[2019] - FRYŠTÁCKÝ DOGTREKKING


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
5. 9. - 8. 9. 2019
Kde:
Rusava, RS - Jestřábí
Pozice:
49.3392292N, 17.7003617E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - http://frystak.dogtrekking.info/
Vypsané závody:
LONG [91km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2
MID [45km][--m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMWDMM
CC [--km][--m]
Vypsané kategorie:ccmccz

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - http://frystak.dogtrekking.info/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Komrska, Petr CC ccm
      ---
      Konečný, Roman CC ccm
        ---
        Dlapová, Beáta CC ccz
          ---
          Rosenbergová, Hana CC ccz
            ---
            Jínková, Veronika CC ccz
              ---
              Šimůnková, Adriana CC ccz
                ---
                Bartošová, Adéla CC ccz
                  ---
                  Bortel, Miroslav CC ccm
                    ---
                    Topičová, Petra CC ccz
                      ---
                      Jaroš, Radim CC ccm
                        ---
                        Daněk, Martin CC ccm
                          ---
                          Krejčířová, Hanka CC ccz
                            ---
                            Jachanová, Irena CC ccz
                              ---
                              Netopilová, Sluštíková Gabriela CC ccz
                                ---
                                Daníčková, Petra CC ccz
                                  ---
                                  Kurečková, Lucie CC ccz
                                    ---
                                    Hanák, Ivo CC ccm
                                      ---
                                      Ovsený, Tadeáš CC ccm
                                        ---
                                        Huspeninová, Veronika CC ccz
                                          ---
                                          Šimák, David CC ccm
                                            ---
                                            Bartoňková, Hana CC ccz
                                              ---
                                              Olej, Rudolf CC ccm
                                                ---
                                                Ulman, Přemysl CC ccm
                                                  ---
                                                  Svoboda, Lukáš CC ccm
                                                    ---
                                                    Blahová, Lucie CC ccz
                                                      ---
                                                      Daoudova, Christine CC ccz
                                                        ---
                                                        Hlavicová, Tereza CC ccz
                                                          ---
                                                          Antoš, Jan MID DMM
                                                            ---
                                                            Bajs, Peter MID DMM
                                                              ---
                                                              Beran, Jiří MID DMM
                                                                ---
                                                                Brabec, Roman MID DMM
                                                                  ---
                                                                  Čada, Radomír MID DMM
                                                                    ---
                                                                    Daněk, Martin MID DMM
                                                                      ---
                                                                      Janda, Jakub MID DMM
                                                                        ---
                                                                        Komárek, Milan MID DMM
                                                                          ---
                                                                          Kozel, Petr MID DMM
                                                                            ---
                                                                            Mikulík, Miroslav MID DMM
                                                                              ---
                                                                              Němota, Filip MID DMM
                                                                                ---
                                                                                Remeš, Leoš MID DMM
                                                                                  ---
                                                                                  Řezáč, Martin MID DMM
                                                                                    ---
                                                                                    Solanský, Robin MID DMM
                                                                                      ---
                                                                                      Swaczyna, Radek MID DMM
                                                                                        ---
                                                                                        Sztymon, Pavel MID DMM
                                                                                          ---
                                                                                          Šikuta, Erik MID DMM
                                                                                            ---
                                                                                            Vetrovec, Jan MID DMM
                                                                                              ---
                                                                                              Bajsová, Sylva MID DMW
                                                                                                ---
                                                                                                Červenáková, Zlata MID DMW
                                                                                                  ---
                                                                                                  Daňková, Zdeňka MID DMW
                                                                                                    ---
                                                                                                    Darebníková, Nikola MID DMW
                                                                                                      ---
                                                                                                      Dzugasová, Lenka MID DMW
                                                                                                        ---
                                                                                                        Feherová, Iveta MID DMW
                                                                                                          ---
                                                                                                          Fialová, Klára MID DMW
                                                                                                            ---
                                                                                                            Hanousková, Jitka MID DMW
                                                                                                              ---
                                                                                                              Hanzikova, Hana MID DMW
                                                                                                                ---
                                                                                                                Holíková, Pavla MID DMW
                                                                                                                  ---
                                                                                                                  Chmelařová, Lenka MID DMW
                                                                                                                    ---
