[2020] - Stopou strejdy Šeráka


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
16. 7. - 19. 7. 2020
Kde:
Lipová - lázně,
Pozice:
0N, 0E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - https://www.strejdaserak.cz
Vypsané závody:
LONG [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [54km][--m]
Vypsané kategorie:MužiŽeny

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - https://www.strejdaserak.cz

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Adámek, Zbyněk LONG DTM1
      ---
      Panáček, Lukáš LONG DTM1
        ---
        Jurčová, Martina LONG DTW1
          ---
          Jurča, Petr LONG DTM1
            ---
            Bayerová, Helena LONG DTW2
              ---
              Fortelný, Stanislav LONG DTM1
                ---
                Pacáková, Kateřina LONG DTW1
                  ---
                  Swaczyna, Radek LONG DTM1
                    ---
                    Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
                      ---
                      Koláček, Patrik LONG DTM2
                        ---
                        Hamberger, Martin LONG DTM1
                          ---
                          Pačes, Jan LONG DTM2
                            ---
                            Šeda, Jan LONG DTM2
                              ---
                              Ševčík, Jaroslav LONG DTM2
                                ---
                                Ševčíková Guziková, Renáta LONG DTW2
                                  ---
                                  Školník, Pavel LONG DTM2
                                    ---
                                    Navrátil, Petr LONG DTM1
                                      ---
                                      Rečka, Vojtěch LONG DTM1
                                        ---
                                        Šesták, Lukáš LONG DTM1
                                          ---
                                          Egg, Jiří LONG DTM1
                                            ---
                                            Cafourek, Václav LONG DTM1
                                              ---
                                              Tomek, Milan LONG DTM1
                                                ---
                                                Kužel, Vojtěch LONG DTM1
                                                  ---
                                                  Müller, Martin LONG DTM1
                                                    ---
                                                    Rössl, Tomáš LONG DTM1
                                                      ---
                                                      Drábek, Jakub LONG DTM1
                                                        ---
                                                        Berka, Zdeněk LONG DTM1
                                                          ---
                                                          Brlejová, Sarah LONG DTW1
                                                            ---
                                                            Šestáková, Petra LONG DTW1
                                                              ---
                                                              Ortlepp, Michaela LONG DTW1
                                                                ---
                                                                Hamáková, Nikol LONG DTW1
                                                                  ---
                                                                  Horáčková, Stanislava LONG DTW1
                                                                    ---
                                                                    Moore, Veronica LONG DTW1
                                                                      ---
                                                                      Šimáčková, Kateřina LONG DTW1
                                                                        ---
                                                                        Čermáková, Kristýna LONG DTW1
                                                                          ---
                                                                          Jandeková, Nela LONG DTW1
                                                                            ---
                                                                            Navrátilová, Monika LONG DTW1
                                                                              ---
                                                                              Štelclová, Lenka LONG DTW1
                                                                                ---
                                                                                Hadravová, Zlata LONG DTW1
                                                                                  ---
                                                                                  Sóky, Alex LONG DTW1
                                                                                    ---
                                                                                    Vlček, Viktor LONG DTM2
                                                                                      ---
                                                                                      Tonder, Čestmír LONG DTM2
                                                                                        ---
                                                                                        Kotěšovec, Radek LONG DTM2
                                                                                          ---
                                                                                          Hrubec, Tomáš LONG DTM2
                                                                                            ---
                                                                                            Lédl, Martin LONG DTM2
                                                                                              ---
                                                                                              Rečka, Vlastimil LONG DTM2
                                                                                                ---
                                                                                                Kolátor, Vít LONG DTM2
                                                                                                  ---
                                                                                                  Kohout, Pavel LONG DTM2
                                                                                                    ---
                                                                                                    Šikuta, Erik LONG DTM2
                                                                                                      ---
                                                                                                      Kolář, Karel LONG DTM2
                                                                                                        ---
                                                                                                        Honěk, Oldřich LONG DTM2
                                                                                                          ---
                                                                                                          Fochler, Petr LONG DTM2
                                                                                                            ---
                                                                                                            Bolehovský, Libor LONG DTM2
                                                                                                              ---
                                                                                                              Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                                                                                                ---
                                                                                                                Dvořák, Petr LONG DTM2
                                                                                                                  ---
                                                                                                                  Hurych, Jaromír LONG DTM2
                                                                                                                    ---
                                                                                                                    Twardek, Tomáš LONG DTM2
                                                                                                                      ---
                                                                                                                      Mrňous, Jaroslav LONG DTM2
                                                                                                                        ---
                                                                                                                        Gejdoš, Matej LONG DTM2
                                                                                                                          ---
                                                                                                                          Bodlák, Luboš LONG DTM2
                                                                                                                            ---
                                                                                                                            Kuš, Peter LONG DTM2
                                                                                                                              ---
                                                                                                                              Budiský, Martin LONG DTM2
                                                                                                                                ---
                                                                                                                                Polášek, Roman LONG DTM2
                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                  Rožňová, Anna LONG DTW2
                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                    Veselá, Alena LONG DTW2
                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                      Hrubcová, Dana LONG DTW2
                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                        Kalinová, Jana LONG DTW2
                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                          Pospíšilová, Michaela LONG DTW2
                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                            Majerová, Simona LONG DTW2
                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                              Kourdi, Soolaima LONG DTW2
                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                Fochlerová, Jitka LONG DTW2
                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                  Knopová, Kateřina LONG DTW2
                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                    Grigelová, LONG DTW2
                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                      Kohlová, Alena LONG DTW2
                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                        Ondrášková, Jana LONG DTW2
                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                          Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                            Bednářová, Anna LONG DTW2
                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                              Šlajer, Karel MID Muži
                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                Sztymon, Pavel MID Muži
                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                  Bajs, Peter MID Muži
                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                    Hrdlička, Vojtěch MID Muži
                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                      Rejda, David MID Muži
                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                        Sládeček, Jiří MID Muži
                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                          Konvalinka, Jiří MID Muži
                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                            Stolárik, Peter MID Muži
                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                              Bajsová, Sylva MID Ženy
                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                Dluhošová, Zuzana MID Ženy
                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                  Maralíková, Magda MID Ženy
                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                    Lichková, Zdenka MID Ženy
                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                      Redlová, Markéta MID Ženy
                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                        Slezáčková, Radka MID Ženy
                                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                                          Payne, Marie MID Ženy
                                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                                            Macková, Renáta MID Ženy
                                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                                              Adamíková, Kateřina MID Ženy
                                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                                Smékalová, Ladislava MID Ženy
                                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                                  Englišová, Simona MID Ženy
                                                                                                                                                                                                    ---
                                                                                                                                                                                                    Péterová, Katarína MID Ženy
                                                                                                                                                                                                      ---
                                                                                                                                                                                                      Šuleková, Lucie MID Ženy
                                                                                                                                                                                                        ---
                                                                                                                                                                                                        Tůmová, Alena MID Ženy
                                                                                                                                                                                                          ---
                                                                                                                                                                                                          Mizerová, Aneta MID Ženy
                                                                                                                                                                                                            ---
                                                                                                                                                                                                            Glapálková, Gabriela MID Ženy
                                                                                                                                                                                                              ---
                                                                                                                                                                                                              Šopáková, Michaela MID Ženy
                                                                                                                                                                                                                ---
                                                                                                                                                                                                                Kunická, Jana MID Ženy
                                                                                                                                                                                                                  ---
                                                                                                                                                                                                                  Řepová, Daniela MID Ženy
                                                                                                                                                                                                                    ---

