[2022] - Fryštácký dogtrekking


Informace


Domovské stránky:
Od - Do:
1. 9. - 4. 9. 2022
Kde:
Bystřička, Ranč kemp Bystřička
Pozice:
49.4195579557248N, 18.016942E
Přihlašování:
Vypsané závody:
LONG [84km][0m], součástí seriálu MČR Dogtrekking
Vypsané kategorie:DTM1DTM2DTW1DTW2
Mid [45km][0m]
Vypsané kategorie:DMW2DMM1DMM2DMW1
Canicross [20km][0m]
Vypsané kategorie:MužiŽeny
Děti [10km][0m]
Vypsané kategorie:Děti
Short nad 18 let [10km][0m]
Vypsané kategorie:Short nad 18 let

Aktuality


  • 2022-07-04 11:41:58: Změna linku pro přihlašování na akci na: http://frystak.dogtrekking.info/prihlaska.php
  • 2022-02-21 08:57:38: Změna místa konání na: Bystřička
  • 2022-02-21 08:57:38: Upravena adresa konání akce na: Ranč kemp Bystřička

Propozice


Umístěné na webových stránkách závodu - http://frystak.dogtrekking.info/

Přihláška


Závod
Kategorie

Kontaktní údaje

Datum narození

Psi

Evidovaní psi
ČipJménoPlemeno

Výběr jídla
DenJídloCenaPočet

Poznámka

Přihlášení


Příjmení, jméno Závod Kategorie Psi Zaplaceno
Egg, Jiří LONG DTM1
  • Isildur [Bílý švýcarský ovčák]
---
Komrska , Petr Canicross Muži
  • Safira [esp]
---
Bayerová, Helena LONG DTW2
  • Darek [Alaskan]
  • Codyak [Alaskan]
---
Křováková, Hana LONG DTW2
  • Alischa z Divoké Třešňovky [Hovawart]
---
Koplík, Michal LONG DTM1
  • Bruno Symphony of Arctic [Sibiřský Husky]
---
Hampl, Martin Děti Děti
    ---
    Král Hajlichová, Iveta LONG DTW1
    • Cyrio z Molu Es [Československý vlčák ]
    ---
    Kunická, Jana Mid DMW2
    • Pufa [Holandský ovčák]
    • Lentilka [Chodský pes]
    ---
    Maralíková, Magda Mid DMW2
    • Žofie [všehochuť]
    ---
    Bartošová, Adéla Canicross Ženy
    • Akira Černava Moravia [NKO]
    ---
    Ušelová, Petra Canicross Ženy
    • Coco Mary Crazy Sun [border collie]
    ---
    Šeda, Jan LONG DTM2
    • Hick Sideric Miks [HW]
    ---
    Barvínková, Petra LONG DTW1
    • Wapye Whale Grey Střípek snů [československý vlčák ]
    • Akym [x husky]
    ---
    Šonská Kalinová, Monika Mid DMW2
    • Almighty She-Hulk Frostbolt [AM]
    ---
    Tomek, Milan LONG DTM2
    • SEB [ČSV]
    ---
    Radvanská, Kateřina Mid DMW2
    • Edith Yabalute [BOM]
    ---
    Sládeček, Jiří Mid DMM1
    • Adelaide Jednička [Siberian Husky]
    ---
    Ortlepp, Michaela LONG DTW1
    • Nina [Eurohound]
    ---
    Juřenová, Renáta LONG DTW1
    • Bernard [Border teriér]
    ---
    Kohoutek, Roman Mid DMM2
    • Monty [kříženec]
    ---
    Fuk, Petr LONG DTM1
    • Severus [Mix]
    ---
    Soudek, Vojtěch LONG DTM2
    • Panda [mix]
    ---
    Jurajdová, Hana Mid DMW1
    • Corry [Dobrman]
    ---
    Dustir, Jaroslav LONG DTM1
    • Grand Merci Almadinaks [německý boxer]
    • Goa Kronebox [německy boxer]
    ---
    Lojkásková , Irena LONG DTW2
    • Skippy [Jackbull]
    ---
    Spáčilová, Sára Canicross Ženy
    • Plusha Aventuras en Alaska [Aljašský Malamut]
    ---
    Bolehovský , Libor LONG DTM2
    • Angie [Akruko ]
    • Deizy z Dašického zátiší [Chodský pes ]
    ---
    Bulickova, Jarmila Mid DMW2
    • Brit [Velky munsterlandsky ohař ]
    ---
    Kvasnicka, Radek Mid DMM2
    • Bernii [Velky munsterlandsky ohař ]
    ---
    Staňková, Nikola Short nad 18 let Short nad 18 let
    • Bruce [Jack russle teriér]
    • Nala [kříženec]
    ---
    Pomklová, Vanesa Short nad 18 let Short nad 18 let
    • Gyda [Anglický špringršpaněl]
    • Thea [Anglický špringršpaněl]
    ---
    Krbová, Miroslava Short nad 18 let Short nad 18 let
    • Apollo [Anglický špringršpaněl]
    ---
    Fuksovà, Hana Canicross Ženy
    • Conie [MOK]
    ---
    Zikmundová, Věra LONG DTW1
    • Šašek [Chodský pes ]
    ---
    Jaroš, Radim Canicross Muži
    • Tacco Hadí vrch [Anglický špringršpanel]
    ---
    Podstavka, Monika Mid DMW1
    • Heaven for Everyone Bílá Hatanga [Sibiřský husky ]
    ---
    Mierzejewska, Angelika LONG DTW1
    • Aki [Owczarek australijski ]
    ---
    Makowska, Magdalena LONG DTW1
    • Ciri [Husky]
    ---
