[2020] - Zde jsou lvi


Informace


Od - Do:
17. 9. - 20. 9. 2020
Kde:
,
Pozice:
0N, 0E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - https://centrumalfa.webnode.cz/dog/
Vypsané závody:
LONG [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTW1DTM1DTW2DTM2
MID [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogmaraton
Vypsané kategorie:DMMDMW
SHORT [--km][--m]
Vypsané kategorie:SHORT

Aktuality


    Propozice


    Umístěné na webových stránkách závodu - https://centrumalfa.webnode.cz/dog/

    Přihláška


    Závod
    Kategorie

    Kontaktní údaje

    Datum narození

    Psi

    Evidovaní psi
    ČipJménoPlemeno

    Výběr jídla
    DenJídloCenaPočet

    Poznámka

    Přihlášení


    Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
    Adámek, Zbyněk LONG DTM1
      ---
      Wávrová, Luisa LONG DTW1
        ---
        Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
          ---
          Dvořáková, Natálie LONG DTW1
            ---
            Pacáková, Kateřina LONG DTW1
              ---
              Brlejová, Sarah LONG DTW1
                ---
                Lojkásková, Irena LONG DTW2
                  ---
                  Bayerová, Helena LONG DTW2
                    ---
                    Majerová, Simona LONG DTW2
                      ---
                      Veselá, Alena LONG DTW2
                        ---
                        Kourdi, Soolaima LONG DTW2
                          ---
                          Cafourek, Václav LONG DTM1
                            ---
                            Egg, Jiří LONG DTM1
                              ---
                              Fortelný, Stanislav LONG DTM1
                                ---
                                Koláček, Patrik LONG DTM2
                                  ---
                                  Školník, Pavel LONG DTM2
                                    ---
                                    Šeda, Jan LONG DTM2
                                      ---
                                      Tonder, Čestmír LONG DTM2
                                        ---
                                        Bolehovský, Libor LONG DTM2
                                          ---
                                          Dvořák, Petr LONG DTM2
                                            ---
                                            Běhal, Josef LONG DTM2
                                              ---
                                              Liznová, Tereza MID DMW
                                                ---
                                                Radvanská, Kateřina MID DMW
                                                  ---
                                                  Wičarová, Jana MID DMW
                                                    ---
                                                    Málková, Irena MID DMW
                                                      ---
                                                      Kvaková, Veronika MID DMW
                                                        ---
                                                        Chmelařová, Lenka MID DMW
                                                          ---
                                                          Bansethová, Hana MID DMW
                                                            ---
                                                            Hlisníková, Gabriela MID DMW
                                                              ---
                                                              Opavská, Kateřina MID DMW
                                                                ---
                                                                Adámek, Lukáš MID DMM
                                                                  ---
                                                                  Lizna, Radek MID DMM
                                                                    ---
                                                                    Kryl, Ondřej MID DMM
                                                                      ---
                                                                      Antoš, Jan MID DMM
                                                                        ---
                                                                        Hrabovský, Štěpán MID DMM
                                                                          ---
                                                                          Bujnoch, Jan MID DMM
                                                                            ---
                                                                            Unger, Viktor MID DMM
                                                                              ---

                                                                              Výsledky


                                                                              LONG - DTW1

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                              1 Pacáková, Kateřina Pá 08:04 Pá 21:43 13:39
                                                                              2 Brlejová, Sarah Pá 08:08 So 01:31 17:23
                                                                              3 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:19 So 05:00 21:41
                                                                              4 Wávrová, Luisa Pá 07:39 So 12:05 28:26
                                                                              5 Dvořáková, Natálie Pá 07:32 So 18:45 35:13

                                                                              LONG - DTM1

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                              1 Adámek, Zbyněk Pá 08:18 Pá 19:39 11:21
                                                                              2 Fortelný, Stanislav Pá 07:10 Pá 21:24 14:14
                                                                              3 Egg, Jiří Pá 07:19 So 05:00 21:41
                                                                              4 Cafourek, Václav Pá 07:08 So 18:05 34:57

                                                                              LONG - DTW2

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                              1 Bayerová, Helena Pá 07:10 Pá 21:02 13:52
                                                                              2 Veselá, Alena Pá 07:42 So 10:38 26:56
                                                                              2 Kourdi, Soolaima Pá 07:42 So 10:38 26:56
                                                                              4 Lojkásková, Irena Pá 08:09 So 18:55 34:46
                                                                              5 Majerová, Simona Pá 07:43 So 19:12 35:29

                                                                              LONG - DTM2

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                              1 Šeda, Jan Pá 08:09 So 00:34 16:25
                                                                              2 Školník, Pavel Pá 07:37 So 00:34 16:57
                                                                              3 Koláček, Patrik Pá 07:47 So 01:31 17:44
                                                                              4 Tonder, Čestmír Pá 07:08 So 09:33 26:25
                                                                              5 Běhal, Josef Pá 07:40 So 17:03 33:23
                                                                              6 Dvořák, Petr Pá 07:32 So 18:53 35:21
                                                                              7 Bolehovský, Libor Pá 07:42 So 19:12 35:30

                                                                              MID - DMM

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                              1 Antoš, Jan So 07:22 So 13:42 06:20
                                                                              2 Adámek, Lukáš So 07:21 So 13:42 06:21
                                                                              3 Hrabovský, Štěpán So 08:51 So 15:53 07:02
                                                                              4 Kryl, Ondřej So 07:14 So 14:26 07:12
                                                                              5 Unger, Viktor So 07:55 So 18:26 10:31
                                                                              6 Bujnoch, Jan So 07:12 So 18:26 11:14
                                                                              7 Lizna, Radek So 07:48 So 20:16 12:28

                                                                              MID - DMW

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                              1 Chmelařová, Lenka So 07:46 So 13:50 06:04
                                                                              2 Radvanská, Kateřina So 07:05 So 13:41 06:36
                                                                              3 Kvaková, Veronika So 08:51 So 15:53 07:02
                                                                              4 Hlisníková, Gabriela So 08:15 So 15:22 07:07
                                                                              5 Bansethová, Hana So 07:24 So 16:48 09:24
                                                                              6 Opavská, Kateřina So 07:18 So 16:56 09:38
                                                                              7 Liznová, Tereza So 07:48 So 20:16 12:28
                                                                              8 Wičarová, Jana So 07:18 So 20:47 13:29
                                                                              8 Málková, Irena So 07:18 So 20:47 13:29

                                                                              SHORT - SHORT

                                                                              # Příjmení, jméno Start Cíl Čas

                                                                              Statistiky


                                                                              Zpět na všechny akce