[2021] - Po stopách Járy Cimrmana

Aktuality

  • 2021-01-19 10:45:53: Upravena adresa konání akce na: Sportovní areál Střížovice u Snědovic
  • 2021-01-19 10:44:51: Změna domovských stránek na https://dogtrekkingjc.cz/
  • 2021-01-19 10:43:51: Změna místa konání na: Snědovice (okres Litoměřice).
  • 2021-01-19 10:43:50: Upravena adresa konání akce na: Střížovice

Informace

Domovské stránky:
Od - Do:
12. 8. - 15. 8. 2021
Kde:
Snědovice (okres Litoměřice)., Sportovní areál Střížovice u Snědovic
Pozice:
50.5155678N, 14.3855525E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
Vypsané závody:
LONG [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
  • - DTW1
  • - DTM1
  • - DTW2
  • - DTM2
MID [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
  • - DMW
  • - DMM

Výsledky

LONG - DTW1

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Barvínková, Petra Pá 00:00 Pá 13:50 13:50
2 Hajlichová, Iveta Pá 00:00 Pá 14:55 14:55
3 Sperottová, Šárka Pá 00:00 Pá 20:18 20:18
4 Hotovcová, Eliška Pá 00:00 Pá 20:33 20:33
5 Wáwrová, Luisa Pá 00:00 So 00:15 24:15
6 Hambergerová, Marie Pá 00:00 So 02:50 26:50
7 Horáčková, Stanislava Pá 00:00 So 05:54 29:54
8 Švarcová, Klára Pá 00:00 So 13:44 37:44
9 Průchová, Martina Pá 00:00 So 17:06 41:06
10 Vidimská, Tereza Pá 00:00 So 18:23 42:23

LONG - DTM1

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Fortelný, Stanislav Pá 00:00 Pá 15:08 15:08
2 Egg, Jiří Pá 00:00 Pá 23:21 23:21
3 Hamberger, Martin Pá 00:00 So 02:50 26:50
4 Cafourek, Václav Pá 00:00 So 06:06 30:06
5 Brabec, Roman Pá 00:00 So 12:18 36:18

LONG - DTW2

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Pacáková, Kateřina Pá 00:00 Pá 14:04 14:04
2 Radvanská, Kateřina Pá 00:00 Pá 17:38 17:38
3 Navrátilová, Monika Pá 00:00 Pá 17:43 17:43
4 Rožňová, Anna Pá 00:00 Pá 20:10 20:10
5 Možná, Martina Pá 00:00 Pá 21:37 21:37
6 Veselá, Alena Pá 00:00 So 01:07 25:07
7 Majerová, Simona Pá 00:00 So 05:41 29:41
8 Kalinová, Jana Pá 00:00 So 05:54 29:54
9 Ondrášková, Jana Pá 00:00 So 13:56 37:56

LONG - DTM2

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
1 Knor, Oldřich Pá 00:00 Pá 14:13 14:13
2 Koláček, Patrik Pá 00:00 Pá 14:49 14:49
3 Tomšic, Rudolf Pá 00:00 Pá 15:57 15:57
4 Šeda, Jan Pá 00:00 Pá 17:18 17:18
5 Bolehovský, Libor Pá 00:00 So 05:49 29:49
6 Kaisler, Milan Pá 00:00 So 06:35 30:35
7 Černý, Antonín Pá 00:00 So 18:24 42:24
8 Bodlák, Luboš Pá 00:00 So 22:47 46:47

MID - DMW

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas

MID - DMM

# Příjmení, jméno Start Cíl Čas
Zpět na všechny akce