[2020] - Krajem břidlice


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
30. 7. - 2. 8. 2020
Kde:
,
Pozice:
0N, 0E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - https://www.ledovastopa.cz/
Vypsané závody:
LONG [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMMDMW

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - https://www.ledovastopa.cz/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Adámek, Zbyněk LONG DTM1
      ---
      Fortelný, Stanislav LONG DTM1
        ---
        Panáček, Lukáš LONG DTM1
          ---
          Egg, Jiří LONG DTM1
            ---
            Fuk, Petr LONG DTM1
              ---
              Drábek, Jakub LONG DTM1
                ---
                Koláček, Patrik LONG DTM2
                  ---
                  Šeda, Jan LONG DTM2
                    ---
                    Školník, Pavel LONG DTM2
                      ---
                      Vejtasa, Michal LONG DTM2
                        ---
                        Tonder, Čestmír LONG DTM2
                          ---
                          Šikuta, Erik LONG DTM2
                            ---
                            Dvořák, Petr LONG DTM2
                              ---
                              Jareš, Ondřej LONG DTM2
                                ---
                                Bolehovský, Libor LONG DTM2
                                  ---
                                  Pacáková, Kateřina LONG DTW1
                                    ---
                                    Brlejová, Sarah LONG DTW1
                                      ---
                                      Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
                                        ---
                                        Wáwrová, Luisa LONG DTW1
                                          ---
                                          Mundilová, Monika LONG DTW1
                                            ---
                                            Bayerová, Helena LONG DTW2
                                              ---
                                              Veselá, Alena LONG DTW2
                                                ---
                                                Rožňová, Anna LONG DTW2
                                                  ---
                                                  Kourdi, Soolaima LONG DTW2
                                                    ---
                                                    Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                                      ---
                                                      Komrska, Petr MID DMM1
                                                        ---
                                                        Čada, Radomír MID DMM1
                                                          ---
                                                          Řezáč, Martin MID DMM1
                                                            ---
                                                            Kolářský, Petr MID DMM1
                                                              ---
                                                              Kryl, Ondřej MID DMM1
                                                                ---
                                                                Adámek, Vojtěch MID DMM1
                                                                  ---
                                                                  Remeš, Leoš MID DMM1
                                                                    ---
                                                                    Sztymon, Pavel MID DMM2
                                                                      ---
                                                                      Antoš, Jan MID DMM2
                                                                        ---
                                                                        Adámek, Lukáš MID DMM2
                                                                          ---
                                                                          Větrovec, Jan MID DMM2
                                                                            ---
                                                                            Bajs, Peter MID DMM2
                                                                              ---
                                                                              Komárek, Milan MID DMM2
                                                                                ---
                                                                                Martinů, Jana MID DMW1
                                                                                  ---
                                                                                  Červeňáková, Zlata MID DMW1
                                                                                    ---
                                                                                    Chmelařová, Lenka MID DMW2
                                                                                      ---
                                                                                      Hlisníková, Gabriela MID DMW2
                                                                                        ---
                                                                                        Kunická, Jana MID DMW2
                                                                                          ---
                                                                                          Radvanská, Kateřina MID DMW2
                                                                                            ---
                                                                                            Bajsová, Sylva MID DMW2
                                                                                              ---
                                                                                              Maralíková, Magda MID DMW2
                                                                                                ---
                                                                                                Řepová, Daniela MID DMW2
                                                                                                  ---
                                                                                                  Šišoláková, Eva MID DMW2
                                                                                                    ---
                                                                                                    Feherová, Iveta MID DMW2
                                                                                                      ---
                                                                                                      Kouřil Vítková, Martina MID DMW2
                                                                                                        ---
                                                                                                        Plisková, Petra MID DMW2
                                                                                                          ---

                                                                                                          Výsledky


                                                                                                          LONG - DTW1

                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                          1 Pacáková, Kateřina Pá 06:09 Pá 21:08 14:59:15
                                                                                                          2 Brlejová, Sarah Pá 06:03 Pá 21:54 15:51:29
                                                                                                          3 Král Hajlichová, Iveta Pá 06:03 So 01:44 19:41:29
                                                                                                          4 Wáwrová, Luisa Pá 06:14 So 02:39 20:25:26
                                                                                                          5 Mundilová, Monika Pá 06:01 So 14:59 32:58:55

