Zaregistrovat / Přihlásit se
DOGTREKKING.cz

Výsledková listina pro závod STÍNEM BESKYDSKÉHO RYSA


LONG


DTW1

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Pichrtová, Lucie
Akim
chodský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:24
K1 - Tanečnice
Pá 07:40
Pá 20:53 5,87 km/h 14:29
15

2

Pacáková , Kateřina
Baila Sheratan
Rhodesky ridgeback
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:16
K1 - Tanečnice
Pá 07:45
Pá 23:27 4,95 km/h 17:11
14

3

Šmotková, Lucie
Oliva
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:52
K1 - Tanečnice
So 01:32 4,55 km/h 18:40
13
4 Bartoňková, Lucie
Živá
Kříženec hyeny a zmije slovenské útulkové
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35
K1 - Tanečnice
Pá 09:20
So 03:54 4,18 km/h 20:19
12
5 Bartoňková, Petra
Scotty Ludvík XIV. Král Slunce
Labradoodle
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35
K1 - Tanečnice
Pá 09:21
So 03:55 4,18 km/h 20:20
11
6 Čermáková, Kristýna
(Easy) Eibi s Divokou krví
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:38
K1 - Tanečnice
Pá 08:37
So 05:55 3,65 km/h 23:17
10
7 Král Hajlichová, Iveta
Cyrio z Molu Es
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:42
K1 - Tanečnice
Pá 09:49
So 09:39 3,28 km/h 25:57
9
8 Čípová, Hana
Cylia z Hlásovské louky
NSDTR
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:08
K1 - Tanečnice
Pá 09:06
So 10:35 3,1 km/h 27:27
8
9 Podstavk, Monika
Bahram Černý Kondor
Australský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:00
K1 - Tanečnice
Pá 07:31
So 10:04 3,03 km/h 28:04
7
10 Foralová, Anna
Rufi
Border teriér
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:40
K1 - Tanečnice
So 11:16 2,97 km/h 28:36
6
11 Horáčková, Stanislava
Bady
chodský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:04
K1 - Tanečnice
Pá 08:00
So 11:18 2,91 km/h 29:14
5
12 Ryčková, Andrea
Eve
šemík
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:20
K1 - Tanečnice
Pá 08:42
So 11:59 2,87 km/h 29:39
4
13 Antošová, Michaela
Pluto
Kříženec labradora
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:55
K1 - Tanečnice
Pá 08:55
So 13:46 2,76 km/h 30:51
3
Bez psa Berková , Dana
Plyš
Plyš
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:18
K1 - Tanečnice
Pá 09:24
So 16:24 2,57 km/h 33:06
14 Rafajová, Alena
Merlin
MOK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:53
K1 - Tanečnice
Pá 09:26
So 18:01 2,42 km/h 35:08
2
15 Juřenová, Renáta
Bernard Noupasaran
Border teriér
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:57
K1 - Tanečnice
Pá 09:02
So 20:13 2,28 km/h 37:16
1
16 Kašparová, Věra
Čert
chodský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Pá 12:26
So 23:20 2,16 km/h 39:20
1
17 Prokopová ml., Marie
Artuš a Roxy
ČHP a PK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50
K1 - Tanečnice
Pá 11:11
Ne 03:45 1,94 km/h 43:55
1
18 Jandeková, Nela
Grey Hunter Miraja
Saarloosův vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Ne 04:36 1,91 km/h 44:36
1
0 Višvaderová, Veronika
Grace z Jukasu, Crazy Kaden Lucky Duckling
Německý ovčák, Nova scotia duck tolling retrívr
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:15
K1 - Tanečnice
Pá 07:54
DNF DNF DNF
0
0 Wáwrová, Luisa
Freyja
Beauceron
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:28
K1 - Tanečnice
Pá 08:17
DNF DNF DNF
0
0 Konvičková, Lucie
Bella
Bílý švýcarský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:15
K1 - Tanečnice
Pá 07:55
DNF DNF DNF
0
0 Foberová, Markéta
Cairo z Osůvek
Flat Coated Retriever
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:56
K1 - Tanečnice
Pá 09:05
DNF DNF DNF
0
0 Hadravová, Zlatka
Bláha
wanderhund
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Sládková, Eva
Aurora
Husky s kapkou malamuta
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Najmanová, Martina
Besta Atir Bohemia
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Forstová, Daniela
Remy
AAW
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Brlejová, Sarah
Cynthia
kríženec borderkólie
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Kalinová, Monika
Kodiak od Mamutí skály
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS

DTM1

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Kadlec, Tomáš
Duci
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Pá 09:00
Pá 19:37 7,32 km/h 11:37
15

2

Adámek, Zbyněk
Mondi z Hückelovy vily
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:32
K1 - Tanečnice
Pá 08:34
Pá 19:37 7,03 km/h 12:05
14

3

Družba, Lukáš
Coudy
Vořech
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:02
K1 - Tanečnice
Pá 07:06
Pá 18:12 6,99 km/h 12:10
13
4 Řezáč, Martin
Suki
Sibiřský Husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:37
K1 - Tanečnice
Pá 07:46
Pá 20:53 5,96 km/h 14:16
12
5 Panáček, Lukáš
Bekky Domgor
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:08
K1 - Tanečnice
Pá 07:22
Pá 21:20 5,59 km/h 15:12
11
6 Fortelný, Stanislav
Kora
sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:58
K1 - Tanečnice
Pá 08:18
So 00:41 4,8 km/h 17:43
10
7 Kiršbaum , Jakub
Janette
AMSTAF
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:05
K1 - Tanečnice
Pá 07:58
So 04:06 3,86 km/h 22:01
9
8 Egg, Jiří
Archiebald
Bílý švýcarský ovčak
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:06
K1 - Tanečnice
Pá 07:59
So 06:03 3,55 km/h 23:57
8
9 Šeděnka, Adam
Artaban Pistrimus
Bílý švýcarský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:15
K1 - Tanečnice
Pá 07:55
So 10:06 3,05 km/h 27:51
7
Bez psa Soukup, Petr
Bez psa (Žeryk d´ Killer)
100% PLYŠ
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:40
K1 - Tanečnice
So 11:34 2,94 km/h 28:54
10 Mihok, Michal
Mates
Kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:04
K1 - Tanečnice
Pá 07:59
So 11:18 2,91 km/h 29:14
6
11 Horáček, Ondřej
Bakara Srdce draka
Československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:59
K1 - Tanečnice
Pá 09:03
So 14:53 2,66 km/h 31:54
5
12 Dvořák, Petr
Luky, Riči
ACD
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:48
K1 - Tanečnice
Pá 10:24
So 21:08 2,28 km/h 37:20
4
13 Brabec, Roman
Corin
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Pá 12:24
So 23:20 2,16 km/h 39:20
3
14 Masák, Tomáš
Sofí
AUO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50
K1 - Tanečnice
Pá 11:10
Ne 03:45 1,94 km/h 43:55
2
0 Cafourek, Václav
Hess
Chodská bludička
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Valihrach, Zdeněk
Xaelah Siwash Legend aka "Polárka"
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Hochman, Ondřej
Engie z Kováňské tvrze
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Dermek, Juraj
Hromovladce Tawy
CSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS

DTW2

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Bayerová, Helena
Arthur Smiling, Dayko Indie
Border kolie
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:03
K1 - Tanečnice
Pá 07:08
Pá 21:30 5,5 km/h 15:27
15

2

Plaštiaková, Miroslava
Falco
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:16
K1 - Tanečnice
Pá 08:44
So 00:57 4,81 km/h 17:41
14

