Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz

Výsledková listina pro závod KRUŠNOHORSKÝ DOGTREKKING 16 ročník


LONG


DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Jandeková, Nela
Grey Hunter Miraja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:12 So 07:51 0 km/h 23:39

2

Wáwrová, Luisa
Freyja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:48 So 09:38 0 km/h 25:50

3

Hotovcová, Eliška
Buddy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:52 So 10:54 0 km/h 27:02
4 Král Hajlichová, Iveta
Cyrio z Molu Es
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00 So 15:51 0 km/h 31:51
5 Antošová, Michaela
Pluto
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:52 So 16:32 0 km/h 32:40
6 Čermáková, Kristýna
Easy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50 So 19:51 0 km/h 36:01
7 Forstová, Daniela
Remy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:47 So 19:51 0 km/h 36:04
0 Dušková , Štěpánka
Luna
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 DNF DNF DNF
0 Pichrtová, Lucie
Bambulka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35 DNF DNF DNF

DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Adámek, Zbyněk
Dix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:32 So 00:55 0 km/h 16:23

2

Černohorský, Karel
Drina
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 So 05:40 0 km/h 20:40

3

Harna, Libor
Bastien
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:33 So 07:27 0 km/h 23:54
4 Egg, Jiří
Archiebald
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35 So 12:45 0 km/h 29:10
5 Cafourek, Václav
Hess
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 So 17:56 0 km/h 34:26
0 Brabec, Roman
Corin
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:59 DNF DNF DNF
0 Černý , Jaroslav
Cassie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:32 DNF DNF DNF
0 Družba, Lukáš
Coudy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:56 DNF DNF DNF
0 Chládek, Lukáš
Dorka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:34 DNF DNF DNF
0 Král, Aleš
Angua Vlčí hvězda
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:42 DNF DNF DNF
0 Panáček, Lukáš
Bekky Domgor
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:40 DNF DNF DNF
0 Ulrych, Josef
Bohemian Beauty
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50 DNF DNF DNF

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Wáwrová, Eva
Irelia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:48 So 04:04 0 km/h 20:16

2

Čiperová , Lenka
Garp
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:21 So 10:08 0 km/h 25:47

3

Veselá, Alena
Beruška, Brita
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:53 So 10:50 0 km/h 26:57
4 Andrlová , Dagmar
Aura Stella Amica
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:36 So 12:33 0 km/h 28:57
5 Rožňová, Anna
Rookie KJ.
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:47 So 13:49 0 km/h 30:02
6 Křivánková, Markéta
Cora
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 So 20:01 0 km/h 36:31
7 Hellerová, Jana
Ferda
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:59 So 21:47 0 km/h 37:48
7 Pospíšilová, Lucie
Greisy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:59 So 21:47 0 km/h 37:48
9 Málková , Irena
Chilli
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:44 Ne 00:06 0 km/h 40:22
9 Wičarová, Jana
Bárt
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:44 Ne 00:06 0 km/h 40:22
0 Růžičková, Jitka
Neli
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:38 DNF DNF DNF
0 Košková , Petra
Bea
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:10 DNF DNF DNF

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Davidov, Martin
Agi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:51 So 05:54 0 km/h 22:03

2

Chvalný , Jaroslav
Max
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:15 So 07:07 0 km/h 22:52

3

Vala, Viktor
Mia Vala´s, Vincent Vega
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:23 So 07:34 0 km/h 23:11
4 Koláček, Patrik
Osman Jantar Devil
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:51 So 07:35 0 km/h 23:44
5 Školník, Pavel
Airy z Litavské kotliny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:42 So 08:33 0 km/h 24:51
6 Šeda, Jan
Hick Sideric Miks
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:34 So 09:44 0 km/h 25:10
7 Soudek, Vojta
Tara
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:39 So 17:45 0 km/h 34:06
8 Kolář, Karel
Neira
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:05 So 18:12 0 km/h 34:07
9 Pospíšil, Zdeněk
Bony
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:59 So 21:47 0 km/h 37:48
10 Bodlák, Luboš
Monte od Strážné skály
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 Ne 06:58 0 km/h 45:58
0 Dinstpír , Milan
Maja
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 DNF DNF DNF
0 Polášek , Roman
Apu
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:41 DNF DNF DNF
0 Černý , Antonín
Tom
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:59 DNF DNF DNF
0 Tichý, Jan
Balů
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35 DNF DNF DNF
0 Honěk , Oldřich
Barney
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:37 DNF DNF DNF
0 Jareš, Ondřej
India z Majklovy zahrady
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:30 DNF DNF DNF
0 Šikuta, Erik
Fredy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:59 DNF DNF DNF
0 Štítkovec, Martin
Mia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 09:00 DNF DNF DNF