    Smrzova, Zuzana Canicross Ženy
    • Farrah Elza od Křemence [MOK]
    ---
    Ledvinková, Juliána LONG DTW2
    • Griffin Cairson [čsl.vlčák]
    ---
    Benda, Jiří Mid DMM1
    • Albi [MOK]
    ---
    Spáčilová, Hana Short nad 18 let Short nad 18 let
    • Angie [Rhodéský ridgeback]
    ---
    Lukovská, Blanka Canicross Ženy
    • Harley [MOK]
    ---
    Březinová, Monika Mid DMW1
    • Maggie [Kříženec]
    ---
    Davidová, Mirka Mid DMW2
    • Torin [ADT]
    ---
    Nohejl, Martin Mid DMM2
    • Marry [AH]
    ---
    Hrůza, David LONG DTM2
    • Archibald [Australský Kelpie]
    ---
    Soukupová, Anna LONG DTW1
    • Rufi [border teriér]
    ---
    Sztymon, Pavel Mid DMM2
    • Johanka Hvězda Vysočiny [český horský pes]
    ---
    Brabec, Roman LONG DTM1
    • Corin [ČSV]
    • Corin [ČSV]
    • Joe [ČSV]
    ---
    Payne, Marie LONG DTW2
    • Frída [ČSV]
    ---
    Palásek, Martin Mid DMM2
    • Akim [Border kolie]
    ---
    Kalinová, Jana LONG DTW2
    • Aimy z Archy [SSH]
    ---
    Országová, Diana Mid DMW2
    • Nyméria [Siberian Husky]
    ---
    Plaštiaková, Miroslava LONG DTW2
    • Falco [kříženec]
    ---
    Bauer, Vít Mid DMM2
    • Honey [Sibiřský husky]
    ---
    Spoustová, Hana LONG DTW1
    • Bruno [MOK]
    ---
    Bodlák , Luboš LONG DTM2
    • Monte od Strážné skály [Chodsky pes ]
    ---
    Kohlová, Alena LONG DTW2
    • Emerity [hovawart]
    ---
    Šťastná, Kristýna Canicross Ženy
    • TEODOR [SIBIŘSKÝ HUSKY ]
    ---
    Kuča, Jan Canicross Muži
    • Tonda [ESP]
    ---
    Bauerová, Milena Canicross Ženy
    • Bessy Winpo [Siberian husky]
    ---
    Sládečková, Michaela Canicross Ženy
    • Bellina Jednička [Siberian Husky]
    ---
    Holeksa, Petr Mid DMM2
    • Argo Kutnohorský groš [český horský pes]
    ---
    Umlauf, Jiří Canicross Muži
    • Arnie [MOK]
    ---
    Weigel, Libor LONG DTM2
    • Bella [kříženka]
    ---
    Huvarová, Jitka Short nad 18 let Short nad 18 let
    • Grony [Labradorský retrívr ]
    ---
    Větrovec, Jan Mid DMM2
    • Pikuš [Krátkosrsta kolie]
    ---
    Šotkovský, Robert LONG DTM1
    • Kimi [SH]
    ---
    Krajčová, Andrea Canicross Ženy
    • Buck [BOT]
    • Buck [BOT]
    ---
    Přichystalová, Zita Canicross Ženy
    • Wuffi [Sheltie]
    • Bayli [Border colie]
    ---
    Vejtasa, Michal LONG DTM2
    • Karlička [SH]
    • Delli [SH]
    ---
    Kourdi, Soolaima LONG DTW2
    • Lepi [Ulicnik recky]
    ---
    Lazkano, Zuriňe Děti Děti
      ---
      Wáwrová , Luisa LONG DTW1
      • Femina Famosa canis Mayrau [Beauceron]
      ---
      Komrska, Lucie Canicross Ženy
      • Snickers [Německý ohař]
      ---
      Adámek, Zbyněk LONG DTM2
      • Neo [Korejský Jindo]
      ---
      Dvořák, Petr LONG DTM2
      • Mirani [ACD]
      ---
      Dvořáková, Naty LONG DTW1
      • Adelig Severní tvář []
      ---
      Staníková, Dagmar LONG DTW2
      • Cora z Florianova dvora [Malý munsterlandsky ohař ]
      ---
      Lukovský, Roman Canicross Muži
      • Saša []
      ---
      Lachman, Jiří LONG DTM1
      • Árný [Pražský krýsařík]
      ---
      Školník, Pavel LONG DTM2
      • Airy [Československý vlčák]
      ---
      Tomanek, Michael Canicross Muži
      • Zara [Sibiřský Husky]
      ---
      Gajdacz, Radim Canicross Muži
      • Ayra [Sibiřský Husky]
      ---
      Valeček, Dominik Canicross Muži
      • Cora [výmarský ohař]
      ---
      Eggová, Zina Děti Děti
        ---
        Škraňka Procházková, Tereza Mid DMW1
        • Holly Hope Jednička [Sibiřský Husky]
        ---
        Běhal , Josef LONG DTM2
        • Avar [velký musterlandsky ohař ]
        ---
        Škraňka, Karel Canicross Muži
        • Barnabash Jednička [Sibiřský husky]
        ---
        Cirgl, Kamil Mid DMM1
        • Jolly Shadow Flying Sun [Australský ovčák]
        ---
        Kopřivová, Blanka Mid DMW1
        • Ejmy [Kříženec]
        ---
        Fortelný, Stanislav LONG DTM1
        • Kora [SH]
        ---
