                                  ---
                                                                                  Soudek, Vojta LONG DTM2
                                                                                    ---
                                                                                    Kolář, Karel LONG DTM2
                                                                                      ---
                                                                                      Pospíšil, Zdeněk LONG DTM2
                                                                                        ---
                                                                                        Bodlák, Luboš LONG DTM2
                                                                                          ---
                                                                                          Dinstpír , Milan LONG DTM2
                                                                                            ---
                                                                                            Polášek , Roman LONG DTM2
                                                                                              ---
                                                                                              Černý , Antonín LONG DTM2
                                                                                                ---
                                                                                                Tichý, Jan LONG DTM2
                                                                                                  ---
                                                                                                  Honěk , Oldřich LONG DTM2
                                                                                                    ---
                                                                                                    Jareš, Ondřej LONG DTM2
                                                                                                      ---
                                                                                                      Šikuta, Erik LONG DTM2
                                                                                                        ---
                                                                                                        Štítkovec, Martin LONG DTM2
                                                                                                          ---
                                                                                                          Knor, Oldřich MID Muži
                                                                                                            ---
                                                                                                            Müller, Lukáš MID Muži
                                                                                                              ---
                                                                                                              Jamelský, Michal MID Muži
                                                                                                                ---
                                                                                                                Vlach, Jan MID Muži
                                                                                                                  ---
                                                                                                                  Fleming, Zdeněk MID Muži
                                                                                                                    ---
                                                                                                                    Janota, Tomáš MID Muži
                                                                                                                      ---
                                                                                                                      Dvořák, Petr MID Muži
                                                                                                                        ---
                                                                                                                        Masák, Tomáš MID Muži
                                                                                                                          ---
                                                                                                                          Juppa, Štěpán MID Muži
                                                                                                                            ---
                                                                                                                            Hušková, Ludmila MID Ženy
                                                                                                                              ---
                                                                                                                              Nováková, Miluše MID Ženy
                                                                                                                                ---
                                                                                                                                Müllerová , Lucie MID Ženy
                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                  Kvaková, Veronika MID Ženy
                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                    Kaščáková, Petra MID Ženy
                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                      Štibrányiová, Eva MID Ženy
                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                        Davidová, Mirka MID Ženy
                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                          Kočí, Monika MID Ženy
                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                            Gráfová , Věra MID Ženy
                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                              Ryjáčková, Romana MID Ženy
                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                Hronová, Martina MID Ženy
                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                  Bartoňková, Petra MID Ženy
                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                    Bartoňková, Lucie MID Ženy
                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                      Vlachová , Barbora MID Ženy
                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                        Hrbková, Jitka MID Ženy
                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                          Poláková, Lucie MID Ženy
                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                            Hrdlovičová , Monika MID Ženy
                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                              Medková, Kateřina MID Ženy
                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                Liznová , Tereza MID Ženy
                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                  Kohlová, Alena MID Ženy
                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                    Sekar, Karolína MID Ženy
                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                      Jindráková, Radka MID Ženy
                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                        Zimová, Jarmila MID Ženy
                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                          Čapounová , Magdalena MID Ženy
                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                            Dvořáková , Natálka MID Ženy
                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                              Koubová, Eliška MID Ženy
                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                Prokopová, Marie MID Ženy
                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                  Horníková , Lenka MID Ženy
                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                    Tidlbachová, Ivana MID Ženy
                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                      Tomášková, Lucie MID Ženy
                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                        Tomášková , Markéta MID Ženy
                                                                                                                                                                                          ---

                                                                                                                                                                                          Výsledky


                                                                                                                                                                                          LONG - DTM1

                                                                                                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                          1 Adámek, Zbyněk Pá 08:32 So 00:55 16:23
                                                                                                                                                                                          2 Černohorský, Karel Pá 09:00 So 05:40 20:40
                                                                                                                                                                                          3 Harna, Libor Pá 07:33 So 07:27 23:54
                                                                                                                                                                                          4 Egg, Jiří Pá 07:35 So 12:45 29:10
                                                                                                                                                                                          5 Cafourek, Václav Pá 07:30 So 17:56 34:26
                                                                                                                                                                                          Brabec, Roman Pá 08:59 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Černý , Jaroslav Pá 07:32 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Družba, Lukáš Pá 07:56 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Chládek, Lukáš Pá 07:34 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Král, Aleš Pá 07:42 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Panáček, Lukáš Pá 07:40 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Ulrych, Josef Pá 07:50 --- DNF