3

Wáwrová, Eva
Irelia
Beauceron
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:28
K1 - Tanečnice
Pá 07:59
So 01:29 4,47 km/h 19:01
13
4 Andrlová , Dagmar
Aura Stella Amica
Curlycoatedretriever
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:25
K1 - Tanečnice
Pá 08:42
So 05:55 3,62 km/h 23:30
12
5 Veselá, Alena
Beruška + Brita
Aljašský malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:33
K1 - Tanečnice
So 09:18 3,3 km/h 25:45
11
6 Hrubcová, Dana
Aiko
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:26
K1 - Tanečnice
Pá 09:13
So 11:20 3,05 km/h 27:54
10
7 Čiperová, Lenka
Garp
beauceron
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:35
K1 - Tanečnice
Pá 10:30
So 17:05 2,54 km/h 33:30
9
8 Majerová, Simona
Airin, Dasty
ČSV, kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:22
K1 - Tanečnice
Pá 08:32
So 19:41 2,28 km/h 37:19
8
9 Radová, Jaroslava
Sally
Něco jako malamut
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:29
K1 - Tanečnice
Pá 08:48
So 21:31 2,18 km/h 39:02
7
10 Prokopová, Marie
Happy a Abigail
ČHP
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50
K1 - Tanečnice
Pá 11:11
Ne 03:45 1,94 km/h 43:55
6
0 Klimszová, Kateřina
Thór
flat coated retriever
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:43
K1 - Tanečnice
Pá 09:06
DNF DNF DNF
0
0 Křováková , Hana
Alischa z Divoké Třešňovky
Hovawart
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:57
K1 - Tanečnice
DNF DNF DNF
0
0 Matesová, Klára
Boss Lieskova skala
lajka
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS

DTM2

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Kocourek, Lubomír
Booth
BŠO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:47
K1 - Tanečnice
Pá 08:50
Pá 23:44 5,33 km/h 15:57
15

2

Davidov, Martin
Agi
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:17
K1 - Tanečnice
Pá 08:35
Pá 23:44 5,17 km/h 16:27
14

3

Koláček, Patrik
Osman Jantar Devil
Maďarský ohař krátkosrstý
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:03
K1 - Tanečnice
Pá 09:35
So 01:29 4,61 km/h 18:26
13
4 Vala, Viktor
Mia Vala's
AAW
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:59
K1 - Tanečnice
Pá 09:33
So 04:13 4,2 km/h 20:14
12
5 Šeda, Jan
Hick Sideric Miks
HW
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:46
K1 - Tanečnice
Pá 09:39
So 04:13 4,16 km/h 20:27
11
6 Šikuta, Erik
Fredy
KAO+NO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:01
K1 - Tanečnice
Pá 07:37
So 02:41 4,11 km/h 20:40
10
7 Školník, Pavel
Airy z Litavské kotliny
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:28
K1 - Tanečnice
Pá 09:07
So 05:55 3,79 km/h 22:27
9
8 Hrubec, Tomáš
Jack
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:26
K1 - Tanečnice
Pá 09:13
So 11:20 3,05 km/h 27:54
8
9 Soudek, Vojta
Tara
STP
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:39
K1 - Tanečnice
Pá 08:33
So 14:13 2,69 km/h 31:34
7
10 Šettner, Jan
Onyx
Kolie krátkosrstá
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:59
K1 - Tanečnice
Pá 09:00
So 14:53 2,66 km/h 31:54
6
11 Berka, Jan
Imola L.A. (MIA)
Československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:18
K1 - Tanečnice
Pá 09:23
So 16:24 2,57 km/h 33:06
5
12 Bodlák , Luboš
Monte od Strážné skály
Chodsky pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Pá 10:30
So 20:28 2,33 km/h 36:28
4
13 Honěk, Oldřich
Barney
Samojed
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:22
K1 - Tanečnice
So 19:41 2,28 km/h 37:19
3
14 Vejtasa, Michal
Dellin, Mája
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:28
K1 - Tanečnice
Pá 08:49
So 21:31 2,18 km/h 39:03
2
15 Bolehovský, Libor
Angie Akruko
chodský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Pá 12:23
So 23:20 2,16 km/h 39:20
16 Baran, Ondřej
Archie
Český horský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:50
K1 - Tanečnice
Pá 11:08
Ne 03:45 1,94 km/h 43:55
1
0 Polášek, Roman
Apu Hospodský povaleč
šiperka
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 08:00
K1 - Tanečnice
Pá 12:36
DNF DNF DNF
0
0 Chvalný , Jaroslav
Max
Ast
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 07:57
K1 - Tanečnice
Pá 09:17
DNF DNF DNF
0
0 Bujnoch, Jan
Eira
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
Pá 06:53
K1 - Tanečnice
Pá 09:00
DNF DNF DNF
0
0 Prášil, Honza
Rikki
zlatý retrívr
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS
0 Dobšík, Milan
Carp Anwar
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
K1 - Tanečnice
DNS DNS