                                                                                                                                                                                                                    Výsledky


                                                                                                                                                                                                                    LONG - DTW1

                                                                                                                                                                                                                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                    1 Jurčová, Martina Pá 07:00 Pá 21:03 14:03
                                                                                                                                                                                                                    2 Pacáková, Kateřina Pá 07:00 Pá 22:19 15:19
                                                                                                                                                                                                                    3 Brlejová, Sarah Pá 07:00 So 02:52 19:52
                                                                                                                                                                                                                    4 Šestáková, Petra Pá 07:00 So 06:54 23:54
                                                                                                                                                                                                                    5 Ortlepp, Michaela Pá 07:00 So 09:13 26:13
                                                                                                                                                                                                                    6 Hamáková, Nikol Pá 07:00 So 10:49 27:49
                                                                                                                                                                                                                    7 Horáčková, Stanislava Pá 07:00 So 14:09 31:09
                                                                                                                                                                                                                    8 Moore, Veronica Pá 07:00 So 17:03 34:03
                                                                                                                                                                                                                    9 Šimáčková, Kateřina Pá 07:00 So 17:22 34:22
                                                                                                                                                                                                                    10 Čermáková, Kristýna Pá 07:00 So 17:29 34:29
                                                                                                                                                                                                                    10 Jandeková, Nela Pá 07:00 So 17:29 34:29
                                                                                                                                                                                                                    12 Navrátilová, Monika Pá 07:00 So 17:50 34:50
                                                                                                                                                                                                                    Štelclová, Lenka Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Hadravová, Zlata Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Sóky, Alex Pá 07:00 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                    LONG - DTM1