        Pacáková, Kateřina Mid DMW2
        • Baila Sheratan [Rhodéský Ridgeback]
        ---
        Stoklasa, Tomáš LONG DTM2
        • Loona [Sibiřský Husky]
        ---
        Trojek, Igor LONG DTM2
        • ARI [Německy krepelak]
        ---
        Fialová, Klára Mid DMW2
        • Fereshte [hyena veverkovitá]
        ---
        Hamáková, Nikol LONG DTW1
        • Argo [kříženec kolie]
        ---
        Lédl, Martin LONG DTM2
        • Rony Rebell [SH]
        ---
        Štefková, Jana LONG DTW1
        • Jenny [Kříženec ]
        ---
        Šabrňák, Josef LONG DTM1
        • Lojzík [Border teriér ]
        ---
        Řezáč, Martin LONG DTM1
        • Suki [Sibiřský Husky ]
        ---
        Řezáč, Martin Mid DMM2
        • Géčko [AH]
        ---
        Adámek, Lukáš Canicross Muži
        • Miki [Mudi]
        ---
        Tonder, Čestmír LONG DTM2
        • Bury [ZSL]
        ---
        Chmelařová, Lenka Mid DMW2
        • Bonie [Krizenec]
        ---
        Stuchlíková, Irena Canicross Ženy
        • Frego [MOK]
        ---
        Rožková, Aneta Canicross Ženy
        • Bayli [Border kolie]
        ---
        Rožek, Miroslav Canicross Muži
        • Loki [Border kolie]
        ---
        Pančocha, Jaroslav Mid DMM2
        • Biorka Yantarni [aljašský malamut]
        ---
        Šmotková, Lucie LONG DTW2
        • Keksík [Belgický ovčák ]
        ---
        Nedomová, Jarmila Canicross Ženy
        • Čaky [Český strakatý pes]
        ---
        Pančochová, Eliška Děti Děti
        • Perun [Lapinkoira]
        ---
        Riess, Tomáš Mid DMM1
        • Tara [x husky ]
        • Everest [X husky]
        ---
        Petráš, Zdeněk Mid DMM2
        • Kiss from King od Ledové královny Neon Neštítí od Ledové královny [Aljašský malamut]
        • Neon Neytiri od Ledové královny [Aljašský malamut]
        ---
        Hrbková, Hana Canicross Ženy
        • Falco [Výmarský ohař ]
        ---
        Huvar, Rostislav Mid DMM2
        • Ben [voříšek]
        ---
        Ryba, Lukáš Mid DMM2
        • IKAROS od Mlázovické tvrze [Anglický setr]
        ---
        Janásová, Magdalena Canicross Ženy
        • Aron [MOK]
        ---
        Huličník, Tadeáš Canicross Muži
        • Atos [Aljašský malamut]
        ---
        Chvalný, Jaroslav LONG DTM2
        • Max [Ast]
        • Max [Ast]
        ---
        Pichrtová, Lucie LONG DTW1
        • Cody [Alaskán]
        ---
        Antoš, Jan Canicross Muži
        • ARNY [Ohař x]
        ---
        Priesolová, Daniela Canicross Ženy
        • Dač [retrívrxNOxBOM]
        ---
        Kryl, Ondřej Mid DMM2
        • Thor [x]
        ---
        Byrtusová, Kamila Mid DMW1
        • Exclusive Gitaron [AUO]
        ---
        Němec, Ondřej Mid DMM1
        • Jawayi Kes-el-Suf [Azavak]
        ---
        Němcová, Lucie Mid DMW1
        • Callaway Calltess [Dalmatin]
        ---
        Dvořáčková, Aneta Canicross Ženy
        • Annie [Dalmatin]
        ---
        Vlčková, Marcela Mid DMW2
        • I´Khalessi Vlčí tlapka [čsv]
        ---
        Černohorský , Karel LONG DTM2
        • Drina [zahradní směs ]
        ---
        Kučerová , Daniela Mid DMW1
        • Remy [AAW]
        ---
        Svoboda, Lukáš Canicross Muži
        • Belen [Siberian Husky ]
        ---
        Kožoušek, Adam Mid DMM1
        • Imy [Malý münsterlandský ohař]
        ---
        Švancara, Martin LONG DTM2
        • Šíla [Vlčí špic]
        ---
        Stojarová, Irena Canicross Ženy
        • Jack [Německý ovčák]
        ---
        Gerychová, Jana Canicross Ženy
        • Bailey [MOK]
        ---
        Havelka, Jan Mid DMM1
        • Aiša [Dingo]
        • Mia [NO x SH]
        ---
        Očadlík, Martin Mid DMM1
        • Raven Arya s Divokou krví [ČSV]
        ---
        holotíková, lucie Short nad 18 let Short nad 18 let
        • fifinka [boloňský psík]
        ---
        Bortel, Miroslav Mid DMM1
        • benji [australský ovčák]
        ---