MID


Ženy

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Hušková, Ludmila
Craig Tender Flash, Granite Sněžný tygr
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:58 So 14:48 0 km/h 05:50

2

Nováková, Miluše
Sagan Tiger
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:47 So 13:53 0 km/h 06:06

3

Müllerová , Lucie
Boogie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:13 So 14:49 0 km/h 06:36
4 Kvaková, Veronika
Atrey Novas Bohemia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:31 So 15:31 0 km/h 07:00
5 Kaščáková, Petra
Lady
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:07 So 15:27 0 km/h 07:20
6 Štibrányiová, Eva
Ebbie Šedý chlup
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:40 So 15:34 0 km/h 07:54
7 Davidová, Mirka
Gaia
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:02 So 16:11 0 km/h 08:09
7 Kočí, Monika
Fifinka, Kenny
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:02 So 16:11 0 km/h 08:09
9 Gráfová , Věra
Mystery
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:35 So 16:03 0 km/h 08:28
9 Ryjáčková, Romana
Ambra
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:35 So 16:03 0 km/h 08:28
11 Hronová, Martina
Berry, Kira
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:50 So 16:32 0 km/h 08:42
12 Bartoňková, Petra
Scotty Ludvík XIV. Král Slunce
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:41 So 17:41 0 km/h 09:00
12 Bartoňková, Lucie
Živá
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:41 So 17:41 0 km/h 09:00
14 Vlachová , Barbora
Tess
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41 So 17:00 0 km/h 09:19
15 Hrbková, Jitka
Affi
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:52 So 17:16 0 km/h 09:24
15 Poláková, Lucie
Gina, Annie
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:52 So 17:16 0 km/h 09:24
17 Hrdlovičová , Monika
Fanánek Loo Fabián Arqeva
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:37 So 18:30 0 km/h 09:53
18 Medková, Kateřina
Gaston Karo Arqeva
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:36 So 18:30 0 km/h 09:54
19 Liznová , Tereza
Scott, Finn
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:38 So 18:26 0 km/h 10:48
20 Kohlová, Alena
Emerity
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:19 So 19:14 0 km/h 10:55
21 Sekar, Karolína
Pocahontas Siwash legend
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:37 So 19:25 0 km/h 11:48
22 Jindráková, Radka
Cool-Paws Big Dream Came True
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41 So 19:30 0 km/h 11:49
22 Zimová, Jarmila
Attari z Drahlovské zahrady
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41 So 19:30 0 km/h 11:49
24 Čapounová , Magdalena
Bera
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:04 So 20:00 0 km/h 11:56
25 Dvořáková , Natálka
Luky
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:54 So 21:19 0 km/h 13:25
25 Koubová, Eliška
Fiona
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:54 So 21:19 0 km/h 13:25
27 Prokopová, Marie
Artuš, Roxy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:11 So 23:20 0 km/h 15:09
0 Horníková , Lenka
Dack
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:10 DNF DNF DNF
0 Tidlbachová, Ivana
Jim
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:10 DNF DNF DNF
0 Tomášková, Lucie
Ark
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:55 DNF DNF DNF
0 Tomášková , Markéta
Asterix
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:55 DNF DNF DNF

Muži

Pořadí Příjmení, jméno Čas

1

Knor, Oldřich
Buffy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:37 So 14:44 0 km/h 06:07

2

Müller, Lukáš
Sušenka
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:13 So 14:49 0 km/h 06:36

3

Jamelský, Michal
Willy
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:06 So 15:27 0 km/h 07:21
4 Vlach, Jan
Paprika
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:44 So 17:00 0 km/h 09:16
5 Fleming, Zdeněk
Olaf Siwash legend
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:37 So 19:22 0 km/h 11:45
6 Janota, Tomáš
Diego z Rudého údolí
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:55 So 20:21 0 km/h 12:26
7 Dvořák, Petr
Riči
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:54 So 21:19 0 km/h 13:25
8 Masák, Tomáš
Soí
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:11 So 23:20 0 km/h 15:09
0 Juppa, Štěpán
Jack
Start Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:04 DNF DNF DNF