                                                                                                                    Jiroutová, Adéla MID DMW
                                                                                                                      ---
                                                                                                                      Kalinová, Monika MID DMW
                                                                                                                        ---
                                                                                                                        Kočí, Monika MID DMW
                                                                                                                          ---
                                                                                                                          Krajčová, Andrea MID DMW
                                                                                                                            ---
                                                                                                                            Macková, Renáta MID DMW
                                                                                                                              ---
                                                                                                                              Maralíková, Magda MID DMW
                                                                                                                                ---
                                                                                                                                Martinů, Jana MID DMW
                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                  Motejzíková, Lucie MID DMW
                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                    Nováčková, Taťána MID DMW
                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                      Nováková, Martina MID DMW
                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                        Plisková, Petra MID DMW
                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                          Radvanská, Kateřina MID DMW
                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                            Šišoláková, Eva MID DMW
                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                              Šopáková, Michaela MID DMW
                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                Ušelová, Petra MID DMW
                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                  Včelicová, Lucie MID DMW
                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                    Deverová, Romana LONG DTW1
                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                      Foralová, Anna LONG DTW1
                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                        Forstová, Daniela LONG DTW1
                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                          Hamáková, Nikol LONG DTW1
                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                            Horáčková, Stanislava LONG DTW1
                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                              Juřenová, Renáta LONG DTW1
                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                Král, Hajlichová Iveta LONG DTW1
                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                  Lédlová, Kristýna LONG DTW1
                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                    Pacáková, Kateřina LONG DTW1
                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                      Šimáčková, Kateřina LONG DTW1
                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                        Adámek, Zbyněk LONG DTM1
                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                          Cafourek, Václav LONG DTM1
                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                            Družba, Lukáš LONG DTM1
                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                              Dvořák, Petr LONG DTM1
                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                Egg, Jiří LONG DTM1
                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                  Fortelný, Stanislav LONG DTM1
                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                    Harna, Libor LONG DTM1
                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                      Chvalný, Jaroslav LONG DTM1
                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                        Kadlec, Tomáš LONG DTM1
                                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                                          Kosan, Pavel LONG DTM1
                                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                                            Novotný, Michal LONG DTM1
                                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                                              Panáček, Lukáš LONG DTM1
                                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                                Rečka, Vojtěch LONG DTM1
                                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                                  Šmíd, Michal LONG DTM1
                                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                                    Tomek, Milan LONG DTM1
                                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                                      Andrlová, Dagmar LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                                        Bayerová, Helena LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                                                          Majerová, Simona LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                                                            Pavelková, Helena LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                                                              Plaštiaková, Miroslava LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                                                Rožňová, Anna LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                                                  Suchardová, Jana LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                                                    Veselá, Alena LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                                                      Vlčková, Marcela LONG DTW2
                                                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                                                        Bodlák, Luboš LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                                                                          Bolehovský, Libor LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                                                                            Budiský, Martin LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                                                                              Koláček, Patrik LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                                                                Soudek, Vojtěch LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                                                                  Šeda, Jan LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                                                                    Školník, Pavel LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                                                                      Unger, Viktor LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                                                                        Vala, Viktor LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                                                                                          Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                                                                                            Živna, Petr LONG DTM2
                                                                                                                                                                                                                                              ---

