[2022] - Po stopách Rudolfa II. s Aikem

LONG, MID, short


Informace


Od - Do:
12. 5. - 15. 5. 2022
Kde:
Autokemp Kačer ve Křenku, https://www.autokempkacer.cz/
Pozice:
50.2670882586778N, 14.6114713815116E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [91km][0m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2

Aktuality


Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - https://postopachrudolfa8.webnode.cz/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Brlejová, Sarah LONG DTW1
    ---
    Barvínková, Petra LONG DTW1
      ---
      Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
        ---
        Ortlepp, Michaela LONG DTW1
          ---
          Hamáková, Nikol LONG DTW1
            ---
            Wáwrová, Luisa LONG DTW1
              ---
              Indrová, Ivana LONG DTW1
                ---
                Vasilenková, Eliška LONG DTW1
                  ---
                  Dvo, Naty LONG DTW1
                    ---
                    Čermáková, Kristýna LONG DTW1
                      ---
                      Juřenová, Renáta LONG DTW1
                        ---
                        Sládková, Eva LONG DTW1
                          ---
                          Pacáková, Kateřina LONG DTW2
                            ---
                            Šmotková, Lucie LONG DTW2
                              ---
                              Hotovcová, Eliška LONG DTW2
                                ---
                                Payne, Marie LONG DTW2
                                  ---
                                  Kourdi, Soolaima LONG DTW2
                                    ---
                                    Navrátilová, Monika LONG DTW2
                                      ---
                                      Kalinová, Jana LONG DTW2
                                        ---
                                        Veselá, Alena LONG DTW2
                                          ---
                                          Možná, Martina LONG DTW2
                                            ---
                                            Ondrášková, Jana LONG DTW2
                                              ---
                                              Radová, Jaroslava LONG DTW2
                                                ---
                                                Humlíčková, Jitka LONG DTW2
                                                  ---
                                                  Lojkásková, Irena LONG DTW2
                                                    ---
                                                    Tryzna, Tomáš LONG DTM1
                                                      ---
                                                      Řezáč, Martin LONG DTM1
                                                        ---
                                                        Koplík, Michal LONG DTM1
                                                          ---
                                                          Fuk, Petr LONG DTM1
                                                            ---
                                                            Jurča, Petr LONG DTM1
                                                              ---
                                                              Valihrach, Zdeněk LONG DTM1
                                                                ---
                                                                Egg, Jiří LONG DTM1
                                                                  ---
                                                                  Hrůza, David LONG DTM2
                                                                    ---
                                                                    Kocourek, Lubomír LONG DTM2
                                                                      ---
                                                                      Knor, Oldřich LONG DTM2
                                                                        ---
                                                                        Adámek, Zbyněk LONG DTM2
                                                                          ---
                                                                          Černohorský, Karel LONG DTM2
                                                                            ---
                                                                            Šeda, Jan LONG DTM2
                                                                              ---
                                                                              Lédl, Martin LONG DTM2
                                                                                ---
                                                                                Metelka, Jiří LONG DTM2
                                                                                  ---
                                                                                  Jareš, Ondřej LONG DTM2
                                                                                    ---
                                                                                    Dvořák, Petr LONG DTM2
                                                                                      ---
                                                                                      Pros, Antonín LONG DTM2
                                                                                        ---
                                                                                        Vejtasa, Michal LONG DTM2
                                                                                          ---

                                                                                          Výsledky


                                                                                          LONG - DTM1

                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                          1 Tryzna, Tomáš Pá 01:59 Pá 14:10 12:11
                                                                                          2 Řezáč, Martin Pá 02:11 Pá 14:31 12:20
                                                                                          3 Koplík, Michal Pá 00:37 Pá 16:12 15:35
                                                                                          4 Fuk, Petr Pá 00:07 Pá 23:40 23:33
                                                                                          5 Egg, Jiří Pá 01:11 So 06:46 29:35
                                                                                          Jurča, Petr Pá 00:26 So 23:46 DNF
                                                                                          Valihrach, Zdeněk Pá 00:51 So 23:46 DNF

                                                                                          LONG - DTM2

                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                          1 Hrůza, David Pá 00:11 Pá 11:03 10:52
                                                                                          2 Kocourek, Lubomír Pá 07:00 Pá 18:56 11:56
                                                                                          3 Knor, Oldřich Pá 01:53 Pá 14:46 12:53
                                                                                          4 Adámek, Zbyněk Pá 00:59 Pá 13:56 12:57
                                                                                          5 Černohorský, Karel Pá 02:00 Pá 16:29 14:29
                                                                                          6 Šeda, Jan Pá 00:25 Pá 18:56 18:31
                                                                                          7 Lédl, Martin Pá 00:27 Pá 21:06 20:39
                                                                                          8 Metelka, Jiří Pá 00:02 So 01:54 25:52
                                                                                          9 Jareš, Ondřej Pá 06:00 So 13:56 31:56
                                                                                          10 Dvořák, Petr Pá 00:09 So 11:08 34:59
                                                                                          11 Pros, Antonín Pá 00:15 So 16:17 40:02
                                                                                          Vejtasa, Michal Pá 01:31 So 23:17 DNF

                                                                                          LONG - DTW1

                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                          1 Brlejová, Sarah Pá 00:59 Pá 13:56 12:57
                                                                                          2 Barvínková, Petra Pá 01:39 Pá 14:52 13:13
                                                                                          3 Král Hajlichová, Iveta Pá 00:10 Pá 16:12 16:02
                                                                                          4 Ortlepp, Michaela Pá 00:25 Pá 18:00 17:35
                                                                                          5 Hamáková, Nikol Pá 00:27 Pá 21:06 20:39
                                                                                          6 Wáwrová, Luisa Pá 00:01 Pá 20:44 20:43
                                                                                          7 Indrová, Ivana Pá 01:11 So 06:46 29:35
                                                                                          8 Vasilenková, Eliška Pá 04:00 So 13:42 33:42
                                                                                          9 Dvo, Naty Pá 00:09 So 11:08 34:59
                                                                                          Čermáková, Kristýna Pá 00:08 So 23:08 DNF
                                                                                          Juřenová, Renáta Pá 00:19 So 23:08 DNF
                                                                                          Sládková, Eva Pá 00:51 So 23:08 DNF

                                                                                          LONG - DTW2

                                                                                          # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
                                                                                          1 Pacáková, Kateřina Pá 01:41 Pá 04:12 02:31
                                                                                          2 Šmotková, Lucie Pá 01:47 Pá 06:56 05:09
                                                                                          3 Hotovcová, Eliška Pá 00:28 Pá 20:03 19:35
                                                                                          4 Payne, Marie Pá 00:57 Pá 21:15 20:18
                                                                                          5 Kourdi, Soolaima Pá 00:17 Pá 21:08 20:51
                                                                                          6 Navrátilová, Monika Pá 00:17 Pá 21:10 20:53
                                                                                          7 Kalinová, Jana Pá 01:49 So 01:54 24:05
                                                                                          8 Veselá, Alena Pá 00:18 So 01:54 25:36
                                                                                          9 Možná, Martina Pá 00:02 So 01:54 25:52
                                                                                          10 Ondrášková, Jana Pá 01:34 So 11:01 33:27
                                                                                          11 Humlíčková, Jitka Pá 01:23 So 12:25 35:02
                                                                                          12 Radová, Jaroslava Pá 01:31 So 14:48 37:17
                                                                                          Lojkásková, Irena Pá 00:19 So 23:48 DNF

                                                                                          Statistiky


                                                                                          Zpět na všechny akce