[2022] - DOGTREKKING ŠLAPANICKÝ VLK


Informace


Od - Do:
7. 4. - 10. 4. 2022
Kde:
Šlapanice u Brna, Hřbitovní 504, Šlapanice 664 51
Pozice:
49.1732381N, 16.7289108E
Přihlašování:
Neuvedeno, vlastní na domovských stránkách - http://slapanicky-vlk.kkslapanice.com/
Vypsané závody:
LONG [--km][--m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2
MID [45km][0m]
Vypsané kategorie:

Aktuality


  • 2022-04-27 10:08:26:

    Navedeny výsledky pro LONG

  • 2022-02-20 08:38:28: Upravena adresa konání akce na: Hřbitovní 504, Šlapanice 664 51

Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - http://slapanicky-vlk.kkslapanice.com/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Jurča, Petr LONG DTM1
    ---
    Řezáč, Martin LONG DTM1
      ---
      Šváha, Martin LONG DTM1
        ---
        Fortelný, Stanislav LONG DTM1
          ---
          Šabrňák, Josef LONG DTM1
            ---
            Koplík, Michal LONG DTM1
              ---
              Mašek, Drahoslav LONG DTM1
                ---
                Mihok, Michal LONG DTM1
                  ---
                  Egg, Jiří LONG DTM1
                    ---
                    Brabec, Roman LONG DTM1
                      ---
                      Valihrach, Zdeněk LONG DTM1
                        ---
                        Fuk, Petr LONG DTM1
                          ---
                          Rečka, Vojtěch LONG DTM1
                            ---
                            Horňák, Marek LONG DTM1
                              ---
                              Šefraný, Ondřej LONG DTM1
                                ---
                                Hrůza, David LONG DTM2
                                  ---
                                  Adámek, Zbyněk LONG DTM2
                                    ---
                                    Knor, Oldřích LONG DTM2
                                      ---
                                      Weigel, Libor LONG DTM2
                                        ---
                                        Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
                                          ---
                                          Školník, Pavel LONG DTM2
                                            ---
                                            Šeda, Jan LONG DTM2
                                              ---
                                              Lédl, Martin LONG DTM2
                                                ---
                                                Běhal, Josef LONG DTM2
                                                  ---
                                                  Soudek, Vojtěch LONG DTM2
                                                    ---
                                                    Kohout, Pavel LONG DTM2
                                                      ---
                                                      Tonder, Čestmír LONG DTM2
                                                        ---
                                                        Sofka, František LONG DTM2
                                                          ---
                                                          Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                                            ---
                                                            Dvořák, Petr LONG DTM2
                                                              ---
                                                              Koláček, Patrik LONG DTM2
                                                                ---
                                                                Brlejová, Sarah LONG DTW1
                                                                  ---
                                                                  Barvínková, Petra LONG DTW1
                                                                    ---
                                                                    Hajlichová, Iveta LONG DTW1
                                                                      ---
                                                                      Soukupová, Anna LONG DTW1
                                                                        ---
                                                                        Wáwrová, Luisa LONG DTW1
                                                                          ---
                                                                          Hamáková, Nikol LONG DTW1
                                                                            ---
                                                                            Čermáková, Kristýna LONG DTW1
                                                                              ---
                                                                              Jandeková, Nela LONG DTW1
                                                                                ---
                                                                                Indrová, Ivana LONG DTW1
                                                                                  ---
                                                                                  Dvořáková, Naty LONG DTW1
                                                                                    ---
                                                                                    Juřenová, Renáta LONG DTW1
                                                                                      ---
                                                                                      Sládková, Eva LONG DTW1
                                                                                        ---
                                                                                        Raczová, Jana LONG DTW1
                                                                                          ---
                                                                                          Koláčková, Bára LONG DTW1
                                                                                            ---
                                                                                            Horáčková, Stanislava LONG DTW1
                                                                                              ---
                                                                                              Pacáková, Kateřina LONG DTW2
                                                                                                ---
                                                                                                Vítková, Markéta LONG DTW2
                                                                                                  ---
                                                                                                  Šmotková, Lucie LONG DTW2
                                                                                                    ---
                                                                                                    Knopová, Kateřina LONG DTW2
                                                                                                      ---
                                                                                                      Staníková, Dagmar LONG DTW2
                                                                                                        ---
                                                                                                        Veselá, Alena LONG DTW2
                                                                                                          ---
                                                                                                          Kalinová, Jana LONG DTW2
                                                                                                            ---
                                                                                                            Majerová, Simona LONG DTW2
                                                                                                              ---
                                                                                                              Kalinová, Jana LONG DTW2
                                                                                                                ---
                                                                                                                Vlčková, Marcela LONG DTW2
                                                                                                                  ---
                                                                                                                  Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                                                                                                    ---
                                                                                                                    Ondrášková, Jana LONG DTW2
                                                                                                                      ---
                                                                                                                      Radová, Jaroslava LONG DTW2
                                                                                                                        ---