                                                                                                                                                                                                                                              Výsledky


                                                                                                                                                                                                                                              LONG - DTM1

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Adámek, Zbyněk Pá 08:08 Pá 20:01 11:53
                                                                                                                                                                                                                                              2 Kadlec, Tomáš Pá 08:30 Pá 20:30 12:00
                                                                                                                                                                                                                                              3 Družba, Lukáš Pá 07:48 Pá 20:48 13:00
                                                                                                                                                                                                                                              4 Panáček, Lukáš Pá 07:31 Pá 22:47 15:16
                                                                                                                                                                                                                                              5 Fortelný, Stanislav Pá 07:32 Pá 22:52 15:20
                                                                                                                                                                                                                                              6 Harna, Libor Pá 07:34 So 03:26 19:52
                                                                                                                                                                                                                                              7 Rečka, Vojtěch Pá 08:09 So 06:53 22:44
                                                                                                                                                                                                                                              8 Egg, Jiří Pá 07:42 So 08:15 24:33
                                                                                                                                                                                                                                              9 Tomek, Milan Pá 07:37 So 08:17 24:40
                                                                                                                                                                                                                                              10 Kosan, Pavel Pá 08:03 So 10:18 26:15
                                                                                                                                                                                                                                              11 Novotný, Michal Pá 08:12 So 17:20 33:08
                                                                                                                                                                                                                                              Chvalný, Jaroslav Pá 00:00 --- STARTED
                                                                                                                                                                                                                                              Cafourek, Václav Pá 07:33 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Dvořák, Petr Pá 08:01 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Šmíd, Michal Pá 08:30 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                                              LONG - DTM2

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Koláček, Patrik Pá 07:39 So 00:00 16:21
                                                                                                                                                                                                                                              2 Vala, Viktor Pá 08:13 So 02:49 18:36
                                                                                                                                                                                                                                              3 Školník, Pavel Pá 07:44 So 05:47 22:03
                                                                                                                                                                                                                                              4 Šeda, Jan Pá 08:30 So 08:16 23:46
                                                                                                                                                                                                                                              5 Soudek, Vojtěch Pá 07:36 So 17:39 34:03
                                                                                                                                                                                                                                              6 Vejtasa, Michal Pá 07:43 So 18:13 34:30
                                                                                                                                                                                                                                              7 Unger, Viktor Pá 08:00 So 21:10 37:10
                                                                                                                                                                                                                                              8 Bolehovský, Libor Pá 08:26 Ne 00:07 39:41
                                                                                                                                                                                                                                              Bodlák, Luboš Pá 08:30 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Budiský, Martin Pá 08:14 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Živna, Petr Pá 07:55 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                                              LONG - DTW1

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Pacáková, Kateřina Pá 07:50 So 00:34 16:44
                                                                                                                                                                                                                                              2 Foralová, Anna Pá 07:49 So 08:17 24:28
                                                                                                                                                                                                                                              3 Deverová, Romana Pá 08:02 So 10:18 26:16
                                                                                                                                                                                                                                              4 Šimáčková, Kateřina Pá 07:38 So 11:15 27:37
                                                                                                                                                                                                                                              5 Forstová, Daniela Pá 07:58 So 13:22 29:24
                                                                                                                                                                                                                                              6 Horáčková, Stanislava Pá 07:46 So 13:49 30:03
                                                                                                                                                                                                                                              7 Lédlová, Kristýna Pá 08:11 So 17:19 33:08
                                                                                                                                                                                                                                              8 Hamáková, Nikol Pá 08:10 So 17:19 33:09
                                                                                                                                                                                                                                              9 Juřenová, Renáta Pá 07:45 So 18:13 34:28
                                                                                                                                                                                                                                              Král, Hajlichová Iveta Pá 07:41 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                                              LONG - DTW2