MID


DMW

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Martinů, Jana
Mia
Evropský saňový peš
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:59
Živá Horní Čeladná
So 10:22
So 13:43 7,85 km/h 05:44
15

2

Menoušková, Klára
Gaia Nymeria s Divokou krví
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:24
Živá Horní Čeladná
So 10:44
So 14:37 6,24 km/h 07:13
14

3

Maralíková, Magda
Žofka
Kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:56
Živá Horní Čeladná
So 11:13
So 14:54 5,65 km/h 07:58
13
4 Červenáková , Zlata
Ozzy
BOC
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:00
Živá Horní Čeladná
So 11:23
So 16:08 5,53 km/h 08:08
12
5 Nováčková, Taťána
X´Mas Xanthippe Kelečský poklad
Chesapeake bay retriever
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:16
Živá Horní Čeladná
So 11:30
So 15:48 5,27 km/h 08:32
11
6 Kantorová , Kateřina
Aretta Belafra
Belgický ovčák malinois
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:48
Živá Horní Čeladná
So 12:27
So 17:07 4,83 km/h 09:19
10
7 Preková, Adéla
Deasy Šťastný koutek
Australský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:14
Živá Horní Čeladná
So 10:56
So 16:05 4,57 km/h 09:51
9
8 Davidová, Mirka
Gaia
BOC
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:05
Živá Horní Čeladná
So 11:48
So 16:57 4,56 km/h 09:52
8
9 Kočí, Monika
Fifinka a Kenny
kříženci
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:04
Živá Horní Čeladná
So 11:42
So 16:57 4,55 km/h 09:53
7
10 Bartoňková, Hana
Dix
BOM
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:12
Živá Horní Čeladná
So 12:05
So 17:12 4,5 km/h 10:00
6
11 Barešová, Markéta
Bax
Kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:36
Živá Horní Čeladná
So 11:36
So 16:47 4,42 km/h 10:11
5
12 Němcová, Adéla
Buddy
zlatý retrívr
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:56
Živá Horní Čeladná
So 12:39
So 18:17 4,35 km/h 10:21
4
13 Němcová, Markéta
Max
Sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:55
Živá Horní Čeladná
So 12:39
So 18:17 4,34 km/h 10:22
3
14 Nováková, Martina
Míša
křížala
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:10
Živá Horní Čeladná
So 12:37
So 18:16 4,05 km/h 11:06
2
15 Dluhošová, Zuzana
Biorka Yantarni
Aljašský matlamuth
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:20
Živá Horní Čeladná
So 14:05
So 19:50 3,91 km/h 11:30
1
16 Macková, Renáta
Cácorka z Bohumínské mokřiny Alexander The Creat
MOK SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:19
Živá Horní Čeladná
So 14:05
So 19:50 3,91 km/h 11:31
1
16 Kohlová, Alena
Emerity z Brzáneckých vinohradů
hovawart
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:38
Živá Horní Čeladná
So 12:52
So 19:09 3,91 km/h 11:31
1
18 Bradáčová, Petra
Lursen Solange Graffsiberians
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:33
Živá Horní Čeladná
So 14:35
So 20:16 3,84 km/h 11:43
1
19 Barošová, Zdeňka
Kailua cold creek ( Kazan)
Sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:32
Živá Horní Čeladná
So 14:35
So 20:16 3,84 km/h 11:44
1
20 Šimáčková, Kateřina
Diego z Rudého údolí
Československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:54
Živá Horní Čeladná
So 12:48
So 18:40 3,82 km/h 11:46
1
21 Hradilová, Hana
Blackie
AUO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:26
Živá Horní Čeladná
So 13:02
So 19:17 3,8 km/h 11:51
1
22 Adamíková, Kateřina
Bruny
Voříšek
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:25
Živá Horní Čeladná
So 13:02
So 19:17 3,79 km/h 11:52
1
23 Zlatušková, Simona
Inferno Gaia
československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:16