                                                                                                                                                                                          LONG - DTM2

                                                                                                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                          1 Davidov, Martin Pá 07:51 So 05:54 22:03
                                                                                                                                                                                          2 Chvalný , Jaroslav Pá 08:15 So 07:07 22:52
                                                                                                                                                                                          3 Vala, Viktor Pá 08:23 So 07:34 23:11
                                                                                                                                                                                          4 Koláček, Patrik Pá 07:51 So 07:35 23:44
                                                                                                                                                                                          5 Školník, Pavel Pá 07:42 So 08:33 24:51
                                                                                                                                                                                          6 Šeda, Jan Pá 08:34 So 09:44 25:10
                                                                                                                                                                                          7 Soudek, Vojta Pá 07:39 So 17:45 34:06
                                                                                                                                                                                          8 Kolář, Karel Pá 08:05 So 18:12 34:07
                                                                                                                                                                                          9 Pospíšil, Zdeněk Pá 07:59 So 21:47 37:48
                                                                                                                                                                                          10 Bodlák, Luboš Pá 09:00 Ne 06:58 45:58
                                                                                                                                                                                          Dinstpír , Milan Pá 07:30 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Polášek , Roman Pá 07:41 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Černý , Antonín Pá 08:59 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Tichý, Jan Pá 07:35 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Honěk , Oldřich Pá 07:37 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Jareš, Ondřej Pá 07:30 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Šikuta, Erik Pá 08:59 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Štítkovec, Martin Pá 09:00 --- DNF

                                                                                                                                                                                          LONG - DTW1

                                                                                                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                          1 Jandeková, Nela Pá 08:12 So 07:51 23:39
                                                                                                                                                                                          2 Wáwrová, Luisa Pá 07:48 So 09:38 25:50
                                                                                                                                                                                          3 Hotovcová, Eliška Pá 07:52 So 10:54 27:02
                                                                                                                                                                                          4 Král Hajlichová, Iveta Pá 08:00 So 15:51 31:51
                                                                                                                                                                                          5 Antošová, Michaela Pá 07:52 So 16:32 32:40
                                                                                                                                                                                          6 Čermáková, Kristýna Pá 07:50 So 19:51 36:01
                                                                                                                                                                                          7 Forstová, Daniela Pá 07:47 So 19:51 36:04
                                                                                                                                                                                          Dušková , Štěpánka Pá 09:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Pichrtová, Lucie Pá 07:35 --- DNF

                                                                                                                                                                                          LONG - DTW2

                                                                                                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                          1 Wáwrová, Eva Pá 07:48 So 04:04 20:16
                                                                                                                                                                                          2 Čiperová , Lenka Pá 08:21 So 10:08 25:47
                                                                                                                                                                                          3 Veselá, Alena Pá 07:53 So 10:50 26:57
                                                                                                                                                                                          4 Andrlová , Dagmar Pá 07:36 So 12:33 28:57
                                                                                                                                                                                          5 Rožňová, Anna Pá 07:47 So 13:49 30:02
                                                                                                                                                                                          6 Křivánková, Markéta Pá 07:30 So 20:01 36:31
                                                                                                                                                                                          7 Hellerová, Jana Pá 07:59 So 21:47 37:48
                                                                                                                                                                                          7 Pospíšilová, Lucie Pá 07:59 So 21:47 37:48
                                                                                                                                                                                          9 Málková , Irena Pá 07:44 Ne 00:06 40:22
                                                                                                                                                                                          9 Wičarová, Jana Pá 07:44 Ne 00:06 40:22
                                                                                                                                                                                          Růžičková, Jitka Pá 07:38 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Košková , Petra Pá 08:10 --- DNF