                                                                                                                                                                                                                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                    1 Adámek, Zbyněk Pá 07:00 Pá 17:41 10:41
                                                                                                                                                                                                                    2 Panáček, Lukáš Pá 07:00 Pá 20:34 13:34
                                                                                                                                                                                                                    3 Jurča, Petr Pá 07:00 Pá 21:03 14:03
                                                                                                                                                                                                                    4 Fortelný, Stanislav Pá 07:00 Pá 22:14 15:14
                                                                                                                                                                                                                    5 Swaczyna, Radek Pá 07:00 Pá 22:32 15:32
                                                                                                                                                                                                                    6 Hamberger, Martin Pá 07:00 So 00:45 17:45
                                                                                                                                                                                                                    7 Navrátil, Petr Pá 07:00 So 02:49 19:49
                                                                                                                                                                                                                    8 Rečka, Vojtěch Pá 07:00 So 05:25 22:25
                                                                                                                                                                                                                    9 Šesták, Lukáš Pá 07:00 So 06:53 23:53
                                                                                                                                                                                                                    10 Egg, Jiří Pá 07:00 So 07:34 24:34
                                                                                                                                                                                                                    11 Cafourek, Václav Pá 07:00 So 11:21 28:21
                                                                                                                                                                                                                    12 Tomek, Milan Pá 07:00 So 17:22 34:22
                                                                                                                                                                                                                    13 Kužel, Vojtěch Pá 07:00 So 17:25 34:25
                                                                                                                                                                                                                    14 Müller, Martin Pá 07:00 So 21:15 38:15
                                                                                                                                                                                                                    Rössl, Tomáš Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Drábek, Jakub Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Berka, Zdeněk Pá 07:00 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                    LONG - DTW2

                                                                                                                                                                                                                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                    1 Bayerová, Helena Pá 07:00 Pá 22:14 15:14
                                                                                                                                                                                                                    2 Ševčíková Guziková, Renáta Pá 07:00 So 01:51 18:51
                                                                                                                                                                                                                    3 Rožňová, Anna Pá 07:00 So 05:22 22:22
                                                                                                                                                                                                                    4 Veselá, Alena Pá 07:00 So 07:53 24:53
                                                                                                                                                                                                                    5 Hrubcová, Dana Pá 07:00 So 10:54 27:54
                                                                                                                                                                                                                    6 Kalinová, Jana Pá 07:00 So 14:08 31:08
                                                                                                                                                                                                                    7 Pospíšilová, Michaela Pá 07:00 So 14:39 31:39
                                                                                                                                                                                                                    8 Majerová, Simona Pá 07:00 So 16:50 33:50
                                                                                                                                                                                                                    9 Kourdi, Soolaima Pá 07:00 So 17:02 34:02
                                                                                                                                                                                                                    10 Fochlerová, Jitka Pá 07:00 So 17:21 34:21
                                                                                                                                                                                                                    11 Knopová, Kateřina Pá 07:00 So 17:50 34:50
                                                                                                                                                                                                                    12 Grigelová, Pá 07:00 Ne 01:11 42:11
                                                                                                                                                                                                                    Kohlová, Alena Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Ondrášková, Jana Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Lojkásková, Irena Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Bednářová, Anna Pá 07:00 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                    LONG - DTM2