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Bayerová, Helena Pá 07:31 Pá 22:51 15:20
                                                                                                                                                                                                                                              2 Plaštiaková, Miroslava Pá 07:52 So 00:01 16:09
                                                                                                                                                                                                                                              3 Vlčková, Marcela Pá 07:40 So 05:46 22:06
                                                                                                                                                                                                                                              4 Rožňová, Anna Pá 07:30 So 06:24 22:54
                                                                                                                                                                                                                                              5 Veselá, Alena Pá 07:53 So 08:14 24:21
                                                                                                                                                                                                                                              6 Andrlová, Dagmar Pá 07:35 So 08:17 24:42
                                                                                                                                                                                                                                              7 Suchardová, Jana Pá 07:47 So 13:49 30:02
                                                                                                                                                                                                                                              8 Pavelková, Helena Pá 07:51 So 21:10 37:19
                                                                                                                                                                                                                                              9 Majerová, Simona Pá 07:54 Ne 00:07 40:13

                                                                                                                                                                                                                                              MID - DMW

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Martinů, Jana So 07:49 So 13:43 05:54
                                                                                                                                                                                                                                              2 Fialová, Klára So 07:43 So 14:03 06:20
                                                                                                                                                                                                                                              3 Holíková, Pavla So 07:36 So 14:39 07:03
                                                                                                                                                                                                                                              4 Darebníková, Nikola So 07:40 So 14:54 07:14
                                                                                                                                                                                                                                              5 Červenáková, Zlata So 07:54 So 15:18 07:24
                                                                                                                                                                                                                                              6 Dzugasová, Lenka So 08:29 So 16:52 08:23
                                                                                                                                                                                                                                              7 Bajsová, Sylva So 07:55 So 16:31 08:36
                                                                                                                                                                                                                                              8 Nováčková, Taťána So 08:11 So 17:15 09:04
                                                                                                                                                                                                                                              9 Radvanská, Kateřina So 07:41 So 16:52 09:11
                                                                                                                                                                                                                                              10 Maralíková, Magda So 07:48 So 17:18 09:30
                                                                                                                                                                                                                                              11 Daňková, Zdeňka So 07:31 So 17:19 09:48
                                                                                                                                                                                                                                              11 Včelicová, Lucie So 07:32 So 17:20 09:48
                                                                                                                                                                                                                                              13 Krajčová, Andrea So 08:30 So 19:12 10:42
                                                                                                                                                                                                                                              13 Ušelová, Petra So 08:30 So 19:12 10:42
                                                                                                                                                                                                                                              15 Šopáková, Michaela So 07:37 So 18:31 10:54
                                                                                                                                                                                                                                              16 Kočí, Monika So 07:57 So 19:10 11:13
                                                                                                                                                                                                                                              17 Feherová, Iveta So 07:34 So 19:13 11:39
                                                                                                                                                                                                                                              18 Nováková, Martina So 07:42 So 19:22 11:40
                                                                                                                                                                                                                                              19 Macková, Renáta So 08:27 So 20:15 11:48
                                                                                                                                                                                                                                              20 Plisková, Petra So 07:50 So 19:51 12:01
                                                                                                                                                                                                                                              21 Šišoláková, Eva So 08:12 So 22:04 13:52
                                                                                                                                                                                                                                              22 Hanousková, Jitka So 07:44 So 22:03 14:19
                                                                                                                                                                                                                                              23 Hanzikova, Hana So 07:45 So 22:15 14:30
                                                                                                                                                                                                                                              Chmelařová, Lenka So 07:58 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Jiroutová, Adéla So 08:30 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Kalinová, Monika So 07:53 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Motejzíková, Lucie So 08:30 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                                              MID - DMM