                                                                                                                                                                                          MID - Muži

                                                                                                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                          1 Knor, Oldřich So 08:37 So 14:44 06:07
                                                                                                                                                                                          2 Müller, Lukáš So 08:13 So 14:49 06:36
                                                                                                                                                                                          3 Jamelský, Michal So 08:06 So 15:27 07:21
                                                                                                                                                                                          4 Vlach, Jan So 07:44 So 17:00 09:16
                                                                                                                                                                                          5 Fleming, Zdeněk So 07:37 So 19:22 11:45
                                                                                                                                                                                          6 Janota, Tomáš So 07:55 So 20:21 12:26
                                                                                                                                                                                          7 Dvořák, Petr So 07:54 So 21:19 13:25
                                                                                                                                                                                          8 Masák, Tomáš So 08:11 So 23:20 15:09
                                                                                                                                                                                          Juppa, Štěpán So 08:04 --- DNF

                                                                                                                                                                                          MID - Ženy

                                                                                                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                          1 Hušková, Ludmila So 08:58 So 14:48 05:50
                                                                                                                                                                                          2 Nováková, Miluše So 07:47 So 13:53 06:06
                                                                                                                                                                                          3 Müllerová , Lucie So 08:13 So 14:49 06:36
                                                                                                                                                                                          4 Kvaková, Veronika So 08:31 So 15:31 07:00
                                                                                                                                                                                          5 Kaščáková, Petra So 08:07 So 15:27 07:20
                                                                                                                                                                                          6 Štibrányiová, Eva So 07:40 So 15:34 07:54
                                                                                                                                                                                          7 Davidová, Mirka So 08:02 So 16:11 08:09
                                                                                                                                                                                          7 Kočí, Monika So 08:02 So 16:11 08:09
                                                                                                                                                                                          9 Gráfová , Věra So 07:35 So 16:03 08:28
                                                                                                                                                                                          9 Ryjáčková, Romana So 07:35 So 16:03 08:28
                                                                                                                                                                                          11 Hronová, Martina So 07:50 So 16:32 08:42
                                                                                                                                                                                          12 Bartoňková, Petra So 08:41 So 17:41 09:00
                                                                                                                                                                                          12 Bartoňková, Lucie So 08:41 So 17:41 09:00
                                                                                                                                                                                          14 Vlachová , Barbora So 07:41 So 17:00 09:19
                                                                                                                                                                                          15 Hrbková, Jitka So 07:52 So 17:16 09:24
                                                                                                                                                                                          15 Poláková, Lucie So 07:52 So 17:16 09:24
                                                                                                                                                                                          17 Hrdlovičová , Monika So 08:37 So 18:30 09:53
                                                                                                                                                                                          18 Medková, Kateřina So 08:36 So 18:30 09:54
                                                                                                                                                                                          19 Liznová , Tereza So 07:38 So 18:26 10:48
                                                                                                                                                                                          20 Kohlová, Alena So 08:19 So 19:14 10:55
                                                                                                                                                                                          21 Sekar, Karolína So 07:37 So 19:25 11:48
                                                                                                                                                                                          22 Jindráková, Radka So 07:41 So 19:30 11:49
                                                                                                                                                                                          22 Zimová, Jarmila So 07:41 So 19:30 11:49
                                                                                                                                                                                          24 Čapounová , Magdalena So 08:04 So 20:00 11:56
                                                                                                                                                                                          25 Dvořáková , Natálka So 07:54 So 21:19 13:25
                                                                                                                                                                                          25 Koubová, Eliška So 07:54 So 21:19 13:25
                                                                                                                                                                                          27 Prokopová, Marie So 08:11 So 23:20 15:09
                                                                                                                                                                                          Horníková , Lenka So 08:10 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Tidlbachová, Ivana So 08:10 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Tomášková, Lucie So 07:55 --- DNF
                                                                                                                                                                                          Tomášková , Markéta So 07:55 --- DNF

                                                                                                                                                                                          Statistiky


                                                                                                                                                                                          Zpět na všechny akce