        Výsledky


        LONG - DTM1

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Řezáč, Martin Pá 08:05 Pá 20:52 12:47
        2 Šotkovský, Robert Pá 07:57 Pá 22:30 14:33
        3 Šabrňák, Josef Pá 07:52 So 00:47 16:55
        4 Koplík, Michal Pá 07:38 So 01:25 17:47
        5 Fortelný, Stanislav Pá 07:27 So 01:25 17:58
        6 Egg, Jiří Pá 07:33 So 07:51 24:18
        7 Fuk, Petr Pá 07:51 So 16:20 32:29
        8 Lachman, Jiří Pá 07:47 So 17:18 33:31
        9 Brabec, Roman Pá 08:19 Ne 07:07 46:48
        Dustir, Jaroslav --- --- DNS

        LONG - DTM2

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Adámek, Zbyněk Pá 07:36 Pá 18:35 10:59
        2 Hrůza, David Pá 08:03 Pá 19:50 11:47
        3 Černohorský , Karel Pá 08:32 So 00:50 16:18
        4 Tomek, Milan Pá 07:29 Pá 23:52 16:23
        5 Stoklasa, Tomáš Pá 08:01 So 02:21 18:20
        6 Weigel, Libor Pá 07:30 So 02:18 18:48
        7 Lédl, Martin Pá 08:06 So 04:00 19:54
        8 Šeda, Jan Pá 07:55 So 03:57 20:02
        9 Tonder, Čestmír Pá 07:34 So 11:04 27:30
        10 Školník, Pavel Pá 08:23 So 17:16 32:53
        11 Soudek, Vojtěch Pá 07:29 So 16:42 33:13
        12 Švancara, Martin Pá 07:47 So 18:49 35:02
        13 Dvořák, Petr Pá 08:11 So 21:45 37:34
        14 Bolehovský , Libor Pá 08:20 Ne 07:07 46:47
        15 Běhal , Josef Pá 07:59 Ne 08:26 48:27
        Bodlák , Luboš Pá 08:30 --- DNF
        Vejtasa, Michal --- --- DNS
        Trojek, Igor --- --- DNS
        Chvalný, Jaroslav --- --- DNS