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Antoš, Jan So 07:47 So 13:45 05:58
                                                                                                                                                                                                                                              2 Sztymon, Pavel So 07:46 So 13:46 06:00
                                                                                                                                                                                                                                              3 Solanský, Robin So 07:38 So 13:48 06:10
                                                                                                                                                                                                                                              4 Swaczyna, Radek So 08:00 So 14:15 06:15
                                                                                                                                                                                                                                              5 Řezáč, Martin So 07:59 So 14:17 06:18
                                                                                                                                                                                                                                              6 Čada, Radomír So 08:28 So 14:48 06:20
                                                                                                                                                                                                                                              7 Janda, Jakub So 07:39 So 14:54 07:15
                                                                                                                                                                                                                                              8 Bajs, Peter So 07:56 So 16:31 08:35
                                                                                                                                                                                                                                              9 Šikuta, Erik So 07:30 So 16:37 09:07
                                                                                                                                                                                                                                              10 Vetrovec, Jan So 08:30 So 19:14 10:44
                                                                                                                                                                                                                                              11 Remeš, Leoš So 07:51 So 19:51 12:00
                                                                                                                                                                                                                                              Beran, Jiří So 00:00 --- STARTED
                                                                                                                                                                                                                                              Daněk, Martin So 00:00 --- STARTED
                                                                                                                                                                                                                                              Brabec, Roman So 08:16 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Komárek, Milan So 07:33 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Kozel, Petr So 07:52 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Mikulík, Miroslav So 07:35 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                                              Němota, Filip So 08:30 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                                              CC - ccm

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Komrska, Petr So 08:45 So 11:31 02:46
                                                                                                                                                                                                                                              2 Konečný, Roman So 08:45 So 11:41 02:56
                                                                                                                                                                                                                                              3 Bortel, Miroslav So 08:45 So 13:29 04:44
                                                                                                                                                                                                                                              4 Jaroš, Radim So 08:45 So 14:09 05:24
                                                                                                                                                                                                                                              5 Daněk, Martin So 08:45 So 14:15 05:30
                                                                                                                                                                                                                                              6 Hanák, Ivo So 08:45 So 15:24 06:39
                                                                                                                                                                                                                                              7 Ovsený, Tadeáš So 08:45 So 16:04 07:19
                                                                                                                                                                                                                                              8 Šimák, David So 08:45 So 16:05 07:20
                                                                                                                                                                                                                                              9 Olej, Rudolf So 08:45 So 16:21 07:36
                                                                                                                                                                                                                                              10 Ulman, Přemysl So 08:45 So 20:00 11:15
                                                                                                                                                                                                                                              Svoboda, Lukáš So 08:45 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                                              CC - ccz

                                                                                                                                                                                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                                              1 Dlapová, Beáta So 08:45 So 12:30 03:45
                                                                                                                                                                                                                                              2 Rosenbergová, Hana So 08:45 So 12:30 03:45:03
                                                                                                                                                                                                                                              3 Jínková, Veronika So 08:45 So 12:30 03:45:05
                                                                                                                                                                                                                                              4 Šimůnková, Adriana So 08:45 So 13:12 04:27
                                                                                                                                                                                                                                              5 Bartošová, Adéla So 08:45 So 13:29 04:44
                                                                                                                                                                                                                                              6 Topičová, Petra So 08:45 So 13:35 04:50
                                                                                                                                                                                                                                              7 Krejčířová, Hanka So 08:45 So 14:15 05:30
                                                                                                                                                                                                                                              8 Jachanová, Irena So 08:45 So 14:59 06:14
                                                                                                                                                                                                                                              9 Netopilová, Sluštíková Gabriela So 08:45 So 15:00 06:15
                                                                                                                                                                                                                                              10 Daníčková, Petra So 08:45 So 15:01 06:16
                                                                                                                                                                                                                                              11 Kurečková, Lucie So 08:45 So 15:16 06:31
                                                                                                                                                                                                                                              12 Huspeninová, Veronika So 08:45 So 16:05 07:20
                                                                                                                                                                                                                                              13 Bartoňková, Hana So 08:45 So 16:21 07:36
                                                                                                                                                                                                                                              Blahová, Lucie So 00:00 So 00:00 DNS
                                                                                                                                                                                                                                              Daoudova, Christine So 00:00 So 00:00 DNS
                                                                                                                                                                                                                                              Hlavicová, Tereza So 00:00 So 00:00 DNS

                                                                                                                                                                                                                                              Statistiky


                                                                                                                                                                                                                                              Zpět na všechny akce