                                                                                                                        Výsledky


                                                                                                                        LONG - DTM1

                                                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                        1 Jurča, Petr Pá 08:09 Pá 21:03 12:54
                                                                                                                        2 Řezáč, Martin Pá 07:58 Pá 22:14 14:16
                                                                                                                        3 Šváha, Martin Pá 07:51 Pá 22:59 15:08
                                                                                                                        4 Fortelný, Stanislav Pá 07:12 Pá 23:07 15:55
                                                                                                                        5 Šabrňák, Josef Pá 07:03 Pá 23:23 16:20
                                                                                                                        6 Koplík, Michal Pá 07:58 So 01:52 17:54
                                                                                                                        7 Mašek, Drahoslav Pá 07:03 So 09:16 26:13
                                                                                                                        8 Mihok, Michal Pá 07:18 So 11:08 27:50
                                                                                                                        9 Egg, Jiří Pá 07:23 So 13:45 30:22
                                                                                                                        10 Fuk, Petr Pá 07:42 So 16:59 33:17
                                                                                                                        Brabec, Roman Pá 07:53 Ne 16:59 DNF
                                                                                                                        Valihrach, Zdeněk Pá 07:42 Ne 16:59 DNF
                                                                                                                        Rečka, Vojtěch Pá 07:39 Ne 16:59 DNF
                                                                                                                        Horňák, Marek Pá 07:45 Ne 16:59 DNF
                                                                                                                        Šefraný, Ondřej Pá 07:02 Ne 16:59 DNF

                                                                                                                        LONG - DTM2

                                                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                        1 Hrůza, David Pá 08:38 Pá 20:50 12:12
                                                                                                                        2 Adámek, Zbyněk Pá 08:23 Pá 22:52 14:29
                                                                                                                        3 Knor, Oldřích Pá 07:00 Pá 23:01 16:01
                                                                                                                        4 Weigel, Libor Pá 07:19 So 00:10 16:51
                                                                                                                        5 Chvalný, Jaroslav Pá 07:20 So 01:52 18:32
                                                                                                                        6 Školník, Pavel Pá 07:41 So 04:15 20:34
                                                                                                                        7 Šeda, Jan Pá 08:56 So 07:02 22:06
                                                                                                                        8 Lédl, Martin Pá 07:27 So 08:34 25:07
                                                                                                                        9 Běhal, Josef Pá 07:52 So 11:07 27:15
                                                                                                                        10 Soudek, Vojtěch Pá 07:10 So 12:26 29:16
                                                                                                                        11 Kohout, Pavel Pá 07:16 So 12:42 29:26
                                                                                                                        12 Tonder, Čestmír Pá 07:12 So 14:43 31:31
                                                                                                                        13 Dvořák, Petr Pá 07:44 So 16:26 32:42
                                                                                                                        Sofka, František Pá 07:16 Ne 16:26 DNF
                                                                                                                        Vejtasa, Michal Pá 07:43 Ne 16:26 DNF
                                                                                                                        Koláček, Patrik Pá 07:37 Ne 16:26 DNF

                                                                                                                        LONG - DTW1

                                                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                        1 Brlejová, Sarah Pá 08:22 Pá 22:52 14:30
                                                                                                                        2 Barvínková, Petra Pá 07:14 Pá 22:14 15:00
                                                                                                                        3 Hajlichová, Iveta Pá 07:01 Pá 23:52 16:51
                                                                                                                        4 Soukupová, Anna Pá 07:49 So 01:52 18:03
                                                                                                                        5 Wáwrová, Luisa Pá 07:55 So 08:25 24:30
                                                                                                                        6 Hamáková, Nikol Pá 07:30 So 08:34 25:04
                                                                                                                        7 Čermáková, Kristýna Pá 07:47 So 13:54 30:07
                                                                                                                        7 Jandeková, Nela Pá 07:47 So 13:54 30:07
                                                                                                                        9 Indrová, Ivana Pá 07:26 So 13:45 30:19
                                                                                                                        10 Dvořáková, Naty Pá 07:45 So 16:26 32:41
                                                                                                                        11 Juřenová, Renáta Pá 08:01 So 23:33 39:32
                                                                                                                        Sládková, Eva Pá 09:00 Ne 23:33 DNF
                                                                                                                        Raczová, Jana Pá 07:31 Ne 23:33 DNF
                                                                                                                        Koláčková, Bára Pá 07:33 Ne 23:33 DNF
                                                                                                                        Horáčková, Stanislava Pá 07:17 Ne 23:33 DNF

                                                                                                                        LONG - DTW2

                                                                                                                        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                                                        1 Pacáková, Kateřina Pá 08:24 Pá 23:07 14:43
                                                                                                                        2 Vítková, Markéta Pá 07:48 So 01:52 18:04
                                                                                                                        3 Šmotková, Lucie Pá 08:16 So 04:09 19:53
                                                                                                                        4 Knopová, Kateřina Pá 07:00 So 04:09 21:09
                                                                                                                        5 Staníková, Dagmar Pá 07:24 So 07:58 24:34
                                                                                                                        6 Veselá, Alena Pá 07:57 So 10:51 26:54
                                                                                                                        7 Majerová, Simona Pá 07:35 So 10:58 27:23
                                                                                                                        8 Kalinová, Jana Pá 07:17 So 10:58 27:41
                                                                                                                        9 Kalinová, Jana Pá 07:17 So 11:08 27:51
                                                                                                                        10 Lojkásková, Irena Pá 08:01 So 23:33 39:32
                                                                                                                        Vlčková, Marcela Pá 07:32 Ne 23:33 DNF
                                                                                                                        Ondrášková, Jana Pá 07:20 Ne 23:33 DNF
                                                                                                                        Radová, Jaroslava Pá 07:43 Ne 23:33 DNF

                                                                                                                        Statistiky


                                                                                                                        Zpět na všechny akce