        LONG - DTW1

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Pichrtová, Lucie Pá 07:27 Pá 21:24 13:57
        2 Soukupová, Anna Pá 07:44 Pá 21:46 14:02
        3 Barvínková, Petra Pá 07:31 Pá 23:52 16:21
        4 Štefková, Jana Pá 07:52 So 00:47 16:55
        5 Ortlepp, Michaela Pá 07:58 So 02:00 18:02
        6 Hamáková, Nikol Pá 08:07 So 04:00 19:53
        7 Juřenová, Renáta Pá 07:56 So 18:25 34:29
        8 Spoustová, Hana Pá 07:44 So 18:25 34:41
        9 Mierzejewska, Angelika Pá 07:57 So 20:36 36:39
        10 Dvořáková, Naty Pá 08:11 So 21:45 37:34
        Král Hajlichová, Iveta Pá 07:30 --- DNF
        Makowska, Magdalena Pá 07:57 --- DNF
        Zikmundová, Věra --- Pá 17:06 DNS
        Wáwrová , Luisa --- --- DNS

        LONG - DTW2

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Bayerová, Helena Pá 07:27 Pá 21:24 13:57
        2 Šmotková, Lucie Pá 07:47 Pá 23:00 15:13
        3 Staníková, Dagmar Pá 07:28 So 07:51 24:23
        4 Kalinová, Jana Pá 07:50 So 19:30 35:40
        5 Ledvinková, Juliána Pá 08:32 So 22:15 37:43
        6 Kohlová, Alena Pá 08:07 So 22:15 38:08
        7 Křováková, Hana Pá 08:19 Ne 07:07 46:48
        Plaštiaková, Miroslava Pá 08:10 --- DNF
        Lojkásková , Irena --- --- DNS
        Kourdi, Soolaima --- --- DNS
        Payne, Marie --- --- DNF

        Mid - DMW2

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Chmelařová, Lenka So 07:30 So 13:59 06:29
        2 Radvanská, Kateřina So 07:30 So 15:45 08:15
        3 Davidová, Mirka So 07:30 So 16:47 09:17
        4 Vlčková, Marcela So 07:30 So 16:50 09:20
        5 Maralíková, Magda So 07:30 So 16:54 09:24
        6 Šonská Kalinová, Monika So 07:30 So 19:06 11:36
        7 Országová, Diana So 07:30 So 19:09 11:39
        Kunická, Jana So 07:30 --- DNS
        Bulickova, Jarmila So 07:30 --- DNS
        Fialová, Klára So 07:30 So 20:51 DNS
        Pacáková, Kateřina So 07:30 So 17:28 09:58

        Mid - DMM1

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Benda, Jiří So 07:30 So 11:45 04:15
        2 Kožoušek, Adam So 07:30 So 12:24 04:54
        3 Havelka, Jan So 07:30 So 14:29 06:59
        3 Bortel, Miroslav So 07:30 So 14:29 06:59
        5 Očadlík, Martin So 07:30 So 16:50 09:20
        6 Riess, Tomáš So 07:30 So 18:10 10:40
        7 Sládeček, Jiří So 07:30 So 18:13 10:43
        8 Cirgl, Kamil So 07:30 So 20:29 12:59
        9 Němec, Ondřej So 07:30 So 22:09 14:39

        Mid - DMM2

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Ryba, Lukáš So 07:30 So 11:55 04:25
        2 Holeksa, Petr So 07:30 So 13:13 05:43
        3 Sztymon, Pavel So 07:30 So 14:25 06:55
        4 Palásek, Martin So 07:30 So 14:36 07:06
        5 Huvar, Rostislav So 07:30 So 14:37 07:07
        6 Kryl, Ondřej So 07:30 So 14:53 07:23
        7 Větrovec, Jan So 07:30 So 15:23 07:53
        8 Pančocha, Jaroslav So 07:30 So 17:20 09:50
        9 Nohejl, Martin So 07:30 So 17:22 09:52
        10 Petráš, Zdeněk So 07:30 So 18:10 10:40
        Bauer, Vít So 07:30 --- DNF
        Kohoutek, Roman So 07:30 --- DNS
        Kvasnicka, Radek So 07:30 --- DNS
        Řezáč, Martin So 07:30 So 15:28 DNS