Živá Horní Čeladná
So 11:14
So 18:10 3,78 km/h 11:54
1
24 Pačesová, Jana
Chucky
beauceron
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:08
Živá Horní Čeladná
So 13:53
So 19:07 3,76 km/h 11:59
1
25 Krušberská, Nikola
Ameiran Thesokoros
nova scotia duck tolling retriever
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:48
Živá Horní Čeladná
So 15:42
So 21:14 3,62 km/h 12:26
1
26 Libová, Renáta
Bertík
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:12
Živá Horní Čeladná
So 12:12
So 18:40 3,61 km/h 12:28
1
27 Štibrányiová, Eva
Ebbie Šedý chlup
Československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:57
Živá Horní Čeladná
So 13:28
So 20:51 3,49 km/h 12:54
1
28 Nováková, Zuzana
Gandalf Grey S Divokou krví
československý vlčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:34
Živá Horní Čeladná
So 14:02
So 21:30 3,23 km/h 13:56
1
29 Zapletalová, Kateřina
Matylda
Kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:27
Živá Horní Čeladná
So 14:16
So 21:26 3,22 km/h 13:59
1
30 Hlavicová, Tereza
Čiko
Labrador kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:26
Živá Horní Čeladná
So 14:16
So 21:26 3,21 km/h 14:00
1
31 Jurečková, Irena
Becky
NO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:32
Živá Horní Čeladná
So 14:45
So 23:10 2,88 km/h 15:38
1
32 Rezková, Marcela
Candy
Pudl velký
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:22
Živá Horní Čeladná
So 15:08
Ne 01:01 2,55 km/h 17:39
1
0 Sandleiterová, Lucie
Roxy
kříženec amstaff
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:17
Živá Horní Čeladná
So 13:43
DNF DNF DNF
0
0 Eliášová , Kristýna
Týna, Edý
Rotvajler, Voříšek
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:19
Živá Horní Čeladná
So 13:43
DNF DNF DNF
0
0 Bubelová, Kateřina
Keisy
Border collie
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:18
Živá Horní Čeladná
So 13:43
DNF DNF DNF
0
0 Vaňková, Nikola
Jambo Jistr
Německý ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:13
Živá Horní Čeladná
So 15:55
DNF DNF DNF
0
0 Klapálková, Gabriela
Max
Welsh Springer Spaniel
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:14
Živá Horní Čeladná
So 15:55
DNF DNF DNF
0
0 Kupcová, Monika
PEDRO
kříženec catahoula
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:17
Živá Horní Čeladná
So 11:23
DNF DNF DNF
0
0 Hašová, Blanka
Anička
Hovawart
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:34
Živá Horní Čeladná
So 12:29
DNF DNF DNF
0
0 Semanová, Markéta
Apollo
Sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:22
Živá Horní Čeladná
St 11:10
DNF DNF DNF
0
0 Třetinová, Martina
Kabee
Rhodéský ridgeback
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:33
Živá Horní Čeladná
So 12:29
DNF DNF DNF
0
0 Pučalíková, Veronika
Dinari
Basenji
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:53
Živá Horní Čeladná
DNF DNF DNF
0
0 Marčanová, Martina
Pes
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:49
Živá Horní Čeladná
So 15:42
DNF DNF DNF
0
0 Radvanská, Kateřina
Gira
NO
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:11
Živá Horní Čeladná
So 12:37
So 17:31 4,35 km/h DSQ
0
0 Nováková, Miluše
Sagan Tiger
BOT
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS
0 Brázdilová, Petra
Fredy
Australský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS
0 Krejčí, Ivona
Sid
kříženec
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS
0 Pavličík, Petra
Bou
královský pudl
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS
0 Pitrová, Ludmila
Ambra Vlčí vítr (Waphi)
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS

DMM

Pořadí Příjmení, jméno Čas Bodů za seriál

1

Stolárik, Peter
Hot Chocolate Song
NOK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:55
Živá Horní Čeladná
So 08:52
So 11:19 10,23 km/h 04:24
15

2

Swaczyna, Radek
Bono
Český strakatý pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:28
Živá Horní Čeladná
So 10:19
So 13:21 7,65 km/h 05:53
14

3

Sztymon, Pavel
Johanka Hvězda Vysočiny
Český horský pes
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:21
Živá Horní Čeladná
So 08:57
So 12:19 7,54 km/h 05:58
13
4 Blecha , Oldřich
Balů
Maďarský Ohař
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:58
Živá Horní Čeladná
So 11:18
So 14:57 7,52 km/h 05:59
12
5 Antoš, Jan
Arny
Ohař x
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:22
Živá Horní Čeladná
So 08:58
So 12:31 7,32 km/h 06:09
11
6 Skula, Zdeněk
Loki
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:23
Živá Horní Čeladná
So 10:06
So 13:39 7,18 km/h 06:16
10
7 Solanský, Robin
Caesar
Border kolie
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:52
Živá Horní Čeladná
So 11:43
So 15:34 6,72 km/h 06:42
9
8 Trlica, Marián
Chewy Argo Srdcerváč
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:06
Živá Horní Čeladná
So 10:10
So 14:14 5,53 km/h 08:08
8
9 Adámek, Lukáš
Maura
Kříženec LSD
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:08
Živá Horní Čeladná
So 09:13
So 14:24 5,44 km/h 08:16
7
10 Čada, Radomír
Ezro Locura
MOK
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:59
Živá Horní Čeladná
So 12:51
So 17:47 5,11 km/h 08:48
6
11 Jochec, Tomáš
Jerry
Australský ovčák
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:48
Živá Horní Čeladná
So 12:27
So 17:07 4,83 km/h 09:19
5
12 Stoklásek, Martin
Frída
Sibiřský husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:01
Živá Horní Čeladná
So 12:20
So 17:58 4,11 km/h 10:57
4
13 Růčka, Tomáš
Cassidy Ledová Stopa
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:41
Živá Horní Čeladná
So 13:02
So 19:09 3,92 km/h 11:28
3
14 Růčka , Bronislav
Dag Ledová stopa
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:40
Živá Horní Čeladná
So 13:02
So 19:09 3,92 km/h 11:29
2
15 Csontos, Marian
Goja
sibirsky husky
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:21
Živá Horní Čeladná
So 12:18
So 19:04 3,84 km/h 11:43
1
16 Bradáč, Honza
Cinnamon Cookie Arctic Devil
SH
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:32
Živá Horní Čeladná
So 14:35
So 20:16 3,84 km/h 11:44
1
Bez psa Kopecký, Lukáš
PLYŠ
PLYŠ
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:16
Živá Horní Čeladná
So 11:14
So 18:10 3,78 km/h 11:54
17 Raschka, Jan
Aileen Explosive Gold
zlatý retrívr
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 08:48
Živá Horní Čeladná
So 15:22
So 21:14 3,62 km/h 12:26
1
0 Schöbel, Patrick
-
-
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 06:17
Živá Horní Čeladná
So 13:43
DNF DNF DNF
0
0 Földváry, Alexander
Casper
Basenji
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:53
Živá Horní Čeladná
DNF DNF DNF
0
0 Vítek, Jaroslav
Megina
Gordonsetr
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
So 07:54
Živá Horní Čeladná
So 14:09
DNF DNF DNF
0
0 Vícha, Daniel
Cornelius Vlčí stín
ČSV
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS
0 Adámek, Vojta
Biorka Yantarni
Aljašský matlamuth
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS
0 Czerner, Lukáš
Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett "Viki"
Flat Coated Retriever
Start Stav na kontrolách Cíl Průměrná rychlost Celkový čas
DNS
Živá Horní Čeladná
DNS DNS