                                                                                                          LONG - DTM1

                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                          1 Adámek, Zbyněk Pá 06:48 Pá 16:58 10:10:55
                                                                                                          2 Fortelný, Stanislav Pá 06:01 Pá 18:53 12:52:53
                                                                                                          3 Panáček, Lukáš Pá 06:05 Pá 21:08 15:03:01
                                                                                                          4 Drábek, Jakub Pá 06:36 So 00:00 17:24
                                                                                                          5 Egg, Jiří Pá 06:02 So 01:44 19:42:37
                                                                                                          6 Fuk, Petr Pá 06:15 So 21:05 38:50:04

                                                                                                          LONG - DTW2

                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                          1 Bayerová, Helena Pá 06:01 Pá 18:53 12:52:50
                                                                                                          2 Rožňová, Anna Pá 06:57 So 01:14 18:17:34
                                                                                                          3 Veselá, Alena Pá 06:51 So 03:59 21:08:46
                                                                                                          4 Kourdi, Soolaima Pá 06:42 So 12:13 29:31:28
                                                                                                          5 Lojkásková, Irena Pá 06:37 So 18:07 35:30:40

                                                                                                          LONG - DTM2

                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                          1 Koláček, Patrik Pá 06:15 Pá 21:08 14:53:15
                                                                                                          2 Školník, Pavel Pá 07:17 Pá 23:23 16:06:03
                                                                                                          3 Šeda, Jan Pá 07:08 Pá 23:14 16:06:48
                                                                                                          4 Vejtasa, Michal Pá 06:13 So 03:59 21:46:46
                                                                                                          5 Tonder, Čestmír Pá 06:00 So 03:56 21:56:34
                                                                                                          6 Šikuta, Erik Pá 06:30 So 11:12 28:42
                                                                                                          7 Dvořák, Petr Pá 06:13 So 14:59 32:46:55
                                                                                                          8 Jareš, Ondřej Pá 06:54 So 18:03 35:09:01
                                                                                                          9 Bolehovský, Libor Pá 06:54 So 18:03 35:09:10

                                                                                                          MID - DMM

                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                          1 Komrska, Petr So 06:03 So 09:45 03:42
                                                                                                          2 Čada, Radomír So 08:02 So 11:48 03:46
                                                                                                          3 Řezáč, Martin So 06:21 So 10:20 03:59
                                                                                                          4 Sztymon, Pavel So 06:09 So 10:09 04:00
                                                                                                          5 Kolářský, Petr So 07:53 So 12:19 04:26
                                                                                                          6 Kryl, Ondřej So 06:36 So 12:14 05:38
                                                                                                          7 Adámek, Vojtěch So 08:01 So 16:48 08:47
                                                                                                          8 Remeš, Leoš So 06:40 So 15:56 09:16
                                                                                                          9 Antoš, Jan So 00:00 So 10:06 10:06
                                                                                                          10 Adámek, Lukáš So 00:00 So 11:01 11:01
                                                                                                          11 Větrovec, Jan So 00:00 So 12:21 12:21
                                                                                                          12 Bajs, Peter So 00:00 So 12:39 12:39
                                                                                                          13 Komárek, Milan So 00:00 So 14:48 14:48

                                                                                                          MID - DMW

                                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                          1 Červeňáková, Zlata So 06:01 So 10:17 04:16
                                                                                                          2 Chmelařová, Lenka So 06:11 So 10:43 04:32
                                                                                                          3 Hlisníková, Gabriela So 06:57 So 12:22 05:25
                                                                                                          4 Kunická, Jana So 06:45 So 12:12 05:27
                                                                                                          5 Radvanská, Kateřina So 07:17 So 13:12 05:55
                                                                                                          6 Bajsová, Sylva So 06:41 So 12:39 05:58
                                                                                                          7 Maralíková, Magda So 06:30 So 13:52 07:22
                                                                                                          8 Řepová, Daniela So 06:15 So 13:52 07:37
                                                                                                          9 Šišoláková, Eva So 07:52 So 15:35 07:43
                                                                                                          10 Feherová, Iveta So 06:13 So 14:48 08:35
                                                                                                          11 Kouřil Vítková, Martina So 06:40 So 15:50 09:10
                                                                                                          12 Plisková, Petra So 06:41 So 15:56 09:15
                                                                                                          13 Martinů, Jana St 07:05 So 10:47 4947:42

                                                                                                          Statistiky


                                                                                                          Zpět na všechny akce