        Mid - DMW1

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Jurajdová, Hana So 07:30 So 13:59 06:29
        2 Podstavka, Monika So 07:30 So 15:28 07:58
        3 Kučerová , Daniela So 07:30 So 18:00 10:30
        4 Škraňka Procházková, Tereza So 07:30 So 18:13 10:43
        5 Kopřivová, Blanka So 07:30 So 20:29 12:59
        6 Němcová, Lucie So 07:30 So 22:09 14:39
        Březinová, Monika So 07:30 --- DNS
        Byrtusová, Kamila So 07:30 --- DNS

        Canicross - Muži

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Komrska , Petr So 09:00 So 10:38 01:38
        2 Umlauf, Jiří So 09:00 So 10:56 01:56
        3 Valeček, Dominik So 09:00 So 11:02 02:02
        4 Antoš, Jan So 09:00 So 11:03 02:03
        5 Lukovský, Roman So 09:00 So 11:06 02:06
        6 Jaroš, Radim So 09:00 So 11:35 02:35
        7 Adámek, Lukáš So 09:00 So 11:38 02:38:05
        8 Gajdacz, Radim So 09:00 So 11:38 02:38:30
        9 Tomanek, Michael So 09:00 So 11:43 02:43
        10 Kuča, Jan So 09:00 So 11:52 02:52
        11 Huličník, Tadeáš So 09:00 So 12:00 03:00
        12 Svoboda, Lukáš So 09:00 So 13:12 04:12
        13 Rožek, Miroslav So 09:00 So 15:20 06:20
        14 Škraňka, Karel So 09:00 So 15:28 06:28

        Canicross - Ženy

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Lukovská, Blanka So 09:00 So 11:06 02:06
        2 Priesolová, Daniela So 09:00 So 11:16 02:16
        3 Hrbková, Hana So 09:00 So 11:19 02:19
        4 Stuchlíková, Irena So 09:00 So 11:45 02:45
        4 Dvořáčková, Aneta So 09:00 So 11:45 02:45
        6 Šťastná, Kristýna So 09:00 So 11:52 02:52
        7 Stojarová, Irena So 09:00 So 11:54 02:54
        8 Nedomová, Jarmila So 09:00 So 12:08 03:08
        9 Spáčilová, Sára So 09:00 So 12:20 03:20
        10 Smrzova, Zuzana So 09:00 So 12:50 03:50
        11 Fuksovà, Hana So 09:00 So 12:53 03:53:12
        12 Gerychová, Jana So 09:00 So 12:53 03:53:13
        13 Janásová, Magdalena So 09:00 So 12:54 03:54
        14 Rožková, Aneta So 09:00 So 15:20 06:20
        15 Přichystalová, Zita So 09:00 So 15:21 06:21
        16 Bauerová, Milena So 09:00 So 15:28 06:28
        16 Sládečková, Michaela So 09:00 So 15:28 06:28
        Bartošová, Adéla So 09:00 --- DNS
        Komrska, Lucie So 09:00 --- DNS
        Ušelová, Petra So 09:00 So 13:53 04:53
        Krajčová, Andrea So 09:00 So 13:53 04:53

        Děti - Děti

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Hampl, Martin So 09:00 So 15:00 06:00
        1 Eggová, Zina So 09:00 So 15:00 06:00
        Lazkano, Zuriňe So 09:00 --- DNS
        Pančochová, Eliška So 09:00 --- DNS

        Short nad 18 let - Short nad 18 let

        # Příjmení, jméno Start Cíl Čas
        1 Staňková, Nikola So 09:00 So 15:00 06:00
        1 Pomklová, Vanesa So 09:00 So 15:00 06:00
        1 Spáčilová, Hana So 09:00 So 15:00 06:00
        1 holotíková, lucie So 09:00 So 15:00 06:00
        Krbová, Miroslava So 09:00 --- STARTED
        Huvarová, Jitka So 09:00 --- STARTED

        Statistiky


        Zpět na všechny akce