                                                                                                                                                                                                                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                    1 Chvalný, Jaroslav Pá 07:00 Pá 23:00 16:00
                                                                                                                                                                                                                    2 Koláček, Patrik Pá 07:00 So 00:28 17:28
                                                                                                                                                                                                                    3 Pačes, Jan Pá 07:00 So 00:45 17:45
                                                                                                                                                                                                                    4 Šeda, Jan Pá 07:00 So 01:19 18:19
                                                                                                                                                                                                                    5 Ševčík, Jaroslav Pá 07:00 So 01:51 18:51
                                                                                                                                                                                                                    6 Školník, Pavel Pá 07:00 So 02:48 19:48
                                                                                                                                                                                                                    7 Vlček, Viktor Pá 07:00 So 03:11 20:11
                                                                                                                                                                                                                    8 Tonder, Čestmír Pá 07:00 So 09:43 26:43
                                                                                                                                                                                                                    9 Kotěšovec, Radek Pá 07:00 So 10:35 27:35
                                                                                                                                                                                                                    10 Hrubec, Tomáš Pá 07:00 So 10:54 27:54
                                                                                                                                                                                                                    11 Lédl, Martin Pá 07:00 So 11:07 28:07
                                                                                                                                                                                                                    12 Rečka, Vlastimil Pá 07:00 So 11:08 28:08
                                                                                                                                                                                                                    13 Kolátor, Vít Pá 07:00 So 11:49 28:49
                                                                                                                                                                                                                    14 Kohout, Pavel Pá 07:00 So 12:15 29:15
                                                                                                                                                                                                                    15 Šikuta, Erik Pá 07:00 So 12:29 29:29
                                                                                                                                                                                                                    16 Kolář, Karel Pá 07:00 So 16:22 33:22
                                                                                                                                                                                                                    17 Honěk, Oldřich Pá 07:00 So 16:50 33:50
                                                                                                                                                                                                                    18 Fochler, Petr Pá 07:00 So 17:21 34:21
                                                                                                                                                                                                                    19 Bolehovský, Libor Pá 07:00 So 17:25 34:25
                                                                                                                                                                                                                    20 Vejtasa, Michal Pá 07:00 So 17:29 34:29
                                                                                                                                                                                                                    21 Dvořák, Petr Pá 07:00 So 20:24 37:24
                                                                                                                                                                                                                    22 Hurych, Jaromír Pá 07:00 So 21:37 38:37
                                                                                                                                                                                                                    23 Twardek, Tomáš Pá 07:00 So 21:38 38:38
                                                                                                                                                                                                                    24 Mrňous, Jaroslav Pá 07:00 Ne 05:01 46:01
                                                                                                                                                                                                                    Gejdoš, Matej Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Bodlák, Luboš Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Kuš, Peter Pá 07:00 --- DSQ
                                                                                                                                                                                                                    Budiský, Martin Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Kuš, Peter Pá 07:00 --- DSQ
                                                                                                                                                                                                                    Kuš, Peter Pá 07:00 --- DSQ
                                                                                                                                                                                                                    Budiský, Martin Pá 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Polášek, Roman Pá 07:00 --- DNS

                                                                                                                                                                                                                    MID - Muži

                                                                                                                                                                                                                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                    1 Šlajer, Karel So 07:00 So 13:20 06:20
                                                                                                                                                                                                                    2 Sztymon, Pavel So 07:00 So 14:30 07:30
                                                                                                                                                                                                                    3 Bajs, Peter So 07:00 So 17:04 10:04
                                                                                                                                                                                                                    4 Hrdlička, Vojtěch So 07:00 So 21:20 14:20
                                                                                                                                                                                                                    Rejda, David So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Sládeček, Jiří So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Konvalinka, Jiří So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Stolárik, Peter So 07:00 --- DNF

                                                                                                                                                                                                                    MID - Ženy

                                                                                                                                                                                                                    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                                                                                                                    1 Bajsová, Sylva So 07:00 So 17:04 10:04
                                                                                                                                                                                                                    2 Dluhošová, Zuzana So 07:00 So 17:49 10:49
                                                                                                                                                                                                                    3 Maralíková, Magda So 07:00 So 17:50 10:50
                                                                                                                                                                                                                    4 Lichková, Zdenka So 07:00 So 18:05 11:05
                                                                                                                                                                                                                    5 Redlová, Markéta So 07:00 So 18:28 11:28
                                                                                                                                                                                                                    6 Slezáčková, Radka So 07:00 So 18:46 11:46
                                                                                                                                                                                                                    7 Payne, Marie So 07:00 So 20:04 13:04
                                                                                                                                                                                                                    8 Macková, Renáta So 07:00 So 20:05 13:05
                                                                                                                                                                                                                    9 Adamíková, Kateřina So 07:00 So 21:18 14:18
                                                                                                                                                                                                                    10 Smékalová, Ladislava So 07:00 So 21:19 14:19
                                                                                                                                                                                                                    11 Englišová, Simona So 07:00 So 21:20 14:20
                                                                                                                                                                                                                    Péterová, Katarína So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Šuleková, Lucie So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Tůmová, Alena So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Mizerová, Aneta So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Glapálková, Gabriela So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Šopáková, Michaela So 07:00 --- DNF
                                                                                                                                                                                                                    Kunická, Jana So 07:00 --- DSQ
                                                                                                                                                                                                                    Řepová, Daniela So 07:00 --- DSQ

                                                                                                                                                                                                                    Statistiky


                                                                                                                                                                                                                    Zpět na všechny akce