[2021] - Šlapanický dogtrekking

Aktuality

    Informace

    Od - Do:
    16. 9. - 19. 9. 2021
    Kde:
    Šlapanice, Hřbitovní 504
    Pozice:
    49.1732381N, 16.7289108E
    Přihlašování:
    Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách
    Vypsané závody:
    LONG [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogtrekking Vypsané kategorie:
    • - DTW1
    • - DTM1
    • - DTW2
    • - DTM2
    MID [--kmkm][--mm], součástí seriálu MČR Dogmaraton Vypsané kategorie:
    • - DMW
    • - DMM

    Výsledky

    LONG - DTW1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Barvínková, Petra Pá 07:06 Pá 21:13 14:07
    2 Pichrtová, Lucie Pá 07:17 Pá 21:43 14:26
    3 Štefková, Jana Pá 07:10 Pá 22:26 15:16
    4 Brlejová, Sarah Pá 08:38 So 01:38 17:00
    5 Král Hajlichová, Iveta Pá 07:56 So 01:38 17:42
    6 Stejskalová, Soňa Pá 07:13 So 01:52 18:39
    7 Wáwrová, Luisa Pá 07:59 So 10:22 26:23
    8 Dvořáková, Naty Pá 07:23 So 15:20 31:57
    9 Průchová, Martina Pá 08:08 So 18:52 34:44
    10 Juřenová, Renáta Pá 07:53 So 20:12 36:19

    LONG - DTM1

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Adámek, Zbyněk Pá 08:03 Pá 21:43 13:40
    2 Fortelný, Stanislav Pá 07:04 Pá 21:12 14:08
    3 Navrátil, Petr Pá 07:11 So 05:36 22:25
    4 Šmíd, Michal Pá 08:53 So 18:40 33:47
    5 Fuk, Petr Pá 07:37 So 18:43 35:06

    LONG - DTW2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Bayerová, Helena Pá 07:03 Pá 20:26 13:23
    2 Pacáková, Kateřina Pá 08:51 Pá 22:58 14:07
    3 Plaštiaková, Miroslava Pá 08:13 So 01:15 17:02
    4 Kourdi, Soolaima Pá 08:57 So 05:17 20:20
    5 Navrátilová, Monika Pá 07:12 So 05:35 22:23
    6 Kalinová, Jana Pá 07:42 So 07:52 24:10
    7 Veselá, Alena Pá 07:35 So 10:31 26:56
    8 Ondrášková, Jana Pá 07:49 So 19:51 36:02
    9 Lojkásková, Irena Pá 07:52 So 20:12 36:20
    10 Majerová, Simona Pá 07:44 So 21:29 37:45
    11 Nováková, Pavla Pá 09:00 Ne 03:42 42:42

    LONG - DTM2

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    1 Koláček, Patrik Pá 07:27 Pá 21:12 13:45
    2 Šesták, Lukáš Pá 07:21 Pá 22:42 15:21
    3 Šeda, Jan Pá 07:39 So 01:14 17:35
    4 Tonder, Čestmír Pá 07:16 So 01:51 18:35
    5 Kohout, Pavel Pá 07:41 So 07:53 24:12
    6 Jareš, Ondřej Pá 07:31 So 15:28 31:57
    7 Soudek, Vojtěch Pá 07:19 So 16:58 33:39
    8 Bodlák, Luboš Pá 08:24 So 18:58 34:34
    9 Sofka, František Pá 07:40 So 19:31 35:51
    10 Bolehovský, Libor Pá 07:47 So 21:29 37:42

    MID - DMW

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas

    MID - DMM

    # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
    Zpět na všechny akce